Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Išskirtinė babos Vangos pranašystė Lietuvai 2021 metams


Advokatas Arvydas Balčius perdavė generalinei prokuratūrai dar 1991 m. tuomečių VRM vadovų slaptus rašytinius įsakymas stumti žmones po atakuojančių sovietų tankų vikšrais.


Jei kas sako: “Aš myliu Dievą”, o savo brolio nekenčia,-tas melagis. Kas nemyli savo brolio, kurį mato, kaip gali mylėti Dievą, kurio nemato? (1 Jn 4,20)


Lietuvos korumpuotas LRS dvaras samdo kriminalinio statuso profesorius


Moterų nužudymai Austrijoje: beveik kas antras nusikaltėlis - ne austras.Šiais metais Austrijoje buvo nužudyta 21 moteris. Beveik pusė (47%) įtariamų nusikaltėlių gimė užsienyje, šioje šalyje buvo tik svečiai ir neturėjo leidimo gyventi - tai patvirtina dabartiniai "Krone" turimi duomenys. Integracijos ministrė Susanne Raab (ÖVP) pasakė: "Negalime užmerkti akių prieš šiuos faktus. Negalime užglaistyti, kai neproporcingai didelė dalis nusikaltėlių čia atvyksta iš užsienio. Neteisingai suprasta tolerancija aukoms nieko neduoda. Turime imtis griežtų veiksmų prieš šiuos nusikaltėlius.Pasibaigė maršai, mitingai, o mes šiandien toje pačioje vietoje. Tai ką veiksime toliau?


Pravirko nepriklausomas Žmonių partijos portalas pranešdamas, kad „pirmoji prekybos su galimybių pasais diena didiesiems tinklams buvo prasta – apyvartos kai kur krito net iki trečdalio“. Skelbiama, kad „pirkėjai dažniau ėjo į mažesnes parduotuves“. „Norfos“ akcininkas ir vadovas Dainius Dundulis pasakė, kad įsigaliojusi prievolė tikrinti galimybių pasus kirto didelių parduotuvių apyvartoms“, - informuojama publikacijoje „Prekybininkai: apyvartos didelėse parduotuvėse nusmuko, o mažose ima trūkti produktų – ar tikrai tokio rezultato norėta?“. Pasak D.


Nuo rugsėjo 13 dienos Lietuvoje įsigaliojo draudimas be taip vadinamo galimybių paso lankytis didesnėse nei 1500 kvadratinių metrų parduotuvėse bei tose vietose, kurios, pasak esamos moteriausybės, yra ne pirmo būtinumo. Rūbai, avalynė, knygos, vaikų žaislai, pratybos moksleiviams, buitinė technika, statybos prekės ir daug kitų dalykų dabar tapo prieinamos tik privilegijuotiesiems.


Žemiau minimos pamokos lietuviai itin nemėgsta ir alergiškai atmetinėja, tačiau šių dienų kontekste ji kaip niekad aktuali. Neseniai surengėme šeimos šventę. Vyko kavinėje pažeidžiant susirinkimo ribojimus. Ne tik dalyvavo iš skirtingų šeimų, bet dalis net neskiepytų! Dar daugiau - šventės rengėjai neskiepyti, o svečių dauguma susiskiepyti!! Praktiškai žiūrint, ši padėtis susirinkusius skiepytuosius tenkino.


Ieškovai remiasi Niurnbergo kodeksu. Fuellmichas ir jo komanda pateikia įrodymus, kad PGR testas yra klaidingas ir sako, kad nurodymas gydytojams bet kokią gretutinę mirtį pavadinti Covid mirtimi yra sukčiavimas. PGR testas niekada nebuvo sukurtas patogenams aptikti ir yra 100% klaidingas visų vadinamųjų 35 ciklų metu (Kuo toks svarbus PGR metodas? DNR molekulėse yra saugomas organizmo genomas, tačiau tam, jog būtų įmanoma analizuoti tokią genetinę informaciją reikia gana daug DNR.Iš visų suneštų pinigų skaičiavimo išplaukia viena išvada - NAIKINAT LITĄ IR TAUTĄ - MINUS 21% GYVENTOJŲ ESANT ES -  ĮVEDANT EURĄ MES BUVOME APIPLĖŠTI 4 KARTUS PABRANGINANT VISKĄ. Vien šiemetinis biudžeto deficitas yra didesnis ar prilygsta ankstesniems metiniams biudžetams litais.


Rusijos Valstybės Dūmos portalas šiandien pranešė, kad Dūmos pirmininko Viačeslavo Volodino nuomone, „koronavirusas galėjo būti nutekintas iš Jungtinių Valstijų.“


Pateikiame 2021 m. gegužės 23 d. portale „The Daily Expose“ publikuoto dr. Rogerio Hodkinsono interviu vertimą, pasidalintą Aurelia Tapati Facebook‘o paskyroje. Straipsnį originalo kalba skaitykite čia – „An exclusive interview with Dr Roger Hodkinson – „When the history of this madness is written, reputations will be slaughtered and there will be blood in the gutter“. Garsus autoritetingas medikas ir mokslininkas dr.


Kalbant trumpai ir aiškiai, ši programa skirta pavergti rytų valstybes ir jas atplėšti nuo Rusijos įtakos.


Susirinkę žmonės reikalaus kuo skubesnių priešlaikinių Seimo rinkimų, siekiant sudaryti visas galimybes aukščiau minėtiems veikėjams atsisėsti į garbingą teisiamųjų suolą (nepamirštant ir ankstesnė…Lietuvos valdžia ir ją aptarnaujančios sorošinės MIP jau ėmė kalbėti apie Afrikos ir Azijos neteisėtų imigrantų, atvykusių liepos mėn. iš Baltarusijos, integraciją Lietuvoje. Vokietijos Schombergo miesto ( Badeno-Viurtembergo žemė) patirtis integruojant juodaodžius, manau, ypač naudinga Lietuvai.


Ieva Marija Kiršinaitė, anot jos pačios savamokslė menininkė domisi tapyba, grafika. Ji įkvėpimo ieško gamtoje, meno parodose, kartais sumanymų padiktuoja nuotraukos. Draugystė su vaizduojamaisiais…


"Aristidas" - tai nauja rusiška medžiaga iš ateities


Senstantys tėvai praranda viltį, jog ateis tokia diena, kai vaikai užaugs, atsistos ant kojų ir jiems taps lengviau.


● В 1926 году власти Египта объявили о победе над оспой. А через 6 лет, в 1932 году, на фоне почти 100%-й привитости населения, разразилась самая крупная оспенная эпидемия в истории этой страны. Усугубляемая действиями вакцинаторов, она длилась целых два года. Всё, на что были способны прививки от натуральной оспы – это… вызывать натуральную оспу. Если бы не массовая вакцинация, оспа исчезла бы в мире как минимум на 100 лет раньше"Šiandien Rusijos TASS pranešė, kad iš skiepytos Rusijos prezidento aplinkos susirgo kelios dešimtys žmonių.  Putinas pranešė, kad kovidu susirgo kelios dešimtys žmonių. Jis izoliuosis kelias dienas. Rusijos prezidentas pareiškė, kad jo aplinkoje susirgo „ne vienas, ne du“, o kelios dešimtys žmonių. Jis pasakė: „Jūs žinote, kad, tenka apgailestauti, aš buvau priverstas paskutiniu momentu atšaukti savo vizitą į Dušanbe.


Spąstai, į kuriuos pateko Lietuvos valdžia dėl savo pačios taikomų sankcijų oficialiam Minskui, nutrūko. Dabar vargu ar pavyks jį atidaryti be "autogeninio pjovimo". Kaip žinote, bet kurioje kapitalistinėje valstybėje privati ​​nuosavybė, ypač užsienio investuotojų, yra "šventa karvė". Ir ji neliečiama. Jėga ją atimti — reiškia grįžti į bolševizmo laikus, kuriuos Lietuvos istorikai laiko gėda.


Klinikinė mokslininkė embriologė Aušra Blažėnienė išsamiai supažindino su planais, skirtais šviesesnės žmonijos ateities vardan.


Svarbiausias dalykas šiame pasaulyje yra reklama. Pavyzdžiui, pavadinkite  paprasčiausią grybą šampinjoną  dvisporiu grybu "portobello", ir štai - dabar tai jau ne prastai atrodantis kandidatas išmetimui, o karališkasis šampinjonas, kuris šluojamas iš lentynų greičiau nei įprasta. Puiki tema! Tik žodžius reikia teisingai sudėlioti, kad galutinė kombinacija patraukli gautusi.


Svarbiausia yra tai, kad visos trys Pribaltijos respublikos demonstratyviai nepripažįsta TSRS legitimumo, teisėtumo. O tai reiškia grįžimą į status quo iki 1917 metų. Estijos ir Latvijos atžvilgiu tai reiškia 1721 metų  Nyštado taikos sutarties galiojimo atstatymą ir 1795 metų Mitavos sutarties atkūrimą, o Lietuvos atžvilgiu - 1797 metų Sankt Peterburgo konvenciją.Efektinga slaptųjų tarnybų veikla padeda formuoti šalies politiką Jeigu kas ir abejojo efektyviu mūsų šalies slaptųjų tarnybų darbu, tai šiandieną gali įsitikinti, kad jis yra ne tik efektyvus, bet ir efektingas. Nes tokio identiško doc. dr., ES tarptautinių santykių, užsienio ir saugumo politikos eksperto Mindaugo Puidoko dublerio, kurį jie pakišo žaliesiems valstiečiams, net pats Puidokas neįsivaizdavo.


Lietuvos sergamumo koronavirusu skaičiai primena karantino laikus. Tiek naujų susirgimų nebuvo nuo gegužės pradžios. Ligoninėse ima stigti medikų rankų, tenka stabdyti nebūtinas medicinines paslaug…


Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis vis labiau primena kaprizingą berniuką smėlio dėžėje, kuris kastuvu daužo šalia žaidžiančių ramių vaikų "pilis ir tvirtoves". Jo nuotaikos neįmanoma nuspėti. Štai ir savo draugės Svetlanos Tichanovskajos atžvilgiu jis jau pradeda vėsti. Smėlio tvirtovės pastatyti ji nesugeba. Ji stato kažkokias riestas ir nepatogias Baltarusijos pilies sienas. Neturi vaizduotės polėkio.


Susitarimas sudaromas trimis egzemplioriais, po vieną kiekvienai šaliai. Susitarimas galioja 40 metų nuo pasirašymo datos.


Tai parazitų imigracija etimologine šio žodžio prasme: būtybių, kurios ne gamina, o pasisavina išteklius iš šeimininko, kuris dirba jų labui. Tai vyksta Italijoje. Naujausiais duomenimis, praėjusiais metais Italijoje buvo išduota 239 000 leidimų gyventi, beveik išimtinai šeimos susijungimo arba prieglobsčio prašytojams. Leidimą dirbti gavo tik 14 tūkst. asmenų, iš kurių 40,5 proc. buvo sezoniniai darbuotojai ir tik 10,6 proc. kvalifikuoti darbuotojai. Tai reiškia, kad iš vyriausybės pasiūlytų 30 000 darbo vietų buvo panaudota mažiau nei pusė, ir kad tik kiek daugiau nei 5 proc.VILNIUS, balandžio 22 — Sputnik. Baltarusijos užsienio reikalų ministerija sureagavo į Lietuvos pusės pareiškimą apie galimą Baltarusijos vizos neturinčios JAV ambasadorės Baltarusijoje Džuli Fišer akreditavimą Baltijos šalyje. Anksčiau Lietuvos užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas pareiškė, kad Lietuvos vyriausybė gavo JAV kreipimąsi su prašymu akredituoti ambasadorę Lietuvoje. Rengiamas oficialus atsakymas.


Pirmiausia, migrantams turbūt nurodoma, kad jie pasiklydo. Kad atvyko į puikiąją šalį Baltarusiją, grožėjosi jos gamta ir pasiklydo vietovėje, ir kad jie gali turistinį maršrutą tęsti Baltarusijos …


Šiandien mes turime akivaizdų faktą – visuomenė ypač greitai ir sėkmingai buvo padalinta į dvi dalis. Dalis visuomenės, dar pavasarį, dėl priverstinio mokinių ir mokytojų testavimo ir kitokio terorizavimo, pradėjo burtis ir kurti alternatyvą valstybinei švietimo sistemai – vaikus mokė neoficialiose grupėse (klasėse) tėvų atskirai samdomi tie patys valstybinių mokyklų mokytojai.


Vakarų propagandinė žiniasklaida Korėjos Liaudies Demokratinę Respubliką dažniausiai minimą kaip Šiaurės Korėją vaizduoja kaip „velnio ašį“ – šalį keliančią didžiausią grėsmę Jungtinėms Amerikos Valstijoms, pasauliniam saugumui ir grubiai pažeidinėjančia žmogaus teises.


Carthaginem esse delendam – Kartagina turi būti sugriauta, Romos Senate kartodavo Kotonas, o mes privalome kartoti: Landsbergismus esse delendam - Landsbergizmas turi būti sugriautas. Tik sugriovę lansbergizmą - šitą nusikalstamą servistinę vagių ideologiją, ją išarę arklais, kaip Scipionas sugriautą Kartaginą, mes galėsime statyti Lietuvių valstybės ir Tautos ateities pastatą. Ant supuvusio lansbergizmo pamato nieko pastatyti mums nepavyks. Tuo įsitikinome per tris atkurtos Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečius, per pirmą PIŠ-istų valdymo pusmetį.Tai susiję su tokiais projektais kaip biologinė konvergencija, transhumanizmas, žmogaus tobulinimas, biologinės būtybės sujungimas su dirbtiniu intelektu. Viso to kuriamo gėrio bėda tik tame, kad mes nežinosime, kada ką šeimininkas nuspręs, pavyzdžiui, kada koks ne visai tinkamas individas turi pasitraukti iš šio pasaulio, kada kam galiojimo laikas baigėsi. Apie minimus dokumentus ir su tuo susijusias problemas rugsėjo 15 d. „PressJass TV“ laidoje „2K+“ papasakojo klinikinė mnokslininkė, embriologė Aušra Blažėnienė.


​​​​​​​Buvęs žaliųjų valstiečių premjeras, dabar save demokratu vadinantis Saulius Skvernelis sugalvojo ir parengė nutarimo projektą, kuriuo Seime būtų sudaroma laikinoji kontrolės komisija dėl COVID-19 pandemijos valdymo.


Ne itin sumanūs mėgsta argumentą: "Kas tau trukdo dykai pasiskiepyti?" Atsakysiu - dykas skiepas gali kainuoti labai daug, nes suleidžia nemokamai, bet, sutrikus sveikatai, gydymas gali pareikalauti didžiulių išlaidų, kurių niekas nekompensuos; lygiai kaip nekompensuos prarastų pajamų, laiko, nervų ir išgyvenimų. Ir kalbu rimtai - nes net mirus ar patyrus žymų sveikatos pablogėjimą iškart po skiepo, medikai linkę sąsajų ne tik neįžvelgti, bet netgi ciniškai neigti.


Ketvirtadienį Europos Parlamentas (EP) balsavo už A. Kubiliaus parengtą rezoliuciją dėl ES ir Rusijos santykių, kuriame ES raginama kovoti su agresyvia Kremliaus politika bei remti Rusijos pilietin…


Į Lietuvos operacijų vadovą, Sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį kreipėsi profesorius hematologas Eduardas Vaitkus ir informavo apie per valstybinį transliuotoją paskleistą dezinformaciją. Lietuvos Respublikos Sveikatos ApsaugosMinistrui Arūnui Dulkiui Eduardas VaitkusLietuvos pilietisgydytojas, hab.dr. PAREIŠKIMAS(dėl LRT paskelbtos dezinformacijos ) 2021 m. rugsėjo 14 d. Šių metų rugsėjo 2 d LRT paskelbė straipsnį „LRT FAKTAI. Mokslininkė atsakė į klausimą: ar vakcinos išbandytos pakankamai?“.George'o Orwello romane "1984" Tiesos ministerija užsiėmė istorijos klastojimu, jos perrašinėjimu, nauja praeities faktų interpretacija, išgalvotų įvykių kūrimu. Tiesos ministerija, kaip ir kitos ministerijos (Meilės ministerija, Taikos ministerija ir Gerovės ministerija), buvo skirtos valdančiosios partijos ir jos vadovo Didžiojo brolio valdžiai įtvirtinti. Mūsų akyse kuriama Tiesos ministerija yra pranašesnė už tą, kuri buvo aprašyta to paties pavadinimo Orwello romane. Pirma, Orwello Tiesos ministerija rūpinosi tik istorijos "taisymu".


Ankstesnį savo postą uždarau - panašu, kad nesutikrinau istorinių duomenų, nors turėjau tai padaryti. Turbūt, jeigu tuo metu būčiau dirbusi Vyriausybėje, skaičius mokėčiau atmintinai. Bet nedirbau ir nemoku, tad paskubėjau. Klaidinti neturiu teisės, todėl postą ištrinu. Kai Vyriausybė pradėjo darbą, kasdien teko sukti galvą, ar pavyks atitolinti lovų užimtumo rodiklį toliau nuo šimto procentų dar daugiau lovų skiriant COVIDui. Ir tai nėra malonios mintys


Bet ar buvo ŽYDŲ KURIE GELBĖJO LIETUVIUS NUO JŲ TAUTIEČIŲ SUKELTŲ ŽUDYNIŲ?


Vienas žymiausių mūsų dienų imunologų Dr.Geert Vanden Bossche, nuolatos kritikuojantis pandemijos metu vykdomą masinę vakcinaciją, PSO pareikalavęs ją nedelsiant nutraukti, prieš kelias dienas savo portale paskelbė naujų faktų apžvalgą, skirtą šiam klausimui. https://www.geertvandenbossche.org/post/the-last-post Mokslininkas straipsnyje pažymi, kad „masinė vakcinacija neabejotinai įeis į istoriją kaip labiausiai neapgalvotas eksperimentas medicinos istorijoje.


Kaip kepurę – mintį, tezę glamžo, / ruošdamas ją iš tribūnos sviest. / Net ir mūsų skepticizmo amžiuj / jo klausaisi lyg savęs paties.Žurnalistas E. Jakilaitis (dešinėje) ir apibendrintos biografijos NKVD gaisrininko (vėliau tremtinio) duktė, kolaborantė, Lietuvos Nepriklausomybės priešininkė, komunisto Mykolo Burokevičiaus bendražygė, Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, fotosesijų su vaikučiais ir karine technika fanė, Konstitucijos garantas, daugelio tautinių ir tremtinių renginių dalyvė bei gerųjų iniciatyvų iniciatorė LR prezidentė D. Grybauskaitė. Nuotr. prezidentas.lt Naujausias ekspertai.eu išskirtinių elito naujienų skilties XXX šedevras – nepriklausomo konservatorių portalo delfi.lt publikacijoje „E.


Jeigu ne naujai išrinkta Valstiečių valdžia, Vaidas Lekstutis būtų buvęs įkalintas. Kad ir kaip lakoniškai nuskambės, bet kietasprandis žemaitis Vaidas, net ir tuos pačius žemaitišku pagrindu suvienytus Valstiečius kritikuoja. Lekstuciui mūsų spec tarnybos siūlė bendradarbiauti su juo ir jo vadovaujamu judėjimu „Būkime vieningi“, bet jis kategoriškai atsisakė.


Rugsėjo 13 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu išvyksta į Vašingtoną, Jungtines Amerikos Valstijas (JAV), kur susitiks su Valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu,…


Praeitą savaitę pradėjusiu veikti Liberalų Sąjūdžio skaidrumo telefonu Kazimieras Juraitis bandė su Vilniaus meru išsiaiškinti, ar skaidriai nuo Žaliojo tilto nuimtos jo skulptūros ir koks būtų jų likimas, jeigu gyventojai išreikštų kitokią valią, negu Vilniaus mero.


Veryga sunkina koronaviruso epidemijos pasekmes „kovodamas“ su koronavirusu lyg tai būtų maras, juodligė ar kita mirtina liga. Lyg mes būtume buki gyvuliai, niekinantys savo artimuosius.JAV/UK/NATO/ES valdo tarptautinių nusikaltėlių klanai, vadovaujami iš JAV globalistų tarptautinio terorizmo ir tarptautinių nusikaltimų vieningo centro. Laida "Imperijos failai" kalbina vieną iš garsiausių Rusijos-Amerikos ekspertų , Prinstono ir Niujorko profesorių daktarą Stiveną Koeną apie šiuo metų vykdomą JAV/NATO karo nusikaltėlių gaujos vykdomą tarptautinį nusikaltimą prieš Rusiją, agresiją.


Praėjusių metų gegužę Morisas Niumenas, kuris savo laiku buvo Australijos premjero Eboro patarėju, pareiškė, kad klimato kaitos problemą JTO naudoja kaip išgalvotą grėsmę, kad išplėstų visų šalių kontrolę.


Lapkričio 18-osios naktį Afganistane partizanai, kovojantys už Afganistano laisvę, apšaudė Kandaharo okupacinių pajėgų bazė, kurioje tarnauja teroristai - Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų kariai, praneša Lietuvos kariuomenės spaudos tarnyba.


Потепление или охлаждение / Курдская проблема глазами Трампа и Эрдогана / Требования Турции к США / США планирует военный альянс на Ближнем Востоке


Gruodžio devintąją Financial Times paskelbė straipsnį apie tai, jog Tarptautinis valiutos fondas įspėja Ukrainą apie defolto galimybę ir kviečia suteikti Kijevui papildomą pagalbą 15 mlrd dolerių sumai. Vėliau, gruodžio 17-ają šią informaciją patvirtino Europos komisijos prezidentas Žanas-Klodas Junkeris, savo pasisakymo Europarlamente metu. „Ukrainai prireiks papildomai dar 15 mlrd dolerių, neskaitant to, kas jau suplanuota“. Jei šalis radikaliai nesumažins biudžeto išlaidų ir nesupaprastins vKonservatorė Rasa Juknevičienė paviešino konservatorių fotosesiją Ukrainoje. „Labai prasmingi ir reikalingi Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės reportažai iš Rytų fronto. Fronto, kur esame ginami ir mes. Ir ne tik mes. Visa Europa.Ne visi dar tai supranta gal“, - pranešė politikė. Keli šios fotosesijos kadrai:


Mes, šiandieninė tėvų karta, auginanti vaikus Lietuvai, esame kitokie, nei kairėn krypstanti dalis Europos. Jie šiandien suka ten, iš kur mes jau grįžtam ir todėl esam pranašesni: mes dar matėm komunizmo siaubą! Mes matėm tą raudoną šmėklą, iššiepusią dantis į šeimą, nes šeima buvo blogio, buržuazijos lizdas - ten tėvai savo turtą perduodavo vaikams, ten kaupėsi privatus kapitalas iš kartos į kartą, ten buvo skiepijamas tikėjimas, ten buvo kalbama tėvų kalba, kol dar motina buvo Motina, ne proletarė darbininkė, kurią valstybė išvarydavo dirbti, kad galėtų vaikus auklėti pati - nuo lopšelio, savaitinio darželio, o tėvai virsdavo alkoholikais.


Diplomatų dėmesys vienu metu buvo sutelktas į kelis kalusimus: Europos Sąjungos ateitis ir jos ilgalaikis biudžetas, regioninis saugumas santykių su Rusija kontekste, "Rytų partnerystė" ir kiti. Po susitikimo Lietuvos užsienio reikalų ministerijos interneto svetainėje pasirodė pranešimas, kuriame nėra nė vieno žodžio apie prieštaravimus. Bet čia, kaip ir žinomoje istorijoje, "nematai staro, o jis yra". Nesantaikos vamzdisKaip žinoma, Lietuva mano, kad dujotiekio "Nord Stream-2" projektas yra geopolitinis ir įgyvendinamas, siekiant, kad Europa labiau priklausytų nuo Rusijos dujų.


Artėja liūdni minėjimai, verkime ir raudokime, giesmę giedokime. Štai nuo Naujųjų Metų mus buvo apgulę lavonų ir žmogžudysčių gerbėjai. O jau paieškų, ir „atsisveikinimas su Vilte virto košmaru“ buvo įdomiausias paieškos rezultatas. O paskui sekė „ką padarė Kalaušiui už Viltės nužudymą“. Bet kad žurnalistai buvo yra ir bus žudomi – tie lavonų mėgėjai nesusimąstė. Prašome: Paryžiuje nupilta net 12 vienetų – galima gūglintis, žygiuoti, žvakutes deginti, ir pamiršti apie visą aplink supantį pasaul


Neseniai internete patalpinau trumpą vaizdo klipą, kuriame pasakojama apie 1983 metais Lietuvoje įvykusį įvykį, nutikusį mažai mergaitei Rasai. Rasos tėvo vairuojamas kombainas netyčia nupjovė mažos dukters kojytes. Šią istoriją papasakojo tų laikų liudininkė, kurią mes prieš keletą metų filmavome Lietuvoje, Rasos tėviškėje. Aš buvau sukrėstas vaizdo klipą žiūrėjusių žmonių atsiųstais komentarais ir laiškais. Juose jie rašė, jog negalėjo sulaikyti ašarų, žiūrėdami jaudinančią istoriją. Visi pavargo nuo pykčio ir neapykantos, kurios tiek daug mūsų šalyje. Žmonės su nostalgija prisimena laikus, kada žmonės galėjo būti paprastais žmonėmis, galėjGyvenimas labai paprastas dėl to, kad visiškai nereikia stengtis gyventi. Pavyzdžiui, jums nereikia stengtis kvėpuoti. Kvėpavimas vyksta savaime. Maistą burnoje sukramtote, o štai virškinsite jau ne jūs. Nereikia specialiai rūpintis virškinimu, jis irgi vyksta savaime. Nereikia specialiai reguliuoti kūno temperatūros, netgi su ligomis kovoti nereikia. Tereikia tiesiog atidžiai sekti, kaip kūnas pats susidoroja. Ramiai pagulėti kelias dienas. O jeigu nėra laiko pagulėti, tai kokį gyvenimą jūs gyvenate, kokių idėjų prisigaudėte, kad neberanfate kelių dienų sau ir savo sveikatai? Gamtoje viskas labai paprasta.


Lietuvai reikia konservatorių. Daugelis žmonių išgirdę tokį teiginį pasakytų – jūs ką, išprotėjote? Ačiū, gal užteks, jau vienus tokius „konservatorius“ turime, žalos pridaryta tiek, kad dar ilgai reikės srėbti jų privirtą jovalą, kol išsiliuobsime. Tačiau taip nėra – Lietuvoje neegzistuoja jokia konservatorių partija.


Paradoksas: kuo labiau išsivysčiusi medicina, tuo ilgesnis darosi ligų sąrašas. Šiuolaikinių ligų skaičius jau seniai pasiekė 23 000 atžymą – tai reiškia, kad kiekvienas žmogus vidutiniškai turi pergyventi ne mažiau kaip 20 įvairiausių negalavimų. Tačiau vienas dalykas, kai gydytojai paprasčiausiai įspėja apie naujas infekcijas ir galimas epidemijas, o visai kas kita, kai skelbia neegzistuojančias diagnozes, o paskui gydo tas tariamas ligas brangiai kainuojančiais preparatais. Kodėl taip vyksta,


Dėkokite išmintingajai Šakalienei! Dabar nebe tėvai baus vaikus už alkoholį ir narkotikus, bet vaikai tėvus - už trukdymą girtauti ir šniaukšti? Naujasis Vaikų teisių apsaugos įstatymas dar nespėjo įsigalioti, o kai kurie vaikučiai jau džiaugiasi tomis galimybėmis, kurias jiems suteikė išmintingoji Šakalienė ir jos supermamyčių choras.


lyderiu. Epizodas 1. Video Youtube kalbasi dvi rusakalbės gydytojos. Viena jų - Ekaterina Sinicina-Santoni, gyvenanti Italijoje, gydytojo praktika neužsiimanti gidė, o kita – Vasilida Budakidu, praktikuojanti gydytoja iš Graikijos. Video pavadintas „Italija-Graikija. Interviu su Vasilida Budakidu. „Palikite mus ramybėje. Mes nenorime Jūsų rūpesčio“. https://youtu.Skaitant šį tekstą, reikia prisiminti du esminius dalykus. 1. Dabartinę siaubingą padėtį Lietuvoje sukūrė nuo 1990 metų sąjūdiečiai, “patriotai”, konservatoriai, liberalai, socdemai, nacionalistai, “laisvosios rinkos” sorosiniai ekspertai “pavogiau ir turiu” specialistai.


Анонсированное соглашение между Турцией и Ираном о переходе на использование национальных валют во внешнеторговых расчетах, значимо не только для этих стран, но и на фоне общей тенденции расширения использования национальных валют во внешнеторговых расчетах, считает научный сотрудник РИСИ Иван Баженов. «Сегодня объем торговли между Турцией и Ираном составляет порядка 10 миллиардов долларов, — объясняет эксперт, — в перспективе предполагается довести его до 30 миллиардов.


Taigi štai kokia JI, ta pati Maskvos ranka, apie kurią jau taip ilgai ir seniai kalba pagrindinė pasaulio žiniasklaida!  Ir tai tik kairė ranka, jie dar nematė dešinės!


| 1970-01-01 | Lietuva | |


J. Ohmann remia terorizmą užsienio šalyse. Tai pamatysime iš jo kalbos. Lietuvoje yra organziuojama karinės ekipuotės, pinigų rinkliava, užsienio teroristams remti. Ohmann pavyko dalį Lietuvos žmonių užzombuoti, ir šie taip pat ėmė remti terorizmą. Tai atsispindi iš suneštų daiktų kiekio.Tačiau latviai užsispyrė, nes tai ekonomiškai naudinga (čia Lietuvoje politika dažniausiai svarbesnė už ekonomiką). Lietuviai nusivylė, ir iš situacijos nesimatė, kad Ryga galėtų persigalvoti. Bet staiga Latvijos premjeras pareiškė, kad šalis sustabdys elektros prekybą su Baltarusija, jei pradės veikti Astravo AE. Vilniui toks kaimynų sprendimas akivaizdžiai buvo netikėtas, bet jis greitai surado sau paaiškinimą.


Tūkstančiai amerikiečių išvažiuoja iš didelių miestų, ruošdamiesi artėjančiai ekonomikos apokalipsei. Kodėl tiek daug žmonių netikėtai nutarė palikti stambiausius JAV miestus? Neseniai rašiau apie masinį žmonių judėjimą iš Kalifornijos, tačiau tiesa yra ta, kad tie patys procesai vyksta visos šalies mastu. Kai kurių stambių miestų gyventojų skaičius palaipsniui mažėja ir nemažai ekspertų jau sunerimo dėl šių poslinkių demografijoje.


Kapitalizmo ekonominė sistema vadovaujasi „sienų nebuvimo“ principu. Jis žmonių, gyvūnų ir tautų teises pajungia rinkai. Kapitalizmas žmones laiko niekuo kitu, kaip tik lokalizuota žmogiškųjų resursų krūva. Jei konkrečioje šalyje, regione ar žemyne būna darbo jėgos trūkumas, kapitalistinė sistema mėgina tai pataisyti atsiveždama darbo jėgos iš svetimų kraštų ir įmesdama ją kartu su vietiniais žmonėmis. Tai natūraliai veda prie protų nutekėjimo tame regione, iš kurio atvežami darbininkai. Tai tai


Pasižiūrėkite į šias nuotraukas. Kokias emocijas jos jums sukelia? Iš kur, jūsų manymu, aš jas ištraukiau? Iš vaikų pornografijos tinklapio? Iš pedofilų bendrijos? Ne , tai dešimtmetės mergaitės nuotraukos, skirtos žurnalo "Vogue" prancūziškai laidai. Nustojau pirkti žurnalą "Vogue" tuo momentu, kai pamačiau šias nuotraukas. Pirkau ji kas mėnesį, pradedant nuo trečio kurso universitete. Man nerūpi, kad tai buvo prancūzų "Vogue", o ne mūsų. Man nerūpi, ir tai kad po Doletskajos (buvusi redaktorė


В результате досрочных парламентских и президентских выборов в Турции, одержав убедительную победу, Реджеп Эрдоган стал практически авторитарным правителем, считает эксперт РИСИ Георгий Соснов. «Эти выборы должны были состояться в следующем году, но по ряду экономических и политических причин турецкая власть приняла решение о том, чтобы их приблизить. Тем самым она пыталась предотвратить намечавшиеся кризисные явления в экономике страны, а также использовать некоторые победные результаты действий в Сирии, в частности, в Африне, которые заметно подняли рейтинг действующего президента», – пояснил аналитик.Taigi, Šakalienės įstatymas uždraudė kišti nagus prie vaikų. Klausimas visų genderių supermamyčių chorui: kaip siūlote sutramdyti tokį vaikiuką? Pasižiūrėkite šį 2 minučių trukmės video iš Brazilijos įstaigos, į kurią porelė atsivedė savo be smurto auklėjamą sūnaitėlį.


Naftos ir dujų pramonėje dirbantis vadovas, rengiantis didelių korporacijų įpėdinystės planus, perspėjo, kad įmonės visame pasaulyje jau dabar numato, kad per artimiausius kelerius metus turės pakeisti "paskiepytus" darbuotojus.


Naujasis Danijos užsienio reikalų ministras Kristianas Jensenas informavo Vokietijos kolegą apie savo šalies ketinimą įvesti pasienio kontrolę. Pasienio kontrolė bus vykdoma griežtai Šengeno sutarties rėmuose. Apie tai birželio 30 d. pranešė Danijos užsienio reikalų ministerija. Pasienio kontrolės įvedimo tikslas – nelegalios migracijos ir kontrabandos kontrolė. Tai buvo vienas iš pagrindinių kraštutinės dešinės Danijos liaudies partijos reikalavimų nesenai vykusiuose derybose dėl naujosios valdančios koalicijos šalyje formavimo.


Vasario 13 d. Švedijos teismas priėmė sprendimą, pagal kurį nurodyta šioje šalyje blokuoti prieigą prie svetainės „The Pirate Bay“. Nors autorių teisių gynėjai šiuo teismo sprendimu džiaugėsi ir vadino jį pergale, interneto paslaugas Švedijoje teikiančios bendrovės „Bahnhof“ vadovas sprendimą kritikavo ir pareiškė, kad tai yra autorių teisių pramonės agonijos ženklas.


Arturas De Gobino teigė ,kad „ tik rasės degradavimu galima paaiškinti tautos nuosmukį. Tautos savo agoniją paverčiančios spektakliu ,tuo pačiu demonstruoja savo išsekusias jėgas ,kurių nestokojo jų protėviai ,viso to priežastis tradicijų šalinimasis ir degradacija. Išsigimstančios tautos gyslomis teka jau ne tas kraujas ,koks jis buvo savo pradinėje būsenoje ,nes ilgalaikė kraujomaiša skatina pastovią svarbių elementų mutaciją. Tai reiškia ,kad tokia tauta nesugebėjo savo laiku išsaugoti protėvių rasės ir perduoti ją savo palikuonims.Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pavadino Ukrainos perversmą Europos gėda. Apie tai Rusijos URM vadovas sakė interviu laikraščiui "Komersant". "Ši Ukrainos istorija, perversmo istorija, Vakarų išdavystės istorija tarptautinės teisės atžvilgiu, kai pagrindinių ES užsienio reikalų ministrų pasirašytas susitarimas buvo tiesiog sutriuškintas. Po to ES pradėjo tikinti, kad taip ir turėjo būti ir dabar jau nieko neįmanoma pakeisti.


Kultūrai pinigai nereikalingi. Ji gimsta savaime. Tai gali pasakyti net pradedantis kultūros antropologas. Tad kodėl, pavyzdžiui, Lietuvos kultūrinė žiniasklaida pinigus iš įvairių fondų semia rieškučiomis? Tai užminė mįslę, į kurią galimas tik vienas iš dviejų atsakymų: 1) tai nėra kultūra, 2) kažkas čia ne taip.


Feisbook apie Džangirovą rašoma: „Žurnalistas gimė 1966 metais. Įgijo techninį išsilavinimą. Net spėjo padirbėti ties disertacija vandens valymo tematika.“ Po TSRS sugriovimo jis „užsiėmė žurnalistika“, „jis dirbo keliuose leidiniuose, rašė politines apžvalgas“, „rašė scenarijus multifilmams“. „Šiuo metu užima Kijevo TRK direktoriaus postą“. (Kijevo TRK-internetinė on-line televizija).


Pradedamas epidemiologinis tyrimas: gyventojus kvies užsikresti covid-19 greitaisiais testais


Lapkričio 29 d. pranešta, kad Vokietijos saugume (Konstitucijos apsaugos federalinėje tarnyboje, Bundesamt für Verfassungsschutz arba BfV) Kelne aptiktas 51 metų džihadistas, infiltravęsis į šią tarnybą, kurios viena užduočių yra antiteroristinė veikla.Šis skandalas prasidės 2020-2021 metais, vos už ketverių metų. Visgi taip jau nutiko,kad JAV rinkimus laimėjo Donaldas Trampas, kuris aiškiai pasakė, kad JAV nutraukia pusę savo NATO finansavimo Europoje. Amerikiečiai jau labai greitai tiesiai šviesiai pasakys. Broliai Europiečiai, krapštykite savo pinigines ir už savo gynybą mokėkite patys.


Italijoje kovos su diskriminacija agentūros vadovas valdiškomis lėšomis finansavo homoseksualistams vyrų prostitutų paslaugas teikiančių klubų veiklą. Italiją ir tolerantišką Europą sudrebino skandalas.


Toks didelis buvo ligonis! – o jūs jam siūlėte sveikti, gydytis, atgimti… Bet kilo temperatūra, ligonis jautėsi prastai, buvo sutrikęs ir nelaimingas, norėjo toliau sirgti. Tęsti ligą, kuri jau įprasta. O ar nuo jos reikės lėtai mirti, ar (nu)sprogti, nebe taip svarbu. Prie bolševikų mums buvo geriau!


Tarybinė Lietuva, tarybiniai laikai – tai unikaliausias periodas visoje Žmonijos istorijoje, kai pirmą kartą visuomenės nariai gavo priėjimą prie galimybės dirbti su savimi, o tuo pačiu nešti naudą artimiems ir aplinkiniams. Paprastas Žmogus pirmą kartą istorijoje tapo Tikru Žmogumi, gavusiu priėjimą prie mokslo, prie gamybos įrankių, prie galutinio gamybos produkto ir jo tobulinimo. Paprastas Žmogus gavo teisę įgyti profesionalų parengimą ir sėsti į kosminį laivą apskristi Žemę.


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) antradienį spaudos konferencijoje pristatė permainas šalies bendrajame ugdyme ir aukštajame moksle, kurios bus svarstomos pavasario sesijoje.Amerikiečių lingvistas ir politinis aktyvistas Naomas Chomskis 2011 metais aprašė 10 strategijų manipuliavimo su visuomene MIP pagalba. Naudodama šias strategijas, oligarchija ir jai tarnaujančios MIP degraduoja visuomenę, kuria protiškai nepilnaverčių vergų klasę.


„Nemanau, kad ant šieno gulintis šuo turi kokią nors teisę į tą šieną, netgi jei ilgai ant jo gulėjo. Nepripažįstu jam tokios teisės. Nepripažįstu, pavyzdžiui, kad raudonųjų Amerikos indėnų ir juodųjų Australijos ar Afrikos aborigenų atžvilgiu įvykdyta kokia nors neteisybė. Nepripažįstu, kad su jais buvo pasielgta neteisingai, todėl kad stipresnė rasė, labiau išsivysčiusi rasė, išmintingesnė rasė atėjo ir užėmė jų vietą“. Vinstonas Čerčilis


Lietuvių tautos ir jos vardyno tolimoji praeitis buvo glaudžiai susijusi su senųjų baltų slavėjimu. Didžiuliuose senovės baltų gyventuose plotuose, kuriuos galima nustatyti iš baltiškos kilmės vandenvardžių, ilgainiui buvo pereita prie slavų kalbos. Tai – ilgas ir labai sudėtingas istorinis vyksmas, kurį suintensyvino, iš esmės nulėmė rytų slavų krikštas (X a.) ir su juo susijęs slavų raštijos atsiradimas bei bizantinė kultūra. Manoma, kad slavų skverbimasis į senąsias baltų žemes prasidėjo apie IV a. po Kristaus, kai hunų įsiveržimas į Europą (375 m. po Kr.) sukėlė didįjį tautų kraustymąsi. Didžiuliuose plotuose tarp Kijevo ir Naugardo slavų


Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pavadino pabėgėlius iš Artimųjų Rytų grobikais, pareiškė, kad jiems negalima suteikti prieglobsčio. „Mūsų sienos, kaip ir mūsų gyvenimo būdas, paremtas įstatymu gerbimu, patiria grėsmę. Pavojus pakibo virš Vengrijos ir Europos. Visa tai kas vyksta yra už leistinos ribos. Mus paprasčiausiai užkariauja. O grobikams negalima suteikti prieglobstį“, – pareiškė Vengrijos ministras pirmininkas.


Iš britų mokslininkų atliekamų tyrimų juokiasi visi, kas netingi. Pakanka išgirsti frazę „britų mokslininkai nustatė…“ – ir mums jau aišku: dabar bus kalbama apie kokius nors absurdiškus atradimus, eksperimentus, išvadas, kurios akivaizdžios net vaikui. Bet ar tikrai taip yra? Britų mokslininkai nustatė… Šis išsireiškimas jau tapo internetiniu folkloru. Jis reiškia beprotiškus ir beprasmiškus tyrimus, kurių dėka pasaulis sužino niekam nereikalingus rezultatus ar hipotezes.„Go Vilnius“ pristatė užsieniui skirtą reklama, Vilnių vaizduojančią kaip „Europos G tašką“. „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė pabrėžė, kad „G taško“ reklama orientuota į Jungtinės Karalystės ir Vokietijos didmiesčių 18–35 metų jaunimą. Šią Vilniaus miesto reklamos kampaniją pakomentavo ir Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas. Popiežiaus vizitas šios Vilniaus reklaminės kampanijos kontekste nėra esminis dalykas.


Paskutiniu metu kaip niekad įsibėgėjo eilinio būro durninimo kampanija „kokio dydžio bus tavo pensija?„. Būrams patinka neapibrėžtumas ir tikimybių teorija, dauguma jų dalyvauja loterijose, taigi, kodėl neišnaudojus šio jų būdo bruožo tam, kad surinkti daugiau mokesčių? Schema paprastutė – tereikia įtikinti būrą, kad kuo daugiau mokesčių jis sumokės, tuo daugiau ateityje gaus pensijos – ir atvirkščiai. Viskas.


Praėjusią savaitę Lietuvą sukrėtė žinia, jog Šilalė rajone jauna mama nusižudė po to, kai iš jos buvo atimta mažametė dukra. Atimta, visų kalbintų aplinkinių teigimu, nepagrįstai – vien tikrovės neatitinkančių anytos gandų pagrindu. Tragiška žinia ne mažiau skandalinga ir baisi nei metų pradžioje per šalies žiniasklaidą nuvilnijusi motinos ir patėvio mirtinai sumušto Mato istorija. Tačiau šįkart skandalo nebuvo. Viena kita naujiena portaluose, jokio žinių srauto, specialistų komentarų, pokalbių laidų ar kasdienių reportažų žiniose.


Profesoriaus Stanislovo Tomo žodžiais, Lietuvos politikoje dominuoja kvailiai. Negaliu su juo nesutikti. Ypač juokinga stebėti šių politinių pajacų „užsienio politikos“ etiudus. Komizmu išsiskiria anūko partija, iš šalies reguliuojama nukreizėjusio jo senelio. Aš tvirtinu: Rusija yra JAV ir ES partneris ir draugas. Kodėl aš tai tvirtinu? Todėl, kad aš paskaitau Rusijos spaudą. Keli pastarųjų dienų pranešimai – geriausi mano teiginių įrodymai: Sankcijos nesutrukdė Rotenbergui nupirkti Miuncheno operą.


Vokietijos žaliųjų partija finansavo pedofilus ir siekė, kad Vokietijoje būtų įteisinta pedofilija. Parlamentarai pedofilai dabar – specialiosios komisijos tyrimo objektas. Ji jau nustatė, kad pedofilai per Žaliųjų partiją Bundestage bandė daryti poveikį visam Vokietijos parlamentui, kad šis legalizuotų kraupų nusikaltimą.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis