Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Koks idiotas dar kartą investuos į tokio, PRAPISUSIUS VISKĄ KĄ TURĖJO GERIAUSIO, krašto aborigenus ? Kuo mes skiriamės  nuo buvusių vergų-nergų palikuonių valdomo Haičio ? Ogi niekuo, gal tik tuo, kad anie juodi ir,  kad ten negrai baltuosius išpjovė, nors mūsų tokios pat pjautynės dar tik laukia.


Visų pirma, reikia susigrąžinti nepriklausomybę, o paskui tvarkytis ūkį!


Šių dienų LTR yra tas pats, kas prieš tris dešimtmečius buvo „kasparvizija“: ji kovoja prieš Lietuvą. Skirtumas tas, kad tuomet šitiems Lietuvos griovėjams atlyginimus mokėjo Maskva, o dabar šiai antivalstybinei organizacijai su protu prasilenkiančio dydžio atlyginimus priversti mokėti mes! Pagrįsiu pavyzdžiais savo kaltinimus LRT. JAV prezidentas Donaldas Trampas, šalies – Lietuvos strateginės partnerės prezidentas, turėtų būti gerbiamas. Bet to nėra.


Goblinas apie mažamečius debilus-tapinoidus (vertimas į lietuvių kalbą) 0:00:00 – Į svetainės  oper.ru Goblino Yuotube kanale Tupičiok  (https://oper.ru ) įvairiais būdais prasmunka mažamečiai  debilai (tapinoidai). Kai jie būna identifikuojami kaip debilai ir pelnytai gavę žinomą charakteristiką „mažametis debilas“, tokie mažamečiai debilai labai įsiunta. Tačiau apie tai žino tik jo mama, kadangi svetainės moderatoriai su daugybės metų darbo patirtimi savo darbo išmano puikiai.


Kodėl Lukiškių pliažas niekuo nenusileidžia ir netgi pranoksta Lietuvos pajūrio pliažus? Kas nuodija Baltijos jūrą?Dabar lesbietės (L), gėjai (G), biseksualai (B) ir transseksualai (T) reikalauja, kad garbingas šeimos vyras Gitanas Nausėda viešai palaikytų netradicines krikščioniškos Lietuvos vertybes.


Nuo pirmųjų 2020 metų mėnesių Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos retorika Rusijos atžvilgiu ėmė vis griežtėti. Visi mes ne kartą esame skaitę apie Sąjunginės Respublikos vadovo pretenzijas dėl Baltarusijai tiekiamos rusiškos naftos kainų. Pastaruoju metu p. Lukašenkos iniciatyva kilo nesutarimų dėl Rusijos gamtinių dujų tiekimo kainų.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Viešasis saugumas yra vienas iš svarbiausių piliečių lūkesčių, nes viešasis saugumas yra kritinė visuomenės progreso sąlyga (šalys su aukštu viešuoju saugumu turi geresnius ekonominius rodiklius, įprastai jose yra žemas nusikalstamumas). Tačiau dėl neteisingos valstybės politikos gyvenimo kokybės indeksas gali stipriai nukentėti dėl neatsakingos politikos ir būtent tai nutiko Vokietijoje.


Chiigumeno Sergijaus byla, apie kurią esu rašęs, sudrebino pamatus Rusijos valstybės, valdomos caro Vladimiro Putino, kontroliuojamo žydų fašistinės sektos Chabad Liubavič, o ypač šios valstybės parsidavusią ir ekumenizmu kliedinčią oficialią stačiatikių bažnyčią. https://manolietuva.com/?p=3086 http://lebionka.blogspot.com/2020/07/kodel-77-bruklino-sinagogoje-eme.html https://youtu.Lenkija yra tarsi Europos Kinija, į kurią ne tik Lietuvos, bet ir kitų aplinkinių šalių gyventojai plūste plūsta įsigyti pigesnių prekių ir paslaugų.


Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu ir Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos, pensininkų sąjungos „Bočiai“ ir Europos pagyvenusių žmonių federacijos EURAG Lietuvos asociacijos atstovais. Apie tai skelbiama Prezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas: senatvės pensijos senjorams turi augti sparčiau“. Susitikime aptarti aktualiausi šalies senjorams kylantys klausimai dėl senatvės pensijų augimo ir indeksavimo nuo 2021 metų, dėl socialinių paslaugų prieinamumo bei sėkmingo senėjimo politikos.


1 dalis2 dalisAntroje dalyje paminėjau apie ūkanotą bedugnę, į kurią teks pasileisti norint pradėti konservatyvų gyvenimą. Tačiau tai bus ne paskutinis šuolis. Šiandien paaiškės, kad turėsite ten šokinėti kone kasdien. Konservatyvus mąstymas tvirtina, kad visa kur yra gera praktika, kurią reikia atrasti, o atradus ištikimai laikytis. Progresyvuoliai mano, kad kiekviena gera praktika yra viso labo laiptelis link dar geresnės.


Artėjant JAV prezidento rinkimams, pajėgos, pasivadinusios „III% Security Force", ruošiasi kovoti prieš demokratus. Šios grupės lyderis Krisas Hilas (Chris Hill) tvirtina, kad šiuo metu JAV vyksta perversmas, ir žmonės pradeda suvokti, kad tai jau nebe sąmokslo teorijos: "Jei nebūsime vieningi, Amerikos kitąmet jau nebebus.“


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.Liepos 4-ąją prie Baltųjų Rūmų Vašingtone BLACK LIVES MATTER (BLM) aktyvistai kartu su komunistais (RevCom, The Revolutionary Communist Party, USA) sudegino JAV vėliavą.


„Nėra tokio dalyko kaip saugūs vaistai.“ – teigia buvusi vaistų pardavimo atstovė ir knygos „Rx narkotikų prekeivio išpažintis“ autorė Gwen Olsen 15 metų Gwen gyveno apsupta melo ir dirbo kai kurių didžiausių šių dienų vaistų gamintojų, įskaitant „Johnson & Johnson“, „Bristol-Myers Squibb“ ir „Abbott Laboratories“, vaistų pardavimo atstovu.


Šiandien jie miesto gatvėse kepa kates, rytoj jie užsiims kanibalizmu? Il Giornale liepos 1d. rašoma, kad Italijos mieste Campiglia Marittima, comuna del Livornese, sulaikytas negras, kuris gatvėje kepė jo užmuštą katę. Praeiviai nufilmavo šią sceną.


Savo ruožtu naftos ir dujų gamintojai, paskelbti "išvykstančiais" (nors ne iš karto, bet ateityje), taip pat aktyviai konkuruoja tarpusavyje, bijodami, kad per dvidešimt – trisdešimt metų jų produktai nebus reikalingi tokiais kiekiais. Tai ypač akivaizdu SGD sektoriuje, kai tik ūmi krizė atidėjo naują projektų bangą. Nepaisant to, įmonės planuoja grįžti prie naujų gamyklų statymo, net galimo produkcijos pertekliaus pavojaus sąlygomis.


LIETUVA ir vėl bus IŠGELBĖTA nuo mirtino ir APOKALIPSĘ NEŠANČIO VIRUSO! Ir visa tai didvyriškomis mūsų premjero ir vyriausybės pastangomis.Istorinėje Lukiškių aikštėje įrengus šimašišką smėlio dėžę su drumzlino vandenio kubilu, vėl atsinaujino jau seniai pradėtos diskusijos dėl šios aikštės paskirties ir dėl joje būsimo mūsų istoriją reprezentuojančio paminklo. Šiuo klausimu dar kartą norime pareikšti ir mūsų – laisvės kovos dalyvių nuomonę. Kai kas nori, kad Lietuva ir jos sostinė Vilnius neturėtų lietuviško drabužio, neturėtų lietuviškos tautinės dvasios išraiškos.


Patyčios iš pakartų ir KGB nukankintų Lukiškių aikštėje nesibaigia. Sostinės meras-satanistas Remigijus Šimašius čia liepos 4 dieną surengė jomarką su hamburgerių ryjimu, neva minint JAV nepriklausomybės dieną. Dar kartą jo apdergta didvyrių atmintis, o kartu ir JAV valstybė: nejau šią didžią šalį simbolizuoja tik išsigimimas (gyvuliškas hamburgerių ryjimas)? „Ženklai ir simboliai valdo pasaulį“, - sakė Konfucijus.


Kol kas šioje byloje Vokietijoje identifikuoti 72 įtariamieji, 10 suimta, dar aštuoniems pareikšti įtarimai.


Valstiečių ir žaliųjų sąjunga prieš ketverius metus į rinkimus žengė, pabrėždama tautinę tapatybę, tautinę kultūrą, šeimos stiprinimą. Jos žmonės aktyviai dalyvavo Žemės referendume ir Talkoje už valstybinę kalbą, kur esminis reikalavimas buvo asmenvardžių Lietuvos piliečių pasuose pirmame puslapyje rašymas lietuviškai.


Rusijoje baigėsi balsavimas dėl pataisų Rusijos Federacijos Konstitucijoje. Visaliaudiniame referendume dėl pataisų, pagal RF Centrinės rinkimų komisijos pateiktus duomenis, apdorojus apie 99 proc. visų rinkiminių apylinkių protokolų dalyvavo apie 65 procentus balso teisę turinčių rinkėjų.Dar vienas bandymas sustiprinti antirusišką isteriją rinkimų Amerikoje belaukiant buvo atliktas įtakingiausio užjūrio leidinio "The New York Times" puslapiuose. Būtent taip žiniasklaida surengė dar vieną išpuolį prieš Rusiją, siekdama diskredituoti Donaldą Trampą ir pasiekti, kad Rusijai būtų įvestos naujos sankcijos. Šį kartą pretekstas buvo pasirinktas tikrai "egzotiškas".


Liepos 1 d. laidoje „Aktualus skambutis“ prisimintos kelios bylos, kurias advokatas profesorius Stanislovas Tomas Pranzūzijoje yra iškėlęs savo etatiniams šmeižikams – Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) teisėjui Egidijui Kūriui ir delfi.lt vyr. redaktorei Rasai Lukaitytei-Vnarauskienei. Laidos pabaigoje priminta ir tai, kad liepos 2 d. išsenka terminas, kada Lietuvos vyriausybė privalo pateikti reikalaujamą informaciją Jungtinėms Tautoms dėl pradingusios Deimantės Kedytės, kuri valstybės vardu 2012 m. gegužės 17 d. ankstų rytą iš jos senelių namų buvo pagrobta.


Kai tautiniai, LT mokesčių mokėtojų pinigais apmokami propagandistai ir melo skleidėjai ima kalbėti apie priešiškų jėgų skleidžiamą dezinformaciją, juos suprasti visada nėra lengva. Nes, kai valstybės instititucijų paprašoma pateikti tokios skleidžiamos dezinformacijos tęstinį sąrašą su pavyzdžiais, tai atsisakoma padaryti.


Šveicarų istorikas dr. Danielis Ganzeris (Daniele Ganser) – žymus mokslininkas, nagrinėjantis CŽV, kurią, kaip ir lingvistas, mąstytojas Noamas Chomskis (Noam Chomsky), vadina teroristine organizacija, veiksmus.
JAV žvalgyba, kuri kaltina Rusiją sąmokslu su Talibanu, yra susijusi su prekyba narkotikais, sakė televizijos kanalo "Rossija 1" eteryje Rusijos prezidento specialusis įgaliotinis Afganistane, Azijos Antrojo departamento užsienio reikalų ministerijos direktorius Zamiras Kabulovas. "Tai yra daugybė atpildų iš ten buvusių projektų, tų pačių nuostabių amerikiečių žvalgybos agentų, kurie kaltina mūsiškius, dalyvavimas narkotikų kontrabandoje.


Egipto transporto ministras majoras Kamelis al-Waziris birželio 26 dieną paskelbė pasirašęs sutartį su Rusija dėl 400–500 T-90MS tankų tiekimo Egipto armijai: "T-90MS gamybos organizavimas leis Egiptui įgyti tankų ir šarvuočių kūrimo technologiją, praturtinant esamą patirtį bendrai M1A1 "Abrams" tankų gamybai su Amerika". Al-Wazir pabrėžė,kad šis susitarimas žymiai padidins Egipto karinę galią regione, paversdamas jį didžiausiu T-90MS tankų operatoriumi.


"Gazprom" imasi priemonių baigti dujotiekio tiesimą iki 2020 metų pabaigos arba 2021 metų pradžios. Jau nutiesta apie 94 % vamzdyno.


O kiek prispaustųjų nuolatinių aimanų ir dejonių kilo mūsų provincijoje, ko nuo amžių nebuvo girdėta! Iš viso to mes iš savo valdančiųjų nieko kito nelaukėme


Bill Gates,WHO and China researchers discover new swine flu with 'pandemic potential'Kaip mes atmestinai ir netikusiai pasitinkame svarbiausios Lietuvos partnerės, globėjos ir gynėjos nuo puolančio okupanto ruso - Jungtinių Amerikos Valstybių Nepriklausomybės dieną!


Ukrainos publicistas Eduardas Hodos, buvęs Charkovo rabinas, savo dviejuose pastaruosiuose video (Nr.43 ir Nr.44) pasakoja apie tai, kad Habad liubavič sinagogoje Brukline, Nr.77, labai susidomėjo įvykiais Rusijos moterų vienuolyne, kur šio vienuolyno igumenas Sergijus viešai skelbė apie žydų ir masonų suokalbį putiniškoje Rusijoje, feikinį COVID-19 karantiną, suplanuotą slavų ir kitų tautų naikinimą. Eduardas Hodos apžvelgia (video Nr.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


LRT žurnalistas Vaidotas Žukas pirmas paskelbė apie netradicinę Lietuvos eurokomisarės seksualinę orientaciją, ir kaip mat buvo išvarytas iš darbo. “Be to, D.Grybauskaitė bijojo, kad bus paviešinta, kad ji kartu su savo drauge Rima Kaziliūniene gyveno viename bute Briuselyje, ir kad tai taip pat bus priskirta prie jos netradicinės orientacijos, - pasakojo B.Genzelis, - prezidentė mums aiškino, kad ji pažįstama su R.Kaziliūniene, todėl Žukas tuo ir pasinaudojo, ir apkaltino, kad prezidentė yra l


Visa tai, ką rasite šiame straipsnyje, parašiau remdamasis savo daugiamete darbo praktika. Tai yra mano, kaip priklausomybių išformuotojo, diplomuoto psichoterapeuto, hipnoterapeuto, NLP specialisto nuomonė bei profesiniai pastebėjimai. Jei šis tekstas bus paskelbtas netiesa (fake news) arba iš dalies netiesa bei, jei bus apribota jo sklaida, imsiuosi teisinių priemonių įrodyti, kad buvo pažeistos mano teisės į laisvą žodį.Premjeras Saulius Skvernelis dalyvavo nuotoliniame susitikime su Lietuvos Respublikos diplomatiniais atstovais ir konsulinių įstaigų užsienyje vadovais. Jame taip pat dalyvavo užsienio reikalų, krašto apsaugos, finansų, energetikos, sveikatos apsaugos ir švietimo, mokslo ir sporto ministrai. Susitikimo pradžioje premjeras padėkojo visai diplomatinei tarnybai už bendradarbiavimą sprendžiant su koronavirusu susijusius iššūkius, renkant informaciją ir ja dalijantis, ypatingos skubos tvarka padedant įsigyti svarbias priemones ir repatrijuojant Lietuvos piliečius.


JAV prezidentas Donaldas Trumpas patvirtino planą sumažinti JAV karių kontingentą 9 500, pranešė Gynybos departamentas. Pentagono atstovas Jonathanas Hoffmanas tikino, kad žingsniu, sukėlusiu nerimą Berlyne ir visame NATO aljanse, siekiama perdislokuoti pajėgas, o tai „pagerins Rusijos atgrasymą, sustiprins NATO ir užtikrins sąjungininkus“ bei pagerins JAV strateginį lankstumą.


Kiekvienam bent šiek tiek susipažinusiam su kai kurių tolerastinių jėgų uzurpuotų VU studijų programų ar pasirenkamųjų dalykų turiniu ir taip buvo aišku, jog šio universiteto vykdomos mokymo politikos tikslas nėra joks „objektyvumas“ ar „moksliškumas“, kaip kad mėgsta teigti įvairūs parazituojantys Lietuvos akademikai, kurie yra užėmę 90% šiltų vietelių ir dabar visiškai yra pajungę „akademinę bendruomenę“ savo iškrypėliškų fantazijų įgyvendinimui.


O viskas atrodė kitaip. Buvo mintis sukurti vieningą frontą, sudaryti darbotvarkę, primesti rezoliucijas, uždėti raudonus antspaudus. Viskas tam, kad nė viena kilovatvalandė iš priešo atominės stoties nekirstų Europos Sąjungos sienos. Lietuviai gąsdino, baugino, grasino rizika, priminė politinę situaciją, rūpinosi aplinkosauga, rašo Sputnik radijo autorius Piotras Malejevas.


„Google“ iš paieškos rezultatų šalina teigiamus faktus apie TSRS „Kaspersky Laboratorija“ specialistai atliko plataus masto pagrindinių internetinių paieškos sistemų tyrimą ir priėjo prie išvados, kad didžiausia pasaulyje paieškos sistema tyčia pašalina faktus apie Tarybų Sąjungos pasiekimus.Žinote, kaip pasitikrinti ar esate priklausomas nuo alkoholinio narkotiko? Užduokite sau vienintelį klausimą: “ar man užeina mintys išgerti alkoholio?”...UŽEINA? Reiškiasi esate alkoholikas, kuris gyvenime degraduojate, kažkas greitai, kažkas lėtai, kažkas labai lėtai ir turite adekvatų sėkmės lygį...


VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Kai kuriems Lietuvos politinio elito atstovams užkirsti kelią Rolandui Paksui grįžti į politinį gyvenimą yra principo reikalas, interviu Sputnik Lietuva pasakė politologas Vadimas Volovojus. Lietuvos Seimas nepritarė Konstitucijos pataisoms, kurios leistų apkaltos būdu netekusiems pareigų asmenims po dešimties metų pertraukos kandidatuoti į Seimą.


Who is ‘patient zero’ of COVID-19 pandemic? Here’s what we know-Bill And Melinda Gates Foundation


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Donald Trump goes to church with bible and declares war on Bill & Melinda Gates Foundation, the Rockefeller Foundation and The Committee of 300.Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) skambina pavojaus varpais: Kinijos mokslininkams birželio 29 d. paskelbus straipsnį apie naują kiaulių gripo atmainą, kalbama apie galimą jo pandemiją. PSO atstovas spaudai Kristianas Lindmajeris (Christian Lindmeier) birželio 30 d. Ženevoje surengtoje spaudos konferencijoje teigė, kad į minėtą straipsnį reikia gerai įsiskaityti ir būti atidiems. Straipsnyje teigiama, kad kai kurios Kinijos kiaulės mutavo ir ėmė kelti didesnį užsikrėtimo pavojų žmonėms.


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Neeilinis ES viršūnių susitikimas vyks liepos 17–18 dienomis Briuselyje. Pagrindinis klausimas, kurį ketina išspręsti ES valstybių vadovai, yra koronaviruso sunaikintos ekonomikos atkūrimo plano parengimas ir kito septynerių metų ES biudžeto sudarymas. Kelių vaizdo konferencijų metu nebuvo galima išspręsti šių aktualių problemų.


Fresh air, sunlight and improvised face masks seemed to work a century ago; and they might help us now. When new, virulent diseases emerge, such SARS and Covid-19, the race begins to find new vaccines and treatments for those affected. As the current crisis unfolds, governments are enforcing quarantine and isolation, and public gatherings are being discouraged.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other hRašau ką pastebėjau – labai gali būti, kad internete pastaruoju metu plintantis Ukrainos Maidano 2013 m. plakatas bei šiemet Londone pasirodęs BLACK LIVES MATTER plakatas, būdami itin panašūs, turi tą patį autorių ir užsakovą. Internautai spėja, kad tai gali būti filantropas-spekuliantas Džordžas Sorošas (George Soros), neoficialiai dar vadinamas spalvotųjų revoliucijų seneliu. Jei šia versija suabejosite, į pagalbą ateis Dž. Sorošo įsteigto Atviros visuomenės fondo (Lietuvoje veikiančio kaip Atviros Lietuvos fondas) siūlomas išsamus įvadas į Maidano įvykius Ukrainoje. Jei suabejosite net tuo, kad Dž.


Tęsinys. I dalis ČIA. Šiuolaikinė internetinė žiniasklaida tapo negyvos kalbos veisykla. Į ją įjunko ir sparčiai dauginasi įvairūs lavonrašiniai su užkrečiamų negyvažodžių įdaru. O platinami jie vadinamais „pranešimais spaudai“ – rašiniais gyvybiškai svarbiais šiuolaikinės internetinės žiniasklaidos gyvasčiai palaikyti. Internetinių dienraščių turiniui būdinga greitai kisti ir atsinaujinti. Čia jau ne dienraščiai, o minutraščiai per savo vidurius praleidžiantys copy/paste ir kitokiu būdu įsisavinamų naujienų srautus.


Žiniasklaidoje šmėstelėjo viena įdomi informacija. Kažkokiose džiunglėse testavo visiškai nuo žmonijos atskyrusią gentį. Ir, oplia, toje gentyje surado Koronoviruso nešiotojų.


Laisvės partija patvirtino kandidatų į Lietuvos Seimą sąrašą, taip pat artėjančių rinkimų programą. Apie tai buvo pranešta partijos puslapyje Facebook. Pirmą kartą Seimo rinkimuose dalyvaujančiai politinei jėgai vadovaus jos pranešėja, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, antrąją sąraše — žmogaus teisių aktyvistas Tomas Vytautas Raskevičius, trečiąją — narkotikų politikos ir narkomanijos ekspertė Morgana Danielė.


Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?Ar žmogui užtenka pigios dešros, pramogų ir tuštybių, kad šis jaustųsi laisvu ir nepriklausomu?


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Kiek dar laiko "Landsbergistai" meluos ir maustys Lietuvos žmones? Kada žmonės supras, kad ši gaujelė tėra savanaudžiai melagiai?


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Kiek kartų gyvenime jau mačiau šitą istoriją? Kai iš dvasios ubago buvo virstama realiu ubagu? Kai “modernumas” buvo apgaulingas, o vertę pamatydavo tie, kas turėjo ne akis, o kultūros.— Sauliau, ar tu buvai jubiliejinės 20-osios Dainų šventės uždaryme? Nuostabu, kai 12 tūkstančių žmonių vienbalsiai atlieka "Tautišką giesmę". Ypač sujaudino mūsų valstybės aukščiausios vadovybės apsilankymas! — Žinoma, buvau Vingio parke ir kartu su visais giedojau. Prisimenu, kaip mokyklos metais aš dalyvavau šiame festivalyje  mokyklos choro sudėtyje. Ir praeitą penktadienį man buvo malonu matyti, kad iš visos šalies moksleiviai stovėjo parko estradoje ir giedojo. Ypač malonu matyti dainuojančius savo anūkus ir sūnėną, kurie atvyko į Vilnių iš provincijos.


Šiandieninis politinis elitas – buvę sovietiniai nomenklatūrininkai – teisinasi, kad „ir tada dirbo Lietuvai!“ Bet jei šiandieninis pensininkas pasako, kad jis „ir tada kūrė Lietuvą!“, tai jis yra laikomas „vatniku“ ar „tautos priešu“. Tuometinis šiandieninių pensininkų darbas „nesiskaito“ ir yra ištrinamas iš Lietuvos istorijos, kaip bevertis ir gėdingas.


Bilas Geitsas, įkūrėjas Microsoft ir labdaros fondo Bill & Melinda Gates Foundation, kuris investavo šimtus milijonų į Pasaulio sveikatos organizaciją ir vaistų pramonę, vykdė skandalingas trečiojo pasaulio vaikų skiepijimo programas. Dabar Bilas Geitsas kovotojas Nr.1 saugant žmoniją nuo COVID-19. JAV prezidento Donaldo Trampo aplinkoje sklinda gandas, kad Bilas Geitsas prikišo nagus prie coronaviruso SARS-CoV-2 sukūrimo. Daug įdomių faktų apie Bilo Geitso veiklą nesenai pateikė R-F.Kenedis jaunesnysis savo ataskaitoje.


Vartotojas net nenutuokia, kad pirkdamas tirpią kavą Nescfe, kakavą Nesquick, prieskonius Maggie, vaikišką maistelį ir kitus produktus, turinčius kompanijos Nestle prekybos ženklą, gauna produktą su žmogiena. 2012 metais ekranuose pasirodė filmas „Debesų atlasas“, kurį pagal Deivido Mičelo to paties pavadinimo knygą susuko seserys Vačiovski. Jums nepasigirdo, būtent seserys Vačiovski. Broliai Vačiovskiai, sukūrę kultinę trilogiją „Matrica“ vėliau pakeitė savo lytį. Tačiau šio straipsnio tema kita.


Vienas nuostabiausių dalykų - tai kaip patogeniška rusofobija suvienija liberastuojančius Rusijos žydus, trydeliojančius Lietuvos patriotistus ir visus kitus įvairiausio plauko vakaroidus. Graudi istorija iki ašarų sujaudinusi šlėktiškos-šūdbajoriškos lenkmečio romantikos persunktas davatkėlių sielas. Apie tyrą masono Sierakovskio meilę Apolionijai, kurios po Gedimino kalnu nesugebėjo palaidoti nė pats baisiausias barbaras-azijatas generalgubernatorius Muravjovas, savo laiku išvaikęs banditų ir teoristų gaujas, terorizavusias Rusijos Imperijos vakaruose gyvenusius lietuvius, lenkus, žemaičius ir kitų tautybių Imperijos piliečius.Vos apipylė dažais Gaoną ir Šabadą - šeštadienį ,per patį pliažinimosi įkarštį momentaliai darban supuolė visos redakcijos bei pats Užsienio reikalų ministras atitrūko nuo pietų stalo tam, kad paraudotu dėl vandalizmo bei pagrūmotu niekšams baisiomis bausmėmis.  Puiku, bet kodėl Basanavičiaus kapo išniekinimo atveju taip nenutiko?


Vienintelis spalvotosios revoliucijos JAV-ose ypatumas yra tai, kad jos valdymo ribos apima daugiau valstybių, negu vien tik JAV-os, ir JAV-ų MAIDANAS neišvengiamai turi vykti ir VISOSE JAV-ų kolonijose. Pagal tai, kokiose šalyse ir kaip sėkmingai praėjo BLIAKMATERIŲ "palaikymo mitingai", mes galime puikiai matyti, kokios šalys ir kiek stipriai jos yra pajungtos tiesioginiam valdymui iš JAV-ų.


Iš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), kaip ir JAV, besitraukianti Brazilija paskelbė daugiau nebeskelbsianti mirčių nuo koronaviruso statistikos. Teigiama, kad tokio žingsnio imtis šalies sveikatos apsaugos ministerijai liepė prezidentas Žairas Bolsonaru (Jair Bolsonaro). Tokius jo veiksmus oponentai pavadino autoritarizmu. Ž. Bolsonaru savo veiksmus paaiškino tviteryje: pasak jo, tai nėra joks koronavirusas, o tik gripas, ir PSO skelbiama statistika neatitinkanti realybės. Šaltinis: thecitizen.co.


Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.


Visada buvau NATO šalininkas Lietuvoje, nes maniau, kad dvipoliame pasaulyje Lietuvai reikia taikos garanto. Net jutau apmaudą, kad iki šiol esame kaip kokie antrarūšiai tarp stiprių Europos valstybių, nes, skirtingai negu kaimyninėse šalyse, Lietuvoje NATO neįsteigė savo karinių bazių. Ir štai netikėtai NATO Facebook ir Youtube paskyroje pamačiau Aljansą kompromituojantį vaizdo klipą.Lietuvoje vis dažniau iškyla diskusijos apie George`ą Sorošą ir jo kuriamą „atvirą visuomenę“, tačiau jose pritrūksta konkretumo, o pats Sorošas vaizduojamas kaip mistinis krikštatėvis pasaulio politikos užkulisiuose. Būtent todėl, kad šiame vaizdinyje daug tiesos, prasminga atskirti pelus nuo grūdų ir Sorošo įtaką Lietuvos ir pasaulio politikai pagrįsti faktais.


Perfrazavau slavų posakį „Kada ponai mušasi, cholopų kuodai traška“. Man šis posakis pasirodė labai nūdieniškas, labai aktualus. Aš manau, kad tai, ką mes stebime šiandien JAV ir pasaulyje yra globalioje kapitalizmo sistemoje dominuojančių dviejų žydų grupuočių vidinės priešpriešos atspindys. Stengiamasi išsiaiškinti kas vadovaus: žydai liberalai-globalistai, kurių veidu yra Džordžas Sorošas, Bilas Geitsas, Markas Cukerbergas ir pan.


Netrukus turėtų pradėti veikti Baltarusijos atominė elektrinė. Lietuva vietoj bendradarbaivimo su Baltarusija šioje srityje, ką ne kartą kvietė daryti mūsų kaimynė, pasirinko konfrontacijos ir melo kelią.


Kalba, kaip įprasta, buvo padalinta į dvi dalis. Pirmoje prezidentė kalbėjo apie vidaus politikos aktualias problemas, o antrą — mažesnę— skyrė išorės iššūkiams ir tendencijoms. Šioje kalboje, kaip visada, buvo per daug "vandens" ir skambių žodžių, tačiau kai kurios jos akimirkos vis dar vertos dėmesio. Apie partinės sistemos krizę ir asmeninį principingumąPirma, Grybauskaitė pabrėžė, kad "partinės sistemos krizė gilėja", todėl "jau artimiausiuose rinkimuose galime pamatyti pseudodemokratinių judėjimų triumfą arba ant nusivylimo bangos išnirusį naują koncerną — gelbėtoją".


VILNIUS, birželio 9 — Sputnik. Tuo pačiu metu Baltijos šalių teritorijose vyksta keletas plataus masto karinių pratybų, kuriose dalyvauja Šiaurės Atlanto Aljansas. Lietuva priima didžiausias laivyno pratybas "Baltops 2018", kurios vyksta kartu su "Perkūno griausmas" ir "Saber Strike 2018" manevrais. Interviu Sputnik Lietuva karo analitikas Aleksandras Žilinas sakė, kad šių respublikų žmonės kenčia nuo karinių pratybų regione.Путин напомнил, сколько евреев уничтожили оккупанты литхуйы


«Чтобы не было фальшивых вбросов, создающих панику в стране, временно ввести смертную казнь за распространение фальшивой информации в отношении коронавируса», — сказал Жириновский.


Dešimtys tūkstančių „Covid-19“ testų buvo padauginti iš dviejų kartų ir įskaičiuoti į Vyriausybės pateiktą oficialų sąrašą, pripažino visuomenės sveikatos pareigūnai. Diagnostiniai tyrimai, kurių metu seilių ir nosies tepinių mėginiai imami iš to paties paciento buvo skaičiuojami kaip paimti iš dviejų pacientų, o ne kaip iš vieno.


Apie visa tai išsamiau - vaizdo įraše su Vaidu Žemaičiu ir Laurynu Ragelsksiu tiesiai iš Valdovų rūmų kiemo.


GPS spoofing is an attack whose main goal is to override a GPS-enabled device’s original location. To do so, the attacker uses a radio transmitter that broadcasts a fake GPS signal and interferes with GPS receivers nearby. As a result, those devices display fake GPS locations. Smartphone owners can spoof their GPS by downloading third-party apps, which fool other apps into thinking that the device isn’t at its original location.Gegužės 11 d. 13 val. Prancūzijos baudžiamojo teismo posėdyje bus nagrinėjama Egidijaus Kūrio baudžiamoji byla, kurioje jis kaltinamas tuo, kad apšmeižė advokatą prof. dr. Stanislovą Tomą viešai pareikšdamas, kad advokatas „nėra profesorius“. E. Kūris yra kaltinamas, kad padarė tokį pareiškimą vedamas rasistinės neapykantos. E. Kūriui gresia 45.000 eurų bauda ir žalos atlyginimas.


США могут выйти ослабленными из сегодняшнего экономического кризиса, считает эксперт РИСИ Павел Захаров. «Выявилась недостаточная способность американских властей, всей американской системы справиться и с медицинской ситуацией, и с экономическими вызовами», – пояснил он. Аналитик полагает, что на этом фоне роль мирового гегемона может уменьшиться, а Китай, напротив, смотрится более выигрышно, как более эффективная страна.


Северная Македония (СМ) официально стала 30-м членом НАТО — соответствующий документ 21 марта подписал президент страны Стево Пендаровски. Вступление в НАТО потребовало от этого государства очень серьёзных жертв в области национального самосознания, считает эксперт РИСИ Николай Подчасов. Стране «пришлось отказаться от самоназвания (ранее оно называлось просто «Македония»), что вызвало ряд вопросов у населения. Та же участь постигла и македонскую идеологию, которая насаждалась последние 20, даже 30 лет», – уточнил он.


Ливия превратилась во второе Сомали: процесс национального примирения там буксует уже который год. Так что к конференции по Ливии, состоявшейся в Палермо, следует подходить с осторожным оптимизмом, считает эксперт РИСИ Алексей Андреев. «Разговоров было много, однако в сухом остатке – поддержка участниками конференции плана ООН по проведению президентских и премьерских выборов весной будущего года», – отметил он. И добавил, что эти выборы уже неоднократно переносились, а также были попытки организовать широкий инклюзивный диалог с участием всех группировок. Однако процесс тянется уже долгие годы.


Šįvakar per MGB-LRT programą Vremia apie Lenkijos labai labai blogą prezidentą mums kalba ir globalistinės ES "demokratines vertybes" gina KGB rezervistas A.Valionis.Trisdešimtais „nepriklausomos“ Lietuvos metais atėjome ten, iš kur prieš trisdešimt metų išėjome: į pasaulį ideologinių stabų, kurie visą parą saugomi nuo piliečių „meilės“.


PAPILDYTA „Savo varpinė“ informacija: „Taigi rezultatai – vienas drįsęs oponuoti ligoninėje, mes vos netekome filmavimo technikos, apstumdytas policininkas ir t.t. Šito aišku oficiozai neparodys.


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Nors Giltinė koronaviruso pavidalu jau beldžiasi į mūsų duris, Lietuvos valdžia švenčia ir švaisto šimtus milijonų beprasmiškai ginkluotei – visai kaip 2008 m.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis