Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Didžiojoje politikoje nelaimingi atsitikimai įvyksta itin retai. Galbūt net niekada.


Atsakymas klausiantiems ar dalyvauti gruodžio 13-osios mitinge?


Kuo šitie būtų geresni? Ar mes kartosime tas pačias istorines klaidas? Kam jie dirba ir kas jų šeimininkai? Apie tai ir dar daugiau vaizdo reportaže.


Nojaus arka, bet tik korumpuotiems pedofilams milijardieriams


Tiems, kas per šimtą metų taip ir nedaėjo, kodėl t.v. "demokratiniai rinkimai" yra elementarus lochatronas.Pasaulio įvykių apžvalga.


Vat susigalvojo valdžia nepasiekiamą tikslą ir visas valstybinis aparatas beatodairiškai vykdo. Yra pseudo ligos protrūkis, vadinasi žmonės uždaromi namie, užkalamos, ar užrakinamos durys, nepaklusnūs vežami į covid lagerius.


Lietuviai yra žydų galvijai


1943 m. lapkričio 28 d. prasidėjo Teherano konferencija, trijų valstybių- TSRS, JAV ir Didžiosios Britanijos vadovų susitikimas.


Trumpai apžvelgsiu ir suklasifikuosiu t.v. "alternatyvius" informacijos šaltinius, veikiančius lietuvakalbiniame "Jutūbės" platformos segmente.Intensyviai, nuo ryto iki vakaro skelbiama propaganda, melas ir manipuliacijos neįtikina Lietuvos gyventojų – toks įspūdis susidaro po paskelbtos apklausos, kurią atliko „Baltijos tyrimai“.Vos 15 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad šalyje situacija gerėja, o 84 proc. galvoja priešingai, skelbia valstybinis transliuotojas.


Vertinant įvykius medicininiu požiūriu, reikėtų atsižvelgti į tam tikrų sprendimų, pavyzdžiui, kaukės uždėjimo ar, dar blogiau, masinio "skiepijimo", padaryto pažeidžiant pagrindines piliečių teises, teisines pasekmes.


JAV prezidentas Džo Baidenas ir jo administracija sąmoningai pratęsia konfliktą Ukrainoje, siekdami pakelti energijos kainas ir iš to pasipelnyti. Tokią nuomonę savo laidoje išreiškė „ Fox News“ la…


Čia žemiau yra pateikiamas rinkinukas genialių išsireiškimų ir minčių, kuris dar kartą paliudija, kad Rusija tikrai išprotėjo, užsimojusi prieš civilizaciją, be kurios jokios civilizacijos mūsų planetoje nebūtų buvę net užuomazgoje.


Vienas seniausių Lietuvoje Vytauto Didžiojo karo muziejus per daugiau nei šimtmetį išgyveno itin drastiškų pokyčių: tarpukariu buvo karybos istorijos lopšys, okupacijų metais priverstas slėpti ne vieną režimams neparankų eksponatą.Šlykštynės siunta, dėl to, kad jos yura priverstos laikytis tarptautinės teisės normų.


Floridos įstatymų leidėjai praėjusį ketvirtadienį priėmė įstatymo projektą, reglamentuojantį valstijos ekstremalias galias, jei ateityje kiltų kokių nors visuomenės sveikatos problemų. Be kita ko, įstatymo projektas draudžia privalomas studentų vakcinas nuo COVID-19. Savo Twitter paskyroje gubernatorius Ronas DeSantis parašė: „Su malonumu pasirašiau teisės aktus, kurie Floridoje draudžia vakcinų pasus COVID-19.


Teroristas Dmitro Sidorko buvo sunaikintas netoli Artemovsko.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Vakarykštė V. Solovjovo laida, ypatingai pirmoji jos dalis išvargino visus tuo, kad joje dalyvavo labai daug ukrobanderlogų, kurie šokiravo savo amerikiečiams naudingo idiotizmo demonstracija - jie parodė visą savo etinį išsigimimą, protinį absoliutų neįgalumą, nesugebėjimą argumentuotai diskutuoti, beribį polinkį į agresiją ir melą, vasališką priklausomybę nuo pono iš Vašingtono, bei kitas savybes, kurias mes matome ir Lietuvoje, konservatorių, liberalų, socdemų, valstiečių, nacistų, nacionalistų tarpe.Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Pašaipos, juokeliai, pokštai… Iš vienos pusės – absoliučiai nekalti dalykai, kurie gali pagyvinti bendravimą. O iš kitos – humoras geras, kai jis abipusis. Kai tai bendras žaidimas, apsikeitimas juokeliais, džiuginantis abu partnerius. Bet yra ir kitų situacijų, kai pašaipos tampa psichologinio smurto forma. Pateiksiu kelis pavyzdžius iš savo praktikos ir iš pažįstamų žmonių gyvenimo. „Jis pastoviai mane užsipuola, uždavinėja kokius nors klausimus, jaučiu, kad turiu teisintis prieš jį.


Pasaulyje formuojasi daugiapoliariškumas, formuojasi civilizacijos. Kokioje pasaulėžiūrinėje civilizacijoje mes turime gyventi, turi nuspręsti patys žmonės, o ne iškrypęs korumpuotas politinis "elitas".


Šiandien galbūt nedaugelis težinojo, jog Aurimui Drižiui bus skelbiamas nuosprendis dėl teisėjos Aivos Survilienės įžeidimo, kuris kaltinamajame akte traktuojamas kaip teismo darbo trukdymas. Matote, pareigūno įžeidimo straipsnio nuo 2016 04 01 – nebeliko. Kai turi žmogų – būtinai jam straipsnį pritaikysi.


Smūgiai prieš Okrainos energetikos infrastruktūrą tikrai būtini.Visame pasaulyje gerai žinomi „muzikantai“ ir jų įkūrėjas, "globėjas, impresario ir “manegeris"” Jevgenijus Prigožinas ir toliau šokiruoja ir šiurpina garbingą publiką, ir net sunku pasakyti kurią labiau – užsienietišką ar vis tik vietinę, rusiškąją.


Ir Rusijos prezidentas savo kalbą pradėjo būtent nuo šito — tuo metu pažymėjęs, kad jau pačioje koronaviruso pandemijos pradžioje, kai daugelis situaciją šalyje ir pasaulyje vertino kaip absoliučią neaiškumą, jis, kartu su nerimu, buvo tvirtai įsitikinęs, kad rusai būtinai įveiks visus išbandymus.


Antroji Rusijos vakcina nuo koronaviruso „EpiVakKorona“, kurią sukūrė „Vector“ mokslo centras, gali būti įvedama į civilinę apyvartą nuo pat jos registravimo momento. Apie tai šiandien, spalio 14 d., pranešė Rusijos sveikatos apsaugos ministro padėjėjas Aleksejus Kuznecovas.


Civilizuotas pasaulis nuėjo labai toli į priekį ir tai, deja, yra karti tiesa visiems rusams, nes Rusijoje iki šiol:


Europos Parlamento (EP) 2019 m. rugsėjo mėnesį priėmė rezoliucija dėl istorinės atminties svarbos minint Antrojo pasaulinio karo pradžios 80-ąsias metines. Rezoliucijoje nurodoma, kad Hitlerio ir Stalino suokalbis 1939-aisiais atvėrė vartus Antrajam pasauliniam karui ir kad ne tik Vokietija, bet ir TSRS yra šio karo kaltininkė – to paties raugo agresorė, okupantė ir inspiratorė. Šia rezoliucija stalinizmas prilygintas hitlerizmui, o ilgus metus sklandęs tarybinis mitas apie Vokietiją, esą tik pastaroji buvo vienintelė agresorė – galutinai išsklaidytas.Поговорим о том, как Призрак Глобальной Перестройки, бродящий по Западному миру, проявляется в жизни простого западенского обывателя.


Šiame vaizdo įraše galite pamatyti mankurtizmo viršūnę ir liūdną Lietuvos ateitį. Mankurtas – žmogus, neatsimenantis savo ir kitų tautų istorinės praeities, patirties, praradęs istorinę perspektyvą…


Baltarusijoje staiga mirė dabartinis Baltarusijos užsienio reikalų ministerijos vadovas Vladimiras Makejus.


V. Grubliausko širdies balsas nebeprieštarauja jo naujai pasirinktos partijos vertybėms, nes socialdemokratų, kaip atskirą politinę liniją turėjusios politinės partijos, jau nebeliko. Tai, ko nebuvo galima įsivaizduoti prieš 10-15 metų, tapo realybe šiandien. Liberalios pažiūros tapo socialdemokratų partijos vertybine linija.


Apie mano „Blek fraidei” kelionę į Šiaulius. Apžvelgiu situaciją Šiaulių turguje bei Akropolyje. Papasakosiu, kokį prašymą atsiuntė Algirdas Paleckis ir, žinoma, atsakysiu į daugeliui labai rūpimą klausimą: ar vyksime į gruodį organizuojamą mitingą.Balandžio 6 dieną startuojanti aštrių kampų nebijanti laida „Gerovės Lietuva Mindaugo akimis“ drąsiai pažvelgė į Rietavo bei Giliogirio kasdienybę: nuo tragikomiškos Rietavo autobusų stoties iki pa…


Šiame tekste jūs nerasite atsakymo į klausimus "kas geresnis", "kas protingesnis", "kas sąžiningesnis" ir t.t. Vyrai ir moterys yra paprasčiausiai skirtingi. Ir tasai skirtumas neturi nei pliuso, nei minuso ženklo. Dėl visa ko mes nepatariame skaityti šio straipsnio radikalioms feministėms ir rūstiems kovotojams už patriarchatą. Šiuolaikinis mokslas niekaip negali duoti aiškaus atsakymo į labai paprastą klausimą: "Kodėl vyrai skiriasi nuo moterų?" Šia tema parašyta jau ne tūkstančiai, o šimtai


Manoma, kad lokių populiacija Estijoje siekia 700–800 individų. Stebėtojai pažymi, kad karantino metu jie įsidrąsino ir vis dažniau ieškodamos maisto pasirodo


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


2020 m. pradžioje, kai elektros rinka dar nebuvo „liberalizuota“, gyventojai mokėjo po 11 centų už kwh ir niekas dėl elektros nesuko galvos. Chaosas kilo, kad rinka buvo „liberalizuota“ – per pusantrų kainos išaugo iki dešimt kartų. Buvusi Europos parlamento narė Margarita Starkevičiūtė siūlo atšaukti visas tas nesąmones, ir grįžti prie senos tvarkos, kai viskas puikiai veikė.2018 metais bus pateikta galutinė sąskaita už keturių metų Angelos Merkel migracijos politiką. Ne mažiau 390000 sirų turi atvykti į Vokietiją pagal šeimų susijungimo programą. Kitos šalys bus priverstos daryti tą patį. Todėl ekspertai prognozuoja, kad sekančiais metais migracijos banga į Europą vien iš Sirijos viršys du milijonus žmonių. Partija Alternatyva Vokietijai (AfD) perspėja, kas laukia Vokietijos, jeigu rinkėjai vėl išrinks Vokietijos kanclere Angelą Merkel.


ES koordinuotai šią naktį po vidurnakčio sustabdė oro ryšius su Didžiąja Britanija dėl naujo SARS-CoV-2 mutanto. Britanijos premjeras Borisas Džonsonas pranešė, kad Britanijos pietryčiuose identifikuota nauja viruso mutacija yra „70 procentų labiau užkrečiama“. Šis mutantas dar buvo aptiktas Danijoje, Olandijoje, Italijoje ir Austrijoje.


Priemonės, kurios taikomos, niekaip negali paveikti viruso, bet neabejotinai paveiks mūsų gyvenimus - vieni nueis į bankrotą, kiti išeis iš proto ar... gyvenimo.


Septyni animaciniai filmai vaikams apie kosmosą. Žiūrėti juos gali ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, juolab, kad ir patys sužinos daug naujo arba pamiršto.


Šiuolaikinė vokiečių karta turėtų išsiaiškinti su šia holokausto istoriją [dokumentų daugiau nei pakankamai] ir pareikalauti grąžinti iš Izraelio apgaulės būdu gautus pinigus. Bet atrodo, kad vokiečiai savo pinigų nematys.Esame nuoširdžiai dėkingi Nacionalinio susivienijimo partijos nariams, dalyvaujantiems Lietuvos šeimų sąjūdžio veikloje ir protesto mitinguose, kurie daug prisidėjo ir prisideda prie pradėto darbo siekiant apginti Konstituciją ir sugrąžinti valstybę jos piliečiams. Tačiau dėl partijos vadovybės veiksmų dabar jau nebegalime tylėti.


Besitęsiant Achemos darbininkų streikui verta pasidomėti kas valdo tą įmonę. Pagrindiniu smuiku groja Lidija Lubienė, tačiau po 11-12% akcijų turi ir dvi Lubio dukros. Viena jų (nuotraukoje matote) - Viktorija Lubytė. Jai dabar 24 metai.


Balandžio 25-26 dienomis Kulionių kaime šalia Molėtų observatorijos jau 24-tus metus iš eilės turėjo vykti pirmosios pavasario žalumos šventės Jorės apeigos. Apie šią šventę kalbamės su vienu pagrindinių jos rengėjų Molėtų krašto muziejaus muziejininku ir Lietuvos Romuvos vaidila Jonu Vaiškūnu.


Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, buvo įvardijama realiausia Žmonių partijos kandidate dalyvauti Vilniaus mero rinkimuose, tačiau nesiryžo siekti šių pareigų.


Vakar Vokietijos valdžia pranešė, kad nuo kovo 16 dienos 8 valandos ji uždaro savo sienas su Prancūzija, Austrija ir Šveicarija.„Praeis tam tikras laiko tarpas, įvyks sisteminė avarija, dalis Lietuvos liks be elektros. Ir tada iš tikrųjų reikės kreiptis į Baltarusiją ir atstatyti maistą “, - prognozavo jau minėtas ponas Stumbras. Bet štai kaip Baltarusija reaguos į šį galimą kreipimąsi? Ar jie norės atkurti energetinius ryšius su šalimi, kuri juos pati šiandien nutraukia? Šalimi , kuri kursto neapykanta jos vadovams, kursto ekstremistinius elementus kelti streikus, maištą, organizuoti perversmą ?


Lietuvoje užregistruotas pirmas susirgimo koronavirusu atvejis. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad Lietuvoje šiandien nustatytas pirmasis užsikrėtimo naujuoju koronaviruso (COVID-19) atvejis. Atlikus tyrimus, infekcija nustatyta iš Veronos (Italija) 2020 m. vasario 24 d. grįžusiai pacientei.


Vasario 16 d. Kaune įvyko jau tradicinis fašistinis maršas. Jame kartais dalyvaudavo apie du tūkstančius dalyvių, kartais mažiau. Šįkart jame dalyvavo apie pusantro šimto neofašistų. Pagrindiniai akcijos rengėjai šiais metais buvo fašistinė organizacija ,,Skydas“ ir kai kurie Lietuvių Tautinio jaunimo sąjungos nariai.


Nusprendė, kad visuose valstybiniuose pastatuose bus privaloma kabinti kryžius. Jie turės atsirasti prie įėjimų.


Man perpasakojo tokį pokalbį. Mama kalbasi su savo dviem vaikais, 20 ir 24 metų amžiaus. Anksčiau jie įkalbėjo mamą susileisti, o kai apsirgo nuo ko susileido - atžalos uždarė kambaryje ir prisakė nesiartinti.Šiomis dienomis mama mėgina su savo vaikais dalintis susirūpinimu: vaikai, bet nejau jūs nematote kaip atiminėja mūsų teises ir laisves?.. Tačiau jaunimas to nėmaž neįžvelgia. Atsako mamai, kad prisigaudė sąmokslo teorijų.- Velykų sveikinimas. Nieko čia keisto ar nesuprantamo, kaip žinia – SILKĖ genda nuo galvos. Mokslininkai ištyrė, jog tai, ką galva sugalvoja – tą istorijos laikmetis ir įgyvendina. Buvo inkvizicija, – praėjo.  Tai kodėl smerkti KGB? O kaip kitaip užsūdysi tą nepaklusnų žmogelį. Kaip nekeista, kur tik protingesnė galva – tai arba žydas arba KGB tarnybos. Šiuokart aš čia apie Kristų, juk jis buvo žydas. taigi jo (Kristaus) pamokymai mums privalomi, ar gi ne?


Praėjusią savaitę p-rezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva pateiktas Visuomenės informavimo įstatymo pataisas priėmė Seimas. „Nauji įrankiai padės sustiprinti šalies saugumą ir ginti laisvę“, – tąkart džiaugėsi p-rezidentė. Jūsų dėmesiui siūlome abu pilnus šiuos parodytus Seimo salėje vaizdo įrašus, kuriais remiantis ir buvo priimtas minėtas įstatymas, saugantis Lietuvos laisvę.


Dažnai atrodo, kad vienas ar kitas politikų pareiškimas atliepia esamą situaciją ir nėra bandoma susieti pasisakymų į vieną visumą.


Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...


Šie žmonės buvo buvo vadinami indėnais vien todėl, kad senojo žemyno jūrų keliautojai per savo neišmanymą klaidingai nusprendė, jog naujojuoju keliu papuolę į Indiją. Indėnai gyveno harmonijoje su savimi ir gamta, todėl “civilizuotiems“ atėjūnams atrodė tarsi atsilikę laukiniai. O juk indėnų išmintis apibrėžia visus esminius gyvenimo aspektus.Tačiau dėl vietos, laiko ir posėdžio darbotvarkės dar nesusitarta. Susiskaldžiusi žmonija susidūrusi su grėsmėmisRusijos vadovas pasiūlė surengti aukščiausiojo lygio susitikimą, kalbėdamas Jeruzalėje 75-ųjų Holokausto metinių proga. Jis išreiškė rimtą susirūpinimą dėl "pasaulio susiskaldymo susidūrus su grėsmėmis".


Du trečdaliai NATO šalių išnaudojo savo potencialą ginklų tiekimo Ukrainai klausimu, šeštadienį pranešė laikraštis „The New York Times “, remdamasis Šiaurės Atlanto aljanso atstovais. Anot jų, 20 i…


Rusijos valstybės Dūma trečiadienį per antrąjį, pagrindinį, svarstymą priėmė įstatymo projektą, numatantį dideles administracines baudas – iki 10 mln. Keičiamas Rusijos Federacijos administracinių …


Yra du požiūriai į valstybę. Vienu požiūriu tai – organizuota tauta, kitu – valdžios prievartos aparatas tai tautai valdyti. Ko gero, pastaruoju požiūriu grindžiamas Rusijos pripažinimas teroristine valstybe. Tuo pat metu graudename patriotizmą praradusius savo gyventojus, kad Lietuvos valstybė nėra ciniška ir korumpuota valdžia, kad valstybė – tai mes visi.


Eidamas į Vingio parką per Geležinio vilko gatvę kertančią požeminę perėją, neseniai* pamačiau labai įdomų vaizdą – ant sienos nupiešta išbraukta ES vėliava, kuriai iš šonų užrašyti lozungai: „Laisvę Lietuvai nuo ES‘SSR. Mes už išstojimą iš ES. Mes už nepriklausomą Lietuvą.“ ir „Neteisėtai patekom į SSSR. Neteisėtai patekom į ES. ES referendumas neteisėtas.“Klausas Schwabas sako, kad komunistinė Kinija yra pavyzdys daugeliui šalių kuriant "naująjį rytojaus pasaulį"


Tiesa apie Vilniaus televizijos bokšto šturmą 1991 metų sausio 13 dieną gali sugriauti visą nepriklausomos Lietuvos idėjinį pamatą. Dabartinė Lietuvos valdžia akylai stebi, kad visuomenė neabejotų kalte tarybinių kariškių, kurie esą sušaudė nepriklausomybės šalininkus. Apie tai, jog nesiduria „sausio 13-osios bylos“ galai, analitiniam portalui RuBaltic.


Arvydas Anušauskas: Paleckis yra debilas ir debilų prezidentas


Estijos ekonomikos ir ryšių ministerijos pareiškimas, kad už Estijos, Latvijos ir Lietuvos energetikos sektorių atsakingos ministerijos susitarė dėl naujų prekybos su trečiosiomis šalimis taisyklių, kurios numato atsisakyti pirkti elektrą iš Baltarusijos po Baltarusijos AE paleidimo, nuskambėjo garsiai, bet nebuvo iki galo suprastas... Žiūrint į pirminį šaltinį, Estijos ministerijos svetainę, pranešimo tekstas kelia daug klausimų.


Aš manau, kad jei jau mūsų Prezidentė Lietuvos Ritere padarė Kaniukų kaimo žmones sušaudžiusios žydų gaujos dalyvę, tai kuo skubiau turi būti apdovanotas ir didžiausias lietuvių Tautos budelis Nachmanas Dušanskis, bent po mirties.Tradicijų kultas, naujovių atsisakymas, kitokia nuomonė – išdavystė, pacifizmas – bendradarbiavimas su priešu, naujakalbė, panieka intelektualams: italų rašytojas Umberto Eko dar 1995 metais apibrėžė 14 fašizmo požymių, kurie vis dar sutinkami šiuolaikinių valstybių socialiniame gyvenime ir aptinkami bet kurioje Europos, fašizmo pradininkės, valstybėje .


„Mes bankrutavome. Mes faktiškai gyvename tik iš skolos. Amerikietiška ekonomika transformavosi. Pažvelkite į amerikiečius su maisto kortelėmis, neįgaliuosius, bedarbius. Visa ekonomika sprogimo fazėje… ir dar žemiau nekrito tik dėl to, kad mes galime dar giliau įklimpti į skolas. Tačiau kolapsas artėja“.Iš esmės Amerikai dabar yra blogiau, nei prieš krachą. Nacionalinei skolai didėjant bei spausdinant pinigus iš oro, be sustojimo – tai tik laiko klausimas.


Viktoras Čmilis iš karto prisipažino buvęs KGB rezervo karininkas, tačiau jo pasakojimas apie tai kirtosi su paviešintais slaptais dokumentais


Buvęs JAV prezidentas Donald’as Trump’as susikūrė paskyrą vaizdo įrašų platformoje „Rumble“, kuri tapo rimta konkurente „YouTube“. D.Trumpas vis dar išlieka visų didžiųjų socialinės žiniasklaidos priemonių juodajame sąraše dėl sausio mėnesį Kapitolijaus kalvoje siautėjusių jo šalininkų. Šeštadienį „Rumble“ platformoje atsirado naujoji buvusio JAV prezidento paskyra „Donaldas J. Trumpas“, patvirtinta žalios ir baltos svetainės patikros žyme.


Ne paslaptis, jog labiausiai iškrypusi valstybė pasaulyje – tai Izraelis, kuriame kas pusmetį ir dažniau gatvėmis žygiuoja iškrypėliai, netradiciškos orientacijos subjektai (homoseksualai, zoofilai , mazohistai ir kiti). Toks dėsningumas atsirado ne šiaip sau būtent Izraelyje, kuris nuolatos propaguoja visame pasaulyje įvairų iškrypusį intymų gyvenimą, stengdamasis darkyti žmogišką prigimtį kaip tik įmanoma.Liepos 6 diena — Valstybės diena. Ši diena — Lietuvos valstybinė šventė, kuri yra švenčiama liepos 6 dieną minint pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnaciją. Diena oficialiai yra švenčiama nuo 1991 metų. 1990 metų spalio 25 dieną Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas įstatymu "Dėl švenčių dienų" liepos 6-ąją — Mindaugo karūnavimo dieną — paskelbė Valstybės švente.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda ir pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė įžiebė pagrindinę Prezidentūros šv. Kalėdų eglę, papuoštą visoje Lietuvoje žmonių sukurtomis dekoracijomis.


Karinėmis pratybomis Taivano sąsiauryje, kurias Kinijos liaudies išlaisvinimo armija turėjo pradėti rugpjūčio 4 d., gali būti siekiama Taivano klausimą išspręsti jėga. Tokį požiūrį penktadienį išre…


Mokymas naudotis puoduku: Transseksualų judėjimas nori pakeisti jūsų vonios įpročius


Друзья, предлагаю вместе на канале "Литовец РУБИТ ПРАВДУ!" лицезреть как угнетаемый литовский народ поднимется на защиту Конституции Литвы, а вернее — ЛитУкрии! И поднимется ли...Daug kalbėta apie metodus, kuriuos taiko Kijevo valdžia ir jų Vakarų kuratoriai, ir tai yra viskas, tiesiogine prasme viskas, žemiausia, ką tik galima sugalvoti.


Antradienį Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen nustebo, kai vizito Ankaroje metu jai nebuvo suteikta galimybė prisėsti šalia Turkijos vadovo Recepo Tayyipo Erdogano ir Europos Tarybos vad…


— Ramūnai, ruošiesi šeimos šventei? Matau, nusipirkai alaus pakuotę ir vyno dėžę. — Labas, Mariau, jokios šventės artimiausiu metu neturėsime. Tiesiog nusprendžiau papildyti tuščią barą namie, nenoriu priklausyti nuo naujų alkoholio pardavimo taisyklių. Praeitą sekmadienį po pietų paskambino mokyklos draugas. Dviems dienoms atskrido iš Vokietijos į svečius. Pakvietė mane su žmona. Užėjome vakare į prekybos centrą nusipirkti vyno ir torto.


Judais dirbti pelninga, kaip kitaip paaiškinsi, kad jų tiek daug Lietuvoje prisiveisė, kad jie taip veržiasi savo Dievą-Tėvynę parduoti? Sako, kad už žmogaus teises kovoja. Tik ne už savo tautiečių teises jie kovoja, kurie pusbadžiu šalia jų gyvena, kurie už šilumą negali susimokėti, o jei susimoka, tai vaistams nelieka, todėl turi už 50 eurų per mėnesį išgyventi. Šitiems atėjūnų teisių gynėjams jų artimas nesvarbus, nes už jo artimojo teisių gynimą šitiems moderniems judams Sorošas ir Co. sidabrinių nemoka.


Ir Lietuvoje, ir Rytų Europoje keliaklupsčiauti prieš Jungtines Valstijas ir šiaip bučiuoti ponams batus – per paskutinius 30 metų nusistovėjusi norma. Kitaip yra tolimoje Pietų Amerikoje esančioje Bolivijoje: čia, po 2019 m. JAV CŽV palaikyto fašistinio valstybės perversmo, į valdžią sugrįžta tada neteisėtai nuversto kairiųjų prezidento, Evo Moraleso, pasekėjai. Kas jie tokie ir kas čia atsitiko?Nepatikėsite: Bidėnas pareiškė, kad pandemija baigėsi!Dar prieš savaitę pusantros skaičiau (prisiverčiau perskaityti) mūsų pagrindinio pandemijos eksperto Sauliaus Čaplinsko išvadų dėl to kaip reikės su pandemja kovoti ateinančią žiemą. Jo išvada: be dar vieno susileidimo neapsieisime.  Tačiau dabar išlindo įtakingas antivakseris ir ėmė aiškinti, kad pandemijos nebėra. Todėl laukiu griežtos tikinčiųjų į mokslą reakcijos.


Lapkričio 26 d. premjerė Ingrida Šimonytė viešėjo Kijeve ir susitiko su Ukrainos lyderiais.Susitikimuose aptarta situacija šalyje, karinė ir humanitarinė parama Ukrainai, Rusijos atsakomybė už vykdomus nusikaltimus, parama Ukrainos energetikos infrastruktūrai, Ukrainos eurointegracijos procesas. Lietuvos Vyriausybės vadovė pabrėžė nekintamą tvirtą Lietuvos palaikymą Ukrainai iki jos pergalės kovoje prieš Rusijos karinę agresiją.


Lietuvoje vis dažniau iškyla diskusijos apie George`ą Sorošą ir jo kuriamą „atvirą visuomenę“, tačiau jose pritrūksta konkretumo, o pats Sorošas vaizduojamas kaip mistinis krikštatėvis pasaulio politikos užkulisiuose. Būtent todėl, kad šiame vaizdinyje daug tiesos, prasminga atskirti pelus nuo grūdų ir Sorošo įtaką Lietuvos ir pasaulio politikai pagrįsti faktais.


Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis interviu televizijai „France 24“ įvertino situaciją pasienyje su Baltarusija. Užsienio reikalų ministras pažymėjo, kad Baltarusijos pasien…


Ukrainos organizacijos „Baltarusijos nacionalinė kultūrinė bendrija „Siabry“ ("Draugai"), įsikūrusios Černigove, vadovė Galina Vorožbit, gimusi Baltarusijoje, pasakojo, kad jai skaudu matyti, kas vyksta gimtinėje: „Baltarusijoje gyvena mano mama, giminės. Man ir visai baltarusių diasporai skaudu matyti, kas dabar vyksta Baltarusijoje. Ukrainoje tai jau išgyvenome. Ir ko pasiekėme? Kainos labai didelės, komunaliniai mokesčiai labai dideli. Medicina mokama, vaistai labai brangūs. Užsiimu daržininkyste, auginu paršelius šeimai. Taip ir laikomės.Paskutinį smūgį tiems, kas siūlė „nepastebėti“ pederastijos propagandos, kad jų „nepiarinti“, smogė iš JAV. Amerikos kino akademija pateikė sąrašą kriterijų, kuriems nuo 2024 metų privalės atitikti filmai, norintys pretenduoti į „Oskarą“. Sąrašas šokiruoja – ne mažiau 30% aktorių turės būti moterys, LGBT atstovai, rasinės mažumos arba ribotų galimybių žmonės.


Rusija gali nutrinti Lietuvą nuo žemės paviršiaus dėl jos noro pažaisti su Kaliningrado sritimi kaip su „eglutės žaisliuku“. Tokią nuomonę išsakė amerikonų karinis analitikas Skotas Riteris, rašo „Пул №3“ telegram-kanalas.


Prancūzai tiki, kad prezidento Emmanuelio Macrono žmona anksčiau buvo vyras. Pernai, prieš pat Naujuosius Prancūzijos socialiniuose tinkluose pasklido gandai, kad dabartinio prezidento žmona Brigitte Macron, už jį vyresnė 24, o galimai ir daugiau metų, yra transseksualė, t. y. gimė vyru ir jai buvo atlikta lyties keitimo operacija.


„Basler Zeitung“ rašo, kad daugelis eritrėjiečių reguleriai skraido atgal į gimtinę, kurioje „jų gyvybėms buvo mirtina grėsmė“. „Pabėgėliai“, kurie čia pagrindinai gyvena iš pašalpų, sovo kilmės šaliai yra valiutos tiekėjai, rašoma laikraštyje. „Basler Zeitung“ aprašoma 2016 metų scena Ciuricho oro uoste: „Tai atostogų laikas. Tūkstančiai žmonių skrenda vasaros atostogų. Tarp jų daugelis žmonių iš Eritrėjos, vyrai, moterys, visos šeimos.“ … Jie skrenda į tėvynę, kur jiems „gręsia sveikatai ir gyvybei“".


Suomijos pasieniečiai nepraleido į šalį prašiusių prieglobsčio migrantų.Suomija išsiuntė į Rusiją pirmąją pabėgėlių grupę. Suomiai pasieniečiai nepraleido į šalį prašiusių prieglobsčio migrantų ir šiuos žmones išsiuntė atgal į Rusiją, kur jie turi galiojančius leidimus gyventi, praneša suomių MIP.Anksčiau Helsinkyje buvo pareikšta, jog migrantų prašymus valdžia nagrinės tik dviejuose kontrolės praleidimo punktuose (KPP) – Raja-Jooseppi ir Salla.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Išskirtine melo kokybe bei įspūdingais jos kiekiais pasižyminti TV3 televizija yra valdoma Pasaulio ekonomikos forumo („World Economic Forum“), valdomo Klauso Švabo, vieno iš patikėtinių Jonathan M.Nelson. Tai yra įmonę TV3 valdo JAV registruota kompanija „Providence Equity Partners“, o pastarąją – investicijų įmonė „Providence Equity Partners LLC“, kurios steigėjas yra Švabo patikėtinis Jonathan M.Nelson. Beje, jau minėtas Nelson prisistato kaip vienas WEF patikėtinių. Šaltinis: laisvas.


Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus patarėjas Karolis Žukauskas informavo, kad Rusija nuo civilizuoto demokratinio pasaulio privalo būti atribota dešimtmečiams.„Jei man dabar leistų pasirinkti kaimyną, kurį galėčiau šviesti, edukuoti ir pakeisti jo požiūrį į pasaulį, ir pasirinkimas būtų tik tarp šiaurės korėjiečio ar ruso – nedvejodamas imčiau pirmąjį. Šiaurės korėjietis apie pasaulį turi iškreiptą vaizdą, jam kalama į galvą, kad visas pasaulis nusistatęs prieš Šiaurės Korėją, bet jis turi labai mažai informacijos apskritai apie pasaulį.


Ant dienų telegrame pasirodė informacija apie pasidavusių rusų sušaudymą.


Naujasis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis tęsia pradėtus Lino Linkevičiaus darbus. Jis nuo pat pirmųjų dienų ėmėsi Baltarusijos „vadavimo“ iš Rusijos gniaužtų politikos ir Astravo …Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis