Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

2015 metai buvo Europai lemtingi. Kontinentas įžengė į viduramžius, o gal ir į akmens amžių. Norma tapo žmones kapoti kirviais, kalavijais. Baisiausia tai, kad imta pjauti gydytojus, kunigus, savo žmonas. Ką jau kalbėti apie išprievartavimų epidemiją, iš Afrikos atėjusį kanibalizmą. Baisiausia tai, kad kartu su „pabėgėliais“ iš Afrikos ir Azijos atėjus akmens amžiaus papročiams, įstatymai liko tokie, kokie buvo iki šio laukinio vandalizmo tvano.


Logistikos įmonių savininkai yra turtingiausi Lietuvos asmenys. Linavos veikėjai koja atidarinėja Vyriausybės duris. Šiame sektoriuje dirba tūkstančiai žmonių.


konstitucijos, o jo įstatymai skelbia, kad Izraelis yra žydų tautos valstybė. Tai vienintelė pasaulyje rasistinė valstybė, kurioje žydas ar žydė negali susituokti su kitataučiu. Jie savo žydiškumą turi įrodyti rabinų teismui. Pastaruoju metu tam jau nebepakanka laikytis judaizmo tradicijų, žmonių liudijimų ir rašytinių dokumentų. Izraelio rabinams prireikė besituokiančiųjų genetinės analizės, kad įrodyti besituokiančių kraujo „grynumą“.


Kyla daug klausimų: Kam vaikų teisių apsaugos specelistams reikalingas juodas juodais užtamsintais langais automobilis? Kodėl vaikų teisių apsaugos specelistai atvyksta iš anksto nepranešę atlikti "Buities tyrimo"?


Dažnai užstringam rutinoje, nes bijom kažką keisti. Arba nežinom, kaip. Arba tiesiog tingim.


Tegul žmonės žino,kas per suvedžiotojas yra Andrius,o tokių merginų paliktų kaip aš gal ,net ne viena ir ne dvi.


Dar viena skaudi istorija Lietuvoje. Mažai mergaitei diagnozuota neuroblastoma (vėžio rūšis). Galima klausti, kodėl taip nutiko, tačiau verta paskaityti, ką sako pati mama - Viktorija Ivaniušina - ir pagalvoti, ar tikrai tinkamu laiku mergaitė buvo skiepyta bei, ar tikrai skiepai neturėjo įtakos tokiam greitam auglių išvešėjimui.


„Swedbank“ turi virš 100 mln. pelno per metus, SEB ką tik paskelbė apie 80 mln. pelną per pusmetį.


Eduardas Chodos, buvęs Charkovo liberalios žydų bendruomenės vadovas, garsus kolekcininkas, už savo pinigus atstatęs šio miesto choralinę sinagogą. Šiandien jis garsus Ukrainos publicistas, plačiai žinomas rusakalbei auditorijai. Michailui Gorbačiovui ir jo bendraminčiams pradėjus griauti TSRS imperiją, į ją vėl sugrįžo dar 1924 metais Stalino išvyta ultra ortodoksų sekta Chabad Liubavič.


Neringa Venckienė turėjo teisinę neliečiamybę ir negalėjo tokiomis aplinkybėmis būti net paliesta savo namuose pagal LR BK 28 str. 1 ir 2 d.: „Asmuo turi teisę į būtinąją gintį. Šią teisę jis gali įgyvendinti neatsižvelgdamas į tai, ar galėjo išvengti kėsinimosi arba kreiptis pagalbos į kitus asmenis ar valdžios institucijas.“ Už pliaukštelėjimą policijos pareigūnui, kažkodėl neturinčiam jokių savigynos įgūdžių (nors privalėjo turėti) ir dar keliems į jos būstą įsibrovusiems nekviestiems svečiams, jai buvo pritaikyta perteklinė kardomoji priemonė: suėmimas dviems mėnesiams.


Krašto apsaugos ministerija informavo, kad kitąmet gynybai planuojama skirti 1 mlrd. 27 mln. 400 tūkst. eurų.


Naujausias PEW agentūros tyrimas rodo, kad šiuo metu Europoje gyvena nuo 3,9 iki 4,8 nelegalų. Agentūra pažymi, kad nors didžiausias nelegalų skaičius buvo 2016 metais, tačiau „Europa iki šiol nesugebėjo sukurti efektyvios sistemos repatriacijos tų migrantų, kurių prašymai dėl prieglobsčio suteikimo buvo atmesti“. Jų skaičius sumažėjo todėl, kad dauguma gavo „leidimą likti Europoje“.


Lietuvos(?) valdžiagyvių karas prieš Lietuvos visuomenę tęsiasi jau beveik 30 metų. Ir šis epizodas - tik vienas iš eilinių puolimų, pajutus grėsmę savo "elitarinei" VIENOS nuomonės, VIENOS tiesos ir VIENO fiurerio viešpatystei. Juk tai viso labo trečias kartas per visą taip vadinamos "laisvos ir nepriklausomos" Lietuvos istoriją, kai valdančią sistemą aptarnaujančios masinės žiniasklaidos priemonės NESUGEBĖJO užgniaužti kardinaliai priešingos VISUOMENĖS NUOMONĖS.


Tačiau baudžiamosios bylos "Dėl "Darbo partijos" juodosios buhalterijos", dėl "MG Baltic" "beprocentinės paskolos" liberalų lyderiui Eligijui Masiuliui, teisėjų ir teisininkų suėmimai dėl įtarimų korupcija — ir tai dar ne pilnas Lietuvos politinės korupcijos paveikslas.


Давайте поговорим о том огромном значении, которое играют в мировой политике и экономике прибалтийские страны. Да, как вы уже наверняка поняли, я решил попробовать себя в стэндапе (просто текстовом). Прибалтийские страны очень важны. Их все хотят. По крайней мере они сами так, видимо, считают.


Angela Merkel, kuri 2015 metais į ES pakvietė visus Afrikos gyventojus ir žadėjo „praturtinti“ mūsų kultūrą, gali švęsti pergalę. Afrikos papročiai sėkmingai diegiami Europoje. 2017 metais Europa sužinojo apie Afrikos kanibalus, kurie ėda gyvų žmonių kūną. Taip Italijoje buvo ėdama mergaitė Pamela, taip Afrikos kanibalai puldinėjo paryžiečius, kad iškąsti gabalą jų mėsos (žiūr. kanibalizmo  faktų apžvalgą priede).


Darbas EP ir Seime turi panašumų, turi skirtumų, bet kai susitinki su žmonėmis, tai linijos visai išsitrina. Nors, gal ne visai.


Beveik prieš pusę amžiaus Tarybųų Sąjungoje įvyko pirmasis civilinio orlaivio užgrobimas, incidentas, kuris tuomet sukėlė tarptautinį atgarsį


Aš sakiau, kad galbūt galime pasimokyti iš Pietų afrikiečių pavyzdžio.


Cenzūrą Lietuvoje draudžia įstatymas, tačiau masinės durninimo priemonės PAČIOS masiškai taiko cenzūrą prieš kitaminčius.


Medininkų kelio posto muitininkai aptiko... matrioškų kontrabandą. Pranešė Lietuvos Respublikinės muitinės spaudos tarnyba


Palestiniečių kovotojams raketomis atakavus Izraelį, ruošiamasi „ne vieną dieną truksiančioms“ kautynėms


Ar ne per daug Lietuvos mylėtojų, kurie nori pamylėti Lietuvą kiekvienas atskirai? Kiekvienas iš jų randa „svarių priežasčių“, kad negali mylėti Lietuvos drauge su kitais dviem. Jei prie savo kaimenę protestuoti prieš Lietuvos naikinimą kviečia vienas „asilas“, tai neina kiti du „asilai“ su savo kaimenėmis, o jei protestuoja kitas „asilas“, tai neina anie du „asilai“ ir jų kaimenės.


Visatos centre vėl šiltas vakaras. Vėl pilnos arenos piliečių, duona ir žaidimai dovanų, ir pinigai iš viešų tualetų nekvepia. Senate debatai dėl naujų mokesčių, kad plebėjai, moterys nemurmėtų ir vergai būtų ramūs, imperatoriaus rūmuose ilgai negęsta žiburiai ir naktimis nenutyla meilės aikčiojimai.


Štai ir dar viena prieglauda legvatikiams, žydrųjų ekranų žiūrėtojams. Taip jau 30 metų ir varginama Lietuva su visokio plauko parsidavėliais, mankurtais ...


Briuselyje europarlamentaras Stasys Jakeliūnas apskundė pretendentą į eurokomisarus Virginijų Sinkevičių. Ne bet kam apskundė, o pačiai Europos Komisijos (EK) pirmininkei Ursulai von der Leyen. Apskundė, kad Sinkevičius amoralus ir eurokomisaru būti negali. Demoralizuos ES. Tada europarlamentarą Stasį Jakeliūną apskundė europarlamentarė Aušra Maldeikienė.


Taip dabar šią nelaimę Pramonės parke vadina alytiškiai. Puikiai suprantu žmonių baimę dėl taršos, kaip tai atsilieps mūsų sveikatai, gyvenimo kokybei, gamtai. Juk pats turiu du dar visai mažus vaikus, žmoną, tėvus, giminaičius, draugus – dėl to, sakau labai nuoširdžiai, bijau nemažiau už jus.


Buvęs „valstietis“ ir kandidatas prezidento rinkimuose Mindaugas Puidokas sako, kad 2020 m. vyksiančiuose rinkimuose dalyvaus jau kaip Darbo partijos narys. „Siūlymų buvo daug skirtingų, bet dabar apsistota ir kalbamasi su jais“, – sako politikas. Tuo tarpu Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas parlamentarą tikslina – kalbos baigtos, nes M. Puidokas jau seniai parašęs prašymą, tapti jo vadovaujamos partijos nariu.


Antradienį šeštą valandą ryto policijos specialus dalinys šturmavo siro Abdula H. (Abdullah H.) butą Meraner gatvėje, Berlyno rajone Schöneberg. Islamistas ruošėsi pagaminti bombą. Operacijoje dalyvavo BKA dalinio karininkai ir specialus dalinys GSG9. Suimtas 26-metis siras Abdula, kuris įtariamas teroro akto Vokietijoje rengimu.


Pabaltijo, Bulgarijos, Rumunijos ir Vengrijos vyrai Europos sąjungoje yra patys darbščiausi...


Alytaus meras teigia kad, gauti pirmieji vandens tyrimų rezultatai kelia šoką, nes aptikti junginiai ne tik šimtus kartų viršija normas, bet kai kurie jų netgi gali sukelti vėžinius susirgimus Alytaus meras Nerijus Cesiulis pranešė, kad gavo pirmuosius vandens tyrimų rezultatus, kurie jį labai gąsdina.


Šį rudenį psichoterapeutas M.G.Maksimalietis (Marius Gabrilavičius) pradėjo seminarų turą „Totali blaivybė - visapusiškos sėkmės garantas“. Seminarai jau vyko Utenoje bei Panevėžyje. Planuotas susitikimas Alytuje neįvyko dėl tuo metu ten siautusio gaisro - bilietai buvo išpirkti, tačiau saugant žmonių sveikatą seminaras buvo atšauktas.  Utenos bei Panevėžio salės lūžo nuo susirinkusiųjų, norinčių suprasti, kuo susijusi totali blaivybė ir visapusiška sėkmė.


Atminkite, kad kai kurie vaizdai, kuriuos matysite, yra gana grafiški, kalbant apie šiurkštų realizmą, tačiau, kad sumažintų smūgį, yra užrašyti per šiek tiek komedijos prizmę. Vis dėlto tai, kas mums brangu, nėra dėl ko juoktis, o košmarą mes paliekame tiems, kurie ateina paskui mus, jei nepavyksta pakeisti kurso.


Vytautas, kai ką pavadino teisingais vardais ir kaip orakulas paskelbė ateitį durnai Europai


Neringa Venckienė paleidžiama iš tardymo izoliatoriaus į laisvę už 10 tūkst. eurų užstatą, antradienį nusprendė Vilniaus apygardos teismas.


Eiliniame Vilniaus apygardos teismo posėdyje, kuriame buvo nagrinėjama politinės korupcijos ir kyšininkavimo byla, buvęs Lietuvos liberalų lyderis Eligijus Masiulis ir "MG Baltic" grupės savininkas Darius Mockus beveik vienu metu paskelbė, kad Grybauskaitė, būdama prezidente, bandė paveikti Lietuvos žiniasklaidą. Panaudojo tarnybines pareigas saviems tikslams. Kas gi dabar jai gresia už tai? Aš reikalauju tai įrašyti į protokoląApie tai, kad Dalia Grybauskaitė nėra angelas ir per dvi prezidentavimo kadencijas elgėsi kaip diktatorė, jau ilgai kalbama, bet dažniausiai užkulisiuose.


Europos sąjungoje esame tik dešimtmetį, todėl vakaruose išplitusios smegenis paralyžiuojančios globalizmo dujos dar nespėjo nunuodyti visų lietuvių smegenis, o tam dedamos didelės pastangos. Geriausias pavyzdys – LRT laida „Gyvenimo spalvos“. Vakar čia ir vėl buvo išlieta smegenis paralyžiuojančių nuodų dozė. Pasakota apie aktorių Eimutį Kvoščauską, globojantį sirų „pabėgėlių“ šeimą. „Pabėgėlių“ sveikinimo vajus globalistų buvo išplatintas Vokietijoje 2015 metais ir čia įgavo šizofrenijos formą.


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Vokietijos Eseno miestas ruošiasi Kalėdų šventei ir puošiasi betoninėmis „Merkel eglutėmis“, kurios turės apsaugoti miesto gyventojus nuo musulmonų teroristų. Kiekviena iš šių „Merkel eglučių“, kaip jas vadina vokiečiai, yra 1,8 metro aukščio ir sveria 3 tonas. Šiam žingsniui miesto valdžią paskatino 2016 metų teroro aktas, kuomet Kalėdų mugėje Berlyne islamo teroristas su sunkvežimiu nužudė 12 žmonių ir 50 sužeidė.


Iš visų tautų, patyrusių nuostolius Antrojo Pasaulinio karo metu tik žydai reikalauja, kad jiems mokėtų tik žydai nori užsigyventi kapitalą iš savo praradimų – perdėdami ir kurdami savo nuostolius tam, kad išpūstų keliamus reikalavimus.  Aišku, kad lenkams, vokiečiams ar italams būtų beviltiška reikalauti nuostolių atlyginimo, nes žydai kontroliuioja masines informacijos priemones, o jeigu jų nepalaikys spauda, tai valstybiniai veikėjai paprasčiausiai nusijuoks jiems į veidą.


Valstybės klestėjimo požymiai — MES TURIME KUO DIDŽIUOTIS! Ir kaip Lietuvos Komunistų Partijos vadeiva — Algirdas Brazauskas nulėmė Lietuvos šiandieną bei ateitį?


Politinės, religinės ir ekonominės sistemos gali būti sugriautos ir vėl iš naujo atkurtos. Išnykus rasei arba tautai, jos atkurti neįmanoma.


Š. m. rugsėjo 6–7 d. jau trečią kartą Medininkų pilyje (30 km į pietryčius nuo Vilniaus) vyks gyvosios istorijos festivalis. Šių metų renginio pavadinimas – „Medininkų pilies apgultis. 1402-ieji“ nusakojo turinį. XIV–XV a. karybos rekonstrukcija užsiimantys klubai susirinkskaip į karo žygį. Renginį organizuoja Senovės baltų kovų brolija „Vilkatlakai“ ir Trakų istorijos muziejus.


LDiena.lt mano kukliame asmenyje sudalyvavo protesto mitinge prie Lietuvos Radijo ir Televizijos centro, kuriame visuomenės atstovai protestavo prieš homoseksualizmo lobistų ir pederastijos propagandstų užvaldytą valstybinį transliuotoją bei jų antivisuomeninę veiklą.


Prieš keletą savaičių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime pirmininkas R. Karbauskis, duodamas interviu vienam šalies dienraščiui, parodė, kiek stipriai yra atitrūkęs nuo realybės.


JAV Aukščiausiasis Teismas nepalankų Venckienei sprendimą priėmė užpraeitą savaitę. Venckienės šalininkai sako, kad į Lietuvą grįžusi buvusi teisėja atvers visas kortas. Jos šalininkai rengiasi masiniams piketams ir protestams. Sūnus Karolis Venckus bando suburti mamos palaikymo komandą. Socialiniame tinkle "Facebook" mirga Venckienės sūnaus platinamos žinutės apie motinai gresiantį pavojų.


Video. KAM ministras Karbolis skubėjo į Seimą, prašyti Seimo leisti išsiųsti Lietuvos karius į bombarduojamą Siriją. Prieš 2 dienas karo ministras Karoblis skubėjo į Seimą:.


Indėnai buvo gamtatikiai, todėl visa jų pasaulėžiūra buvo siejama su gamta, - kurią jie laikė didžiuoju Dievu. Panaši pasaulėžiūra buvo ir pas žemaičius...


2016 metų kovo 24 dieną portalas „15 min.“ informavo, kad „į Lietuvą ateinantis prekybos gigantas „Lidl“ mokės kasininkams didesnį už minimalų atlyginimą“: „kasininkai uždirbs mažiausiai 3,33 Eur/val., neatskaičius mokesčių.“ Kiek uždirba „Lidl“ kasininkai šiandien yra „karinė paslaptis“, kaip ir kitų prekybos tinklų darbuotojų darbo užmokesčiai. Nemanau, kad jie ženkliai pasikeitė.


Результаты голосования в Палате представителей Конгресса США по вопросу импичмента президента Д.Трампа показывают, что этот процесс обречён на неудачу, считает эксперт РИСИ Сергей Михайлов. «Монолитное голосование республиканцев «против» свидетельствует, что все они будут и далее поддерживать президента. Даже критики Трампа среди его однопартийцев понимают, что импичмент нанесёт серьёзный ущерб Республиканской партии в целом.


Mama Eglė Valinčienė iš Šiaulių savo vaikų neteko po to, kai vyresnysis vaikas (tuo metu jam buvo 10 metų) pamelavo mokyklos logopedei neva mama jį mušė ir parodė mėlynę ant rankos. Nors pedagogai puikiai žinojo, jog šis vaikas nevengdavo meluoti ir manipuliuoti, tačiau išsikviesti mamos pokalbiui jie nesivargino. Jie tiesiog iškvietė Šiaulių m. vaiko teisių specialistus. Šie savo ruožtu iškvietė papildomai ir policiją, taigi ratas užsisuko.


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis, komentuodamas Alytaus gaisro padarinius, akcentuoja, kad atsakomybę dėl incidento turi prisiimti Alytaus savivaldybė, nes ši, pasak jo, neįdėjo pakankamai pastangų, kad gaisro būtų išvengta. „Dabar, kai aistros šiek tiek aprimo, dėl to, kad gaisras yra užgesintas ir žala papildoma nesidaro, reikia išnagrinėti padėtį.


Jaučiuosi taip, lyg gyvenimas būtų ant manęs kaupęsis: raukšlėmis, riebalais ir nusivylimu. Nežinau, kaip bus su pirmosiomis, bet kitų dviejų baigiu atsikratyti.


Šiame straipsnyje aš pateikiu keletą faktų apie LGBT ir genderio ideologijų totalitarizmą, žalojamą vaikų psichiką, mokslininkų pasisakymus šiuo klausimu. Prieš pusę amžiaus, o gal ir anksčiau, pinigų šeimininkų galvose kilo idėja sumažinti žmonių skaičių planetoje ir atomizuoti žmogų, paversti jį belyčiu, neturinčiu šeimos, tautos ir religijos biorobotu.


ki šiol nuolat paprastiems žmogeliams masiškai kalami į galvas  nugalėtojų samdytų propagandistų paistalai apie tai, kad vokiečiai vos ne visą likusią žmoniją laikė "žemesnėmis rasėmis"-visiška nesąmonė ir totalinis melas.


O Lietuvos žiniasklaida pranešė ir apie pikantiškas būsimo ambasadoriaus asmeninio gyvenimo detales. Žurnalistai priminė, kad 2011 metais Gilchristas paskelbė esąs homoseksualas ir išdidžiai atidarė LGBT festivalį "Baltic Pride", kuris tais metais vyko Estijos sostinėje.


VILNIUS, birželio 7 — Sputnik. Apie serialą "Černobylis" dabar rašoma ir kalbama visame pasaulyje. Serialo kūrėjai sugebėjo atrasti patrauklų būdą papasakoti daugeliui bent jau girdėtą istoriją taip, lyg tai būtų įvykę šiandien.  Kaip gi susiklostė tragiškos 1986 metų katastrofos dalyvių gyvenimai, sužinojo Sputnik Lietuva. Valerijus Legasovas- akademikas Akademikas Valerijus LegasovasPagrindinis serialo veikėjas — akademikas Valerijus Legasovas. Iškart po Černobylio AE avarijos buvo paskirtas į vyriausybės komisiją, atsakingą už avarijos priežasčių tyrimą ir jos padarinių likvidavimą.


Kaip gauti dar daugiau karščio iš saulės? Naujoji MIT medžiaga saulės kolektorius paverčia dar efektyvesniais


Kinijos informacijos agentūra Sinchua gruodžio 5 dieną paskelbė pranešimą dėl nepilnamečių apsaugos nuo on-line žaidimų. Apie tai informavo valstybės vadovo Si Dzinpino spaudos tarnyba, kuri pažymėjo, kad „pastaraisiais metais Kinijoje on-line žaidimų industrija sparčiai vystosi, tenkindama poreikius masinio poilsio ir pramogų, turtindama žmonių dvasinį ir kultūrinį gyvenimą.


Pasak naujo tyrimo, kiekvienais metais vienas iš penkių suaugusiųjų JAV - iš viso apie 53 mln. žmonių - kenčia dėl kitų priklausomybės nuo alkoholio.  Politikai per pastaruosius du dešimtmečius garsiai ir daug kalba apie pasyvaus rūkymo padarinius, autorių teigimu, visuomenė taip turėtų kovoti su antriniais gėrimo padariniais, vadindami alkoholio žalą kitiems - svarbia visuomenės sveikatos problema.


Telšių miesto Saulėtekio gatvės gyventojai turi „auksinę“ autobusų stotelę. Kaunas turi „auksinį“ tualetą, o kariuomenė – „auksines“ šakutes.


Kviečiame ir jus pažiūrėti šį draugišką ir nuotaikingą video pokalbį, skambiu pavadinimu - "Nepriklausomybė!"


Kalbant bei polemizuojant apie įvairias šiuolaikinės Lietuvos bei pasaulio politikos, ekonomikos bei geopolitikos aktualijas, neišvengiamai tenka susidurti su vadinamųjų dešiniųjų „tautinių patriotų“ srove. Aršiausieji jos sekėjai, didele dalimi besibūriuojantys apie Pankos-Kundroto Tautininkų Sąjungą (TS) bei Stasio Buškevičiaus „Jaunąją Lietuvą“, labai mėgsta trimituoti tipiškas buržuazinės-sisteminės žiniasklaidos keliamus stereotipus apie vis puolančius, bet taip ir neužpuolančius rusus, ap


Ievos Koncevičiūtės humoreska apie Porsche Cayenne’us, brangius restoranus ir lankomus kontinentus mane pasiekė tik vakar – jau po to, kai perskaičiau Tautvydo Marčiulaičio skaičiavimus, kiek toks gyvenimas galėtų kainuoti (plius minus 6000,00 Eur/žmogui) ir kiek žmonių Lietuvoje gauna tokias pajamas (ne daugiau kaip 12,5 tūkst. nuo visos populiacijos), o taip pat po to, kai Viktorija Zizu aprašė kiek kitokios viduriniosios klasės gyvenimą (prisipažinsiu, pati priklausau Viktorijos Zizu, o ne Ievos Koncevičiūtės viduriniąjai klasei).


Наверное, я тупой. Потому что я решительно не понимаю, как можно быть настолько оторванными от реальности, как российские либеральные хомячки или украинские «патриоты»? Ладно, если бы они были затурканными пейзанами где-нибудь в XV веке, когда большинство не знало, что находится за сотню километров от них, а про другие континенты я вообще молчу...


Komentuoja Rusijos istorikas, filosofas, mongolų kalbos ir kultūros žinovas, daugelio vadovėlių autorius, visuomenės veikėjas Andrejus Fursovas (gim. 1951 m.), kuris nuo 2012 m. vadovauja Maskvoje esančiam Sisteminės strateginės analizės institutui. A. Fursovas paskaitas skaito ne tik Rusijoje, bet ir JAV, Jungtinėje Karalystėje, jo istorinės koncepcijos vis labiau pripažįstamos tarptautiniu mastu.


1253 metų liepos 6-ąją dieną buvo karūnuotas pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius Mindaugas. 1990 metų spalio 25-ąją Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba — Atkuriamasis Seimas įstatymu "Dėl švenčių dienų" liepos 6-ąją — Mindaugo karūnavimo dieną — paskelbė Valstybės švente. Mindaugo karūnavimo diena — Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena ir švenčiama liepos 6 dieną.


1917 metų lapkričio 7-ąją Rusijos bolševikai įvykdė perversmą, pavadintą Didžiąja Socialistine Revoliucija.


Gerbiamiems žiūrovams pristatau atsakymus į rugsėjo mėnesį užduotus klausimus:


Efektinga slaptųjų tarnybų veikla padeda formuoti šalies politiką Jeigu kas ir abejojo efektyviu mūsų šalies slaptųjų tarnybų darbu, tai šiandieną gali įsitikinti, kad jis yra ne tik efektyvus, bet ir efektingas. Nes tokio identiško doc. dr., ES tarptautinių santykių, užsienio ir saugumo politikos eksperto Mindaugo Puidoko dublerio, kurį jie pakišo žaliesiems valstiečiams, net pats Puidokas neįsivaizdavo.


Vakaruose politikai ir apžvalgininkai skiria vis daugiau dėmesio augantiems šeimos išlaikymo kaštams ir jų poveikiui sprendimui kurti šeimą bei susilaukti vaikų.  Diskusijos verda dėl vaiko pinigų dydžio, motinystės ar tėvystės išmokų mokėjimo trukmės, pirmojo būsto įsigijimo sąlygų, o kartais ir dėl dar įdomesnių dalykų.


Kalifornijos valstija planuoja leisti testuoti autonominius lengvo pobūdžio sunkvežimius. Valstijos motorinių transporto priemonių departamentas vakar pranešė apie įstatą, leidžiantį įmonėms pateikti prašymus bandyti autonominius sunkvežimius. Naujasis įstatas leidžia į gatves paleisti automatizuotus sunkvežimius, sveriančius iki 4,5 tonos. Tai reiškia, jog į gatves galės išvažiuoti įvairi lengvoji technika, bet ne vilkikai. Kalifornija yra autonominių transporto priemonių sostinė, taigi nauji įstatai nestebina.


Nesenai žinomas Rusijos publicistas Aleksandras Prochanovas paskelbė straipsnį „Centralizmo tragedija —2019. Ko gali imtis šiandieninė valdžia?“. Šis straipsnis Rusijoje sukėlė didelį rezonansą. Autorius perspėja rusus, kad liberalizmas Rusiją veda į šalies suskaldymą. Žemiau pateikiu šio straipsnio vertimą.


VILNIUS, gegužės 27 — Sputnik. "Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų" pirmininkas Gabrielius Landsbergis siūlys Ingridai Šimonytei užimti partijos lyderės poziciją, praneša LRT. Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, didžiausią paramą gavo partija "Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai" (TS-LKD), už konservatorius iš viso balsavo daugiau kaip 243 tūkst. rinkėjų. Išankstiniais duomenimis, konservatoriai gavo 18,6 procento balsų ir tris mandatus. Konservatorių kandidatę Ingridą Šimonytę palaikė 32,86 procento rinkėjų arba 437 399 žmonės.


Liberalai suskilo. Į Artūro Zuoko Lietuvos laisvės sąjungą ir į Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdį. Ne šiandien suskilo. Ir ne vieną kartą. Tačiau visos Lietuvos liberalai nesusivienys ir Seimą šturmuos kaip skirtingi liberalai. Nors bendrus sąrašus su kitomis partijomis gal ir formuos.


VILNIUS, rugsėjo 30 — Sputnik. Latvijos gynybos ministro Arčio Pabrikso raginimas gerbti SS legionierių, žuvusių per Antrąjį pasaulinį karą, atminimą ir jų vadinimas "latvių tautos ir valstybės pasididžiavimu" peržengė visas įmanomas ribas, netgi tas, kurios nustatytos šiuolaikinėje Latvijoje, mano "Istorinės atminties" fondo direktorius Aleksandras Diukovas. Šia tema jis kalbėjo interviu Sputnik Lietuva. "Ne paslaptis, kad Latvijos valdžia nuolat "globoja" Latvijos SS legionierius.


„Aš esu europietis“, - teigia kandidatas į LR Prezidento postą Gitanas Nausėda. Ir priduria, kad žmogaus teisės yra aukščiau už viską, todėl jis kovos už kiekvieno žmogaus teisių pasireiškimą. Tiesa, kalbos apie teises daugiausiai apsiriboja seksualinių mažumų diskriminacijos įvardijimu.  Kovo 2 dieną Londone vykusiuose prezidentiniuose debatuose G. Nausėda patvirtino, kad sieks įtvirtinti netradicines šeimas, kadangi tokie žmonės jaučiasi nelaimingi, nes „negali savo meilės demonstruoti taip, kaip jie norėtų ir galėtų“ (citata iš G. Nausėdos pasisakymo - red. pastaba).


Tautos suvienijimui reikia sukurti išorinio priešo įvaizdį, visais įmanomais būdais demonizuojant jį žiniasklaidoje, visus neigiamus reiškinius valstybėje aiškinti tik šio priešo įtaka.


Interviu laikraščiui „Nasz Dziennik“ (Mūsų dienraštis) Krokuvos metropolitas vyskupas Marek Jędraszewski pasakė, kad LGBT yra tikra stabmeldžių ideologija, atitraukianti mus nuo tiesos apie žmogų ir nukreipianti mus į kelią, kuriame būdami žmonės praranda savo tapatumą, atsirandantį dėl pačios jų biologinės struktūros, apibrėžiančios mus kaip moteris ar vyrus. Jo nuomone, „LGBT naikina viską, ką apie žmogų skelbia krikščionių tikėjimas.


Lenkijos pasiuntinys Didžiojoje Britanijoje (DB) Arkady Rzegocki lenkų išeiviams pasakė, kad Brexit – tai „gera galimybė sugrįžti į Lenkiją“. Šiuo metu DB gyvena 830 000 lenkų. 27% lenkų išeivių jau pateikė pareiškimus dėl nuolatinio gyventojo statuso. BBC laidoje pasiuntinys pasakė, kad gyvenimo standartai Lenkijoje per pastaruosius 5-10 metų Lenkijoje ženkliai pagerėjo. Tai, jo nuomone, „labai gera galimybė sugrįžti į Lenkiją“. Lenkija demografijos problemas sprendžia stimuliuodami savo šalie piliečių gimstamumą.


Eduardas Chodos, buvęs Charkovo liberalios žydų bendruomenės vadovas, garsus kolekcininkas, už savo pinigus atstatęs šio miesto choralinę sinagogą. Šiandien jis garsus Ukrainos publicistas, plačiai žinomas rusakalbei auditorijai. Michailui Gorbačiovui ir jo bendraminčiams pradėjus griauti TSRS imperiją, į ją vėl sugrįžo dar 1924 metais Stalino išvyta ultra ortodoksų sekta Chabad Liubavič.


Tarptautinė organizacija C-FAM perspėja: Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja naująja sutartimi gali panaikinti šiuo metu tarptautinėje teisėje galiojantį lyties kaip „vyro ar moters“ apibrėžimą ir pritarti lyties kaip „socialiai sukonstruotos“ apibrėžimui. Naujasis apibrėžimas atvertų duris daugiau nei šimtui „lyčių“, kurias būtų privaloma pripažinti teisiškai.


Per vieną dieną mane pasiekė dvi netikėtos - tikrai netikėtos - naujienos. Amerikietis žurnalistas Tucker Carlson išleido knygą... Ship of fools (Durnių laivas), o savo laidoje tarė: "Demokratija miršta šiandien, vidury baltos dienos, mūsų visų akyse". Tuo tarpu Anglijoje suimtas ir 13 mėnesių kalėjimo nuteistas Tommy Robinson, kuris iš esmės kritikavo Anglijos imigracinę politiką.


Ir štai esminis klausimas: O jei tėvai būtų buvę išgėrę kokio vyno, tai nejaugi Kalėdų Senelis būtų vaiką paėmęs? Čia ta Kalėdinė pasaka ir pagalba pagal kai kuriuos seimūnus?


Tinklaraščio „Collective Evolution“ turinio kūrėja Alanna Ketler dalijasi savo patirtimi ir akcentuoja slepiamą alkoholio žalą, prilygindama jį narkotinėms medžiagoms:  „Ar kada pastebėjote, keistą žmonių požiūrį į alkoholį kaip narkotinę medžiagą? Daugybę kartų girdėjau žmones, kurie kartas nuo karto pasivaišina alkoholiniais kokteiliais, kritiko tonu sakančius kažką panašaus į tai: „todėl aš ir bevartoju narkotikų.“ Lyg jie būtų geresni nei tie, kurie rūko marihuaną ar vartoja kitus rekreacinius bei psichodelinius narkotikus.


Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis pareiškė apie didėjančią Kinijos įtaką, kas gali "kelti grėsmę" NATO narėms. Šią nuomonę jis išreiškė Vašingtone vykstančioje konferencijoje, skirtoje būsimam NATO viršūnių susitikimui Londone aptarti. Karoblis pabrėžė, kad Rusija "yra viena didžiausių grėsmių".


„Huawei“ iš tikrųjų grėsmė saugumui? Paaiškėjo, kad Čekijoje veikiantis „Huawei“ padalinys slapta rinko duomenis


Lapkričio 3 dieną prie seimo vyko "Geltonųjų liemenių" mitingas, kurio tikslas pasipriešinti mokesčių neturtingiems didinimui, afrikiečių ir azijatų vežimui, vaikų atiminėjimui iš šeimų, gamtos naikinimui. Mitingo fragmente yra Algio Avižienio, Algimanto Lebionkos ir Eglės Kručinskienės pasisakymai.


Vakar LRT parodė reportažą ir paskelbė straipsnį tokiu pavadinimu: „Lietuviškas paradoksas: algos didėja – bedarbių daugėja“ Buvo kalbama apie algų augimą ir tai, kad lietuviai, įgiję darbininkiškas profesijas „ima pildyti bedarbių gretas.“ To priežastis – importuojama pigesnė darbo jėga iš Ukrainos ir Baltarusijos.


Penktadienį, Seime įvykusios spaudos konferencijos metu LVŽS narys Mindaugas Puidokas paragino Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos frakcijos narius telktis į vidinę grupę “Darni Lietuva” ir prisiimti atsakomybę už rinkiminės programos vykdymą. „Šiuo kvietimu raginu savo kolegas ir bendražygius atsigręžti ir peržvelgti LVŽS vertybes, prisiminti rinkėjams duotus pažadus ir prisiimtus įsipareigojimus. Negaliu taikstytis su tendencija kai LVŽS vis labiau ne tik tampa vieno žmogaus partija, bet ir tolsta nuo savo rinkimų programoje iškeltų ambicingų vertybinių tikslų.


Ar žinote, kas yra "Žiurkių karalius"? Tai yra pati pikčiausia ir agresyviausia žiurkė. O kaip ji išrenkama? Ogi labai paprastai - į statinę sumetamos alkanos žiurkės, kurios iš bado ima ėsti viena kitą, išlieka stipriausia ir žiauriausia - "Žiurkių karalius". O kam ji reikalinga? Tam, kad paleista į laisvę iš statinės ji medžiotų ir išnaikintų visas likusias namie žiurkes.


Dažnai stebiu akiniuotus dabitas, dėl problemų darbe ryjančius antidepresantus arba geriančius iki žemės graibymo, o paskui moralizuojančius apie „komunistus“ ar kitus ideologiškai neteisingus asmenis, kurie gyveno iš esmės… nesuvokiamomis aplinkybėmis. Aplinkybėmis, kai dažnai reikėjo rinktis tarp savęs ir… kaimyno. Savo moralės ar tiesiog… išgyvenimo. Ir mane pykdo tos kalbos. Kalbos apie pasirinkimus, kurių neteko patirti.


Informacija - pagrindinė žmonių valdymo priemonė. - apie separatizmą Vilniaus centre; - apie tai, kokia informacija yra prasminga; - apie infošlaką; - apie eurovizinį pasityčiojimą iš lochų ir žinią judėjams; ir t.t.


Žmonės iš principo nesupranta, kad žmogus. kuris nėra vartotojas, gali gyventi normaliame bute, turėti normalius baldus, rūbus, reikalingus rakandus ir… pirkti maistą parduotuvėje.


Nobelio komitetui pakako proto, kad globalistų po pasaulį vežiojamai psichiškai ligotai merginai Gretai Thunberd, perrengtai į vaiką, neskirti Nobelio taikos premijos.


Maksimas Gorkis 1934 metais straipsnyje „Proletarinis humanizmas“ apie homoseksualizmą rašė: „Ką priešpastato visų šalių kapitalistai prieš proletariato revoliucinį teisės supratimo augimą? Įtempdami paskutines pastangas išlaikyti savo valdžią milijonams darbininkų, gindami savo laisvę beprotiškai eksploatuoti darbą, kapitalistai organizuoja fašizmą.


Il Giornale praneša, kad rugsėjo 3 dieną Italijos Fermo mieste nelegalas iš Nigerijos lakstė miesto gatvėmis su mačete rankose ir grasino praeiviams, „keldamas siaubą“. (žiūr.video). „Imigrantas sukėlė paniką rajone Viale Trento“ ir 13 valandą buvo įamžintas vietos gyventojo nuo balkono. Nigerietis buvo policijos blokuotas, kad išvengti tragedijos, nuginkluotas ir suimtas.


LIETUVI, BŪK BUDRUS - KALAFIORŲ REVOLIUCIJA, apie kurios būtinybę nenuilsdamas kalba feisbukas, JAU PRASIDĖJO!!! Didžiausią mažmeninės prekybos tinklą valdanti bendrovė „Maxima“ ketina kreiptis į valstybės institucijas, kad šios ištirtų, ar nesibaigiančios diskusijos apie brangstančias prekes nėra Kremliui palankių jėgų darbas.


Kol konservatorių partija EKRE įeina į valdančiąją koaliciją, Estija nepriiminės imigrantų. Apie tai spalio 8 dieną Liuksemburge pareiškė Estijos vidaus reikalųministras Mart Helme. Čia ES valstybės narės sprendė atbėgėlių į Italiją ir Graikiją paskirstymo klausimus. Apie tai pranešė Estijos portalas ERR. Rugsėjo 23 dieną Prancūzijos,Vokietijos, Italijos ir Maltos vidaus reikalų ministrai susitarė dėl Afrikos nelegalų paskirstymo.


Šių kalbų priežastis — Europos Komisijos ekspertų, kurie nerado šio skirtumo įrodymų, pateiktos išvados. Tuo tarpu dauguma lietuvių teigia, kad ES yra "dvejopa" maisto kokybė. Jų nuomone, tai yra užslėpta skurdesnių šalių gyventojų diskriminacija ir dar kartą patvirtina išsivysčiusių ES šalių lyderių Europos skirstymą į dvi dalis . "Dvejopos kokybės" Maisto produktų temą ES iškėlė eiliniai posovietinių Europos šalių gyventojai.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis