Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Koks idiotas dar kartą investuos į tokio, PRAPISUSIUS VISKĄ KĄ TURĖJO GERIAUSIO, krašto aborigenus ? Kuo mes skiriamės  nuo buvusių vergų-nergų palikuonių valdomo Haičio ? Ogi niekuo, gal tik tuo, kad anie juodi ir,  kad ten negrai baltuosius išpjovė, nors mūsų tokios pat pjautynės dar tik laukia.


Visų pirma, reikia susigrąžinti nepriklausomybę, o paskui tvarkytis ūkį!


Šių dienų LTR yra tas pats, kas prieš tris dešimtmečius buvo „kasparvizija“: ji kovoja prieš Lietuvą. Skirtumas tas, kad tuomet šitiems Lietuvos griovėjams atlyginimus mokėjo Maskva, o dabar šiai antivalstybinei organizacijai su protu prasilenkiančio dydžio atlyginimus priversti mokėti mes! Pagrįsiu pavyzdžiais savo kaltinimus LRT. JAV prezidentas Donaldas Trampas, šalies – Lietuvos strateginės partnerės prezidentas, turėtų būti gerbiamas. Bet to nėra.


Artėjant JAV prezidento rinkimams, pajėgos, pasivadinusios „III% Security Force", ruošiasi kovoti prieš demokratus. Šios grupės lyderis Krisas Hilas (Chris Hill) tvirtina, kad šiuo metu JAV vyksta perversmas, ir žmonės pradeda suvokti, kad tai jau nebe sąmokslo teorijos: "Jei nebūsime vieningi, Amerikos kitąmet jau nebebus.“


Dabar lesbietės (L), gėjai (G), biseksualai (B) ir transseksualai (T) reikalauja, kad garbingas šeimos vyras Gitanas Nausėda viešai palaikytų netradicines krikščioniškos Lietuvos vertybes.Goblinas apie mažamečius debilus-tapinoidus (vertimas į lietuvių kalbą) 0:00:00 – Į svetainės  oper.ru Goblino Yuotube kanale Tupičiok  (https://oper.ru ) įvairiais būdais prasmunka mažamečiai  debilai (tapinoidai). Kai jie būna identifikuojami kaip debilai ir pelnytai gavę žinomą charakteristiką „mažametis debilas“, tokie mažamečiai debilai labai įsiunta. Tačiau apie tai žino tik jo mama, kadangi svetainės moderatoriai su daugybės metų darbo patirtimi savo darbo išmano puikiai.


Liepos 4-ąją prie Baltųjų Rūmų Vašingtone BLACK LIVES MATTER (BLM) aktyvistai kartu su komunistais (RevCom, The Revolutionary Communist Party, USA) sudegino JAV vėliavą.


Savo ruožtu naftos ir dujų gamintojai, paskelbti "išvykstančiais" (nors ne iš karto, bet ateityje), taip pat aktyviai konkuruoja tarpusavyje, bijodami, kad per dvidešimt – trisdešimt metų jų produktai nebus reikalingi tokiais kiekiais. Tai ypač akivaizdu SGD sektoriuje, kai tik ūmi krizė atidėjo naują projektų bangą. Nepaisant to, įmonės planuoja grįžti prie naujų gamyklų statymo, net galimo produkcijos pertekliaus pavojaus sąlygomis.


Patyčios iš pakartų ir KGB nukankintų Lukiškių aikštėje nesibaigia. Sostinės meras-satanistas Remigijus Šimašius čia liepos 4 dieną surengė jomarką su hamburgerių ryjimu, neva minint JAV nepriklausomybės dieną. Dar kartą jo apdergta didvyrių atmintis, o kartu ir JAV valstybė: nejau šią didžią šalį simbolizuoja tik išsigimimas (gyvuliškas hamburgerių ryjimas)? „Ženklai ir simboliai valdo pasaulį“, - sakė Konfucijus.


Nuo pirmųjų 2020 metų mėnesių Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos retorika Rusijos atžvilgiu ėmė vis griežtėti. Visi mes ne kartą esame skaitę apie Sąjunginės Respublikos vadovo pretenzijas dėl Baltarusijai tiekiamos rusiškos naftos kainų. Pastaruoju metu p. Lukašenkos iniciatyva kilo nesutarimų dėl Rusijos gamtinių dujų tiekimo kainų.Kodėl Lukiškių pliažas niekuo nenusileidžia ir netgi pranoksta Lietuvos pajūrio pliažus? Kas nuodija Baltijos jūrą?


JAV žvalgyba, kuri kaltina Rusiją sąmokslu su Talibanu, yra susijusi su prekyba narkotikais, sakė televizijos kanalo "Rossija 1" eteryje Rusijos prezidento specialusis įgaliotinis Afganistane, Azijos Antrojo departamento užsienio reikalų ministerijos direktorius Zamiras Kabulovas. "Tai yra daugybė atpildų iš ten buvusių projektų, tų pačių nuostabių amerikiečių žvalgybos agentų, kurie kaltina mūsiškius, dalyvavimas narkotikų kontrabandoje.


Egipto transporto ministras majoras Kamelis al-Waziris birželio 26 dieną paskelbė pasirašęs sutartį su Rusija dėl 400–500 T-90MS tankų tiekimo Egipto armijai: "T-90MS gamybos organizavimas leis Egiptui įgyti tankų ir šarvuočių kūrimo technologiją, praturtinant esamą patirtį bendrai M1A1 "Abrams" tankų gamybai su Amerika". Al-Wazir pabrėžė,kad šis susitarimas žymiai padidins Egipto karinę galią regione, paversdamas jį didžiausiu T-90MS tankų operatoriumi.


Viešasis saugumas yra vienas iš svarbiausių piliečių lūkesčių, nes viešasis saugumas yra kritinė visuomenės progreso sąlyga (šalys su aukštu viešuoju saugumu turi geresnius ekonominius rodiklius, įprastai jose yra žemas nusikalstamumas). Tačiau dėl neteisingos valstybės politikos gyvenimo kokybės indeksas gali stipriai nukentėti dėl neatsakingos politikos ir būtent tai nutiko Vokietijoje.


„Nėra tokio dalyko kaip saugūs vaistai.“ – teigia buvusi vaistų pardavimo atstovė ir knygos „Rx narkotikų prekeivio išpažintis“ autorė Gwen Olsen 15 metų Gwen gyveno apsupta melo ir dirbo kai kurių didžiausių šių dienų vaistų gamintojų, įskaitant „Johnson & Johnson“, „Bristol-Myers Squibb“ ir „Abbott Laboratories“, vaistų pardavimo atstovu.Kaip mes atmestinai ir netikusiai pasitinkame svarbiausios Lietuvos partnerės, globėjos ir gynėjos nuo puolančio okupanto ruso - Jungtinių Amerikos Valstybių Nepriklausomybės dieną!


1 dalis2 dalisAntroje dalyje paminėjau apie ūkanotą bedugnę, į kurią teks pasileisti norint pradėti konservatyvų gyvenimą. Tačiau tai bus ne paskutinis šuolis. Šiandien paaiškės, kad turėsite ten šokinėti kone kasdien. Konservatyvus mąstymas tvirtina, kad visa kur yra gera praktika, kurią reikia atrasti, o atradus ištikimai laikytis. Progresyvuoliai mano, kad kiekviena gera praktika yra viso labo laiptelis link dar geresnės.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Dar vienas bandymas sustiprinti antirusišką isteriją rinkimų Amerikoje belaukiant buvo atliktas įtakingiausio užjūrio leidinio "The New York Times" puslapiuose. Būtent taip žiniasklaida surengė dar vieną išpuolį prieš Rusiją, siekdama diskredituoti Donaldą Trampą ir pasiekti, kad Rusijai būtų įvestos naujos sankcijos. Šį kartą pretekstas buvo pasirinktas tikrai "egzotiškas".


Visa tai, ką rasite šiame straipsnyje, parašiau remdamasis savo daugiamete darbo praktika. Tai yra mano, kaip priklausomybių išformuotojo, diplomuoto psichoterapeuto, hipnoterapeuto, NLP specialisto nuomonė bei profesiniai pastebėjimai. Jei šis tekstas bus paskelbtas netiesa (fake news) arba iš dalies netiesa bei, jei bus apribota jo sklaida, imsiuosi teisinių priemonių įrodyti, kad buvo pažeistos mano teisės į laisvą žodį.Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu ir Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos, pensininkų sąjungos „Bočiai“ ir Europos pagyvenusių žmonių federacijos EURAG Lietuvos asociacijos atstovais. Apie tai skelbiama Prezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas: senatvės pensijos senjorams turi augti sparčiau“. Susitikime aptarti aktualiausi šalies senjorams kylantys klausimai dėl senatvės pensijų augimo ir indeksavimo nuo 2021 metų, dėl socialinių paslaugų prieinamumo bei sėkmingo senėjimo politikos.


Chiigumeno Sergijaus byla, apie kurią esu rašęs, sudrebino pamatus Rusijos valstybės, valdomos caro Vladimiro Putino, kontroliuojamo žydų fašistinės sektos Chabad Liubavič, o ypač šios valstybės parsidavusią ir ekumenizmu kliedinčią oficialią stačiatikių bažnyčią. https://manolietuva.com/?p=3086 http://lebionka.blogspot.com/2020/07/kodel-77-bruklino-sinagogoje-eme.html https://youtu.


Lenkija yra tarsi Europos Kinija, į kurią ne tik Lietuvos, bet ir kitų aplinkinių šalių gyventojai plūste plūsta įsigyti pigesnių prekių ir paslaugų.


LIETUVA ir vėl bus IŠGELBĖTA nuo mirtino ir APOKALIPSĘ NEŠANČIO VIRUSO! Ir visa tai didvyriškomis mūsų premjero ir vyriausybės pastangomis.


Rusijoje baigėsi balsavimas dėl pataisų Rusijos Federacijos Konstitucijoje. Visaliaudiniame referendume dėl pataisų, pagal RF Centrinės rinkimų komisijos pateiktus duomenis, apdorojus apie 99 proc. visų rinkiminių apylinkių protokolų dalyvavo apie 65 procentus balso teisę turinčių rinkėjų.Kol kas šioje byloje Vokietijoje identifikuoti 72 įtariamieji, 10 suimta, dar aštuoniems pareikšti įtarimai.


Valstiečių ir žaliųjų sąjunga prieš ketverius metus į rinkimus žengė, pabrėždama tautinę tapatybę, tautinę kultūrą, šeimos stiprinimą. Jos žmonės aktyviai dalyvavo Žemės referendume ir Talkoje už valstybinę kalbą, kur esminis reikalavimas buvo asmenvardžių Lietuvos piliečių pasuose pirmame puslapyje rašymas lietuviškai.


Šiandien jie miesto gatvėse kepa kates, rytoj jie užsiims kanibalizmu? Il Giornale liepos 1d. rašoma, kad Italijos mieste Campiglia Marittima, comuna del Livornese, sulaikytas negras, kuris gatvėje kepė jo užmuštą katę. Praeiviai nufilmavo šią sceną.


Istorinėje Lukiškių aikštėje įrengus šimašišką smėlio dėžę su drumzlino vandenio kubilu, vėl atsinaujino jau seniai pradėtos diskusijos dėl šios aikštės paskirties ir dėl joje būsimo mūsų istoriją reprezentuojančio paminklo. Šiuo klausimu dar kartą norime pareikšti ir mūsų – laisvės kovos dalyvių nuomonę. Kai kas nori, kad Lietuva ir jos sostinė Vilnius neturėtų lietuviško drabužio, neturėtų lietuviškos tautinės dvasios išraiškos.


"Gazprom" imasi priemonių baigti dujotiekio tiesimą iki 2020 metų pabaigos arba 2021 metų pradžios. Jau nutiesta apie 94 % vamzdyno.Šveicarų istorikas dr. Danielis Ganzeris (Daniele Ganser) – žymus mokslininkas, nagrinėjantis CŽV, kurią, kaip ir lingvistas, mąstytojas Noamas Chomskis (Noam Chomsky), vadina teroristine organizacija, veiksmus.


Ukrainos publicistas Eduardas Hodos, buvęs Charkovo rabinas, savo dviejuose pastaruosiuose video (Nr.43 ir Nr.44) pasakoja apie tai, kad Habad liubavič sinagogoje Brukline, Nr.77, labai susidomėjo įvykiais Rusijos moterų vienuolyne, kur šio vienuolyno igumenas Sergijus viešai skelbė apie žydų ir masonų suokalbį putiniškoje Rusijoje, feikinį COVID-19 karantiną, suplanuotą slavų ir kitų tautų naikinimą. Eduardas Hodos apžvelgia (video Nr.


Liepos 1 d. laidoje „Aktualus skambutis“ prisimintos kelios bylos, kurias advokatas profesorius Stanislovas Tomas Pranzūzijoje yra iškėlęs savo etatiniams šmeižikams – Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) teisėjui Egidijui Kūriui ir delfi.lt vyr. redaktorei Rasai Lukaitytei-Vnarauskienei. Laidos pabaigoje priminta ir tai, kad liepos 2 d. išsenka terminas, kada Lietuvos vyriausybė privalo pateikti reikalaujamą informaciją Jungtinėms Tautoms dėl pradingusios Deimantės Kedytės, kuri valstybės vardu 2012 m. gegužės 17 d. ankstų rytą iš jos senelių namų buvo pagrobta.


O kiek prispaustųjų nuolatinių aimanų ir dejonių kilo mūsų provincijoje, ko nuo amžių nebuvo girdėta! Iš viso to mes iš savo valdančiųjų nieko kito nelaukėme


Premjeras Saulius Skvernelis dalyvavo nuotoliniame susitikime su Lietuvos Respublikos diplomatiniais atstovais ir konsulinių įstaigų užsienyje vadovais. Jame taip pat dalyvavo užsienio reikalų, krašto apsaugos, finansų, energetikos, sveikatos apsaugos ir švietimo, mokslo ir sporto ministrai. Susitikimo pradžioje premjeras padėkojo visai diplomatinei tarnybai už bendradarbiavimą sprendžiant su koronavirusu susijusius iššūkius, renkant informaciją ir ja dalijantis, ypatingos skubos tvarka padedant įsigyti svarbias priemones ir repatrijuojant Lietuvos piliečius.Kai tautiniai, LT mokesčių mokėtojų pinigais apmokami propagandistai ir melo skleidėjai ima kalbėti apie priešiškų jėgų skleidžiamą dezinformaciją, juos suprasti visada nėra lengva. Nes, kai valstybės instititucijų paprašoma pateikti tokios skleidžiamos dezinformacijos tęstinį sąrašą su pavyzdžiais, tai atsisakoma padaryti.


Kiekvienam bent šiek tiek susipažinusiam su kai kurių tolerastinių jėgų uzurpuotų VU studijų programų ar pasirenkamųjų dalykų turiniu ir taip buvo aišku, jog šio universiteto vykdomos mokymo politikos tikslas nėra joks „objektyvumas“ ar „moksliškumas“, kaip kad mėgsta teigti įvairūs parazituojantys Lietuvos akademikai, kurie yra užėmę 90% šiltų vietelių ir dabar visiškai yra pajungę „akademinę bendruomenę“ savo iškrypėliškų fantazijų įgyvendinimui.O viskas atrodė kitaip. Buvo mintis sukurti vieningą frontą, sudaryti darbotvarkę, primesti rezoliucijas, uždėti raudonus antspaudus. Viskas tam, kad nė viena kilovatvalandė iš priešo atominės stoties nekirstų Europos Sąjungos sienos. Lietuviai gąsdino, baugino, grasino rizika, priminė politinę situaciją, rūpinosi aplinkosauga, rašo Sputnik radijo autorius Piotras Malejevas.


„Google“ iš paieškos rezultatų šalina teigiamus faktus apie TSRS „Kaspersky Laboratorija“ specialistai atliko plataus masto pagrindinių internetinių paieškos sistemų tyrimą ir priėjo prie išvados, kad didžiausia pasaulyje paieškos sistema tyčia pašalina faktus apie Tarybų Sąjungos pasiekimus.JAV prezidentas Donaldas Trumpas patvirtino planą sumažinti JAV karių kontingentą 9 500, pranešė Gynybos departamentas. Pentagono atstovas Jonathanas Hoffmanas tikino, kad žingsniu, sukėlusiu nerimą Berlyne ir visame NATO aljanse, siekiama perdislokuoti pajėgas, o tai „pagerins Rusijos atgrasymą, sustiprins NATO ir užtikrins sąjungininkus“ bei pagerins JAV strateginį lankstumą.


Bill Gates,WHO and China researchers discover new swine flu with 'pandemic potential'


VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Kai kuriems Lietuvos politinio elito atstovams užkirsti kelią Rolandui Paksui grįžti į politinį gyvenimą yra principo reikalas, interviu Sputnik Lietuva pasakė politologas Vadimas Volovojus. Lietuvos Seimas nepritarė Konstitucijos pataisoms, kurios leistų apkaltos būdu netekusiems pareigų asmenims po dešimties metų pertraukos kandidatuoti į Seimą.


Žinote, kaip pasitikrinti ar esate priklausomas nuo alkoholinio narkotiko? Užduokite sau vienintelį klausimą: “ar man užeina mintys išgerti alkoholio?”...UŽEINA? Reiškiasi esate alkoholikas, kuris gyvenime degraduojate, kažkas greitai, kažkas lėtai, kažkas labai lėtai ir turite adekvatų sėkmės lygį...


Who is ‘patient zero’ of COVID-19 pandemic? Here’s what we know-Bill And Melinda Gates FoundationPasaulio sveikatos organizacija (PSO) skambina pavojaus varpais: Kinijos mokslininkams birželio 29 d. paskelbus straipsnį apie naują kiaulių gripo atmainą, kalbama apie galimą jo pandemiją. PSO atstovas spaudai Kristianas Lindmajeris (Christian Lindmeier) birželio 30 d. Ženevoje surengtoje spaudos konferencijoje teigė, kad į minėtą straipsnį reikia gerai įsiskaityti ir būti atidiems. Straipsnyje teigiama, kad kai kurios Kinijos kiaulės mutavo ir ėmė kelti didesnį užsikrėtimo pavojų žmonėms.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


Neeilinis ES viršūnių susitikimas vyks liepos 17–18 dienomis Briuselyje. Pagrindinis klausimas, kurį ketina išspręsti ES valstybių vadovai, yra koronaviruso sunaikintos ekonomikos atkūrimo plano parengimas ir kito septynerių metų ES biudžeto sudarymas. Kelių vaizdo konferencijų metu nebuvo galima išspręsti šių aktualių problemų.


Tęsinys. I dalis ČIA. Šiuolaikinė internetinė žiniasklaida tapo negyvos kalbos veisykla. Į ją įjunko ir sparčiai dauginasi įvairūs lavonrašiniai su užkrečiamų negyvažodžių įdaru. O platinami jie vadinamais „pranešimais spaudai“ – rašiniais gyvybiškai svarbiais šiuolaikinės internetinės žiniasklaidos gyvasčiai palaikyti. Internetinių dienraščių turiniui būdinga greitai kisti ir atsinaujinti. Čia jau ne dienraščiai, o minutraščiai per savo vidurius praleidžiantys copy/paste ir kitokiu būdu įsisavinamų naujienų srautus.


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plotwhich underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Ar žmogui užtenka pigios dešros, pramogų ir tuštybių, kad šis jaustųsi laisvu ir nepriklausomu?


— Sauliau, ar tu buvai jubiliejinės 20-osios Dainų šventės uždaryme? Nuostabu, kai 12 tūkstančių žmonių vienbalsiai atlieka "Tautišką giesmę". Ypač sujaudino mūsų valstybės aukščiausios vadovybės apsilankymas! — Žinoma, buvau Vingio parke ir kartu su visais giedojau. Prisimenu, kaip mokyklos metais aš dalyvavau šiame festivalyje  mokyklos choro sudėtyje. Ir praeitą penktadienį man buvo malonu matyti, kad iš visos šalies moksleiviai stovėjo parko estradoje ir giedojo. Ypač malonu matyti dainuojančius savo anūkus ir sūnėną, kurie atvyko į Vilnių iš provincijos.


Fresh air, sunlight and improvised face masks seemed to work a century ago; and they might help us now. When new, virulent diseases emerge, such SARS and Covid-19, the race begins to find new vaccines and treatments for those affected. As the current crisis unfolds, governments are enforcing quarantine and isolation, and public gatherings are being discouraged.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.Žiniasklaidoje šmėstelėjo viena įdomi informacija. Kažkokiose džiunglėse testavo visiškai nuo žmonijos atskyrusią gentį. Ir, oplia, toje gentyje surado Koronoviruso nešiotojų.


Vienas nuostabiausių dalykų - tai kaip patogeniška rusofobija suvienija liberastuojančius Rusijos žydus, trydeliojančius Lietuvos patriotistus ir visus kitus įvairiausio plauko vakaroidus. Graudi istorija iki ašarų sujaudinusi šlėktiškos-šūdbajoriškos lenkmečio romantikos persunktas davatkėlių sielas. Apie tyrą masono Sierakovskio meilę Apolionijai, kurios po Gedimino kalnu nesugebėjo palaidoti nė pats baisiausias barbaras-azijatas generalgubernatorius Muravjovas, savo laiku išvaikęs banditų ir teoristų gaujas, terorizavusias Rusijos Imperijos vakaruose gyvenusius lietuvius, lenkus, žemaičius ir kitų tautybių Imperijos piliečius.


LRT žurnalistas Vaidotas Žukas pirmas paskelbė apie netradicinę Lietuvos eurokomisarės seksualinę orientaciją, ir kaip mat buvo išvarytas iš darbo. “Be to, D.Grybauskaitė bijojo, kad bus paviešinta, kad ji kartu su savo drauge Rima Kaziliūniene gyveno viename bute Briuselyje, ir kad tai taip pat bus priskirta prie jos netradicinės orientacijos, - pasakojo B.Genzelis, - prezidentė mums aiškino, kad ji pažįstama su R.Kaziliūniene, todėl Žukas tuo ir pasinaudojo, ir apkaltino, kad prezidentė yra l


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Donald Trump goes to church with bible and declares war on Bill & Melinda Gates Foundation, the Rockefeller Foundation and The Committee of 300.Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?


Vos apipylė dažais Gaoną ir Šabadą - šeštadienį ,per patį pliažinimosi įkarštį momentaliai darban supuolė visos redakcijos bei pats Užsienio reikalų ministras atitrūko nuo pietų stalo tam, kad paraudotu dėl vandalizmo bei pagrūmotu niekšams baisiomis bausmėmis.  Puiku, bet kodėl Basanavičiaus kapo išniekinimo atveju taip nenutiko?


Bilas Geitsas, įkūrėjas Microsoft ir labdaros fondo Bill & Melinda Gates Foundation, kuris investavo šimtus milijonų į Pasaulio sveikatos organizaciją ir vaistų pramonę, vykdė skandalingas trečiojo pasaulio vaikų skiepijimo programas. Dabar Bilas Geitsas kovotojas Nr.1 saugant žmoniją nuo COVID-19. JAV prezidento Donaldo Trampo aplinkoje sklinda gandas, kad Bilas Geitsas prikišo nagus prie coronaviruso SARS-CoV-2 sukūrimo. Daug įdomių faktų apie Bilo Geitso veiklą nesenai pateikė R-F.Kenedis jaunesnysis savo ataskaitoje.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Rašau ką pastebėjau – labai gali būti, kad internete pastaruoju metu plintantis Ukrainos Maidano 2013 m. plakatas bei šiemet Londone pasirodęs BLACK LIVES MATTER plakatas, būdami itin panašūs, turi tą patį autorių ir užsakovą. Internautai spėja, kad tai gali būti filantropas-spekuliantas Džordžas Sorošas (George Soros), neoficialiai dar vadinamas spalvotųjų revoliucijų seneliu. Jei šia versija suabejosite, į pagalbą ateis Dž. Sorošo įsteigto Atviros visuomenės fondo (Lietuvoje veikiančio kaip Atviros Lietuvos fondas) siūlomas išsamus įvadas į Maidano įvykius Ukrainoje. Jei suabejosite net tuo, kad Dž.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


Путин напомнил, сколько евреев уничтожили оккупанты литхуйы


Gan simboliška, jog Vilniuje kilęs šurmulys dėl kalnų šiukšlių, kurių niekaip nepajėgia sutvarkyti sostinės municipalinė valdžia, sutapo su didelio politinio lauko šiukšlyno išplukdymu į paviršių. Spaudos atgavimo dieną nutekinta slapta Valstybės saugumo departamento pažyma apie vieno verslo koncerno įtaką politiniams procesams buvo skirta Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui. Ko gali būti vertos tokios „nekaltos“, tariamai įslaptintos tarnybų pažymos, kurių turinys sudėliotas išskirtiniam „tekinimui“ į žiniasklaidą, sunku būtų įvertinti. Tai mūsų politiniuose sluoksniuose nėra jokia naujiena. Tariamos operacijos pasekmės priklauso


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.Kalba, kaip įprasta, buvo padalinta į dvi dalis. Pirmoje prezidentė kalbėjo apie vidaus politikos aktualias problemas, o antrą — mažesnę— skyrė išorės iššūkiams ir tendencijoms. Šioje kalboje, kaip visada, buvo per daug "vandens" ir skambių žodžių, tačiau kai kurios jos akimirkos vis dar vertos dėmesio. Apie partinės sistemos krizę ir asmeninį principingumąPirma, Grybauskaitė pabrėžė, kad "partinės sistemos krizė gilėja", todėl "jau artimiausiuose rinkimuose galime pamatyti pseudodemokratinių judėjimų triumfą arba ant nusivylimo bangos išnirusį naują koncerną — gelbėtoją".


«Чтобы не было фальшивых вбросов, создающих панику в стране, временно ввести смертную казнь за распространение фальшивой информации в отношении коронавируса», — сказал Жириновский.


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.США могут выйти ослабленными из сегодняшнего экономического кризиса, считает эксперт РИСИ Павел Захаров. «Выявилась недостаточная способность американских властей, всей американской системы справиться и с медицинской ситуацией, и с экономическими вызовами», – пояснил он. Аналитик полагает, что на этом фоне роль мирового гегемона может уменьшиться, а Китай, напротив, смотрится более выигрышно, как более эффективная страна.


GPS spoofing is an attack whose main goal is to override a GPS-enabled device’s original location. To do so, the attacker uses a radio transmitter that broadcasts a fake GPS signal and interferes with GPS receivers nearby. As a result, those devices display fake GPS locations. Smartphone owners can spoof their GPS by downloading third-party apps, which fool other apps into thinking that the device isn’t at its original location.


Kas įvyko Ukrainoje aiškiai panėrė mus ne tik į naują ar atsinaujinusį Šaltąjį Karą, bet šis greičiausiai bus dar pavojingesnis nei prieš tai buvęs dėl dviejų ar trijų priežasčių. Epicentras ne Berlyne šį kartą, bet Ukrainoje, šalia Rusijos sienos, šalia savo pačios civilizacijos: tai pavojinga. Per 40-metę Šaltojo Karo istoriją, buvo paruoštos elgesio taisyklės, ir raudonų linijų atpažinimas, tuo pačiu raudona karštoji linija. Dabar nėra jokių taisyklių. Mes tai matome kiek vieną dieną – abejose pusėse nėra jokių taisyklių.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Kiek kartų gyvenime jau mačiau šitą istoriją? Kai iš dvasios ubago buvo virstama realiu ubagu? Kai “modernumas” buvo apgaulingas, o vertę pamatydavo tie, kas turėjo ne akis, o kultūros.Главный вопрос, который затрагивает концепция новой военно-воздушной стратегии НАТО – глобальные интересы США, отметил эксперт РИСИ Григорий Тищенко. «Это первый документ такого рода со дня основания альянса в 1949 году. В нём декларировано, что ВВС должны иметь потенциал для проецирования силы практически в любой точке мира и возможность преодолевать системы ПВО, достигая превосходства в воздухе, – подчеркнул политолог. Он обратил внимание, что впервые в этом документе есть призыв к тому, чтобы ВВС НАТО действовали в совокупности с силами всех союзных государств, а также сотрудничали с гражданской авиацией.


O dabar pažiūrėsime, kuo baigsis štai tokia "profesionali globa", kurią aptiko į pasimatymą su savo atimtu vaiku atėjusi mama. Taipogi įdomu, kas įvyko, kad šeimoje buvęs nenustygstantis, emocionalus, viskuo besidomintis berniukas "profesionalioje globoje" tapo vangus ir į didžiąją dalį klausimų atsako tuo pačiu "nežinau". Vėl Kaunas, deja.


Perfrazavau slavų posakį „Kada ponai mušasi, cholopų kuodai traška“. Man šis posakis pasirodė labai nūdieniškas, labai aktualus. Aš manau, kad tai, ką mes stebime šiandien JAV ir pasaulyje yra globalioje kapitalizmo sistemoje dominuojančių dviejų žydų grupuočių vidinės priešpriešos atspindys. Stengiamasi išsiaiškinti kas vadovaus: žydai liberalai-globalistai, kurių veidu yra Džordžas Sorošas, Bilas Geitsas, Markas Cukerbergas ir pan.


Landsbergių partijos užvaldytos ir kontroliuojamos "Lietuvos radijo ir televizijos" internetiniame portale LRT.lt eilinį kartą buvo įvykdyta agresyvi propagandinį ataka prieš Lietuvos visuomenę.


Lietuvoje vis dažniau iškyla diskusijos apie George`ą Sorošą ir jo kuriamą „atvirą visuomenę“, tačiau jose pritrūksta konkretumo, o pats Sorošas vaizduojamas kaip mistinis krikštatėvis pasaulio politikos užkulisiuose. Būtent todėl, kad šiame vaizdinyje daug tiesos, prasminga atskirti pelus nuo grūdų ir Sorošo įtaką Lietuvos ir pasaulio politikai pagrįsti faktais.Mechanizmas- Paprasčiausiame forma Molotovo kokteilis yra stiklinis butelis, kuriame yra benzininio kuro, kurio saugiklis yra kuro įsiurbimo audinys, laikomas butelio kamšteliu. Veikiant, saugiklis užsidega ir butelylis plukdo į tikslą, pvz., Priešo talpą ar fortifikaciją. Kai butelis sugedo smūgiu, dėl to susidariusi degalų lašelių ir garų debesė užsidega saugikliu, dėl ko iš karto užsidega ugnies ginklas, po kurio susiduriama su ugnimi, kai likusi degalų dalis sunaudojama


VILNIUS, birželio 9 — Sputnik. Tuo pačiu metu Baltijos šalių teritorijose vyksta keletas plataus masto karinių pratybų, kuriose dalyvauja Šiaurės Atlanto Aljansas. Lietuva priima didžiausias laivyno pratybas "Baltops 2018", kurios vyksta kartu su "Perkūno griausmas" ir "Saber Strike 2018" manevrais. Interviu Sputnik Lietuva karo analitikas Aleksandras Žilinas sakė, kad šių respublikų žmonės kenčia nuo karinių pratybų regione.


Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.


Lietuvos vyrai ir moterys, norintys tapti savanoriais Lietuvos kariuomenėje. Vyrai, kurie laimėjote nacionalinėje loterijoje net nepirkę bilieto. Lietuvos žmones, pritariantys(tylintieji ir susitaikiusieji) Prezidentės D. Grybauskaitės vykdomai agresyviai užsienio politikai Rusijos atžvilgiu. Neatsižvelgdami į kitų nuomonę, prašau paklauskite savęs, už ką jūs kovojate ir už ką kovosite įstoję į Lietuvos kariuomenę? Už Lietuvą ar už Lietuvą valdančius asmenis?


Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.Vienintelis spalvotosios revoliucijos JAV-ose ypatumas yra tai, kad jos valdymo ribos apima daugiau valstybių, negu vien tik JAV-os, ir JAV-ų MAIDANAS neišvengiamai turi vykti ir VISOSE JAV-ų kolonijose. Pagal tai, kokiose šalyse ir kaip sėkmingai praėjo BLIAKMATERIŲ "palaikymo mitingai", mes galime puikiai matyti, kokios šalys ir kiek stipriai jos yra pajungtos tiesioginiam valdymui iš JAV-ų.


Praeitoje laidoje bandėme švelniai pakritikuoti kai kuriuos bažnyčios tarnus, kurie dangstydamiesi sutana, iš tiesų tarnauja ne Dievui, o valdžiai, Momonai. Nes bažnyčia Lietuvoje – atskirta nuo valstybės, taigi neturėtų kištis į pasaulietinius reikalus, juolab politiką. Tačiau juk referendumo dėl žemės metu vienos bažnyčios vyskupų sinodas, paniekindamas daugybės piliečių valią, oficialiai pasisakė žemės referendumo klausimu, suplakdamas pasaulietinius reikalus su tikėjimo reikalais. Čia ir išk


Taip vadinamų "tautininkų" sąjungos taip vadinamo "vicepirmininko ideologijai" save vadinančio "filosofu" Mariaus Kundroto pareiškimas, kuriuo reikalaujama išnaikinti Lietuvos kultūros ir politikos veikėjų rašytojų atminimą iš viešosios erdvės. Visiškai nestebina, kad beraščiai dvasiniai susnos imasi chunveibinų metodikos - jeigu negali pasiekti, tai bent jau apspjauk.


21:01 – Су-34. 20:46 – Солдат Сирийской Арабской Армии в Алеппо. 19:46 – Посадка российских самолетов в Сирии после выполнения боевой задачи. 18:41 – В небе Сирии Су-30 перехватили израильские F-15. 18:31 – Генштаб: Россия будет наращивать удары по ИГ в Сирии. Российские самолеты в Сирии будут наращивать удары по группировке ИГ. Об этом сообщил начальник главного оперативного управления Генштаба ВС РФ генерал-полковник Андрей Картаполов.


Šiai dienai turbūt tik visiškai tamsūs kolchozų kiauliašeriai ir karvamilžės vis dar naiviai tiki žiniasklaidos pučiama koronoaferos psichoze. Na dar yra dalis niekšelių ir prisitaikėlių kurie netiki, bet nuoširdžiai palaiko koronoafera, nes mano jog jiems labai apsimoka .Aleksas Džounsas (Alex Jones) aptaria, kokia šiuo metu yra JAV demokratų partija, svarsto, ar ji kartais nėra nusikaltėliška mafija. A. Džounsas (gim. 1974 m.) tris dešimtmečius veda laidas televizijoje ir radijuje, vėliau internete, kuriose kritiškai atsiliepia apie JAV valdžios veiksmus. 2019 m. YouTube panaikino jo kanalą (Resistance News), tais pačiais metais A. Džounsui uždrausta publikuoti savo laidas kompanijų Facebook ir Instagram platformose. 2020 m. kovą A. Džounso laidos InfoWars aplikacija išimta iš Google Play Store platformos dėl „dezinformacijos, susijusios su COVID-19 pandemija“. A.


Krabų lazdelės iš žuvų atliekų, nuodingi silkių produktai, kelis kartus šaldyta žuvis, ledai iš pieno ir genetiškai modifikuotų sojų miltelių bei sintetinių priedų, chemikalais perdozuoti konditerijos gaminiai, sintetiniais priedais „išpūsta“ duona ir batonai, nors ir šventvagiškai vadinama močiučių, diedukų, o dar šlykščiau, net šventųjų vardais, - štai mūsų mitybos, o gal totalinio genocido nūdienos realijos...


Taip, kažkada jie buvo priespaudoje, ir todėl baltųjų rasės atstovai iki pamišimo atgailauja, tiesa, senatorių ir gubernatorių raudojimai (kažkokio narkomano laidotuvėse) neturėtų jūsų klaidinti lygiai taip pat kaip ir masinės atgailos Amerikos miestų gatvėse (o ne tik!). Dauguma šiuo metu atgailaujančių JAV gatvėse - yra neoliberastijos ir tolerastijos aukos, kurios yra pastatomos prieš faktą, kad net jei tu ir nieko nepadarei negrams (ir kitiems spalvotiems-vaivorykštiniams), tu vis tiek turi atgailauti.


Šventojoje laiką leidžianti Inga Stumbrienė: pati gražiausia vasara – Lietuvoje
Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis