Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?


Žalioji valstietė A.


Ar nejuokinga? Edita Žiobienė – „geriausias vaiko draugas“?


Praėjusią savaitę Lietuvos krašto apsaugos ministerija pasipiktino suklastota netikra naujiena, jog amerikiečiai apkaltino Lietuvą netinkamu "sąjungininkų įsipareigojimų" vykdymu. O reaguodama į tokius kaltinimus Lietuvos krašto apsaugos ministerija neva ketina reikalauti JAV kariuomenės išvedimo iš respublikos teritorijos. Žinoma, vasalas net negalėjo pakelti akių į šeimininką, o apie prieštaravimus reaguojant į jo nurodymus negali būti nė kalbos.


Advokatas profesorius Stanislovas Tomas persiuntė JAV Beverli Hilso miesto Rezoliuciją Nr. 20-R-13290. „Beverli Hilso miestas smerkia nacių šlovinimą, kurį remia Lietuvos Vyriausybė ir jos Vilniaus miestas, reikalauja, kad Lietuva pripažintų kaltę dėl Holokausto, ir atimtų apdovanojimus iš nacių Jono Noreikos, Kazio Škirpos, Juozo Ambrazevičiaus-Brazaičio ir kitų, pervadintų jų vardais pavadintas gatves. Už apdovanojimų atėmimą atsakingas neonacis Gitanas Nausėda, o gatves turi pervadinti savivaldybės. Beverli Hilso miestas primena, kad Lietuvos premjeras S.Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Neseniai rašiau, kad klanas agonijoje, teliko užmesti jiems apynasrį - įvykdyti teisingumo reformą. Tačiau pastarosiomis dienomis jis ir vėl varo savo - nutarė toliau persekioti N.Venckienę dėl policininko ir Stankūnaitės sumušimo. Taip pat prabilo R.Ivanauskas, kad teisėsauga jam peržiūrėtų bylą. Priminsiu, jis yra aklas žmogus, kurį teisėsauga pakišo kaip D.Kedžio kurstytoją ir talkininką nužudyti pedofilijos skandalo dalyvius - J.


The first thing to take note of is the scandalous event in 2018, when the Vatican Secretary of State attended the Bilderberg meeting that year. To understand how this could happen you have to understand first of all the coup d’etat which took place in 2013, when Pope Benedict XVI read a statement about his desire to resign, but did not resign. And how the Cardinals interpreted it as a resignation to get him out of the way and open the path to Jorge Mario Bergoglio, Cardinal Archbishop of Buenas Aires, and notorious adherent of international socialism and globalism.


Sudėtingi prezidento Trampo santykiai su sorosinių klintonidų valdoma žiniasklaida apskritai ir ypač su socialiniais tinklais konkrečiai, niekam nėra paslaptis. Donaldas Trampas dėl skelbiamų melagingų naujienų dažnai kritikuoja žiniasklaidą ir kaltina jas platinant melagingas naujienas, vadinamas fake news.


Kas yra ANTIFA, kuriai JAV prezidentas neseniai dedikavo teisės aktą? Vieniems tai yra judėjimas, kuris protestuoja prieš rasinę neapykantą ir fašistus, kitiems – tai tie patys fašistai. ANTIFA pavadinimas išreiškia priešiškumą fašistams. Judėjimo nariai deklaruoja, jog jie kovoja prieš neonacius, neofašistus, baltųjų viršenybės šalininkus. Kitaip sakant, ši organizacija kovoja prieš tai, kas šiandien mainstream‘e įvardijama kaip radikalioji dešinė.Dieną anksčiau, kai tas pats televizijos kanalas išleido istoriją, kurioje vienas iš ekspertų pareiškė, kad "Rusijos agentai" dalyvavo riaušėse, Donaldas Trampas asmeniškai iš jo pasijuokė savo "Twitter" paskyroje. Primename, kad Amerikos prezidento santykiai su vienu įtakingiausių Amerikos televizijos kanalų yra šiek tiek prastesni nei tarp Irano ir Izraelio, nors iki šiol jie vis dar buvo šiek tiek geresni nei tarp "baltųjų" ir "raudonųjų" pilietinio karo Rusijoje metu.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Šia apžvalga kreipiuosi į renginio „Geriausia ever pamokų diena“ organizatorius, Švietimo ir mokslo ministeriją ir kiekvieną, kuriam rūpi šalies švietimo sistema. „Į trečią aukštą, visi į trečią aukštą“ – grubiai rėkia didžiausios Lietuvos arenos darbuotojai. Mokiniai plūsta miniomis: suvažiavę autobusais, traukiniais. Iš jų aprangos ir kalbėsenos matyti, kad šie ir iš didmiesčių, ir iš regionų. Tūkstančiai mokinių iš visos šalies vienoje vietoje – koks įspūdingas susitikimas!


Taip sako politologas, publicistas, visuomenės ir politikos veikėjas Marius Kundrotas. Pastaruoju metu jo gyvenime – nemalonus laikotarpis. Už socialiniame tinkle apie homoseksualus paskelbtą įrašą, kurį jis pats priskiria juodam humorui, vyras buvo iškviestas pasiaiškinti į policiją, pradėtas ikiteisminis tyrimas. – Koks procesas šiuo metu vyksta? – Man yra griežtai uždrausta kalbėti apie bylos detales. Žinau, dėl kokio įrašo tai prasidėjo, bet tai viešinti man yra uždrausta. Vyksta ikiteisminis tyrimas. Norėjau juodai pajuokauti, bet kažkas nusprendė kitaip.


Be jokio teisinio pagrindo esu šmeižiamas,straipsnyje rašomos visiškos nesamonės, kad esu girtaujantis su žurnaliste Asta Kuznecovaite.Jūros ir smėlio išsiilgusi Inga Stumbrienė kartu su šeima nusprendė nelaukti vasaros, susikrovė lagaminus ir išvyko prie Baltijos jūros. Netrukus smagi išvyka žinomai moteriai ir jos artimiesiems tapo kasdienybe, todėl karantino metu Stumbrų šeima ėmė gyventi tarp Vilniaus ir Šventosios.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Furino skilimo vieta yra neginčijamas įrodymas Kaip jau minėta, furinas taip pat gali suskaidyti spyglio S2 baltymą. Furinas yra fermentas, skaldantis baltymus į segmentus. Martensonas aiškina, kad furinas, skirtingai nuo kitų fermentų, skaldančių baltymus, labai tiksliai atpažįsta amino rūgščių sekas, kuriose skaldo baltymus.


"Šiaip sau niekas į namus nesilaužia".


Delfi redakcijai labai nepatiko Žydrūno komentaras, kuris netiesiogiai paaiškina, kad tiek "Antifa", tiek "Delfi" ir visi kiti "Sorošiniai" projektai galimai..Recently Bill Gates said about the coronavirus that, “eventually we will have some digital certificates to show who has recovered or been tested recently or when we have a vaccine who has received it.”


Šiandien The Daily Telegraph rašoma, kad COVID-19 laboratorinę kilmę patvirtina: Pirma. Virusas su žmogaus receptoriais ACE2 susiriša stipriau, negu su kitų žinduolių receptoriais, tarp jų ir šikšnosparnių. Antra. Virusas turi „Furino skėlimo saitą“, kurio neturi jam artimiausias bat-koronavirusas RaTG-13. Apie baltymą Furiną ir koronoviruso spiglyje jam specialia pagamintą substratą su 4 aminorūgštimis aš smulkiai rašiau apžvalgoje. Priminsiu esmę.


Atvirai kalbant, šis įvykis nėra taip plačiai aprašytas Europos žiniasklaidoje kaip pastaraisiais metais ypač populiarūs "stalininiai tautų trėmimai" ar antisovietiniai mitai apie karą. Suprantama: kai kurie istoriniai faktai netelpa į šiuolaikinį Europos naratyvą apie TSRS kaltę dėl visko, kas įvyko prieš ir po Antrojo pasaulinio karo.


Gegužės 30 d. Romoje ir Milane praūžė audringi protestai, kuriuose vyriausybės buvo reikalaujama atsistatydinti, taip pat reikalauta, kad Italija nedelsiant paliktų eurozoną. Italijoje po daugiau nei du mėnesius trukusio karantino neseniai vėl leisti veikti įvairiems verslams. Susirinkusieji į protestus reikalavo grįžti prie liros, Italijos valiutos, buvusios iki euro. Italijoje lira veikė nuo 1861 iki 2002 m., kol ją pakeitė euras. Protestuojai skandavo prieš ES nukreiptus šūkius, pvz., STOP EURO, IT(AL)EXIT.


Žmonių partijos patriarchas, dviejų sąjūdžių įkūrėjas, Lietuvos prezidentas Vytautas Landsbergis visuomeniniuose tinkluose paskelbė savo naujausią esė „POŽIŪRIS IŠ ŠALIES“: „Senovės baltai, tie tolimiausieji rytuose -- galindai,eidavo mazgotis į upę, kurią vadino MAZGVA. Atėjūnai slavai prieš 2000 metų perėmė šį vardąir net savo tvirtovę juo pavadino. Aplinkinė žemėiš Mazgovijos pamažu tapo Moskovija. Žinotina Krembliaus istorikams, vislaik naujai kąant savo kurpalio perrašinėjantiems.Artėjant rinkimams, būtina informuoti žmones apie visus didžiausius nuostolius ir žalas, padarytus mūsų valstybei. Tokios nuomonės laikosi Žemaitijos atstovas Vaidas Žemaitis.


"Broliai seserys, imkit mane ir skaitykit. Ir tatai skaitydami permanykit...", —  taip prasideda pirmoji lietuviška knyga — Martyno Mažvydo katekizmas, išleistas 1547 metais Karaliaučiuje. Praėjo 473 metai. Dabar kiekvienas gali rašyti knygą. Be didelių fizinių ir protinių pastangų. Be tiražo ir egzempliorių ribojimo. Kūryba be tabu. Ir jokios cenzūros. Facebook — veido knyga. Asmeninė. Joje nurodoma gimimo data, darbovietė, kur mokėtės, šeimyniniai santykiai.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento analitikai praėjusią savaitę (gegužės 22–28 d.) fiksavo kompleksinę, kelių stadijų priešišką melagingos informacijos operaciją, kuria siekta diskredituoti Lietuvos strateginės sąjungininkės – Jungtinių Amerikos Valstijų – karines pajėgas Europoje. Kariuomenės atstovai informuoja, kad priešiška informacinė operacija prasidėjo iš karto po to, kai 2020 m. gegužės 13 d. JAV Armijos Europoje vadavietė paskelbė pranešimą spaudai apie dalyje Europos šalių, taip pat ir Lenkijoje, atnaujinamas „DEFENDER EUROPE 20 plus“ tarptautines pratybas.


Prezidentas Donald‘as Trump‘as pagrasino, kad imsis socialinių tinklų reguliavimo arba uždaryti socialinės žiniasklaidos kompanijas. Tokį įspėjimą jis pateikė socialiniam tinklui „Twitter“ po to, kai šis socialinis tinklas pradėjo tikrinti jo asmeninę paskyrą.Kaip ir visada, "Landsbergistai" randa užtarėjų ir pritarėjų, nors ir kokius kliedesius betransliuotų.


Mes ant savo kailio patyrėme, kad Lietuvos sveikatos apsaugos sistema yra nepasiruošusi epidemijoms, o ligoninių sistema taip liberalizuota ir optimizuota per pastaruosius dešimtmečius, kad pas gydytojus specialistus mes pateksime geriausiu atveju po pusės metų arba po kelių metų (!), jei iki to laiko nemirsime. Šią situaciją charakterizuoti liaudyje yra labai tinkamas žodis „bardakas“.


Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d


Ko turi išmokyti mokykla ir ar tikrai moko to, ko reikia? Šis klausimas nuolat skamba viešojoje erdvėje, ypač įvykus ryškesniems pokyčiams visuomenėje. Priklausomai nuo situacijos, išryškinama vienokių ar kitokių žinių ar gebėjimų svarba. Nors išties kiekviena mokykla padeda ugdytis visapusiškai asmenybei: atsakingai, pilietiškai, kūrybiškai, nestokojančiai socialinių kompetencijų. Ne taip seniai – po ilgų, sunkių diskusijų – švietimo bendruomenėje sutarta dėl esminių principų, kokios turi būti mokymo programos nuo 2022 m.


Paramos dydis - nuo 462 iki 1100 eurų kas mėnesį, priklausomai nuo to, ar šeimoje yra vaikų.Gamta, kaip ir žmogus, turi kažką nematerialaus, nelyginant sielą, kaip tai bandė įrodyti dar XIX a. antroje pusėje anglų antropologas Edvardas Bernetas Teiloras (Edward Burnett Tylor). Mes kartais nujaučiame savyje esančią kažkokią stiprią galią, kuri sunkiai nusakoma, bet ji yra reali: išsiskleidžianti kaip kad, sakysim, įkvėpimas, tai yra troškimas išreikšti savyje glūdinčią jėgą ir mintį, ar kaip nušvitimas – būsenos pakylėjimas, kitais atvejais tiesiog kaip itin stiprus potyris, kilęs tam tikroje situacijoje. Tai vis – vienokia ar kitokia mūsų sielos raiška.


Karantinas vis pratęsiamas ir pratęsiamas, tik su vis mažesniais apribojimais. Kas iš to gali turėti naudos ir kam visa tai gali pasitarnauti?


1953 metų gegužės 30-ąją Jurbarko rajone esančiame Šimkaičių miške buvo suimtas ketvirtuoju faktiniu Lietuvos prezidentu vadinamas ginkluoto pasipriešinimo vadas Jonas Žemaitis-Vytautas. Ši data ženklina ne vien eilinę pokario partizanų tragediją: ji laikoma viso ginkluoto lietuvių pasipriešinimo sovietiniams okupantams pabaiga. 1953 metų gegužės 30-ąją apyaušriu Šimkaičių mišku sėlino grupė iki dantų ginkluotų čekistų.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Gerbiami partijos kolegos, šiais metai cenzūra interneto socialiniuose tinkluose tapo nebepakenčiama dėl taip vadinamos COVID-19 „pandemijos“, kuri nepilnai atitinka net epidemijos sąvoką, kadangi mirtingumas dėl šios ligos, kuris planetoje nusinešė 360000 aukų iš 7,5 milijardo žmonių, yra nykstamai mažas, tuo tarpu nuostoliai dėl sukeltos isterijos ir žmonių įkalinimo („karantino“), ekonomikos sustabdymo, yra astronominiai.Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


LRT žurnalistas Vaidotas Žukas pirmas paskelbė apie netradicinę Lietuvos eurokomisarės seksualinę orientaciją, ir kaip mat buvo išvarytas iš darbo. “Be to, D.Grybauskaitė bijojo, kad bus paviešinta, kad ji kartu su savo drauge Rima Kaziliūniene gyveno viename bute Briuselyje, ir kad tai taip pat bus priskirta prie jos netradicinės orientacijos, - pasakojo B.Genzelis, - prezidentė mums aiškino, kad ji pažįstama su R.Kaziliūniene, todėl Žukas tuo ir pasinaudojo, ir apkaltino, kad prezidentė yra l


Vieneri bet kurio prezidento metai nėra laikotarpis, kuris leistų daryti vienareikšmiškas išvadas apie jo veiklą. Tačiau tam tikros Nausėdos tiek vidaus, tiek užsienio politikos tendencijos ėmė ryškėti. Lietuva plius Lenkija lygu AmerikaPirmiausia Lietuvos prezidentas yra atsakingas už tarptautinius reikalus.


Didelis interviu - milijardierius filantropas mano, kad atėjo laikas „bendradarbiavimui“, o ne skubotiems santykių su Kinijos sunkinimams. LE FIGARO. - Nuo šios pandemijos pradžios, kurią jūs prognozavote stulbinamu tikslumu, pradžios, atrodo, kad jūs bendraujate su visu pasauliu, kad sutelktumėte globalinį atsaką į „Covid-19“ iššūkį. Pasaulio Sveikatos Organizacijos, jūsų fondo ir daugybės valstybių, įskaitant Prancūzijos, iniciatyva šį šeštadienį buvo paskelbtas kvietimas veikti.


Velykų šventinį savaitgalį Lietuvos šaulių sąjunga, padėdama Lietuvos policijai, užtikrino saugias Šv. Velykas visų miestų gyventojams. Tokia plati operacija šauliams yra pirmoji ir tikrai įsimintiniausia.Beveik visą pavasarį besitęsus pasaulinei COVID-19 isterijai ir daugeliui žmonių puolus į paniką – ar paranojišką baimę, aklai patikėjus sisteminės žiniasklaidos teikiama įvykių versija, ar, priešingai, visokiausias sąmokslo teorijas – reikia pagaliau sudėti pagrindinius akcentus.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Artilerija yra karo dievas, todėl Rusijoje statomos ne tik šventyklos, bet ir geriausios pasaulyje haubicos. Žemutinio Naugardo  apskrities poligone prasidėjo 152 mm savaeigio artilerijos įrenginio (SAĮ) "Koalicija-SV", pagaminto automobilio "KamAZ-6550" pagrindu, ratinio modifikavimo bandymai.


Wikileaks paskelbė slaptą JAV diplomatų susirašinėjimą apie tai, kad Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė jau du metus yra šantažuojama, kad jus paviešntas ją kompromituojantis vaizdo įrašas, ir kad ji "psichologiškai" tam pasirengusi.Brandon Showalter Nauja publikacija, parengta žinomos šeimos gynimo grupės,  išsamiai aprašo radikalų, atvirą turinį ir reikšmingus pokyčius, įvykusius valstybinėse mokyklose Amerikoje visapusiško lytinio švietimo srityje. Šeimos tyrimų taryba (angl. FRC) penktadienį paskelbė naują ataskaitą, pavadintą „Lytinis švietimas valstybinėse mokyklose: vaikų seksualizavimas ir LGBT indoktrinacija“, kurioje apžvelgiama, kaip JAV valstybinėse mokyklose vykdomas lytinis švietimas ir kodėl tėvai privalo būti budrūs ir susirūpinę.


Liberal-fašizmo ideologija neapkenčia kitaminčių, nepriklausomos minties, laisvo žodžio. Užsienio kapitalo MIP įmonės 15min.lt ir Delfi deda karštligiškus mėginimus blokuoti Lietuvoje nepriklausomą žodį, užgesinti savo smulkius konkurentus pačioje jų užuomazgoje.


Nuo balandžio 24 dienos portale 15min.lt ir BNS intensyviai skleidžiama konservatorių politinė reklama, kuri, kaip  nurodoma, bus arba yra apmokėta iš TS-LKD..


Tai, kas dabar vyksta JAV, kai kuriuos politologus verčia manyti, jog tai gali būti dar viena oranžinė revoliucija, maidanas, už kurio, kaip tvirtinama, gali stovėti ne kas kitas, o Džordžas Sorošas (George Soros). Aptinkama plakatų, kuriuose Dž. Sorošo įkurto Atviros visuomenės fondo vardu kviečiama prisijungti prie anarchistų gretų už du šimtus dolerių.


Palaikyk mus Feisbuke

Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.


Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis