Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...
Георгий Димитров на VII Конгрессе Коминтерна дал такое определение фашизма: «Фашизм — это открытая террористическая диктатура наиболее реакционных, наиболее шовинистических, наиболее империалистических элементов финансового капитала… Фашизм — это не надклассовая власть и не власть мелкой буржуазии или люмпен-пролетариата над финансовым капиталом. Фашизм — это власть самого финансового капитала. Это организация террористической расправы с рабочим классом и революционной частью крестьянства и интеллигенции. Фашизм во внешней политике — это шовинизм в самой грубейшей форме, культивирующий зоологическую ненависть к другим народам».
Seimas priėmė Darbo kodekso pataisas (projektai Nr. XIVP-419(3), kuriomis nuspęsta nuo 2022 m. sausio 1 d. apriboti galimybę darbo užmokestį ir dienpinigius išmokėti grynaisiais pinigais.Valdantysis režimas išsigando ir slepia savo mokesčių "reformos" grimasas, kada akcinių bendrovių milijonieriams nuo atlyginimo GPM yra sumažinamas. Kadangi nėra kaip išsisukti nuo akivaizdžių faktų, tai tiesiog meluoja. Pridedu dvi nuotraukas.Viena vakarykštė iš Delfi, kur palyginimo lentelėje aiškiai nurodoma, kad dabar mokamas GPM tarifas yra 32 proc., o po reformos bus 20 proc. bazinis plius 5 proc. pajamoms nuo 60 iki 120 VDU, t.y. 25 proc.


Prezidentas Gitanas Nausėda ragina ekonomikos ir inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitė apsvarstyti galimybę pasitraukti iš posto. Armonaitė apsvarstė. Kas toliau?Šiandien dienrašyje "Berliner Zeitung" paskelbtame Udo Norden straipsnyje rašoma, kad Kinijos prezidento Xi Jinpingo vizitas į Maskvą skatina Kinijos investicijų Rusijoje bumą, o Maskvoje dabar jau daug kalbančių kinų kalba. Straipsnyje pažymima, kad Hagos Tarptautinio Teisingumo Teismo išduotas Rusijos prezidento Vladimiro Putino arešto orderis daugiausiai gyventojų turinčios pasaulio valstybės vadovui nepadarė didelio įspūdžio.
Vengrijos užsienio reikalų ministras Viktoro Orbano vyriausybėje Peteris Sijarto pareiškė, kad „Europos lyderiai neša atsakomybę už kontinento saugumą ir tie, kas nepajėgia to padaryti, tiems nėra vietos tarp Europos lyderių“. „Jų darbas – tai kažką daryti kovojant su terorizmo grėsme, bet europinė reakcija į paskutinius teroro aktus Barselonoje ir Suomijoje kelia nerimą“. „Europos lyderiai reiškia savo užuojautas po tokio antpuolio, o po to tęsia savo pasisakymus, sakydami: „mes neleisime save įbauginti ir leleisime pakeisti Europos gyventojų gyvenimą“, - pasakė jis.Kone visi kažką žinosime apie Indiją – tolimą šalį, garsėjančią daugelio tūkstančių metų senumo istorija ir kultūra, 1948 m. nepriklausomybę paskelbusią, bet iki šiolei didžiuliame skurde skęstančią buvusią Britanijos imperijos koloniją. Istorijos pamokose būsime girdėję ir apie Mohandą Gandį, ir vadinamąjį nesmurtinio pasipriešinimo judėjimą, kuriam pastarasis vadovavo. Bet retas žinos apie Bhagatą Singhą – indų nacionalinio išsivadavimo kovotoją, marksistą, laikomą „Indijos Če Gevara“.Ką reiškia laisvė? – būna ir toks klausimas. Laisvė daryti gera, tikriausiai. O jei kartu ateina laisvė daryti bloga? – tąsyk turime mokytis atskirti, pasirinkti. Lietuva mokosi gyventi laisvėje. Tai sunku, tai vargina. Bet kitaip iš viso nieko nebūtų. 1999.01.13Daugelis turbūt susidūrėte su „Facebook“ ir „Youtubės“ cenzūra, kai trinami komentarai, blokuojamos ar visiškai panaikinamos paskyros, nors Tapino ar kitų Sorošo pakalikų kuo puikiausiai veikia ir niekas jų necenzūruoja.


Linkevičius tapo chrestomatiniu pavyzdžiu visiems, siekiantiems sėkmingos karjeros nūdienos Lietuvoje. Svarbiausia — jausti, iš kur pučia vėjas ir kokias permainas jis atneša. Tada belieka tik išskleisti savas bures ir čiuožti įvykių paviršiumi savo laimės link. Tad šį rudenį Linkevičius nenustebino, kai vardan išlikimo ministro kėdėje metė socialdemokratų partijos bilietą. Partijos, prie kurios ištakų jis pats stovėjo prieš ketvirtį amžiaus.


Jeigu 15min.lt ir Delfi savo skaitytojus laiko kvailiais ir nesilaiko įstatymų, o tik apie juos rašo, tai kaip galima jais tikėti?! Negana to,15min.lt darbuotojai buvo labai agresyvūs, užstojo Vaidui ir Laurynui kelią, neleido išeiti, išvadino durniais...


Geriau būti nepatenkintu žmogumi negu patenkinta kiaule, geriau pripažinti gėdingą lietuvių „indėlį“ į holokaustą negu viską dėl visko suversti visuomenės padugnėms ir nusiplauti rankas. Šia prasme lietuvio sąžinės ir patriotizmo rodiklis yra tas gėdos laipsnis, kurį jam kelia žydšaudžiai.


VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. Rusijos žmogaus teisių komisarė Tatjana Moskalkova laišku kreipėsi į Lietuvos Seimo kontrolierių Augustiną Normantą su skundu dėl prastos Rusijos kariuomenės atsargos pulkininko Jurijaus Melio sveikatos, praneša RIA Novosti su nuoroda į žiniasklaida.   Rusijos ombudsmenė atkreipė dėmesį į Melio kalinimo su aštuoniais žmonėmis sąlygas ir pažymėjo, kad jam gali kilti "realus pavojus", visų pirma, tai susiję su sveikata.
"Sars-Cov-2" buvo pagamintas laboratorijoje pagal projektą DEFUSE


Lenkijai ir trims Baltijos šalims bendra praeitis (ir didžiulis Rusijos gyventojų skaičius, tiek Latvijoje ir Estijoje) yra tik papildoma priežastis pasireikšti rusofobijai. Penktoji NATO šalis, su kuria Rusija turi sausumos pasienio ruožą (mažiausią iš visų, šiek tiek mažiau nei dviejų šimtų kilometrų ilgio), nepriklausomybę įgijo kiek anksčiau, nei Baltijos šalys atsiskyrė nuo suirusios Rusijos imperijos.


Niekam ne paslaptis, kad Tauta Vytautą Landsbergį vadina ožiu. Kodėl gi ne. Turime Magnoliją, Šaltriją, turime ir Ožį. Lietuvių liaudis kūrybinga. Primena „patriarchas“ ožį - su barzda, mekena kai kada sau į barzdą.


Duomenys nemeluoja: mRNA vakcinos ir ryšys su mirtingumu dėl visų priežasčiųPakankamai ilgai buvome tolerantiški pederastams – Lietuvos teritorijos administratoriams – naikinant mūsų valstybę, pakankamai ilgai leidomės skandinami beribės korupcijos, totalaus melo ir pasityčiojimo iš žmoniškumo.Namuose visada PRIVALO būti kaukių. Ne maisto, higienos prekių, o KAUKIŲ!Bolševikiniams revoliucionieriams jų revoliucija turi būti iki jos pergalės visame pasaulyje, na o tautiniams šiandieninio durnių laivo proamerikiniams "brandintojams ir stiprintojams" - Lietuvos "brandinimas ir stiprinimas" turi vykti iki paskutinio tautiečio...
Lenkija garsiai paskelbė apie savo pasitraukimą iš Stambulo konvencijos beveik iškart po Andžejaus Dudos perrinkimo į prezidentus. Varšuva, pasak teisingumo ministro ir generalinio prokuroro Zbignevo Ziobro, mano, kad šis dokumentas slapta propaguoja lyčių lygybės idėją ir pateisina homoseksualų ideologiją. Taigi, Varšuva atvirai pareiškė esanti pasirengusi surengti kryžiaus žygį prieš pasaulinę LGBT bendruomenę.


Madrido policija paleido investicijų bendrovės „Hermitage Capital“ įkūrėją Williamą Browderį, kuris Rusijoje už akių buvo nuteistas dėl finansinių nusikaltimų, trečiadienį naujienų agentūrai „Bloomberg“ sakė Ispanijos policijos atstovas.


Aptingau pastaruoju metu ir retai beužsuku į visokius Runeto užkampius. O be reikalo. Pasirodo, kai kuriuose rusakalbiuose resursuose esu piktai linksniuojamas dėl griežtos kritikos dušanskių dvasinio klano narių atžvilgiu! Štai, kad ir šis Regnum straipsniukas, kuriame Olegas Michailovas mūru stoja Agitpropo parankinių - R,Vanagaitės ir M.Ivaškevičiaus gynybon nuo kukliojo blogerio ir tautinių internetų intelektualinio lyderio Vytauto Sinicos puolimo:


Šiandien eidamas pasivaikščioti išvydau plazdančią vaivorykštės spalvų vėliavą prie garsios biudžeto lėšų įsisavinimo UAB, įvairiais abejotinais darbais pagarsėjusį žurnalistą Edmundą Jakilaitį. Ką visa tai reiškia?
Neseniai pažiūrėjau tarybinį animacinį filmą „Mauglis“, tiesą sakant, tiesiai įtraukiau. Atkreipiau dėmesį į kai kuriuos svarbius momentus, kuriuos galima pavadinti „vertybinių orientyrų programavimu“. Tapo įdomu ir radau tinkle amerikietišką „Mauglį“. Stebėtina, ant kiek skiriasi šie paveiksliukai! Ir ant kiek skirtingą žmogų jie auklėja!


Stuxnet is not only a new virus or worm but it's a new era of malware. This virus changed the meaning of malware and their goals. You hear about a virus annoying people or stealing banks or credit cards, but that's the first time you hear about virus damages buildings, destroys machines or kills people and that's Stuxnet.


Anuo metu, kai išmaldos buvo didesnės už algą, o patys darbščiausieji dirbo bedarbiais, vienoj karalystėj suskambo varpai. Tai buvo keisti varpai - niekas daugiau jų negirdėjo, tiktai karalystės valdovas su savo svita. Valdovą visi vadino Jonu Joneliu. Išgirdo Jonas Jonelis tą varpą ir tarė pats sau: - Tai skambina man.


Mažiausiai septyni amerikoniški naikintuvai sudužo per pastarąsias 60 dienų.Pilietis Mindaugas Paulavičius paleido per internetus tariamai skandalingą ir tariamai faktą, kad prorusiškos propagandos portalas sputnik.lt tarp vertingų lankytinų nuorodų įtraukęs ir propatria.lt. Čia, suprask, Kremlius rekomenduoja, todėl tai įrodymas, kad ir propatria esanti prorusiška.


Prezidentas Trumpas atsisako pripažinti rinkimų nugalėtoju J. Bideną, tvirtindamas, jog „rinkimai dar tikrai nėra baigti“.
Šiandien Europos Sąjunga iš tikrųjų neatlieka savo pagrindinio uždavinio — užtikrinti bendrosios rinkos funkcionavimą.Vytautas Landsbergis VISUS VISUS VISUS pakvietė į gyvybiškai svarbų Lietuvai mitingą prie P-rezidentūros, kad pastumti skandinavijos judo-oligarchato pastumdėlį Gitaną Nausėdą priimti VIENINTELĮ TEISINGĄ SPRENDIMĄ dėl Baltarusijos ir Rusijos Diktatorių Astravo atominio monstro! ASTRAVECAS TURI BŪTI SUNAIKINTAS!


Smagu, kad pagaliau išaiškėjo, kas stovi už stipriai apkalbamo ir kritikuojamo „Šeimų maršo“. O stovi Lietuvai „nusipelnę“ politikai, tiksliau, politinė partija „Nacionalinis susivienijimas“. Viena…Praėjusį kartą su Dariumi Vilimu, kuris vėl – mūsų studijoje, mes jau kalbėjome apie baltarusių požiūrį į Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę. Jį galima pavadinti litvinizmu: jie patys save laiko tikraisiais lietuviais, o lietuvius – „žemaičiais“, kurie su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija beveik nieko bendro neturėjo.


Labas, Samai, seniai matėmės. Įdomiai sugebi trimituoti savo nuomonę. Kadangi jau kaip ir liepei mane linčiuoti tai šiek tiek sveiko proto tau pačiam. – Sauliau, kokia yra jūsų bendra nuomonė apie skiepus? – Aš manau, jog reikia būti tiesiog visišku bepročiu, kad nesuvoktum, jog skiepai išgelbėjo žmoniją nuo daugelio ligų, kurios tik dėl skiepų buvo išnaikintos. Gerai, kad manai, o realybėje didžioji dalis ligų buvo išnykę dar iki masinio vakcinavimo įvedimo.VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. "Nemirtingojo pulko" akcija šių metų gegužės 9 dieną Lietuvoje vyks internetiniu formatu, praneša TASS su nuoroda į Rusijos ambasadą. Pažymima, kad sprendimas buvo priimtas dėl koronaviruso pandemijos. Planuojama, kad Pergalės dieną Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksejus Isakovas ir diplomatai nuvyks į Antakalnio kapines vainikų prie sovietų karių memorialo padėti.


Reikšmingiausias praeitos savaitės įvykis Lietuvoje – studentų organizuotas mitingas prieš šauktinių kariuomenę Vilniuje. Ši akcija parodė, kad Lietuvoje dar rusena pilietiškumas, valdžiai nepavyko galutinai sunaikinti demokratijos ir įbauginti savo piliečių, drįstančių abejoti išrinktųjų sprendimais. Nors akcija praėjo gana nedrąsiai, bet teikia vilties pats jos atsiradimo faktas. Šį renginį, kaip ir visada tokiais atvejais, bandė sužlugdyti atsiųsti provokatoriai. Kad jie buvo organizuoti, mat


Vos apipylė dažais Gaoną ir Šabadą - šeštadienį ,per patį pliažinimosi įkarštį momentaliai darban supuolė visos redakcijos bei pats Užsienio reikalų ministras atitrūko nuo pietų stalo tam, kad paraudotu dėl vandalizmo bei pagrūmotu niekšams baisiomis bausmėmis.  Puiku, bet kodėl Basanavičiaus kapo išniekinimo atveju taip nenutiko?


Rusijos Valstybės Dūmos portalas šiandien pranešė, kad Dūmos pirmininko Viačeslavo Volodino nuomone, „koronavirusas galėjo būti nutekintas iš Jungtinių Valstijų.“


Emmanuel Macron and Lithuanian president G.Nauseda against Prophet MohammedLietuvos vyriausybė Jungtinėms Tautoms pasiaiškino, kad šiuo metu Deimantei Kedytei dėl 2012 m. Venckienės padarytos traumos yra teikiama psichologinė pagalba.


Apartheidas (afr. apartheid – atskiras gyvenimas) – Pietų Afrikos Respublikos baltųjų vyriausybės 1948–1990 metais vykdyta rasinės segregacijos politika. Prieš kelias dienas paskelbta "Human Rights Watch" ataskaita, kurioje teigiama, kad apartheidas viešpatauja Izraelyje ir jam turėtų būti taikomos sankcijos.


Seimo NGSK pirmininkas Vytautas Bakas pristatė komiteto tyrimą, kuriame nebuvo nė žodžio apie prezidentės Dalios Grybauskaitės vaidmenį valstybę užvaldant „MG Baltic“ ir panašioms organizuotoms nusikalstamoms struktūroms. Tai, kad ekspolicininkas V.Bakas slepia Dalios Grybauskaitės vaidmenį, reiškia tik viena – arba prezidentė jam yra kažką pažadėjusi arba jau įvykę kažkokie susitarimai dėl to, kad Dalia Grybauskaitė išvengtų atsakomybės už savo vaidmenį šioje istorijoje, ir savo dalies už tam tikrų nusikaltimų nutylėjimą tikisi ir Vytautas Bakas.


Ukrainos teritorinis vientisumas ir silpnų Rytų Europos šalių apsauga nėra verta karo su Rusija, portalo „LewRockwell“ rubrikoje pareiškė amerikiečių rašytojas ir politikas, buvęs kandidatas į prez…


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis