Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Režisierius Donatas Ulvydas kalbėdamas su žurnalistu Andriumi Tapinu apie savo sukurtą dokumentinį filmą „Valstybės paslaptis“, išdavė viešą valstybės paslaptį pareikšdamas, kad esą prezidentė Dalia Grybauskaitė, filmavimosi metu, jam prisipažino mokiusis KGB mokykloje. Dėl kokių priežasčių D. Uldybas išdavė šią viešą paslaptį? Kokiam lietuviui yra malonu, kad Lietuvos prezidentė, valdžiusi šalį dešimt metų yra profesionali KGB'istė? Neatsakingai pasielgė režisierius, labai neatsakingai. Ekspertai.eu primena, obuolys nuo obels netori nukrenta – D.


Metinės, be abejo, bus iškilmingai paminėtos.


Savo feisbuko puslapyje psichoterapeutas M.G.Maksimalietis paaiškino, kodėl stambieji žiniasklaidos kanalai puola valdančiuosius: „Pastebėjau, kad paskutiniu metu, artėjant LRS rinkimams kiekvieną dieną pagrindinė žiniasklaida pradėjo dergti valdančiuosius.


Gitano Nausėdos politinis demaršas jau nieko nebestebina. Jis tvirtai stovi ant antirusiškos platformos, o tai reiškia, kad per ateinančius ketverius su puse metų, iki jo kadencijos pabaigos, Vilniaus ir Maskvos suartėjimas mažai tikėtinas. O štai su Lenkija santykiai stiprėja kiekvieną dieną. Galbūt ne už kalnų ta valanda, kai šviesioje politinio elito sąmonėje gims naujos "Liublino unijos 2.0" planas.


Bagdade nežinomi Irako laisvės kovotojai raketomis apšaudė vadinamąją Žaliąją zoną. Viena iš jų nukrito JAV okupacinių pajėgų štabo JAV ambasados Irake teritorijoje. Irake tęsiasi Irako liaudies išsivadavimo nuo JAV okupacinių pajėgų judėjimas, kurį sukėlė pastarojo meto JAV karo nusikaltėlių veiksmai šalyje.Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis žada pasirašyti opozicijos iniciatyvą pradėti apkaltą Seimo narei Irinai Rozovai dėl jos nuslėptų ryšių su Rusijos diplomatais. „Mes šnekėjome, kad ir aš pats, ir komiteto pirmininkas pasirašysime, jeigu bus toks siūlymas“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė R. Karbauskis.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Telšių miesto Saulėtekio gatvės gyventojai turi „auksinę“ autobusų stotelę. Kaunas turi „auksinį“ tualetą, o kariuomenė – „auksines“ šakutes.


Arūnas Valinskas „Lrytas“ televizijoje kartą yra pasakęs: „Dešimt metų turėjom bobą su kiaušais, dabar penkerius turėsim vyrą be jų“.


Sutrikusio intelekto ir saujomis ryjantis proteiną neadekvatus Lietuvos generalinis policijos komisaras Linas Pernavas komentuodamas žiaurų 17-metės sumušimą savo socialinių tinklų paskyroje linkęs bandyti suprasti skriaudiką.Польские политики окончательно заврались, считает эксперт РИСИ Олег Неменский. «Выступления с обвинениями в адрес России в современной Польше стали тождественными патриотической позиции. Многие силятся показаться патриотами, потому поляки стали упражняться в возведении напраслины на Москву», – заметил он. Характерным примером подобной лжи, по словам историка, являются недавние статьи польских политических деятелей. Они написаны в ответ на лекцию президента России В.Путина.


Gaisrininkai, mokytojai, ūkininkai ir pervežėjai vienu metu... Kur tai matyta? O dabar pasigrožėkime kaip "Facebook" socialiniame tinkle iš laimės trykšta...


Toliau modernizuojant ir atnaujinant Lietuvos kariuomenės pajėgumus, Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos sausio 20 d. pasirašė sutartį su Vokietijos gamintojo „Daimler AG“ įgaliotu atstovu Lietuvoje UAB „Silberauto“ dėl AROCS specialiosios paskirties sunkvežimių platformoms ir konteineriams vežti įsigijimo.


Apačioje pateikiamas 1914-ais išėjęs V. I. Lenino straipsnis „Liberalinis profesorius apie lygybę“, kuriame Leninas atsako į dažnai pasitaikantį socializmo ir marksizmo teorijos „kritikų“ priekaištą, esą socialistai ketinantys visus žmones padaryti lygiais, o tai – neįmanomas dalykas; išaiškinama, kad socialistai niekada ir niekur nekalbėjo nei apie lygiavą, nei apie žmonių fizinių ir dvasinių bruožų suvienodinimą, o tiktai apie socialinę lygybę, lygybę gamybos priemonių atžvilgiu, kuri įmanoma tik likvidavus išnaudotojišką visuomenės santvarką.


Путин напомнил, сколько евреев уничтожили оккупанты литхуйыLietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.


Визит президента Тайваня Цай Инвэнь в США вызвал большое возмущение в КНР. Пекин выразил протест, обвинив Вашингтон во вмешательстве во внутренние дела. Эксперт РИСИ Георгий Сизов считает, что визит примечателен тем, что в его преддверии американские власти одобрили контракт на продажу Тайваню вооружений на общую сумму 2,2 млрд долларов.


Daug žmonių geria kavą norėdami gauti daugiau energijos ar prabusti net neįtardami, kad jie taip nuodija save. Dauguma yra priklausomi nuo kavos arba, kitaip tariant, legalūs narkomanai. Mokslininkas S. Cherniske 10 metų tyrė kavos ir kofeino poveikį žmogaus organizmui ir gavo šokiruojančius rezultatus, kuriuos plačiai išdėstė knygoje "Kofeino depresija" ("Caffeine Blues").


Turbūt mažai kas žino jog iki Spalio revoliucijos 1917 m., Rusijos istorijos vadovėliuose buvo aprašomos dvi Rusios: Русь Московская и Литовская (Maskvos Rusia ir Lietuvos Rusia). Tačiau nuvertus Rusios carą bolševikai perrašė istoriją ir neįtraukė Lietuvos Rusios į vadovėlius. Baltijos jūrą kaip žinia buvo pradėta vadinti Baltijos tik 17-18 amžiuose. Nepaisant to jog Baltijos jūros pakrantėj išsidėsčiusios 9 valstybės, tik tris valstybes Lietuvą, Latviją ir Estiją vadina Pabaltijo tautomis. Terminas 'Pabaltijo tautos' atsirado tik 19 amžiuje.


Lietuvos biudžete atsirado pinigų? Juk ankščiau valstietis Karbauskis sakė, jog mokytojams nėra pinigų. Nėra net armijai. Ir armijai reikės skolintis, sakė Skvernelis. Iš kur atsirado pinigų Europos Rytų Studijų centrui? Pedagogai, atsiminkit Skvernelio ir valstiečių prioritetus kai ateisit balsuoti už Prezidentą. O gal kovo mėnesį svarstomas Lietuvos biudžetas?Vytautas Landsbergis iki šių dienų lieka vienu iš įtakingiausių šiuolaikinės Lietuvos žmonių. Pagyvenusio Lietuvos valstybingumo patriarcho įtaką priimta aiškinti Landsbergio moraliniu autoritetu ir jo dalyvavimu kovojant už Lietuvos nepriklausomybę, tačiau tikrosios „tautos tėvo“ galybės priežastys yra daug klaikesnės. Buvęs Sąjūdžio lyderis sukaupė medžiagą, kompromituojančią pirmojo Lietuvos ešelono politikus, ir gali juos visus šantažuoti. Didelę paspirtį kaupiant kompromatus kelių kartų Landsbergių klanas įgijo darbuodamasis TSRS specialiųjų tarnybų labui.


autorius H. Millard „Baltųjų šeimos linijos ištrynimas nereikalauja daug laiko. Tiesiog neturi vaikų arba turi per mažai vaikų. Arba tiesiog sumaišykite baltuosius genus su ne baltos spalvos genais ... “


Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iškelti ir Lietuvos žmonių išrinkti XII-ojo šaukimo Lietuvos TSR Aukščiausios Tarybos 124 deputatai vardinio balsavimo kortelėmis balsavome už Kovo 11-osios Nepriklausomybės Atstatymo Aktą. Šeši susilaikė. Aš nežinau kito tokio įvykio, kad okupacinės valdžios aukščiausiasis valdymo organas atkurtų okupuotos valstybės nepriklausomybę.


O Lietuvos žiniasklaida pranešė ir apie pikantiškas būsimo ambasadoriaus asmeninio gyvenimo detales. Žurnalistai priminė, kad 2011 metais Gilchristas paskelbė esąs homoseksualas ir išdidžiai atidarė LGBT festivalį "Baltic Pride", kuris tais metais vyko Estijos sostinėje.


Nustokim pilstyti iš tuščio į kiaurą. Piliečių gyvenimas valstybėje nekoks, ateitis miglota, todėl visi drauge imkimės darbo. ILėšos. Paliekam po milijoną mėnesiui tiems, kurie „uždirba“ daugiau, nei 12 milijonų per metus. Tiems, kurie „uždirba“ tik iki milijono, paliekam pusę, o likusius, prašom, pervesti į valstybės iždą. „Uždirbančius“ iki  šimto tūkstančių, paliekam ramiai „skursti“. Tai liečia visus, tame tarpe ir užsienio piliečiams priklausančius bankus ir miškus kertančias bendroves. II Atlyginimai.Akylus klientas Vladislavas pastebėjo apgaulę. Jis prieš savaitę Akropilyje "Topo centras" parduotuvėje nusižiūrėjo televizorių SONY


Dar 2016-aisiais metais Lietuvą pasiekė skandalingai sutikta žinia apie rusų žurnalistės G. Sapožnikovos knygą „Kas ką išdavė?“, kurios pagrindinė tema – Tarybų Sąjungos sugriovimas ir dramatiški to meto įvykiai Lietuvoje, tame tarpe ir tragiškoji sausio 13-oji. Knyga – interviu rinkinys, tarp kurių ir pokalbiai su M. Burokevičiumi, J. Jermalavičiumi bei kitais istoriniais veikėjais, kurių pateikiamos mintys bei faktai leidžia į problemą pažvelgti visai kitu, nei oficialiųjų rūmų istorikų bei landsberginių „patriotų“ rodomu kampu.


Savaitgalį Vilniuje vyko mitingas Konarskio gatvėje šalia "LRT' . Organizatoriai teigia, kad  visuomeninė LRT, kai jai ėmė vadovauti Monika Garbačiauskaitė


Nepriklausomo portalo delfi.lt analitikas Rimvydas Valatka pranešė, kokią lemtį Lietuvai siūlo su Rusijos žvalgyba susijęs žaliųjų valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis. „Senovės romėnams civilizacija baigėsi ten, kur neaugo vynuogės. Perfrazuojant, ES europiečiams europinė civilizacija baigiasi ten, kur biednas žmogus savo gimtadienio proga neišgali savo draugams nupirkti butelio Bordo vyno.


Jie bet kokiu atveju yra stipresni. Turime pagerinti savo santykius. Žmonės nori taikos, gero gyvenimo, nenori kovoti. O jūs, Amerika, verčiate mus kovoti .Baigėsi ekspertai.eu apklausa „Kuris kandidatas yra mažiausia blogybė valstybei, jei būtų išrinktas LR Prezidentu?“. Viso balsavo 3045 respondentai. Labiausiai LR Prezidento pareigose ekspertai.eu skaitytojai norėtų matyti Mindaugą Puidoką, kuris surinko daugiau negu trečdalį balsų. Antroje vietoje surinkęs beveik 26 proc. balsų buvo Arvydas Juozaitis, trečią vietą užėmė Žmonių partijos atstovė Ingrida Šimonytė. Likę kandidatai gana ženkliai atsiliko, tame tarpe ir dabartinis premjeras Saulius Skvernelis bei vienas nepriklausomos žiniasklaidos reitingų lyderis Gitanas Nausėda.


2014-05-19 socialdemokratė Marija Aušrinė Pavilionienė Seime užregistravo įstatymo projektą, siūlantį iš Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo išbraukti 4 straipsnio 2 dalies 16 punktą. Šis kol kas galiojantis punktas teigia, kad „neigiamą poveikį nepilnamečiams darančia laikoma tokia informacija, kuria niekinamos šeimos vertybės, skatinama kitokia, negu Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse įtvirtinta, santuokos sud


Kandidatas į LR Prezidentus Arvydas Juozaitis viešojoje erdvėje atsakė į klausimą išsakydamas motyvus, dėl kurių 1989 m. kovo 26 d. rinkimuose į TSRS liaudies deputatų suvažiavimą jis užleido vietą anuomet neseniai Lietuvos komunistų partijos pirmuoju sekretoriumi paskirtajam Algirdui Brazauskui. Visuomenėje sklandė nuomonė, kad, esą, jei ne A. Juozaičio vienašališkas sprendimas, kone asmeninė užgaida pasitraukti iš rinkimų, Lietuvos komunistų partija būtų atsidūrusi istorijos šiukšlyne, tapusi tiesiog praeitimi.


Net 97 procentai mokslininkų sutinka, kad žmogaus veiklos nulemtas anglies dvideginis (CO2) – svarbiausia klimato atšilimo priežastis, įnirtingai kartoja leftistinė žiniasklaida. Būtina tikėti, kad klimato atšilimą lemia žmogaus veikla, netikintys yra menkystos ir pavojingi žmonijos ateičiai.


Kovo 15 d., sekmadienį per kabelinę TEO televiziją Rusijos „NTV Mir“ kanalo savaitės apžvalgos įvykių laidą „Šiandien“ žiūrėję žiūrovai susidūrė su tiesiogine cenzūra, kuri pradėta taikyti Lietuvos gyventojams. Vos prasidėjus reportažui apie Lietuvą, kuriame buvo rodoma Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, stebinti karinius manevrus mūsų šalyje, reportažas 10-iai minučių buvo staiga nutrauktas ir žiūrovai tegalėjo tematyti tokio turinio lentelę:Artėjant Sausio 13-osios minėjimui įvyks teletiltas tarp Lietuvos ir Ukrainos. Bus tiesioginiai pasijungimai iš karščiausių Ukrainos taškų, abiejų šalių atlikėjų pasirodymai. Viisa tai jau tradiciniu tapusiu paramos koncerte Ukrainai, kurį šį šeštadienį, sausio 12 d. 21 val. transliuos LRTDELFI kanalas. Kaip visada gyventojams bus sudaryta galimybė remti nuo Rusijos agresijos besiginančią Ukrainą dviejų eurų auka, siunčiant SMS telefonu 1406. SMS skaičius neribojamas.


Baisu!!! ANTIFA sunaikino bažnyčią Čilėje, rašoma lenkų portale wPolytice. Buvo sunaikintos Jėzaus Kristaus ir Dievo Motinos skulptūros. Bažnyčios baldai ir daiktai buvo velkami į gatvę ir čia deginami. Nuotraukose matoma, kad vienas iš vandalų laiko ANTIFA vėliavą. Bažnyčią ši tarptautinė teroristų-fašistų organizacija nusiaubė pasinaudojusi neramumais Čilėje.


Žmonių partijos lakštingala Rasa Juknevičienė pašiepė europarlamentaro Rolando Pakso plakatą, kviečianti atsikvošėti. „Kadangi Lietuva tankų neturi ir nesiruošia įsigyti, o R. Paksas tik ką grįžo iš Rusijos, tai čia jis tikrai teisingai Kremliaus ponams grūmoja. Mat, ten ir tankų labai daug, ir skurstančių vaikų šimtai tūkstančių, jei ne keli milijonai.Pritariu“, - skurde paskendusios Rusijos situaciją priminė politikė. Ekspertai.


Praėjusį sekmadienį Vatikane buvo paminėta pasaulinė „Neturtingųjų diena“. Popiežius Pranciškus ta proga tūkstančiui penkiems šimtams vargšų surengė pietus. Jie buvo kitokie, negu ankstesniais metais. Valgiaraštyje nebuvo patiekalų iš kiaulienos, nebuvo vyno. Taip „musulmonų popiežiumi“ Italijoje vadinamas Bergoglio padlaižiavo atėjūnų musulmonų tradicijoms. Povilo VI salėje Vatikane surengtos užstalės meniu buvo lazanija, vištienos patiekalas, desertas, vaisiai ir kava.


Emigracija tapo jau įprastu, kasdieniu reiškiniu Lietuvoje. Diena iš dienos savo tėvynę palieka dešimtys ar net šimtai darbingų žmonių. Atrodo niekam nė motais, jog lietuviai emigruoja. Tai byloja ne tik daugelio mūsų empirinė patirtis, bet ir šalti statistiniai duomenys, kurių turinio per du dešimtmečiais beveik niekas nė nebandė giliau tyrinėti.Rolando Pakso dukra Inga Stumbrienė švenčia 36-ąjį gimtadienį: staigmenos prasidėjo nuo pat ryto


Tarptautinio valiutos fondo rekomendacijomis Lietuva ir toliau turėtų veržtis diržus, o kai kurie mūsų politikai ir bankų konsultantai, perėmę užsieniečių retoriką, bet kokius mėginimus didinti atlyginimus ir bent minimaliai pagerinti Lietuvos žmonių gyvenimą vadina „populizmu“. Ir niekam nerūpi, kad šimtai lietuvių kasdien bėga iš šalies ten, kur jokie užsienio fondai neturi galios reguliuoti atlyginimų dydžio, o tų šalių politikai dirba savo žmonių naudai, bet ne užsienio „ekspertams“. Apie tai specialiai „Respublikai“ komentuoja ekonomistas Valdemaras Katkus.


respublika.lt Lietuvių kalba žlugdoma, tyčiojamasi iš tradicinės šeimos, toleruojamas valstybinio turto grobstymas, todėl nelieka pinigų švietimui, sveikatos apsaugai ir kitoms svarbioms reikmėms. Tai - tik keli dabarties sopuliai, kuriuos interviu išvardino 75-metį švenčianti Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatė teisininkė Zita Šličytė. Pašnekovei skaudu ir dėl to, kad Sąjūdžio idealai visiškai pamiršti, o kaip vieną Konstitucijos kūrėjų ją piktina, kad aukščiausias šalies įstatymas dabar aiškinamas taip, kaip jos kūrėjai nė nesapnavo.


Lenkijos prezidento A. Dudos kalba Aušvico koncentracijos stovyklos išlaisvinimo 75-osioms metinėms Lenkijos prezidentas apie nacistinės Vokietijos naikinimo stovyklos, Aušvico koncentracijos stovyklos, išlaisvinimo 75-ąsias metines 1945 m. sausio dvidešimt septintąją sovietų kariai išlaisvino vokiečių nacistų naikinimo stovyklą – Aušvico koncentracijos stovyklą. Tai, ką jie ten rado, iki šiol kelia didžiausią siaubą ir reikalauja absoliutaus moralinio pasmerkimo. Tuomet laisvę atgavo apie 7 tūkstančiai kalinių.


Spalio 26 d. Teismo medicinos darbuotojų profesinė surengė piketą prie Sveikatos apsaugos ministerijos „Teismo medikas – irgi medikas“. Reikalauta didinti teismo medicinos darbuotojų darbo užmokestį. „Valstybinės teismo medicinos tarnybos (VTMT) gydytojų, ekspertų vidutinis darbo užmokestis – 1154 EUR (neatskaičius mokesčių), tai yra 30% mažiau už oficialiai skelbiamą šalies gydytojų darbo užmokesčio vidurkį (1664 EUR etatui, 2018 m. I pusmečio duomenimis). Žinant, kad antrąjį šių metų pusmetį yra skirta papildomai lėšų iš PSDF finansuojamų įstaigų darbuotojų darbo užmokesčiui, akivaizdu, kad šis atotrūkis metų pabaigoje bus dar didesnis.Globalios analizės portalas „Gefira“ atkreipė dėmesį į chirurgų ir kitų specialistų vogimo iš Rytų Europos valstybių problemą. Nuo 2006 iki 2019 metų Lenkijoje chirurgų skaičius sumažėjo dvidešimt penkiais procentais. Jų sumažėjo ne todėl, kad jaunimas liovėsi domėtis medicinos studijomis ir ne todėl, kad Lenkijos visuomenė tapo daug sveikesnė dėl priimtų Europos sąjungos reglamentų ir dekretų. Visai ne. Chirurgai emigravo į Vakarų šalis... „Gefira“ pažymi, kad Vakarų intelektualai dideliu blogiu laiko skurdesnių Trečiojo pasaulio šalių išnaudojimą.


Žemiau pateiktas mintis ir klausimus sukėlė neseniai „Kibirkštyje“ paskelbtas straipsnis „Komunizmas mirė?“. Pagaliau pamėginta artėti link esmės. Dėkui autoriui ir redakcijai. Marksas kadaise sakė: „Sėjom drakonus, o nupjovėm blusas“.   Džiugu, jei „Kibirkštis“ ketina sukti ienas šalin nuo šitokios pjūties. Ypač sukankant 100 metų nuo pirmojo Lietuvos mėginimo žengti link teisingesnės santvarkos.


Pabaltijo, Bulgarijos, Rumunijos ir Vengrijos vyrai Europos sąjungoje yra patys darbščiausi...


Trečiojoje interviu su rusų politekonomijos profesoriumi Aleksandru Buzgalinu dalyje aptariamas prekinio fetišizmo, vartotojiškumo veiksnys visuomenės gyvenime, jo priešingumas komunistų tikslams. Tarybų Sąjungos žlugimas siejamas ne su išorine įtaka (pvz., spectarnybomis, išdavyste, ar karu Afganistane), o vidiniais prieštaravimais, ypač išsikerojusia privilegijuota biurokratija (video anglų kalba; žemiau pateikiamas lietuviškas pokalbio vertimas). Polas Džėjus.: Sveiki sugrįžę į laidą „Tikrovė pasitvirtina“ per „Tikrųjų žinių kanalą“. Aš Polas Džėjus ir mes tęsiame diskusiją su Aleksandru Buzgalinu. Ačiū, kad vėl esate su mumis.


Medininkų kelio posto muitininkai aptiko... matrioškų kontrabandą. Pranešė Lietuvos Respublikinės muitinės spaudos tarnybaSausio 10-ą dieną suėjo 115 metų, kaip gimė ilgametis LKP ir Tarybų Lietuvos valstybės vadovas A. Sniečkus (1903-1974). Nuėjęs ilgą ir sunkų revoliucinio kovotojo kelią ir pokario metais vadovaudamas socializmo statybai mūsų brangiojoje žemėje, jis įėjo į Lietuvos ir lietuvių tautos istoriją kaip pats iškiliausias jos lyderis, kurio nuopelnų tėvynei atminimo ištrinti negali nei menkystų ir politinių prostitučių šmeižtas, nei ilgametė laiko tėkmė.


Per 10 šių metų mėnesių Lietuvoje prieglobsčio pasiprašė 114 Tadžikistano ir 72 Rusijos piliečiai! Lietuvos valdžia 2018 metų liepos 8 dieną pakeitė Užsieniečių teisinės padėties įstatymą ir nuo tol kiekvienas veltėdis, svieto perėjūnas, gali atvykti į Lietuvą ir pasiprašyti prieglobsčio. Turime rezultatą: per 10 šių metų mėnesių į Lietuvos pasienį atvyko 229 „prieglobsčio prašytojai“.


Apie banko „Snoras“ sunaikinimo aferą daug prikalbėta, daug prirašyta. Žinoma, nusikaltimų sėkmė, pasisavinant įvairiausių kreditorių pinigus ir pusvelčiui ištaškant bankui priklausiusį turtą nebūtų įmanoma, be pagrindinio nusikaltamo pasaulio buferio Lietuvoje – t.y. šlovingosios mūsų valstybės teisėsaugos. Šį kartą ekspertai.eu skelbia iki šiol neskelbtą pokalbį, susijusį su banko „Snoras“ antrinės įmonės „Snoras Media“, valdžiusios 34 % „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės akcijų, pardavimo sandoriu.


Matydami pastoviai besitęsiantį valdžios ir darbdavių vykdomą „Vilniaus viešojo transporto“ darbuotojų žeminimą ir išnaudojamą bei pažeminimą ir faktą, jog šiems sąžiningai sunkų ir itin atsakingą darbą dirbantiems tautiečiams kapitalistinės sistemos atstovai sunkiu ir prakaituotu darbu pelnytus atlyginimus teketina tariamai išmokėti tik atėjus 2015-iesiems, laikome būtinu glaustą savo pažiūrų šios situacijos klausimu išdėstymą.


JAV valstybės sekretorius, buvęs CŽV vadovas Maikas Pompeo (Mike Pompeo) gegužės 2 d. po nepavykusio perversmo Venesueloje pareiškė, kad Vašingtonas pasiruošęs bet kada pradėti karinius veiksmus prieš Venesuelą ir įdiegti demokratiją krizės purtomoje valstybėje. Venesuela ir Rusija paneigė JAV kaltinimus, neva teisėtas Venesuelos prezidentas Nikolasas Maduro (Nicolás Maduro) nepavykusio perversmo metu ketino pabėgti į Kubą ar net Rusiją bei tai, kad neramumų metų esą žuvo apie keturiasdešimt venesueliečių (tai JAV prezidento patarėjo nacionalinio saugumo klausimais Džono Boltono teiginys, - red. past.Po D.Trumpo išrinkimo JAV politika labai panaši į tai kas vyksta Lietuvoje. Nuo valdžios nustumtos leftistinės jėgos negali susitaikyti su valdžios praradimu ir visą kaltę dėl savo pralaimėjimo verčia „nesusipratusiems“ rinkėjams, kurie neva pritvinkę rasizmo ir kitokių blogybių. Kai kas suskaičiavo, kad per metus nuo prezidento rinkimų H. Clinton viešai pateikė net šešiolika skirtingų pasiteisinimų kodėl ji pralaimėjo.  Ten itin mažai savikritikos, priekaištų B.Obamai ar demokratų partijai. Vietoj to, pasak H.Clinton, D.


Europos Parlamentas (EP) paskelbė trumpą žodynėlį skaitmeninio amžiaus gyventojams. Gegužės 6-ąją Europos Komisija (EK) siūlo vieningos skaitmeninės rinkos strategiją, kurią siūloma taikyti visiems europiečiams. Europoje internetu kasdien naudojasi 315 mln. europiečių, tačiau iki šiol kai kurie terminai, pasak EP, interneto vartotojus dar vis glumina.


Latvijos vyriausybės vadovė Laimduota Straujuma pareiškė, kad Latvija pateiks savo siūlymus ES Vidaus reikalų ministrų tarybos posėdžiui dėl pabėgėlių kvotų ir pridūrė: „Tačiau norėčiau pabrėžti, kad kvotų paskyrimas kiekvienai valstybei remiasi savanoriškumo principu, tačiau yra aišku, kad šiuo klausimu turėsime solidarizuotis su kitomis ES valstybėmis.“


Gruodžio 29 d. kandidatas į Lietuvos prezidentus Gitanas Nausėda pranešė, kad lankėsi Klaipėdos kavinėje „10 Tiltų“. „Vakar lankiausi jaukioje Klaipėdos kavinėje „10 Tiltų“. Čia kalbėjomės su visuomeninio rinkimų komiteto „Kretingos kraštas“ atstovais. Aptarėme galimybę susipažinti iš arčiau ir kitą kartą susitikti Kretingoje!“, - visuomeniniuose tinkluose paskelbė politikas. Keliomis dienomis anksčiau kandidatas informavo apie vėją prie Baltijos ir paviešino nuotrauką. O gruodžio 25 d. G. Nausėda informavo, kad susitelkė į vieną partiją „What a Wonderful World“.


Žiurėk, ir neišlaikys nuolatos pamazgomis laistomų lietuvių kantrybė… Tuomet nereikės ponioms kukliansky ir vanagaitėmis pačioms organizuoti figūrų pilstymą iš žemių, pasakoti pasakas apie grasinimus.Kol Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis niekaip negalėdamas atsakyti į jam pateiktus labai konkrečius klausimus mėgaujasi savo kūrybos rašinėliais apie įvairius mitus, „INIT TV“ paskelbė naują informaciją, susijusią su Lietuvos valstybės vardu į Naująją Zelandiją išvežama mergaite. Paaiškėjo, kad nutraukta sutartis su ją globojusia savanore. Nuo savanorės mergaitė dabar visiškai izoliuota, nes moteris paviešino informaciją apie mergaitę tretiesiems asmenims. Skelbiama, kad klasiokų kalėdinė šventė pakeista švente šeimynos namuose.


Ar ne per daug Lietuvos mylėtojų, kurie nori pamylėti Lietuvą kiekvienas atskirai? Kiekvienas iš jų randa „svarių priežasčių“, kad negali mylėti Lietuvos drauge su kitais dviem. Jei prie savo kaimenę protestuoti prieš Lietuvos naikinimą kviečia vienas „asilas“, tai neina kiti du „asilai“ su savo kaimenėmis, o jei protestuoja kitas „asilas“, tai neina anie du „asilai“ ir jų kaimenės.


Išskirtiniame renginyje Inga Stumbrienė pademonstravo seksualų įvaizdį


Kainų kilpa Lietuvoje vis labiau veržia paprasto žmogaus kaklą. Šiandien Tauta yra pastatyta prieš faktą, jog artimiausiu metu net už sunaudotą elektrą turės atseikėti brangiau. Laisvosios rinkos „baltųjų apykaklių“ šaukliai gerokai iš anksto paskelbė, kad jų apetitus neišvengiamai teks tenkinti. Valstybės kainų ir energetikos kontrolės komisija, kuri pridengta valstybės vardu iš tiesų yra pašaukta tarnauti įtakingoms interesų grupėms, gruodį turės nustatyti naujus elektros energijos tarifus buitiniams vartotojams.


Kovo 8-ąją pasaulyje švenčiama Tarptautinė moters diena.Susirūpinęs dėl šeimos griovimo procesų Seimo narys prof. Povilas Gylys ragina nekeisti šeimos definicijos, negriauti šitos labai svarbios socialinės struktūros dalies: Dabar vyksta paslėptas procesas, procesas vogčiomis siekiant įvesti kitokią šeimą. Atrodytų, kas yra blogo partnerystėje, sakykime, vienos lyties žmonių partnerystėje? Iš tikrųjų nieko blogo. Bet partnerystės institutas stumiamas ne tam, kad apgintų homoseksualių žmonių teises, kad būtų padarytas žingsnis, įteisinantis partnerystę kaip šeimą.


Europinė integracija Baltijos šalių vadovybėms atrodė, kad yra istorinės raidos viršūnė, įėjimu į Dangaus karalystę, kur Lietuvos, Latvijos ir Estijos tik ir laukia tik klestėjimas ir gerovė.. Tikrovė tikrai, kaip pasirodė, nebuvo tokia rožinė: ES sudėtije Pribaltikos regionas pavirto į degraduojančią Europos periferiją su mirštančia ekonomika ir išsivažinėjančiais gyventojais.


Afrika tradiciškai yra ES objektyve, ten patenka daugiausiai paramos, todėl turiu geriau pažinti, kaip paramos procesai vyksta ten, kur ta parama nukeliauja.


Prancūzijoje nerimstant „geltonųjų liemenių“ protestams, prie šio judėjimo gali prisijungti dar vienas sparnas - „mėlynosios liemenės“. Ir tai yra ne kas kita, kaip „geltonąsias liemenes“ slopinantys policijos pareigūnai. Dvi policininkų profsąjungos ragina  savo aktyvistus pradėti dviejų dienų streiką, kurio metu pareigos bus vykdomos minimaliai tol, kol jų atstovus priims prezidentas Emanuelis Makronas. Po pastarųjų penkių savaičių sunkaus darbo, policininkų profsąjungos skelbia, kad šie darbuotojai yra išsekę, todėl reikalauja darbo sąlygų pagerinimo ir algų didinimo.


Ir jei anksčiau su valstybės pagerbimu laidojo rastus partizanų didvyrių, kovojusių su "kruvinuoju sovietiniu režimu", palaikus, tai šį kartą — Lietuvos, Lenkijos ir Baltarusijos kovotojų prieš carinę Rusiją. Renginio svarbą pabrėžia Lenkijos prezidento ir Baltarusijos ministro pirmininko pavaduotojo dalyvavimas.Neseniai Lietuvoje įvykus vienai tarptautinei finansininkų konferencijai, po antrašte „Nauja tendencija: turtingieji kuria šeimos biurus, kad dar labiau praturtėtų“ pasirodė straipsnis, aiškinantis apie iš ties įdomią madą, plintančią tarp XXI amžiaus buržujų. Dalykas gan paprastas – multimilijonieriai (ypač dinastiniai), turėdami tam pakankamai lėšų, vietoje to, kad tvarkytų savo piniginius ir šiaip ūkinius reikalus patys, šiuo tikslu samdosi atitinkamus specialistus, žodžiu, valdytojus, veikiančius taip vadinamų „šeimos biurų“ pavidalu.


V. Matijošaičio užmanymams – dėl Kauno rajono prijungimo prie Kauno miesto siūloma apklausti visą Kauno rajoną.


Kauno apygardos teismas 2019.07.16 d., dar trims mėnesiams pratęsė suėmimą šnipinėjimu "Rusijos naudai" įtariamam opozicijos politikui Algirdui Paleckiui.


"Socialiniuose tinkluose jau kuris laikas vyksta nuožmus karas. Kiekvieną dieną įvyksta dešimtys susirėmimų tarp mūsų šalyje gyvenančių proamerikietiškų aktyvistų ir Lietuvos piliečių, kurie bando apginti informacinę erdvę nuo Vašingtono propagandos. Jeigu turite profilį "Feisbuke", tai šitas keistas reiškinys vyksta prieš jūsų akis." Ar patebėjote šiuose žodžiuose ką nors neįprastą? Tiesiog galimai užsakomajame propagandistiniame straipsnyje, publikuotame skandinavų portale "15min.lt", buvo pak


Seimo Nacionalinio ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas, aktyviai dalyvaujantis kandidato į Prezidentus Sualiaus Skvernelio rinkiminėje kampanijoje, visuomeniniuose tinkluose ragindamas balsuoti už savo bendražygį, pakvietė žiūrėti agitacinį vaizdo klipą, kuris turėtų padėti apsispręsti rinkėjams, renkant tikrą Prezidentą. „Galima susikurti įvaizdį, galima išvengti nepatogių klausimų, bet jei nėra idėjų belieka jas pirkti. Jei nėra nuoširdaus ryšio su žmonėmis belieka klišės.Šiais metais mūsų iniciatyvinė grupė ir Tautininkų sąjungos atstovai ištisus mėnesius mynė Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) koridorius, siekdama surengti referendumą dėl valdžios ketinimų likviduoti savą valiutą. Toks drastiškas sprendimas, savos valiutos panaikinimas, negali būti priimtas be referendumo, be tautos sutikimo. Tai neabejotinai vienas iš svarbiausių Lietuvos klausimų, kurį pagal mūsų Konstituciją, galima spręsti tik referendumo būdu. VRK ėmėsi įvairiausių triukų vilkindama s


KVIEČIAME ​ketvirtadienį, ​balandžio 11 d. 11 val. ​atvykti prie Vrublevskių bibliotekos ir buvusios atminimo lentos papėdėje, kartu su Lietuvos Laisvės Kovotojų Sąjungos bei kitų patriotinių organizacijų atstovais uždegti atminimo žvakeles bei padėti gėles. Negalintys atvykti nurodytą dieną bei valandą, padėti gėles ir uždegti atminimo žvakeles gali kitu, jiems patogiu laiku.


Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2014 m. veiklos ataskaitoje pateikiama apibendrinta esminė informacija, atspindinti vaikų padėtį šalyje praėjusiais metais. Nuo smurto nukentėję vaikai, socialinės rizikos šeimos, vaiko globa, įvaikinimo organizavimas, tarptautinis įvaikinimas, vaiko teisių apsaugos skyrių veiklos koordinavimas, vaiko gerovės srityje dirbančių specialistų kvalifikacijos kėlimas, tarptautinė apsauga, ypatingi atv


Vokietijos televizijos kanalo WDR filmas-tyrimas akivaizdžiai parodo, kaip vokiečių visuomenę melu ir falsifikacijomis ruošė karui Kosove. Filmo tema – Kosovas, tačiau viskas labai primena šių dienų informaciją žiniasklaidos priemonėse ir tai, apie ką kalba Vokietijos oficialūs asmenys turėdami omeny konfliktą Ukrainoje. Viena konflikto pusė pasitelkus melą demonizuojama, o kita pusė parodoma nekalta ir nuskriausta. Praėjus 16 metų, taktika išliko tokia pati. Melas apie kraują, vardan dar dides


Gruodžio 3 d. ekspertai.eu kreipėsi į Socialinių reikalų ir darbo minsitrą Liną Kukuraitį, prašydami atsakyti į labai konkrečius klausimus, susijusius su vaiko teisių apsauga bei gerove. Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Ministro L. Kukuraičio prašoma skubiai atsakyti į klausimus dėl vaikų gerovės ne urmu, o į kiekvieną atskirai“. Gruodžio 7 d. ministerija atsiuntė atsakymus. Tačiau paaiškėjo, kad į kiekvieną klausimą atskirai atsakyti nepavyko, atsakyta urmu. Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Naujiena: Lietuva, pertvarkydama vaiko teisių apsaugos sistemą, nesirėmė nė viena valstybe“.RT paskelbė Sirijos prezidento Bašaro Asado interviu su korespondentu Afshin Rattansi. Žemiau pateikiu šio interviu santrauką. A.R.: Ponas prezidente, kaip žinoma, jūs nedavėte interviu jau pusantrų metų. Kodėl jūs nutarėte padaryti tai dabar? Asadas įvardino tris priežastis. Pirmiausiai – Turkijos įsiveržimas atkreipė dėmesį į Sirijos regioną.


Taip ir turėjo atsitikti, kad visi velniai iš pragaro į Lietuvą sugužėtų, Kauną apsėstų. Neringos Venckienės ekstradicija iš JAV buvo jiems starto šūvis. Jei velnią kvieti, jis būtinai atvyksta, ypač, kai Dievui vietos nelieka, kai vieninteliu dievu tampa mamona. O čia jiems toks masalas! Tokia sufabrikuota velniava! Kaip stengėsi Lietuvos valdžios velnius prisikviesti, kaip dirbo daugelį metų. Piestu stojo prieš valstybės simbolius, naikino tautą, marino badu, trėmė į užsienius lietuvius, draskė didvyrių lentas, plėšė gatvių pavadinimus.


konstitucijos, o jo įstatymai skelbia, kad Izraelis yra žydų tautos valstybė. Tai vienintelė pasaulyje rasistinė valstybė, kurioje žydas ar žydė negali susituokti su kitataučiu. Jie savo žydiškumą turi įrodyti rabinų teismui. Pastaruoju metu tam jau nebepakanka laikytis judaizmo tradicijų, žmonių liudijimų ir rašytinių dokumentų. Izraelio rabinams prireikė besituokiančiųjų genetinės analizės, kad įrodyti besituokiančių kraujo „grynumą“.


Izraelis Šamiras: „Apkalta iš tiesų tapo svarbia, bet ne kaip pavojus prezidentui Trampui, o todėl, kad jis atskleidė liberalių žydų veiklą.“ … „ Šie vaikinai turi būti sustabdyti, ir jeigu Trampas tai padarys, palaiminkit jį.“ JAV portale ynz pasirodė labai įdomus žinomo žurnalisto Izraelio Šamiro straipsnis „Trump Woos Jews, Jews Impeach Trump“, kuris leidžia susigaudyti, kas gi ten vyksta su tuo „piktuoju“ Trampu.


Trylikametė Ingos Paksaitės-Stumbrienės dukra Estela žurnale turės savo rubrikąA. Sniečkus (su kepure). Kai vietoj rimtos valstybės politikos visuomenei nuolat pateikiami viešieji ryšiai, o pastaruoju metu - ir atvira propaganda, laukti, kad socialinė atskirtis sumažėtų, net ir viename atskirai paimtame Lietuvos regione, nekalbant apie visą šalį, yra beviltiška. Ji kaip tik gali tik padidėti. Nes vienas kitas turtingesnis verslininkas ir šiaip šalies pilietis gali ne tik verslą po tokios propagandos perkelti, bet ir pats su šeima persikelti į kurią kitą šalį. Toliau nuo pafrontės valstybės, kokia Lietuvą įvardijo krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis. Dėl viso pikto, kaip sakoma.


Esu iš Sąjūdžio kilęs, politikoje dirbantis žmogus. Kai mano bendražygiai, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarai, kūrė Lietuvos Konstituciją, jie aiškiai suprato, kad šeima yra valstybės pagrindas, kad turi būti ginama tėvystė, motinystė ir vaikystė, kad santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.


Tačiau Minskas pareiškė, kad yra pasirengęs dar glaudžiau bendradarbiauti su Briuseliu ir įgyvendinti visas rekomendacijas dėl atominės elektrinės saugos. Europos Komisijos ataskaita paskelbta birželio pabaigoje, Vokietijos prezidento Franko Valterio Šteinmejerio oficialaus vizito Baltarusijoje metu. Europos žiniasklaida pradėjo kalbėti apie Minsko ir Briuselio suartėjimą. Tuo tarpu Lietuva dar kartą išreiškė savo priešišką poziciją Baltarusijos atominės elektrinės atžvilgiu ir paragino Europą pasmerkti atominius planus Minske.


Kipro seneliai savo gražios senatvės dienas leidžia restoranuose ir kavinėse. Apie tai sužinojau iš Rusijos pirmojo kanalo spalio 27 dienos laidos „Kitų gyvenimas.“ https://www.1tv.ru/shows/zhizn-drugih/vypuski/kipr-zhizn-drugih-vypusk-ot-27-10-2019 Dėl galimų priekaištų, kodėl žiūriu Rusijos televiziją, tuojau pat atsakau: man visai neįdomu, kaip gyvena anglų sodomitai, apie ką rodo LRT, todėl tenka ieškoti adekvačios informacijos kitų kraštų televizijų kanaluose. Nuo 45 laidos „Kitų gyvenimas“ minutės yra pasakojama apie pensininkų gyvenimą Kipre.


Greta Didžiojo Spalio Rusijoje bene pagrindiniu XX amžiaus revoliuciniu pakilimu buvo Mao vadovautoji revoliucija pusiau kolonijinėje Kinijoje. Nuo jos neatsiejama maoizmo vardu žinoma teorija ir praktika. Kokia jos istorinė reikšmė? Kokios jos pamokos dabarties marksizmui? Žvilgsnis į šiuos klausimus – egiptiečio marksisto Samiro Amino (1931-2018) tekste „Ką davė maoizmas“.O visai neseniai žurnalistai apkaltino susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių ketinimu papirkti savo rinkėjus rajono, kuriame ministras iškėlė savo kandidatūrą, kelių remontu. — Linai, kaip tau patinka žinios apie kelio prie premjero namų remontą? Asmeniškai aš pasipiktinęs dėl tokių triukų su pinigais, kurie skiriami visų Lietuvos kelių, o ne tik tų gatvių, kuriose gyvena mūsų aukšto lygio valdininkai, remontui! — Na, Artūrai, aš gyvenu daugiaaukščiame pastate, tipiškame sostinės rajone, ir keliai aplink mano namą yra geros būklės.


Pradėdami naujus metus turime progą pažymėti trijų garbingų (bet mūsuose neaprašomų) istorinių momentų apvaliuosius jubiliejus. Sausio 1-2 dienomis sueina 100 metų, kaip žuvo 5-eri Vilniaus komunarai, 60 – kaip Kuboje laimėjo revoliucija ir 80, kaip Leningrade gimė TSRS karinio jūrų laivyno kapitonas Valerijus Sablinas (1939-1976).


Alytaus meras teigia kad, gauti pirmieji vandens tyrimų rezultatai kelia šoką, nes aptikti junginiai ne tik šimtus kartų viršija normas, bet kai kurie jų netgi gali sukelti vėžinius susirgimus Alytaus meras Nerijus Cesiulis pranešė, kad gavo pirmuosius vandens tyrimų rezultatus, kurie jį labai gąsdina.


Sekmadienį, tarptautinės dienos "Už taiką" Vilniuje buvo surengtos eilinės eitynės už Ukrainą. Kaip ir nieko įspūdingo. Eilinis Lietuvą užvaldžiusių JAV-ES-NATO okupantų, buržuazinių administratorių ir jos palaikytojų pasirodymas. Tačiau šios eitynės išsiskyrė savo „margumu“ ir „įvairove“. Mūsų redakcijos kuklia nuomone, pagal įvairovės kriterijus jos niekuom nenusileido 2013 metų liepos 27 d. žydrai-vaivorykštiniam žygiui Gedimino prospektu. Net visi Lietuvos žmogaus teisių gynimo institutai


Tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt atskleidė, kad „filosofas Arvydas Juozaitis yra vienintelis kandidatas į prezidentus, nepateikęs jokių duomenų apie savo interesus, išskyrus žmonos, prieš rinkimus atsisakiusios Rusijos pilietybės, vardą ir pavardę“. Pranešama, kad „šiuo metu nedirbanti žmona anksčiau dirbo tuometinio Rusijos Karaliaučiaus srities gubernatoriaus globojamo fondo vykdomąja direktore“.Spalio 20 dieną aš kreipiausi į Lietuvos generalinį prokurorą su prašymu nubausti vandalus, kurie vasario 17 dieną ant viešbučio „Narutis“ balkono išniekino Lietuvos valstybės herbą ir vėliavą. Kovo 19 dieną aš gavau atsakymą į mano skundą iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato apie atsisakymą pradėti ikiteisminį tyrimą. 2018 metų balandžio 5 dieną aš gavau registruotu laišku balandžio 27 dienos prokuroro raštą, kuriame pranešama, kad mano skundas yra atmestas, kadangi „nenustatyta nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos BK 127 str.


Žydų ir pusžydžių persekiojimas Šiauliuose prasidėjo netrukus po to, kai miestą 1941 m. birželio 26 d. užėmė vokiečių kariuomenė. Šalia atkurtos lietuvių administracijos ir policijos, Šiauliuose įsikūrė įvairios vokiškos įstaigos: karo komendantūra, slaptoji karo lauko policija ir operatyvinės grupės (Einsatzgruppe) A būrys. Šiauliuose buvo įrengti du getai, pradėti steigti 1941 m. rugpjūčio 22 d., kai Šiaulių miesto ir apskrities viršininkas Jonas Noreika pranešė, kad visi žydai ir pusžydžiai turi persikelti gyventi į Žagarę (iki rugpjūčio 29 d.).


Viešojoje erdvėje paskelbus prokurorės Editos Mikalainienės ir teisėjos Rasos Stonkuvienės dokumento tekstą, kuriame nurodytos priežastys, dėl ko buvo visoje Lietuvoje atliekamos kratos devynių asmenų gyvenamosiuose vietose, šio rašto turinys sukėlė įvairiausių reakcijų. Vieni tai priėmė kaip savotišką pokštą, kiti iš viso nesuprato, kas atsitiko ir laukė kompetentingų pareigūnų paaiškinimo.


Обвинительный приговор, вынесенный Верховным судом Испании организаторам референдума о независимости Каталонии, несомненно, историческое решение, считает эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. Он подчёркивает, что решение судей не умиротворило Каталонию, а привело к резкому обострению отношений Мадрида и Барселоны и будет определять положение во всей Испании на неопределенную перспективу. Девять из 12-ти подсудимых приговорены к тюремным срокам от 9 до 13 лет по статьям «организация мятежа» и «растрата государственных средств».


Gruodžio 20 d. „Aktualus skambutis“ buvo skirtas paviešinto šnipų tinklo Lietuvoje skandalui. Advokatas, profesorius Stanislovas Tomas be kitų įdomių dalykų infomavo ir apie tai, kad kiekvienas žmogus turi prigimtinę teisę bendradarbiauti su kitų valstybių tarnybomis. Tik klausimas – kaip bendradarbiauti. Taip pat įdomi detalė – pagal galiojančius įstatymus Algirdą Paleckį mūsų teisėsaugininkai, jei panorėtų, gali be teismo laikyti net 10 metų kalėjime. Laidos vedėjas Audrius Nakas. Susiję: Policijos generalinis komisaras L.Palaikyk mus Feisbuke

Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.


Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis