Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Dar nei vienoj valstybei afrikiniai "deimantai" nesukure gerovės, o buvo tik siurbelės.


III Pasaulinis karas


Europos žmogaus teisių teismas ( EŽTT) nutarė, kad privalomi skiepais yra teisėti ir šis teismo nutarimas gali turėti didelį poveikį skiepijant nuo COVID-19.


Daug pavojingiau yra tai, ką antradienį pareiškė Vladimiras Zelenskis: "Mes siekiame reformuoti savo kariuomenę ir gynybos sektorių, tačiau vien reformomis nesustabdyti Rusijos. NATO yra vienintelis būdas užbaigti karą Donbase. Narystės NATO veiksmų planas ("membership action plan", MAP) taps tikru signalu Rusijai".


Pagal vakcinavimo nuo koronaviruso tempus Izraelis tapo pasaulio lyderiu. Apie tai iškilmingai pranešė The New York Times su ekspertų nuoroda į Izraelio visuomenės sveikatos apsaugos ekspertus.Ar jūs kada nors girdėjote apie “Overtono langą” (Overton window)? Kaip atsispirti sąmoningai demoralizacijai?


1991 m. griuvę kompartijų sekretoriai Beloveže išardė antrą chazarų kaganatą – TSRS. Priminsiu, Antrasis Chazarų kaganatas (1917 m.) buvo suorganizuotas tam, kad sunaikinti carą, Rusijos imperiją, rusų aristokratiją, elitą, etapais perimti nuosavybę, padarant ją, pradžiai, „visaliaudine“. Lietuvai pasisekė, atsirado sąlygos atgauti nepriklausomybę (1, 2)


Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) informuoja, kad per tris vakcinacijos mėnesius nuo vakcinacijos nuo COVID-19 ligos pradžios (nuo gruodžio 27 dienos iki kovo 31 dienos) sulaukė 1742 prane…


Rimantas Stankevičius, marijampolietis, "susirgo" kosmosu, kai, baigęs Černigovo aukštąją karo aviacijos mokyklą, 1975 metais įstojo į lakūnų bandytojų mokyklą. Iki to laiko jis turėjo kovines misijas Egipte ir dirbo instruktoriumi Karinių oro pajėgų Kovinio naudojimo centre Turkmėnistano Mary mieste.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Siaučianti pasaulinė koronaviruso pandemija neaplenkė nė vienos pasaulio valstybės.


Kviečiame žiūrėti ketvirtą „Sekmadienį septintą“ laidą.


Elonas Muskas, kuriam priklauso akcijų paketai bendrovėse „SpaceX“ ir „Tesla“, pakilo į antrąją vietą kasmetiniame „Forbes“ turtingiausių žmonių pasaulyje reitinge su 151 milijardo dolerių turtu, per metus padidinęs savo turtą šešis kartus, rodo reitingo duomenys.


Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.Realiai kad suvokti tarpus tarp medicininės kaukės pluošto ir viruso dydžio reikėtu lyginti vidutinio ūgio žmodų su didžiausiu pasaulyje pastatu. Dangoraižių kvartalas, kaukė,  turi "sulaikyti" jame šmirinėjančius žmones, virusus. Maždaug taip.


Niekada nesitepu rankų į aną daiktą. Purvas limpa, bet šį kartą tenka tai padaryti. Draugas informavo, kad portale „Delfi“ minima mano pavardė ir šio portalo šuleriai bando ją išteplioti. Kalbu apie gruodžio 27 dieną portale „Delfi“ paskelbtą straipsnį „Spekuliuoja, esą vakcina galėtų sukelti moterų nevaisingumą,bet mokslininkai sako ką kita.“


Nors pats atsisakė būti pirmuoju pasiskiepijusiu, Gitanas Nausėda socialiniame tinkle Facebook pasidžiaugė už kitus, kurie gavo pirmuosius skiepus nuo COVID-19  „Šiandien Lietuva pradėjo taip ilgai…


Po keletos dienų susilaukiau skambučio ir man buvo pasakyta…


Liberaliosios srovės atstovai dažnai teigia, jog atstovauja laisvam žmogaus pasirinkimui. Jų žodžiais tariant visuomenė liberalėja, o liberalūs politikai – tik visuomenės atspindys. Norint šį teiginį patikrinti bent kelių šalių pavyzdžiais reiktų išsamaus tyrimo, bet užtenka duomenų kalbėti apie mūsų šalies – Lietuvos – atvejį. Pasak daugelio apklausų dauguma Lietuvos piliečių yra prieš homoseksualų pretenzijas į šeimą ir masinę svetimšalių imigraciją. Dar 2014 m. Vilmorus apklausoje prieš homoseksualų teisę įsivaikinti pasisakė virš 94% gyventojų, o 2019 m.JAV prezidentas Donaldas Trampas paskelbė savo šalininkų protesto akciją sausio 6 dieną. Savo Twitter jis nurodė, kad veiksmas prasidės Vašingtone 11:00 val. Kur tiksliai vyks mitingas, valstybės vadovas pažadėjo paskelbti vėliau. Data nebuvo pasirinkta atsitiktinai, šią dieną JAV Kongresas patvirtins rinkimų kolegijos balsavimo rezultatus, kurie prezidento rinkimų nugalėtoju įvardijo demokratų kandidatą Džo Baideną.


VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Lietuviškasis imuniteto pasas pradės veikti tuomet, kai vakcina bus prieinama visiems gyventojams, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Apie tai spaudos konferencijoje po susitikimo su Ispanijos Karalystės užsienio, Europos Sąjungos reikalų ir bendradarbiavimo ministre Arancha González Laya pareiškė Lietuvos URM vadovas Gabrielius Landsbergis.


Kai žmogus sodina medžius net ir suprasdamas, kad jam neteks sėdėti jų pavėsyje, reiškia jis jau suprato gyvenimo prasmę.


Laisvą judėjimą Šengeno erdvėje ribojančios priemonės turėtų būti taikomos tik išimtiniais atvejais, pažymi Europos Parlamentas (EP). Priimtoje rezoliucijoje (619 balsų už, 45 prieš, 28 susilaikė) europarlamentarai pabrėžia, kad Šengeno erdvės taisyklės turi galioti ir pandemijos metu, o judėjimo tarp ES valstybių ribojimus būtina pakeisti lankstesnėmis priemonėmis. EP pažymi, kad nuo pandemijos labiausiai nukentėjusios teritorijos ne visada sutampa su valstybių sienomis, todėl judėjimo apribojimai turėtų būti grindžiami visuomenės sveikatos padėtimi regionuose.


Balandžio 12 - Pasaulinė aviacijos ir kosmonautikos dienaLietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis vis labiau primena kaprizingą berniuką smėlio dėžėje, kuris kastuvu daužo šalia žaidžiančių ramių vaikų "pilis ir tvirtoves". Jo nuotaikos neįmanoma nuspėti. Štai ir savo draugės Svetlanos Tichanovskajos atžvilgiu jis jau pradeda vėsti. Smėlio tvirtovės pastatyti ji nesugeba. Ji stato kažkokias riestas ir nepatogias Baltarusijos pilies sienas. Neturi vaizduotės polėkio.


Lietuva vis dažniau vilioja jaunus baltarusių opozicionierius į savo teritoriją. Žada jiems visokių gerovių. Studentai, pašalinti iš Baltarusijos universitetų už dalyvavimą protestuose, gauna nemokamą išsilavinimą Lietuvos universitetuose. Baltarusijos IT specialistams teikiamos įvairiausios verslo plėtros Lietuvoje lengvatos. Ir bet kuriam aktyvistui, kuris susipažino su milicininko lazda, suteikiamas pabėgėlio statusas su visomis privilegijomis.


Artėjant gruodžio 11-ajai – dienai, kai prieš 103 metus Lietuvos Taryba pasirašė labai svarbų dokumentą, Gruodžio 11 d. Deklaraciją – Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis kviečia į virtualią parodą. „Šie vos daugiau nei šimtmečio įvykiai buvo pagrindas Lietuvos valstybės atkūrimui, – pristatydamas virtualią parodą „1917 m. gruodžio 11 d. Deklaracija – žingsnis link Vasario 16-osios Akto“ teigia prof. L. Mažylis. – Radiniai Vokietijos archyvuose atspindi aplinkybes, kaip buvo priimtas vienas iš svarbiausių Lietuvos Tarybos dokumentų“. Pasak prof. L. Mažylio, 1917 m.


Po parlamento rinkimų dreba Gruzija, kurią iš šešėlio valdo milijardierius Ivanišvilis. Baltarusijoje po masinių protestų Aleksandras Lukašenka rengia vyriausybės reformą, kuri atims iš prezidento didžiąją dalį jo galių (tačiau leis nuolatiniam "Batkai" išlaikyti situacijos kontrolę). Ukrainoje, kuri jau seniai gyvena nuolatinės valdžios krizės situacijoje, vis labiau juokiamasi iš paskutinės tautos vilties Zelenskio — ne kaip iš komiko, o kaip iš prezidento.


JAV yra tarptautinis ir karo nusikaltėlis, turi būti teisiamas TribunoleJungtinių Amerikos Valstijų demokratų partija sugebėjo išprovokuoti pilietinį karą 1861-1864 m. Ar pavyks jiems tą patį pakartoti antrą sykį – netruksime įsitikinti. Pirmtakų laimėjimai įkvepia. Tinkamai pasistengus, gali nusisekti darkart. Per neilgą istoriniu požiūriu JAV valstybingumo egzistavimo laikotarpį rinkimų kampanijų metu pasitaikydavo daug ko. Būta rietenų, susidūrimų, šantažo, papirkinėjimo bei išdavysčių. Darniai ir vieningai rinkimai įvyksta nebent Šiaurės Korėjoje. Nutikdavo taip, kad žurnalistai paskubėdavo skelbti ne tą asmenį tapus išrinktuoju prezidentu.


Balandžio 6 d. gubernatorius respublikonas Greg Abbott parašė atitinkamą vykdomąjį įstatymą, kuris draudžia bet kokį reguliavimą, reikalaujantį iš teksasiečių pateikti vakcinavimo įrodymą, norint gauti produktą arba paslaugą.


Balandžio 8 d. Lietuvoje buvo už fiksuotas rekordas – mūsų šalyje paskiepytas rekordinis skaičius asmenų. Apie tai skelbiama Vyriausybės pranešime „Ketvirtadienį šalyje vakcinuotas rekordinis skaičius žmonių“. Tą dieną pirmą skiepo dozę gavo 19 340 žmonių, antrą – 4 702, iš viso buvo paskiepyti net 24 042 žmonės. Tai – iki šiol didžiausias paros vakcinavimo mastas. „Džiugina tokie vakcinavimo mastai, kai šalyje per vieną parą nuo koronaviruso jau dabar galime paskiepyti per 20 tūkst. žmonių. Kviečiu ir toliau pasitikėti mokslu ir skiepytis tuos, kuriems jau atėjo eilė.


Lietuvos policijos pareigūnai labai nemėgsta, kai juos filmuoja ir viešina socialiniuose tinkluose. Todėl jie prisikuria savo vidaus taisyklių, kuriomis draudžia filmuoti policijos komisariatuose.


Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.Prof. Adas Jakubauskas papasakojo dienraščiui „Respublika“ jo atleidimo iš LGGRTC direktoriaus posto aplinkybes. Jakubausko žodžiais, jam atėjus dirbti į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą, pas jį iš karto su vizitu atvyko Izraelio ir JAV ambasadoriai, kurie bandė spausti bei diktuoti, kaip Lietuva turi traktuoti savo istoriją.


VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Lietuviškasis imuniteto pasas pradės veikti tuomet, kai vakcina bus prieinama visiems gyventojams, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Apie tai spaudos konferencijoje po susitikimo su Ispanijos Karalystės užsienio, Europos Sąjungos reikalų ir bendradarbiavimo ministre Arancha González Laya pareiškė Lietuvos URM vadovas Gabrielius Landsbergis.


Balandžio 12 d. statistikos portalo worldometers.info duomenimis, su pasauline koronaviruso pandemija 24 val. per parą kovojančioje Lietuvoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 369 žmonės. Mažai kovojančioje Švedijoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 342 žmonės.


Kreipiuosi į kiekvieną – paragink savo tėvus ir senelius skiepytis. Jei reikia padrąsinimo – padrąsink. Jei reikia pagalbos – palydėk.


| 1970-01-01 | Lietuva | |Supažindiname Jus su fašistinės Europos diktatūra ir priverstinio Jūsų vaikų skiepijimo pradžia. Pasirodo, kad mūsų vaikai yra ir farmamafijos, kuri kraunasi sau turtus, įrankiai.  Europos Žmogaus …


Žemiau pateikiu šiandien rusų portale „Katiuša“ pasirodžiusio Dmitrijaus Svetino straipsnio vertimą. Klauso Švabo „Great Reset“ tęsiasi nepriklausomai nuo politinių lyderių barnių.


Praėjusią vasarą artimiausi Baltijos šalių partneriai ES ir NATO — lenkai — nusprendė pasidomėti lietuvių, latvių ir estų pasirengimu kovoti su Rusija vardan NATO interesų. Jie sako, kad Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybės reguliariai deklaruoja savo ištikimybę aljanso konfrontacijos su Maskva eigai ir savo piliečių pasirengimą paimti M-16 šautuvus ir dalyvauti militarizuojant rytinį flangą.


Antradienį Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen nustebo, kai vizito Ankaroje metu jai nebuvo suteikta galimybė prisėsti šalia Turkijos vadovo Recepo Tayyipo Erdogano ir Europos Tarybos vad…


Arunas Penkaitis mokyklos testuos vaikus uzkrestais virusu testaisGali iškilti klausimas: kuriems galams prireikė negyvybingų piliečių? Kokiu tikslu skatinamas atsakomybės neturėjimas, infantilizmas? Nes tik labai nedėmesingi arba nelabai sąžiningi žmonės mano, kad infantilizmas plinta visuomenėje stichiškai, pats savaime, be menkiausių pastangų iš kieno nors pusės. Jeigu tai vystytųsi stichiškai, mūsų miestai nebūtų užtvindyti idiotiškais jaunimui ir paaugliams skirtais žurnalais, knygomis, neplušėtų, bukindami jaunimą, TV kanalai. Mokyklose nemažintų valand


Vienos administracinis teismas pripažino, kad „PGR testai netinka diagnostikai.“


Bet vienus draugus mes tikrai turime. Nors jie to ir nežino. Bet jie juk kažkada pažadėjo mums draugystę ir tai patvirtinta metalinėje lentoje ant Rotušės pastato Vilniuje. Jie toli, bet lietuviai …


Pirmojoje rezoliucijoje Visatos valdovais pasijutę mūsų valdžiagyviai paskelbė rinkimus Baltarusijoje nelegitimiais, t.y., neįvykusiais, o antrąja ... tų "nelegitimių" rinkimų nugalėtoja pripažino vakarų kuratorių marionetę - Svetlaną Tichanovskają ir "nušalino" Blatarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką nuo užimamų pareigų... Tai AUKŠČIAUSIOS PRABOS POLITINĖ PORNOGRAFIJA, todėl su jais reikia bendrauti reikia atitinkamai.


„Tai ženklas apie tai, kad kova dar nelaimėta, o zombiai urvuose kruta“, - sakoma publikacijoje „Zombiai lenda iš urvų“. Socialiniuose tinkluose straipsnyje išdėstytoms mintims pritarė ir Nepriklausomybės akto signatarė Nijolė Oželytė.Spektaklio "Ušackas ir Šimonytė" vertas oskaro. Prastumta prezidentė yra kontroliuojama vieno asmens, kuris ją stumia, o išrinktas Prezidentas - turi tautos tikrąjį mandatą ir jį saugo.


„Vatnikas“ – vienas iš keiksmažodžių, vartojamų mūsų vietiniame rusofobiniame ir antitarybiniame diskurse ir dabar, ypač laikotarpiu nuo 2014 m. Ukrainos maidano (t. y., nuo tada, kai Lietuvoje ir Rytų Europoje prasidėjo totalios rusofobizacijos režimas), joksai į buržuazinį „respektabilumą“ pretenduojąs veikėjas Lietuvoje nenorėtų nešioti tokios etiketės. Ir vis dėlto, panašu – tokia etiketė netiesiogiai klijuojama žymiai daliai mūsų bendrapiliečių.


Kad ir kaip keistai tai skambėtų, tačiau tokia prekyba dažniausiai vyko moterims sutinkant. Daugeliu atvejų žmoną nupirkdavo jos pačios meilužis už simbolišką kainą.


Okupacijos metu Baltarusijoje ją taip pat naudojo išdavikai ir nacių kolaborantai.


Ne viename komentare galime rasti klausimą, kodėl tokie visi pikti? Kodėl tiek daug kalbama apie blogį, karus, vaidus, nesėkmes?... Kodėl tokie niūrūs visų veidai? Ar gali būti kitaip? Atsakau: Jūs tik apsidairykite aplinkui. Pažvelkite sekmadieniais į vyraujančios katalikų bažnyčios moterėles. Jos tamsiais apdarais kūprina į savo bažnyčias, tarsi į laidotuves. Pakelės nustatinėtos kryžiais - pačiais žiauriausio Romos laikų žudymo įrankiais. Deda prie jų gyvas gėles, neva Dievo garbei, kurios netrukus nuvysta.„Noriu atkreipti jūsų dėmesį į vieną itin pavojingą Lietuvai dalies žmonių reikalavimą – „viską kas yra sukurta reikia nugriauti ir pradėti valstybę statyti iš naujo“. Šis reikalavimas yra itin pavojingas ir nusikalstamas. Kodėl?“, - klausia buvęs Valstybės saugumo komiteto (rus. KGB) papulkininkis, buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas, aktyvus konservatorių bendruomenės atstovas Kastytis Braziulis.


Tačiau kai kuriais atvejais vaidmenys netgi yra sujungti į viena, tai yra, pirmiausia įvedami apribojimai, o tada jų iniciatoriai pradeda muistytis bandydami išeiti iš pelkės, į kurią patys įklimpo. "Zoom" šiuo metu demonstruoja panašų modelį. Kita vertus, Rusija, kad apsigintų, naudoja naujas, tačiau iš esmės monotoniškas priemones: nuo elito nacionalizavimo iki technologinės autonomijos didinimo.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


Kijevas ir jo rėmėjai Vakaruose (pirmiausiai Amerikoje) kaip visada dėl visko kaltina Rusiją, kuri tariamai ruošia karinę intervenciją į Ukrainą, o Maskva aiškina, kad agresijai, skatinami Vašingtono, rengiasi ukrainiečiai, ir perspėja, kad tai gali sužlugdyti Ukrainos valstybingumą. Papildomai situaciją paaštrino pastarosios prezidento Vladimiro Zelenskio pareiškimas: "NATO yra vienintelis kelias užbaigti karą Donbase.


Lietuvos nacionalistai leidimo rengti eitynes Laisvės alėjoje iš Kauno savivaldybės nebuvo gavusi, tačiau policijos pareigūnai tikino, jog organizatorių iš mitingo neišves, mat jei dalyvauja iki 15 žmonių, leidimas nebūtinas. Be to, kauniečių, atėjusių pasisakyti prieš nacionalistus, buvo gerokai daugiau.Rusijos Federacijos gynybos ministerija priėmė sprendimą sustiprinti Baltijos laivyną pasitelkiant naujausią projekto 12700 "Aleksandritas" minų tralerį. Kitais metais tarnybą pradės trys panašūs laivai — "Piotr Iljičiov", "Anatolij Šlemov" ir "Lev Černavin". Prasidėjo ekipažo formavimas. Specialistų mokymai bus organizuojami pagal moderniausias programas, atsižvelgiant į aukštą robotizuotų sistemų valdymo ir veikimo automatizavimo laipsnį.


Вероятность того, что Виктор Орбан может стать премьер-министром Венгрии на апрельских выборах в третий раз, крайне велика, – считает эксперт РИСИ Оксана Петровская. Она отметила, что венгерский премьер своей «пламенной речью» в воскресенье 18 февраля уже начал предвыборную кампанию. Такая высокая вероятность победы на выборах партии Фидес и лично Орбана, по мнению политолога, связана с тем, что ему «удалось зачистить политическое поле своей борьбой с НПО, которую он ведёт под лозунгом борьбы с Соросом, поправками к Конституции, внесенными еще в 2011 году, и достаточно жёсткой борьбой с конкурентами».


Aš įžvelgiu masinę psichozę, karo kurstymą ir žmonių nuteikinėjimą prieš vieną ar kitą šalį. Mielieji, padėkite man. Prašau Jūsų logiškų ir adekvačių paprieštaravimų į mano išsakytą nuomonę, nes ki…


Žemiau pateikiu RICHARD D. FUERLE (2008) knygos „Erectus Walks Amongst Us. The evolution of modern humans“ (Erectus vaikšto tarp mūsų. Šiuolaikinių žmonių evoliucija) 28skyriaus vertimą. Visas knygos tekstas pateikiamas čia:


Palaikyk mus Feisbuke

Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.


Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis