Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


Būkime radikalūs, žiūrėkime į dalykus iš esmės. Ir tada, galbūt, pribręs toji tikroji kova – ne prieš vėjo malūnus, ne prieš pasekmes ar jų regimybes, bet prieš tikrąsias esamo blogio priežastis.


Į Klaipėdą atplaukė antroji JAV naftos partija Baltarusijai


Last year a mysterious shipment was caught smuggling Coronavirus from Canada. It was traced to Chinese agents working at a Canadian lab. Subsequent investigation by linked the agents to Chinese Biological Warfare Program from where the virus is suspected to have leaked causing the Wuhan Coronavirus outbreak.Vyriausybė klastoja covid-19 statistiką, kad įvestų karantiną ir uždarytų šalį ir jos žmones


Lietuvą ir Žemaitiją stoja gelbėti moteris, dviejų vaikų mama, visuomenininkė Vitolda iš Kretingos


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Who is ‘patient zero’ of COVID-19 pandemic? Here’s what we know-Bill And Melinda Gates Foundation


Iš anksto atsiprašau aplinkinių, kurie gali netyčia papulti į šį kvapų srautą, apsilankę viename ar kitame renginyje. Iki susitikimų...Neseniai Visuotinio įsitraukimo centras prie JAV valstybės departamento paskelbė pranešimą "Rusijos propagandos ir dezinformacijos ekosistemos pagrindai"


Vien per paskutinę liepos savaitę į Italiją atplaukė 11 000 nelegalių imigrantų. Pusė iš jų atvyko iš Tuniso ir yra šios šalies piliečiai. Italija į ES kreipėsi pagalbos ir pranešė apie koronaviruso plitimą.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


Į LDienos komentatorių gretas buvo mestas debilų-komentatorosų “desantas”  galimai iš “Delfio”, iš tokių mistinių “savukininių-joršyrinių žiurkių”, “ožio tvarto” ir panašių sorosinių ir ne šaraškių-organizacijų ar šiaip šutvių-gaujų. Visą šitą super-patriotinę kariauną galima charakterizuoti vienu terminu - mažamečiai debilai.


Per atstumą Baltarusijos prezidento rinkimus stebėjusi Europarlamentarė, landsbergistė Rasa Juknevičienė paskelbė, kad rinkimai Baltarusijoje yra suklastotiNe, ne apie politikus ir kitus aukščiau stovinčius klausiu... Kas mus iš tiesų valdo? Kam pasiduodame? Sėjamai panikai ir baimei (o kaip pavadinti karštą vasaros dieną lauke veidus kaukėmis prisidengusių jausmus???)?


Tai vienas didžiausių nebranduolinių sprogimų. Sprogimo Beirute metu, pagal paskutinius duomenis žuvo daugiau nei 70 žmonių ir daugiau nei 3700 buvo sužeista.


JAV Valstybės departamentas pristatė ataskaitą apie Rusijos dezinformacijos ir propagandos "ekosistemą". Galima analizuoti dokumento detales, bet jis yra tik bendros Amerikos strategijos šioje srityje atspindys, ir šiandien jau pakanka duomenų jos esmės atskleidimui.


Informuoti agentūros "Reuters" šaltiniai iš OPEC sakė, kad naftą eksportuojančių šalių aljansas rimtai svarsto scenarijų, pagal kurį naftos paklausa niekada neatsigaus, ir tai turės gana rimtų pasekmių naftos pramonės šalims.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other hGPS spoofing is an attack whose main goal is to override a GPS-enabled device’s original location. To do so, the attacker uses a radio transmitter that broadcasts a fake GPS signal and interferes with GPS receivers nearby. As a result, those devices display fake GPS locations. Smartphone owners can spoof their GPS by downloading third-party apps, which fool other apps into thinking that the device isn’t at its original location.


Izraelio nacional-liberalios partijos „Zechut“ vadovas Moše Feiglin, po sprogimo Beiruto uoste, parašė savo FB paskyroje: „Ty be-av (Izraelio „įsimylėlių diena“) proga mes gavome įspūdingą pirotechnikos šau Beirute. Ačiū žydų dievui ir Mosadui, kurie surengė mums šią įspūdingą šventę“.


Berliner Zeitung (BZ) vakar informavo, kad protestuoti prieš melagingą koronabangą šeštadienį Berlyne iš visos Vokietijos ir kaimyninių šalių susirinko milijoninė protestuotojų banga.


Tikriausiai, jei Donaldas Trampas laimės rinkimus, jis bus naudojamas kaip pretekstas arba apkaltai, arba (labiau tikėtina) atsisakyti pripažinti rinkimų rezultatus ir organizuoti valdžios užgrobimą jėga. Džoe Baidenas — su nuoroda į Amerikos specialiųjų tarnybų duomenis — pareiškė, kad "rusai bando atimti iš mūsų rinkimų proceso teisėtumą", rašo savo medžiagoje RIA Novosti autorius Ivanas Danilovas.


2009 m., globalios finansų krizės metu, Rusija ir Kinija sutarė eiti dedolerizacijos – dolerio atsisakymo atsiskaitymų metu – keliu. Šiuo metu šis procesas įgavo ženklų pagreitį: pirmąjį šių metų ketvirtį, pirmąsyk istorijoje Rusijos ir Kinijos atsiskaitymuose dolerio dalis sudarė 46 proc.Vienokiu ar kitokiu pavidalu, beveik visos Vašingtone, Londone ar Briuselyje aptariamos Kinijos drakono "nugalabijimo" galimybės reiškia tam tikros plačios antikinietiškos koalicijos sukūrimą, siekiant kolektyviai izoliuoti, neutralizuoti ir sugriauti Kiniją pagal maždaug tą patį modelį, kuris buvo sėkmingai naudojamas kovoje prieš TSRS.


1945 m. rugpjūčio 6 d. „Enola Gay“, specialiai modifikuotas JAV strateginis bombonešis B-29, numetė ant Hirosimos atominį ginklą „Mažylis“ (Little Boy). Bomba sprogo 600 m aukštyje 8:15 vietos laiku ir sunaikino apie 80 proc. iki tol nuo karo nenukentėjusio miesto.


Milijonai stačiatikių ir kitų krikščionių visame pasaulyje buvo šokiruoti, supykdyti ir/arba nuliūdinti sužinoję, kad Turkija ką tik patvirtino Hagia Sophia (Šventosios Išminties) muziejaus – šventovės, kuri buvo pastatyta 532‒537 m. ir beveik tūkstantį metų veikė kaip krikščionių bazilika – pavertimą mečete. Sakydamas ilgą šį sprendimą pagrindžiančią kalbą, pagrindinis jo iniciatorius Turkijos prezidentas R.


Pastaruoju metu itin aktyviai vyksta ginčai dėl kaukių naudojimo efektyvumo. Atrodo viskas turėtų būti lyg ir elementariai aišku ir suprantama, bet pasirodo ne


Atviros Lietuvos Fondas yra įsteigęs eilę institucijų, bei programų, tarp kurių Vilniaus politikos tyrimų institutas ir Lietuvos Žurnalistikos Centraskolonija, jos valstybinės įmonės „Gasprom“ ir „Rosneft, kurios įneša didžiausią indėlį į šalies biudžetą, yra faktiškai Vakarų nuosavybė, ir nors Rusija kalba apie postsovietinių valstybių integraciją, pati vykdo priešingą politiką.


Oficialiame Baltųjų rūmų puslapyje skelbiamas prezidento Donaldo Trumpo vykdomasis įsakymas. Įgaliojimais, kuriuos man, kaip prezidentui, suteikia Konstitucija ir Jungtinių Amerikos Valstijų įstatymai, nurodoma taip: 1 skyrius. Politika. Žodžio laisvė yra Amerikos demokratijos pagrindas. Mūsų Tėvai šią šventą teisę saugojo pirmuoju Konstitucijos pakeitimu. Laisvė reikšti mintis ir diskutuoti yra visų mūsų, kaip laisvos tautos, teisių pagrindas.


Amerikietiškoje Fort Hudo bazėje buvo rastas supjaustytas į gabalus prieš kelis mėnesius dingusios moters kareivio-eilinės kūnas. Žiaurios žmogžudystės, seksualiniai priekabiavimai, masiniai sušaudymai - tas yra nutikę čia ir anksčiau.


Dėl ekonomikos uždarymo Europos šalys prarado iki 30 procentų savo bendrojo vidaus produkto (BVP) per ketvirtį, o tai yra milžiniška suma, interviu Sputnik Lietuva sakė ekonomikos mokslų daktaras, Finansų universiteto prie Rusijos Federacijos vyriausybės prorektorius Aleksejus Zubecas. "Ir visi supranta, kad antrojo tokio Europos valstybių ekonomikos uždarymo neišlaikys. Tai bus Europos, kaip pasaulinės ekonominės galios, pabaiga.


Vis labiau agresyvėjanti Rusija sulaukė dar vieno signalo iš Lietuvos: mūsų valstybei perduotos papildomos prieštankinių sistemų „Javelin“ raketos – jos gautos su Jungtinių Amerikos Valstijų parama, kurių vertė šiek tiek didesnė nei 31 mln. JAV dolerių. Lietuva per artimiausią dešimtmetį iš JAV planuoja įsigyti raketų už 104 mln. JAV dolerių, iš kurių 13 mln. JAV dolerių sutartis buvo pasirašyta 2019 m. pabaigoje. Šiomis sistemomis, stiprinant Lietuvos gynybinius pajėgumus, bus papildomai aprūpinti Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų padaliniai.Siaubingas vaizdelis iš tarybinės propagandos - gatvės užtvindytos heroininiais narikais (narkomanai, narkošos), visur šiukšlės. Tokia šiandien yra Amerika. Tokie ir panašūs vaizdeliai šokiruoja net tuos, kurie yra jau daug ką matę, bet tokio pragaro dar ne. Tikriausiai kažką panašaus galima rasti Afganistano sostinėje Kabule.


Universalus desantinis laivas, UDL,  „Bonom Richard“ po didelio masto daugiadienio gaisro.


Vakar Šveicarijos Bundesratas atsisakė pasirašyti globalų migracijos paktą, apie tai pranešė Neue Zuricher Zeitung. Šveicarija prisijungė prie vis didėjančio būrio Europos ir pasaulio valstybių, kurios suprantą Globalaus migracijos pakto (GMP) žalą. Šiuo metu sveikas protas nugalėjo ir pasirašyti šią valstybes žudančią sutartį atsisakė: JAV, Austrija, Vengrija, Australija, Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lenkija, Izraelis, Šveicarija. Eilė valstybių abejoja dėl tikslingumo pasirašyti tokią sutartį: Slovėnija, Danija, Japonija, Italija, Vokietija.


Rašau ką pastebėjau – labai gali būti, kad internete pastaruoju metu plintantis Ukrainos Maidano 2013 m. plakatas bei šiemet Londone pasirodęs BLACK LIVES MATTER plakatas, būdami itin panašūs, turi tą patį autorių ir užsakovą. Internautai spėja, kad tai gali būti filantropas-spekuliantas Džordžas Sorošas (George Soros), neoficialiai dar vadinamas spalvotųjų revoliucijų seneliu. Jei šia versija suabejosite, į pagalbą ateis Dž. Sorošo įsteigto Atviros visuomenės fondo (Lietuvoje veikiančio kaip Atviros Lietuvos fondas) siūlomas išsamus įvadas į Maidano įvykius Ukrainoje. Jei suabejosite net tuo, kad Dž.


| 1970-01-01 | Lietuva | |Nušiuręs D. britanijos atominis povandeninis laivas grįžta namo


„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.


Dar vienas valstybinio transliuotojo šedevras – branduolinėmis bombomis Japoniją subombardavo sąjungininkai. Rugpjūčio 6 d. Japonijoje, Hirošimos mieste, paminėtos 75-tosios miesto branduolinio bombardavimo metinės. Valstybinis transliuotojas, vadovaujamas Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės (Gebelsčiauskaitės), parengė apie tai reportažą ir parodė laidoje „Panorama“.


Vieną kartą, o tiksliau du kartus (1918 m. ir 1988 m.), seniai seniai, lietuviai susiruošė atgimti. Taip birželio 3 dieną prasidėjo ATGIMIMAS. Parkuose ir stadionuose visa gerkle griaudėjome, jog tapsime laisvi, laimingi ir lygūs. Lygūs - ne ūgiu ar svoriu, ne lytiniais požymiais ir ne šeimos sudėtimi (vietoj „mama“ ir „tėtė“ - „partneris A“ plius „partneris B“), ne su vienodomis nuomonėmis ir dar vienodesnėmis žiniasklaidos priemonėmis, ne nutautinti pagal Europos modelį ir nesudemokratinti pagal Ameriką, bet pirmiausia būsime lygūs prieš įstatymus.


Liberalai tai pati pavojingiausia ideologija griaunanti viską, kas turi moralę, sąžinę ir dorovę. Būkite budrūs ir nepasiduokite šiems melagiams:Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


Avarija įvyko liepos 31 d., kada grupė iš 15-os jūrų pėstininkų ir vieno jūreivio su vikšrine amfibija grįžinėjo iš San-Klemente salos į desantinį laivą  „Somerset“.


Policijos atstovai stovi ant kelių tiesiogine ir netiesiogine to žodžio prasme ir skambina pavojaus varpais, perspėdami, kad gatvėse gali prasidėti karas, o minia reikalauja jų kraujo netiesiogine ir tiesiogine to žodžio prasme. Anarchijos apoteozė — autonominės zonos Siatle susikūrimas. Norint suprasti, kuo gali baigtis dabartiniai neramumai, būtina išsiaiškinti, kokia yra jų priežastis ir raidos mechanizmas.


Eduardas Hodos vakar paskelbė video, kuriame jis polemizuoja su Izraelio Habad Liubavič rabinu Finkeliu apie Habado šventraštyje „Tanija“ parašytą teiginį, kad „gojų sielos yra gyvuliškos klmės“. Finkelis teigia, kad prieš 200 metų parašytame tekste kalbama apie „stabmeldžius“, ne apie krikščionis.


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.Tikriausiai visi pastebėjo, kaip suaktyvėjo Prezidentūra. Vertinimai, posėdžiai, reikalavimai atsakomybės. Jums reikia paaiškinimo, kas įvyko? Pateiksiu.


Mes gyvename sparčių permainų laikais. Manau, tai jaučia daugelis. Senoji sankloda griūva, naujoji dar neatsirado. Byra visuomenės austuva (sistema), fizikų sąvokomis tariant, vyksta visuotinė entropija (irimas).


Kapitalistinė, vartotojiška ir liberaliomis tuštybėmis grįsta sistema davė rezultatus - matematikos valstybinio brandos egzamino šiemet neišlaikė beveik...


Miela bičiulė žurnalistė Laima Pangonytė įdomiai ir intriguojančiai papasakojo apie lietuvišką  seną miestą Karaliaučių, jame studijavusį Martyną Mažvydą, pirmosios mūsų lietuviškos knygos autorių, ir kitus Mažosios Lietuvos šviesuolius, kurie prieš 500 metų, tą miestą padarė mūsų lietuviškosios tautinės kultūros lopšiu. Tai man buvo nauja ir netikėta. Apie tai niekada nebuvau giliau mąsčiusi ir domėjusis.


Tolerantiškasis Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės instituto profesorius, bardas ir rašytojas Justinas Žilinskas, reklamuodamas naujausią profesionalios Holokausto industrijos darbininkės Rūtos Vanagaitės knygą, štai ėmė ir parašė: Neretai savęs paklausiu – kur aš būčiau buvęs 1941 m.realiai apjungti Europos viešpataujančią klasę. Viena iš jų tapo slapta transnacionalinė bendrija „Ratas“ (Cercle), suformuota, kaip manoma (tiksliai nežinoma), pačioje 50-jų pradžioje prancūzų premjero A.Pine (iš čia pirmas pavadinimas „Pine Ratas“) ir jungė politikus, verslininkus, bankininkus, pasiuntinius, leidėjus, publicistus, kariškius iš įvairių kontinentinės Europos valstybių.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis