Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Europos Komisijos pirmininkė, “demokratiškoji” Ursula fon der Lajen yra pačiu “demokratiškiausiu” būdu skiriama į vadovaujantį JevroSojūzo postą be jokių rinkimų.


Šiaulių apygardos teismas antradienį pradėjo nagrinėti parodymus, kuriuos ikiteisminio tyrimo metu davė buvęs Socialistų populiaraus fronto partijos lyderis Algirdas Paleckis ir verslininkas Deimantas Bertauskas, skelbiama Šiaulių apygardos teismo pranešime. Posėdžiai prokuratūros prašymu, atsižvelgiant į nagrinėjamų aplinkybių, susijusių su nacionaliniu saugumu, ypatingą pobūdį, vyksta už uždarų durų.


Kalbant apie susitikimo rezultatus užsienio politikos srityje, eilinį kartą galima konstatuoti tą patį: yra posakis "būti, o ne atrodyti"; ES atveju viskas atvirkščiai. Veiklos ir kieto tono imitavimo daug, o realaus turinio ir įtakos beveik jokios.


Po pirmo Seimo rinkimų turo matosi, jog jaunimas, vos spėjęs nulipti nuo medinių žaislų, smarkiai paveiktas prievarta kišamos agendos.


Dešimties metų senumo duomenimis, šioje šalyje per metus buvo išleista 316 480 knygų; dabar, matyt, ne mažiau. Bent jau šiuo atžvilgiu JAV išlaiko pirmąją vietą pasaulyje. Taigi, leidinys apie komunizmo šmėklą nėra didingas įvykis, tačiau vis tiek nepaprastas: prieš mus — labai primityvus agitacinis leidinys, paaiškinantis, kaip turėtų mąstyti žmogus iš respublikoniškos, dešiniosios šalies pusės (juk dauguma taip ir mąsto). Pažymėtina ir leidykla — "The Epoch Times".Simboliška, kad žmogus, vykdantis globalistinę savo tautos ir valstybės naikinimo programą, vadinama „koronaviruso pandemija“, turi pavardę, kuri daugelyje Europos tautų kalbų turi tą pačią reikšmę: veriga - grandinė ir pančiai. Labai simboliška.


Vytautas Landsbergis PROTĖVIŲ DVASIA prie pašto Žiūriu aš į elitą Lietuvos: kriu kriu, jie nelaisvi! Nepaisant mūs kovos net kai susirenkam visi prie pašto nė vienas nepamąsto: kur dingo mano protė…


narių biudžetų deficitas neviršytų 3% nuo šalies BVP. Birželio mėn. vykusiame ES vadovų susitikime buvo sutarta, kad ECB į ES ekonomiką įlies 750 milijardus eurų, kad ją prikelti iš COVID-19 komos. Ispanijai buvo numatyta 140 milijardų parama, iš kurios 70 milijardų būtų kreditai. Briuselio dotacijas dar gauna Lenkija, Čekija, Bulgarija, Rumunija, Vengrija ir Chorvatija, kurios neįeina į Euro zoną. Jų biudžeto deficitus dengia ES lyderės.


Paskutinėmis dienomis kasdien matome pranešimus apie daugiau nei 200 koronaviruso susirgimų atvejų per dieną. Sekmadienį naujų užsikrėtimų – 252. Iš viso Lietuvoje COVID-19 jau nustatytas 7521 asme…


Aleksandras Lukašenka atlaikęs valstybės perversmą pareiškė, kad šalyje bus surasti visi protesto akcijų organizatoriai ir dalyviai Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka, kalbėdamas apie t…Gefira analitikai mano, kad Kristin Lagard „stebuklų šalis“ greitu metu pakeis mūsų realybę. Europos Centrinio Banko (ECB) prezidentė Kristin Lagard spalio 12 d. Frankfurte įvykusioje konferencijoje svarstė galimybę įvesti skaitmeninį eurą. Šios valiutos įvedimo pretekstu turi tapti pandemija, kuri neva sukėlė „darbo, prekybos ir apmokėjimų“ struktūrinius pasikeitimus.


Spalio 20 d. diskusijų klube "Valdai" pranešta, kad plečiama Eurazijos Ekonominės Sąjungos (EES) veikla. Pasak Rusijos premjero Michailo Mišustino, naujoji EES strategija aptarinėta keletą mėnesių, o dabar ji bus pateikta EES narių prezidentams. M. Mišustino teigimu, pandemija suvienijo sąjungos nares: "EES egzistuoja prekių judėjimo, paslaugų, kapitalo ir darbo jėgos laisvės.


Nežiūrint kai kurių antisisteminių veikėjų saviguodos reikia pripažinti: visos partijos, pretendavusios į alternatyvą liberaliai politinei sistemai, patyrė triuškinamą pralaimėjimą. Pagrindinė priežastis – tarpusavio susiskaldymas, o kai kuriais atvejais – net aktyvus vienas kito juodinimas. Tai nuvylė daugelį antisisteminių rinkėjų ir jie rinkosi mažesnį blogį – kurią nors iš sisteminių partijų, pavyzdžiui – valstiečius arba konservatorius, arba išvis boikotavo rinkimus. Kai kurios antisisteminės partijos skyrėsi savo vertybėmis ar pozicijomis.


Spalio 11 dieną įvykusiame Lietuvos Seimo rinkimų pirmajame ture surinkusi 24,8 % balsų ir laimėjusi 23 vietas parlamente, daugiamandatėse apygardose laimėjo TS-LKD, antrojoje vietoje palikdama LVŽS su 17,5 % balsų ir 17 mandatų. Ir nors prieš akis dar yra antrasis turas, matyti, kad vaivorykštines Vakarų "vertybes" atstovaujančios jėgos pasiekė žymių laimėjimų.


Žmogaus teisių gynėjai, lygių galimybių adeptai, ko gero, net feministės sutiks, kad lyčių santykiai turi būti harmoningi, t.y. nediskriminuojantys, pagarbūs ir vienas kitą papildantys. Kas gali būti aiškiau, juk viskas taip paprasta – gyvenk harmonijoje su gamta bei visuomene, ir būsi laimingas, gerbiamas, o gal net mylimas! Tačiau pažvelkime, kaip viskas atrodo realioje vietoje realiu metu. Jei atidžiau paskaitysime, kas apie lyčių santykius rašoma ir kalbama, būtinai atkreipsime dėmesį, kad veik visos kritikos strėlės ir ietys smaigstomos į vyriškąją žmonijos pusę. Pirmas įspūdis, kad turime beveik tobulas moteris ir beviltiškai apkiautusiKvailių linksmintojas, rusofobas ir landsbergistų draugas Arūnas Valinskas, sako, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininką Valdemarą Tomaševskį reikia…


Šalies vadovas Gitanas Nausėda spalio 19 d. susitiko su Šveicarijos Nacionalinės tarybos pirmininke Isabelle Moret ir aptarė regiono saugumo situaciją, blogėjančią padėtį Baltarusijoje, su Baltarusijos atomine elektrine (BAE) susijusius klausimus, taip pat dvišalio ekonominio bendradarbiavimo stiprinimą, kovą su klimato kaita ir koronaviruso sukeltas pasekmes. Pasak G. Nausėdos, agresyvi Rusijos politika išlieka esminiu veiksniu, neleidžiančiu mūsų kaimyninei valstybei suvereniai priimti sprendimo dėl savosios ateities. „Baltarusijos likimą turėtų formuoti tik Baltarusijos žmonių valia.


Pasirodė įrodymai, kad buvęs JAV prezidentas Barakas Obama yra homoseksualistas, o jo žmona Mišel yra vyras Michael LaVaughn Robinson, dar vadinamas Didžiuoju Maiku (Big Mike).


Lietuvos kibernetinio saugumo centras planuoja atakuoti Rusijos Irano Kinijos atomines elektrines


Kažkada į Palangą žmonės vykdavo atstatyti sveikatos, vėliau - ją sugadinti, be saiko girtuokliaujant. Dabar į Palangą, ypač savaitgaliais ir per patį sezono įkarštį, važiuoti gali tik kamikadzės, kurie nori būti suluošinti be jokios tvarkos važinėjančių dviratininkų, daugiaviečių keturračių dviračių, arba nuo praėjusių metų čia atsiradusių elektrinių motociklų. Šais storaračiai monstrais savaitgaliais tarp pėsčiųjų nardo pusgirtis jaunimas. Ir jokios tvarkos, jokių taisyklių, visiškas chaosas ir nei vieno tvarkos prižiūrėtojo.Kad ir kaip būtų banalu ir primityvu, bet reikia atsakyt, nes daugelis ta valdiškų rašeivų sugalvota propaganda tiki. Ir jaučiasi lenktynėse pastatę ne už tą žirgą. Balsų niekas nepraranda. Taip, jūsų balsas nuėjo nelaimėjusiems, tačiau nuo to laimėjusieji daugiau balsų juk negavo. Nustatant vietų Seime kvotas skaičiuojami tik už praėjusiųjų rinkiminį barjerą partijų gauti balsai, todėl jūsų balsas skirstant mandatus Seime "nedalyvauja".


The Open Lithuania Foundation,George Soros Bill Gates Partner with China on Coronavirus Drug


cartoons of the Prophet Muhammad Attention! Muslim world Lithuanian president write


Koks durnius parašė šitą kvailystę aš neįamžinau. Kam durnių pavardes atsiminti. Jų tiek daug ir vis daugėja.


Donald Trump goes to church with bible and declares war on Bill & Melinda Gates Foundation, the Rockefeller Foundation and The Committee of 300.Portalas Voice of Europe pristato puikų dokumentinį filmą apie Švedijos naikinimą multikultūralizmu ir pateikia eilę išvadų, išplaukiančių iš šio dokumentinio filmo. Be to, pateikiami Clavis instituto duomenys apie demografinę situaciją Švedijoje, jos islamizaciją, ir atsakymas į šios faktinės medžiagos kritiką iš globalistų-liberastų pusės: http://clovisinstitute.org/the-future-of-sweden/ http://clovisinstitute.org/sweden-fact-check/ Filmo išvados ir jų aptarimas. Demografinis poslinkis Filmo autorius Pelle Neroth pritaria prognozei, kad iki 2040 m. švedai bus mažuma savo šalyje.


Kaifuojanti Lietuva ar blaiviai mąstanti Lietuva? Šiandieninė brukama ES vertybių sistema, rodo, kad svaigti ir degraduoti tampa kasdiene norma Narkotikų mažo kiekio laikymo dekriminalizavimas – kl…


Dėl ko nors protestuojantys Lietuvos pensininkai dažniausia siejami su Kremliumi. Mane labai stebina, jog pensininkų pensijų reikalas paliekamas tik jiems patiems. Toks jausmas, kad jaunesni žmonės (mano metų, kiek vyresni arba jaunesni) galvoja liksiantys amžinai žvalūs ir darbingi. Keli faktai susimąstymui. Lietuvoje išdirbusiųjų reikiamą darbo stažą – 30 metų – pensija vidutiniškai siekia 287 eurus. Vis dėlto nemažai daliai žmonių pensija neviršija nė 250 eurų.40 proc. pensijų gavėjų yra tokie, kurių pensija neviršija 250 eurų. 250 eurų – ties skurdo riba.


Kalbama apie Amerikos Senato rinkimus, kurie vyks vienu metu balsuojant už prezidentą. Respublikonai, jau turėdami netvirtą pranašumą aukštuosiuose Kongreso rūmuose (53 iš 100 senatorių), netikėtai sužino, kad gali prarasti šią daugumą. Jei abu parlamento rūmai pateks į demokratų kontrolę, tai net Donaldo Trampo pergalė respublikonams nepadės — tokiu rezultatu jis bus tiesiog imobilizuotas.


Vakar Paryžiaus Konflanso (Conflans-Sainte-Honorine) rajone geografijos-istorijos mokytojui čečėnas, šaukdamas Alach-akbar, su peiliu nupjovė galvą. Valdžia tai pripažino teroro aktu. La Parisien rašo, kad „prieš kelias dienas jis savo mokiniams parodė Muchamedo karikatūrą, dėstydamas kursą apie žodžio laisvę.“Eduardas Hodos liepos 24 dieną pratęsė prieš du metus nutrūkusį savo almanachų ciklą. Šis garsaus Ukrainos rašytojo, publicisto, visuomenės veikėjo (buvusio ilgamečio Charkovo liberalios žydų bendruomenės vadovo, garsaus meno kolekcininko) Eduardo Hodos almanachas skirtas dvejoms ritualinėms žmogžudystėms: Rusijos caro Nikolajaus II ir TSRS vadovo Josifo Stalino.


Šiandien Latvijos verslininkas Oļegs Roščins pateikė Lietuvai 30 milijonų eurų ieškinį Paryžiaus arbitražo tribunole (ICSID) dėl jo pinigų nacionalizacijos. Kaip jam slaptai teigė šaltiniai Valstybės saugumo departamente nacionalizuoti jo pinigus asmeniškai reikalavo prezidentė Dalia Grybauskaitė, kadangi jai nepatiko jo „neteisinga“ tautybė. Verslininkas teigia, kad „vienintelis Prezidentės D. Grybauskaitės pasiekimas yra korupcinės valstybės statyba“. Formalus pretekstas pinigų, laikomų Lietuvos bankuose, nacionalizacijai buvo, tai, kad „nežinomas pinigų savininkas“.


VILNIUS, spalio 17 — Sputnik. Reguliarus skrydis, šaudymas viduje, sprogimo grėsmė ir stiuardesės mirtis — prieš 50 metų Lietuvoje gimę tėvas ir sūnus Pranas ir Algirdas Brazinskai užgrobė sovietinį keleivinį lėktuvą An-24, reikalaudami juos nugabenti į Turkiją. Įgula pakluso. Pagrobėjai nepatyrė pelnytos bausmės, o po kelerių metų išvis pabėgo į JAV. Sovietų valdžiai taip ir nepavyko pasiekti jų ekstradicijos.


Jau greitai .....


Enciklikoje "Visi broliai" jis labai atvirai kalba apie šiuolaikinio — iš esmės vakarietiško — pasaulio bruožus tarptautiniame, valstybiniame ir individualiame lygyje. Patartina susipažinti su visu dokumentu. Čia bus pabandyta užfiksuoti ir įvertinti pagrindinius jo momentus. Globalizacija — blogisIš karto reikia pažymėti, kad brolybės šiandien, anot popiežiaus, yra nedaug.История древней Сибири полна тайн и нераскрытых загадок. Известный археолог Леонид Кызласов, открывший в Хакасии развалины древнего города, по возрасту сопоставимого с первыми поселениями Месопотамии, предложил оставить его раскопки будущим исследователям. Мировая наука, оставаясь в плену европоцентризма, пока ещё не готова к таким открытиям, которые перевернут все нынешние представления об историческом прошлом.


COVID-19


Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT), išnagrinėjęs administracinę bylą dėl Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimo, kuriuo buvęs Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Gintautas Kėvišas buvo pripažintas pažeidęs tarnybinę etiką, pareiškėjo Gintauto Kėvišo apeliacinį skundą patenkino ir panaikino ginčijamą VTEK sprendimą, kaip pažeidžiantį pareiškėjo teises į tinkamą teisinį procesą.


Siekdami sustabdyti kompromituojančių istorijų apie Joe Bideną ir jo šeimą platinimą, ketvirtadienį internetinė platforma „Twitter“ atjungė visą savo socialinį tinklą. Išvydęs, kaip „Twitter“ tinklo paskyros viena po kitos dalinasi itin neigiama informacija apie J. Biden, suvokęs, kad neigiama informacija plinta greičiau, nei mirtinas virusas, generalinis direktorius Jackas Dorsey suprato, kad privalo tučtuojau imtis veiksmų.


— Sveiki, gerbiamas Jonai. Kaip žinia, nors kaimyninėje Baltarusijoje įvykiai kiek aprimo, tiek Lietuvos ir Lenkijos, tiek apskritai ES lyderiai toliau aiškina, kaip reikia, atseit, "išlaisvinti" šią šalį. Tiktai įdomu — nuo ko ir kam? Kaip manote Jūs? — Baltarusijoje šiuo metu yra gana neaiški padėtis, kurią aš pavadinčiau trapia pusiausvyra.Tačiau blogiausia, matyt, priešaky: investicijos į šią pramonę šiemet gali nukristi perpus. Tai reiškia, kad dauguma kompanijų tiesiog neišgyvens. Kodėl skalūnų gamintojai, vedę JAV prie naftos gavybos lyderių, šiandien vos suveda galą su galu — RIA Novosti medžiagoje rašo Natalija Dembinskaja. Žemos kainosPavasarį žlugusi naftos kaina smarkiai susilpnino gavybos aktyvumą, visų pirma JAV. Žaliavos atpigo beveik 50 procentų. Teksasas tam visiškai nepasiruošęs.


Bet kokia informacija neatitinkanti valdžios pozicijos susijusios su pasauline siaučiančia koronaviruso pandemija, pavyzdžiui dėl privalomo veido veido kaukių dėvėjimo net vaikams, internete yra blokuojama ir trinama. Be abejo, pagrindiniai tokios informacijos cenzoriai pasaulyje yra vaizdo įrašų platforma youtube bei visuomeninis tinklas facebook („PressJazz TV“ paskyra youtube platformoje būtent dėl tokios informacijos skelbimo buvo suniakinta negrįžtamai).


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Spalio 15 d. partijos Fratelli d'Italia (Italijos Broliai) lyderė Giorgia Meloni kalbėjo Italijosparlamente ir pasakė, kad Vengrija ir Lenkija yra „sektini pavyzdžiai“ opozicijos kairiųjų politikai, kuri nukreipta priversti ES valstybes-nares paklusti jų valiai.


Spalio 15 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis LR Seimui pateikė nutarimo projektą, kuriuo siekiama padidinti NATO karinėje mokymo operacijoje Irake (angl. NATO Mission Iraq) dalyvaujančių Lietuvos karių skaičių iki 50. Apie tai skelbiama ministerijos pranešime visuomenei „Bus didinamas Lietuvos indėlis NATO misijoje Irake“. Šiuo metu galiojantis LR Seimo nutarimas leidžia NATO karinėje mokymo operacijoje dalyvauti iki 11 Lietuvos karių ir krašto apsaugos sistemoje tarnaujančių civilių tarnautojų.Visa šita istorija rodo vieną, kad į visuomeninius judėjimus visada yra infiltruojamas "draugelis", kuris turi konkrečią užduotį, kaip ir šiuo atveju...


Ta proga pasiaiškinsiu dėl savo neseniai išspausdinto „Testo"... Absoliučiai visi atsakymai mane tenkina. Ir visai nesvarbu, kas ką gintų: TV bokštą, Seimą ar - lauk nevykusią valdžią. Svarbu, kad piliečiai netaptų viskam abejingi. Nes jais pasitikiu daug labiau, nei mūsų kariuomene. Juk net naujų laikų Istorija ne kartą įrodė, kad lemiamą akimirką į žūtbūtinę kovą už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę pakyla tauta. Jeigu ji dar visai nenutautėjusi. O mūsų ponai labai greitai kapituliuoja, prisitaiko prie naujų okupantų sąlygų arba išsilaksto su tautos pinigais kas sau po svietą.


Valstybinio transliuotojo vedėja Rita Miliūtė rugsėjo 25 d. politinių debatų laidoje „Rinkimai 2020“ atskleidė, kodėl mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomas kanalas iki šiol neparodė vaizdo įrašo iš 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu įvykdyto smurtinio Deimantės Kedytės pagrobimo iš jos senelių namų.


Komiškiausia, kad visi - ir pirmiausia patys policijos vadovai - puikiai supranta, kad tikrovėje Šakalienės gyvybei jokios realios grėsmės iš tėvelių bei vaikų grobimo modelio oponentų nėra. O jei kokia ir yra, tai policijos apsauga nuo jos neapsaugos. Pakanka prisiminti tragišką Andriaus Ūso likimą. Kuris irgi buvo saugomas ir policijos, ir privačios apsaugos. O vis vien nuskendo pakelės griovyje. Nuo Dievo rūstybės dar nei vieno ginkluoti žmonės nenusaugojo.


LRT televizijoje vykusiuose debatuose Rita Miliūtė „Drąsos kelias“ atstovus pertraukė ne mažiau kaip 29 kartus, todėl „Drąsos kelias“ politinė partija apskundė LRT darbuotojos Ritos Miliūtės veiksm…Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?


Bet kokia informacija neatitinkanti valdžios pozicijos susijusios su pasauline siaučiančia koronaviruso pandemija, pavyzdžiui dėl privalomo veido veido kaukių dėvėjimo net vaikams, internete yra blokuojama ir trinama. Be abejo, pagrindiniai tokios informacijos cenzoriai pasaulyje yra vaizdo įrašų platforma youtube bei visuomeninis tinklas facebook („PressJazz TV“ paskyra youtube platformoje būtent dėl tokios informacijos skelbimo buvo suniakinta negrįžtamai).


Beje, "amžinoji studente'', ar jau sugebėjai baigti bent pirminius pradžiamokslius žurnalistikos mokslus? Atžagari nevykėlė. Nevykėlė visur - tiek karjeroje, tiek ir nesusiklosčiusiame asmeniniame gyvenime. Fė.


Jūs esate kiaulės, avys, karvės, ožkos, vištos ir daugybė kitų stuburinių ir bestuburių žolėdžių, AUGINAMŲ ir ŠERIAMŲ TIK TAM, kad JŪSŲ šeimininkas kas dieną atsisėstų prie gausaus pietų stalo.


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic PlotRita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Spalio 25-ąją dieną vyks antrasis rinkimų turas į LR Seimą. Žmonės rinksis tarp tokios pačios, kokia buvo iki šiol, politikos tęstinumo, ir naujos – gėjiškos, liberalios ir daug laisvių žadan…


Rita Miliūte atstumta senmergė alkoholike,amžinoji studente,Atžagari nevykėlė. Nevykėlė visur - tiek karjeroje, tiek ir nesusiklosčiusiame asmeniniame gyvenime.


Anot Michaelio Fuchso, nebus jokio susitarimo tarp Graikijos ir ES be TVF sutikimo, rašo Tonya Mastrobuoni laikraštyje La Stampa. Bundestago CDU/CSU frakcijos pirmininko pavaduotojo nuomone, Graikija „jau ne €uro-zonoje“. Ir reikalas čia ne tiek tame, kad ji „atsisako derybų“, kiek tame, kad tai tiesiog tik laiko klausimas.„Mes norime, kad graikai pasiliktų €uro-zonoje, tačiau mes norime, kad jie ten liktų pasiekę sėkmės. Bet dabartiniame etape mes norime, kad prie derybų stalo liktų ir TVF. Kitu atveju Vokietija negalės duoti Graikijai pinigų“ – sako Fuchs’as.


Po savivaldybės įmonės Grinda remontuotos Neries krantinės darbų Vilniuje, išaiškėjo brokas pelkių pavidalu net trijose Neries krantinės vietose, kurių nebuvo anksčiau, kai krantinė dar buvo originali po to, kai buvo pastatyta TSRS laikais. Tiesa, vienoje vietoje prie Edukologijos universiteto tilto šaltinis tekėjo jau seniai, tačiau remontuodami krantinę darbų vykdytojai turėjo tą matyti ir nuvesti vandenį drenažo vamzdžiu po krantine. Dėl kažkokių priežasčių jie to nepadarė. Todėl pėstieji turi šokinėti per dumbliais apaugusius krantinės ruožus, rizikuodami ant jų paslysti ir būti traumuoti.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Pamaniau, kad skaitau protingą Vašingtono anti-Putino propagandą. Absurdiški pareiškimai sekė kitus absurdiškus pareiškimus. Tai buvo geriau nei Kolbertas. Aš negalėjau nustoti juoktis. Mano nusivylimui aš atradau, kad visiški svaičiojimai nebuvo Vašingtono propagandos parodija. Motyl, karštasis Ukrainos nacionalistas, Rugers Universiteto profesorius, ir jis nejuokavo kai rašė, kad Putinas pavogė 45 mlrd. Dolerių, kad Putinas prikelia Sovietų Imperiją, kad Putinas turi karių ir tankų Ukrainoje


Rašau ką pastebėjau – labai gali būti, kad internete pastaruoju metu plintantis Ukrainos Maidano 2013 m. plakatas bei šiemet Londone pasirodęs BLACK LIVES MATTER plakatas, būdami itin panašūs, turi tą patį autorių ir užsakovą. Internautai spėja, kad tai gali būti filantropas-spekuliantas Džordžas Sorošas (George Soros), neoficialiai dar vadinamas spalvotųjų revoliucijų seneliu. Jei šia versija suabejosite, į pagalbą ateis Dž. Sorošo įsteigto Atviros visuomenės fondo (Lietuvoje veikiančio kaip Atviros Lietuvos fondas) siūlomas išsamus įvadas į Maidano įvykius Ukrainoje. Jei suabejosite net tuo, kad Dž.


6:00 - Sveiki, jeigu dar gyvi. 7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusai puola! 8:00 – Svarbus pranešimas. Suįžūlėjusi Rusija atsakė į mūsų demokratiškas sankcijas - sūrio nebeperka. 9:00 – Ramanausko-Užkalnio žinios. 18+


| 1970-01-01 | Lietuva | |KAM ir Karo medicinos tarnyba vykdys priverstinę vakcinaciją ir žudynes


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Koronaviruso smūgis bus ne paskutinis: prognozuojami potvyniai, sausra ir badas


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Пандемия коронавируса нанесла серьёзный удар по рынку труда в мире, и особенно в США, отмечает эксперт РИСИ Вячеслав Холодков. Дело в том, что карантинные меры более всего оказывают влияние на сферу услуг. «А ведь в США 80% ВВП относят как раз к этой сфере. Поэтому сейчас в Соединённых Штатах преобладают очень пессимистические настроения», – пояснил экономист-международник.Fresh air, sunlight and improvised face masks seemed to work a century ago; and they might help us now. When new, virulent diseases emerge, such SARS and Covid-19, the race begins to find new vaccines and treatments for those affected. As the current crisis unfolds, governments are enforcing quarantine and isolation, and public gatherings are being discouraged.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis