Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...Tichanovaskaja surengė dar vieną gėjų paradą Vroclave, Lenkijoje. Tai jau trečiasis LGBT biuro žygis per pastaruosius porą mėnesių.


Na ką, mieli skaitytojai ir nemieli šaikos-chuntos pakalikai ir jai pritariantys pašlemėkai, pasiruoškite. Dabar mes sugriausime dar vieną pasaulinio mąsto mitų mitą, skirtą durninti jau užzombintiems ir versti zombiais dar bent kiek tam besipriešinančius.


Ne taip seniai Europoje buvo užsiminta apie „netikėtai“ iškilusias problemas. Pavyzdžiui, Vokietijoje neseniai buvo iškeltas klausimas, kad būtų visai nebloga idėja kažkaip paskatinti branduolinės energetikos pramonę.Dėl situacijos, kai okrainos finansavimas atsiejamas nuo JAV biudžetoLenkų pozicija Rusijos atžvilgiu ir lenkų elito simpatijos ir viltys Vokietijos naciams, kaip rodo dokumentai, nebuvo spontaniškas sprendimas. Jis susiformavo bėgant metams.


Giorgia Meloni šiuo metu yra Valetoje, kur dalyvauja "Euro Med 9" veikloje. Maltos sostinėje vykusioje spaudos konferencijoje Ministrė Pirmininkė prakalbo apie nusivylimą dėl Vokietijos, kurios  vyriausybė skyrė 8 mln. eurų finansavimą Viduržemio jūros regione veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms. Vakar Italijos ministrė pirmininkė susitiko su Vokietijos kancleriu Olafu Scholzu ir jam pakartojo, kad "Vokietijos pozicija dėl NVO Italijai yra žingsnis atgal".


Globalistų įrankis PSO priminė, jog maksimalią visuomenės apsaugą nuo COVID-19 viruso užtikrina visų prevencinių priemonių naudojimas „Neskiepyti žmonės yra pagrindiniai COVID-19 platintojai“, R…


Didis vokiečių filosofas - dialektikas G. Hegelis teigė, kad tiesa - tai objekto atitikimas jo sąvokai. Liaudiškai šnekant, pavadinti daiktus savo vardais, reiškia suvokti esmę.


Pasirodo, man nežinant, atsirado žmonių, kurie manimi labai labai susirūpino ir netgi pradėjo uždavinėti klausimus "kas pasidarė su Laurynu Ragelskiu?!" Tiesa, tuos klausimus jie kažkodėl užduoda ne man, o mano draugams.Iki Lietuvos valstybės interesų išdavystės liko liko 20 dienų. Gruodžio 10-11 dienomis Maroke bus pasirašomas JTO Globalus migracijos paktas (Global Compact for Safe and Orderly Migration). Lietuvos Užsienio reikalų ministerija į tv3.lt užklausimą dėl šios sutarties pasirašymo atsakė: „Lietuva palaiko globalų kompaktą dėl migracijos, pritaria jo patvirtinimui tarpvyriausybinėje konferencijoje Marakeše. Globalus kompaktas dėl migracijos Marakeše bus patvirtintas kaip baigiamasis konferencijos dokumentas.


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.


Toliau siautėjant teroristinei ANTIFA organizacijai Lietuvoje žiniasklaida apie tai rašo ypač nedaug, nepaisant to, kad  protestas jau atėjo iki Lietuvos. ANTIFA yra radikaliosios kairės jėga, kuri niekaip nėra suderinama su žodžio ar nuomones laisve, nes priešinga nuomonė yra sutinkama tiek psichologiniu, tiek fiziniu smurtu.


ES nenori veltis į Baltarusijos ir Rusijos reikalus. Tačiau Baltarusijos krizė — puiki proga Lietuvos politiniams lošėjams. Juk Seimo rinkimai čia pat. Iki šiol užsienio politiką, grėsmes nacionaliniam saugumui, tiksliau, "demokratines vertybes" ir nacionalinį patriotizmą, sėkmingiausiai eksploatavo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD). Tai konservatorių monopolis. Tuo grindė savo deklaratyvią vidaus politiką. Tačiau iniciatyvą perima socialdarbiečiai.


Nors Lietuvoje ir dalyje Europos dominuoja save antirusiškomis įsivardinančios politinė jėgos, tačiau jų politika duoda priešingą rezultatą negu jie deklaruoja siekiantys.Шевроны ИГ* на форме украинского военнослужащего.


Prigožino ir Utkino žūties vietoje buvo atidengtas paminklas.


Памятник нацистам в США – дивизии СС «Галичина», в которой служил бандеровец Гунько, в церкви Святой Марии (Элкинс-парк, Филадельфия) – прикрыли  жовта-блакитным стягом.


Švedai Švedijoje greitai taps mažuma. Tai šios šalies valdžios politikos rezultatas. Švedija pirmininkaują šį pusmetį ES Vadovų Tarybai, tačiau Švedijos ambasadorius Europos Sąjungoje Larsas Danielssonas pasakė, kad Švedijos vyriausybė nebandys sudaryti ES valstybių narių susitarimo dėl migracijos. Žemiau pateikiu dviejų Šveicarijoje gyvenančių žydų tautybės dėstytojų pasakojimus apie padėtį Švedijoje. "Prancūzų kalba tapo banditų kalba". Dr.A.


VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. "Nemirtingojo pulko" akcija šių metų gegužės 9 dieną Lietuvoje vyks internetiniu formatu, praneša TASS su nuoroda į Rusijos ambasadą. Pažymima, kad sprendimas buvo priimtas dėl koronaviruso pandemijos. Planuojama, kad Pergalės dieną Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksejus Isakovas ir diplomatai nuvyks į Antakalnio kapines vainikų prie sovietų karių memorialo padėti.Nors vakar per pasaulį nuvilnijo žinia, jog Ukrainos valdžia pagaliau viešai pripažino, jog jokios Rusijos armijos Ukrainoje nėra, tuo pačiu pripažindama, jog kariauja pati su savimi, Lietuvos vadukai nepasiduoda ir karą – akivaizdu, jog pilietinį – Ukrainoje įkvėpinėja toliau. Linas Linkevičius vakar dūsavo, “na kiek dar žmonių turės žūti, kad žmonės galėtų sakyti esu ukrainietis”. Linai Linkevičiau: remiantis tapatybės studijomis, tai tapatybė tvirtinama ne žudant kitus, o susivokiant kultūr


Kol visi užsiėmė Korona, buvo tyliai prastumtos ginklų įstatymo pataisos. Kaip visada, visuomenė apie tai informuota nebuvo. Tiesiog po spalio 20 d. keli tūkstančiai žmonių patys to nežinodami tapo nusikaltėliais.


Gal aš ir klystu, bet žeminti ir melžti europiečius Amerikoje sugalvota kita priemonė: „Holokausto industrijos“ mutantas, jos pakaitalas – juodųjų rasizmas.


Lukašenka agentūrai BELTA vakar pasakė, kad prieš jį ir jo sūnus buvo rengiamas pasikėsinimas. Pasikėsinimą, prezidento žodžiais, kuravo užsienio specialiosios tarnybos. Žurnalistai paklausė A.Lukašenkos apie galimą užsienio šalių dalyvavimą įvykiuose Baltarusijoje, ypač apie kelių asmenų sulaikymo Maskvoje detales.


Tamsusis internetas nupirkti mirtį pas killerius seimo nariams valdininkams ir jų vaikamsLapkričio 24 d. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka, įteikdamas skiriamuosius raštus užsienio ambasadoriams, pareiškė, kad Baltarusija suinteresuota su užsienio valstybėmis bendradarbiauti be konfliktų ir efektyviai. Tačiau, kaip pabrėžė A. Lukašenka, Baltarusija atmeta bet kokį politinį ir ekonominį spaudimą, juolab sankcijų įvedimą: "Bus analogiški atsakymai, ir jie pirmiausia bus skaudūs Europos bendrijai. Situacija pasaulyje ženkliai keičiasi ir dažnai darosi sunkiai prognozuojama.


Analizuodamas apie genetiką besiskleidžiančius siužetus, kurie tariamai viską lemia ir kurie, juos suvokus, gali pilnai sau pajungti žmogiškąjį pradą,  pradedi klausti savęs, ar vėlyvoji stalininė kova su ta pačia genetika iš tikrųjų buvo išimtinai destruktyvaus pobūdžio.


Druskininkų meras Ričardas Malinauskas paskelbė ekrano kopiją su Europos parlamentaro iš Lietuvos Broniaus Ropės atsakymu į Druskininkuose esančios sanatorijos "Belorus", kuriai taikomos ES sankcijos, darbuotojų klausimus. Apie tai jis rašė savo Facebook paskyroje.


Senovės žydai pavardžių neturėjo, jie išsiversdavo su vardais, tėvavardžiais ir pravardėmis. Mes pamėginome išsiaiškinti, iš kur pas žydus atsirado pavardės, ką bendro turi tarpusavyje Koenai ir Levinai, Šusteriai ir Sandleriai. Rusijoje pavardes žydams teikti pasiūlė Gavrilas Deržavinas. Jis reikalavo, kad pavardės būtų kuriamos „mažarusišku stiliumi“ ir atspindėti ne tik žmogaus charakterį, bet ir valdžios požiūrį į jį. Uždari žmonės gaudavo pavardę Zamyslovatyj ar Zamysliukas, žvitrūs ir sum
Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „Ldiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


В Чернигове был не то чтобы тот самый удар по центрам принятия решений, о чем все так трепетно просят после очередной атаки по территории России.


11 летняя Миланья раньше жила в Артемовске, где контроль держали военнослужащие ВСУ. Девочке с самого детства пришлось столкнуться с украинской агрессией и увидеть своими глазами ужасы которые себе позволяли военные.


Kinija atidarė policijos nuovadas JAV ir Kanadoje, kad galėtų stebėti Kinijos piliečius


“Rusijos žmonės visa širdimi palaikė laisvą ir nedviprasmišką mūsų brolių ir seserų pasirinkimą, suprato ir giliai jautė pagrindinį dalyką: gindami tautiečius Donbase ir Novorosijoje, giname pačią Rusiją, kartu kovojame už Tėvynę, už mūsų suverenitetą, už dvasines vertybes ir vienybę, už pergalę…Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei Viktorijai Čmilytei Nilsen 2021 m. rugpjūčio 30 d. Tam, kad būtų pradėta deeskaluoti situaciją valstybėje ir pradėtas dialogas, būtina atlikti šiuos veiksmus:  1. Nuo rugsėjo 1 d. turi būti panaikinti šie antikonstituciniai norminių aktų reikalavimai:   1.1. Privalomas kaukių dėvėjimas mokiniams mokyklose.  1.2. Privalomas testavimas už savo pinigus nevakcinuotiems nuo COVID-19 Lietuvos piliečiams.  1.3.


Будни латышских орнитологов. Я напоминаю, что официальная власть запрещает размещать на персональных автомобилях наклейки «Я русский», зато люфтваффе - пожалуйста. Но нацизма нет.


1. Iš Karabacho išvykusių armėnų skaičius pasiekė 95 000 žmonių. Karabacho etninis valymas artėja prie pabaigos. Kaip pažymėjo Pašinianas, apibendrindamas pagrindinį jo valdymo rezultatą, armėnų Karabache neliks.


Garsios rusų politologės Olgos Četverikovos nuomone, sekančiu Prancūzijos prezidentu bus Manuelis Makronas, už kurio nugaros stovi Rotšildų bankas ir jo milžiniški pinigai: Mano manymu, pasaulio liberal-globalistinio projekto vadovybė, kurią mes vadiname satanistine, nusprendė neleisti Trampo varianto Prancūzijoje ir tokiu būdu nori suduoti smūgį žmogiškiems archetipams.


Išskirtiniame interviu Sputnik Lietuva garsus visuomeninis veikėjas ir politikas, Lietuvos nepriklausomybės judėjimo "Sąjūdis" aktyvistas ir buvęs parlamentaras Rolandas Paulauskas priminė, kad šiandien Lietuva gyvena pagal Konstituciją, kurią jis pats ir kūrė, kai buvo komisijos, dirbančios ties Pagrindiniu šalies Įstatymu, narys. Pasirodo, dabartinė valdžia tiesiog nusispjovė į šiuolaikinės Lietuvos tėvų-įkūrėjų nuomonę.Pažymėtina, kad kiekviena šalis turi savų CBDC koncepcijų ir projektų ypatumų. Pavyzdžiui, kai kuriose šalyse jie pateikiami kaip mažmeninės valiutos, t. y. skirti naudoti fiziniams asmenims. Kitose jos pateikiamos kaip didmeninės valiutos, skirtos juridiniams asmenims. Dar kitose šalyse jos pristatomos kaip universalios valiutos, t. y. skirtos ir fiziniams, ir juridiniams asmenims. Skirtumų galima pastebėti ir kituose parametruose. Iš pradžių beveik visi centriniai bankai skelbė, kad jų kuriami CBDC yra skirti tik vidaus naudojimui.


1913 metais tarptautiniai bankininkai sugebėjo prastumti Amerikoje „Federalinio rezervo“ įstatymą, pagal kurį tiktai jie turėjo teisę spausdinti dolerius ir juos skolinti vyriausybei, gaudami už tuos popieriukus palūkanas auksu. Prasidėjo didžiausia afera žmonijos istorijoje. XVIII amžiaus pabaigoje Rotšildų šeima nutarė paskleisti savo pinigų spausdinimo patirtį, įgytą Anglijoje ir Prancūzijoje, jaunoje ir audringai besivystančioje Amerikoje. Tuo tikslu 1790 metais jie pasodino į finansų minis


Dow Jones pramoninis indeksas Niujorko biržose šiandien krito 831,83 punktais, arba 3,15%. Nasdaq Composite indeksas smuko 315,97 punktais, arba 4,08%. Vertinant pagal dinamiką nuo metų pradžios šis Nasdaq kritimas pats didžiausias nuo 2008 metų krizės. Azijos biržų akcijų kursas krito dar labiau. Kinijos ir Honkongo biržos smuko apie 23-25%. Pasaulio kapitalistinės sistemos sisteminė  krizė įgauna pikiruojančio bombonešio pagreitį. Rusijos ir Kinijos rinkos jau prisitaikė prie Vakarų tarptautinių banditų sankcijų, todėl ši krizė joms įveikiamos.


Visa Janutienės "opozicija" – sąžiningai tarnauja Landsberg šaikai.


Atsakydama į Seimo narių klausimus apie slaptąjį prezidento Valdo Adamkaus kalėjimą, kuriame už nelegalų milijoninį atlygį doleriais neteisėtai buvo laikomi ir kankinami žmonės, moteris atskleidė, kad Lietuva iki šiol neturi jokių įrodymų, kad šiame kalėjime buvo laikomi ir kankinami žmonės.Broliai lietuviai, kokie mes kvaili, kad dvi savaites graužiame mums pametėtą „MG Boltic“ kaulą, o nematome, kad iš mūsų valstybės padarė didžiausią pasaulyje karinį poligoną? Kad naikinamos pensijos? Kad šeimos teisę Lietuvoje sugriovė ES homoseksualistai? Apgins per 3 paras? Kai per 3 paras D.


Daugelis šiandien žino ir supranta detoksikacijos svarbą. Valome organizmą, šaliname negatyvios energijos šaltinius namuose, atsikratome kenksmingų įpročių ir „šiukšlinių“ minčių. Dar vienu nuodų šaltiniu psichikai gali tapti aplinkiniai. Toksiški žmonės nuodija ne vien savo, bet ir greta esančių žmonių gyvenimą. Daro jie tai naudodamiesi penkiomis pagrindinėmis strategijomis.


Lietuvoje ėmė veikti Pedopartija.„Susitinkam po balkonėliu. Tuo žinot, garsiuoju, Vasario 16-tosios, kuriame mūsų profesorius sako kalbas, o mes visi iš už tvoros dėkojame už išgelbėtą laisvę“, - skelbiama Pedopartijos tinklalapyje pedopartija.lt. Informuojama, kad tai nebus tipiška naujienų svetainė, o jos autoriai nėra linkę laikytis taisyklių. „Skelbkite Pedopartiją socialiniuose tinkluose, siųskite el. laiškais savo bendradarbiams, spausdinkite ir klijuokite ant savo kaimyno pašto dėžutės“, - piliečius pilietiškais ragina ragina būti Pedopartijos iniciatoriai.


Vienos iš svarbiausių Antano Baranausko kūryboje tapo 1858–1859 metais parašytos „Anykščių šilelio“ eilės. Šis kūrinys sudavė svarų smūgį lenkams ir patiems lietuviams, kurie menkino lietuvių kalbą. Jis įrodė, jog lietuvių kalba yra ne mažiau išraiškinga nei lenkų. Pastaba: šiame straipsnyje panaudotos citatos yra iš 1954 metų leidimo knygos, joje A. Baranausko tarmiška kalba subendrinta.


Nuo šių metų birželio 11 iki 14 dienos Austrijos Alpėse, Telfso miestelyje, InterAlpen viešbutyje įvyko 63-ias kasmetinis Bilderbergo klubo susitikimas. Ypatingas jis tapo tuo, kad įvyko iškart po G7 susitikimo ir 5-ojo pasaulinių ir tradicinių religijų lyderių susitikimo Astanoje. Įvairiuose lygmenyse ir skirtingais aspektais buvo svarstoma svarbi problema – globalinio valdymo kūrimas.„Maža šalis Balkanuose, Makedonija, netikėtai tampa Maskvos ir Vakarų priešpriešos arena“, – rašo The Wall Street Journal. Praėjus pusantrų metų po antivyriausybinių protesto akcijų pradžios Kijeve, panašios scenos vyksta Skopjė gatvėse: pastarosiomis savaitėmis dešimtys tūkstančių protestuojančių užpildė miesto centrą. Jų pyktį iššaukė opozicijos paskelbtos, neteisėtai darytos, žmonių telefoninių pokalbių įrašų ištraukos, žmonių, kurie, anot aktyvistų, nušviečia korupcijos ir grubius piktnaudžiavimo valdžia procesus premjero Nikolos Gruevskio vyriausybėje, rašo straipsnio autorė Valentina Pop.


Neseniai Afrikoje įvyko dar vienos šalies vadovybės pasikeitimas. Perversmo būdu. Kodėl tai svarbu? Kodėl taip pergyvena Prancūzija? Kokia formuojasi Afrikos valstybių kryptis?


Danijos zoologijos sodų darbuotojai niekaip negali nusiraminti: ne per seniausiai užmušė ir išdarinėjo žirafiuką Marių, dabar, štai, viešai išdarinėjo liūtą. Motyvacija tiesiog nuostabi: „Mūsų zoologijos sode prisiveisė pernelyg daug liūtų“. Kitaip sakant, vietoje to, kad kontroliuotų žvėrių dauginimąsi, tie išgamos linkę juos žudyti ir daryti iš to šou bei kviesti į šitą šou vaikus, prie kurių tas žvėris ir nužudomas bei išdarinėjamas. Paaiškinimas, kam tai reikia daryti viešai, irgi verčia iš koto:


ohmanaiLietuva tarp tų valstybių, kurios vykdo visas sankcijas Rusijai ir Baltarusijai. O kaip kiti sankcijų skelbėjai ir diegėjai? O čia aiškėja keisti dalykai. Pasirodo, JAV padvigubino urano pirkimą iš Rusijos. Dar keisčiau, kuo stebisi neatsistebi patys rusai, kad jų valstybė tą uraną parduoda JAV, kuri ukrainiečių rankomis kariauja su jais. Portale "Katiuša" Dmitrijus Svetinas  rašo, kad vien per pirmąjį 2023 m. pusmetį JAV iš Rusijos, skaityk SC "Rosatom", nupirko 416 tonų sodrinto urano-235, t. y. 2,2 karto daugiau nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį ir daugiausia nuo 2005 m.


Pasaulyje, kuriame mes gyvename, viešpatauja laisvoji rinka ir viskas matuojama rinkos verte. Ir dėl to, jeigu jūs neįsipaišėte į rinkos ekonomiką, jūs este bevertis. Didžioji dalis vartojamų daiktų (neoliberalų pasaulyje tai – teisės, įstatymai ir pareigos) turi vertę, tačiau kai kurie dalykai vertės neturi, tai tiesiog išlaidos.Seimo Pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen viešai pareiškė, jog civilinės sąjungos projektas Seime tikriausiai nebus svarstomas iki Seimo Pavasario sesijos, nes neva dabar gali būti sunku surinkti reikiamą paramą jo priėmimui. Tame pareiškime nebūtų nieko keisto, jei ne aplinkybės, dėl kurių nuskambėjo toks pareiškimas. Kovo 5 d. įvyks savivaldybių tarybų ir merų rinkimai.


Pribaltikos „valstybėse“, o tiksliau anglosaksų administruojamose teritorijose, yra vienas didžiausių okrainiečių pabėgėlių ir vietos gyventojų santykis.


Prancūzija ir toliau smarkiai nervinasi dėl to, kas vyksta Afrikoje, kur žlunga kelis dešimtmečius gyvavusi Prancūzijos neokolonijinė imperija, iš kurios per pastaruosius kelerius metus iškrito Centrinės Afrikos Respublika, Malis ir Burkina Fasas.


Mano bičiulis Alius į politiką niekada nesikišo, bet vieną dieną ėmė pritarti pedagogų streikui. Girdi, seniai reikėjo, kiek galima kęsti patyčias? O kur nors turguj, girdint visiems, Alius pradeda šaukti ant gerbiamos vyriausybės, kritikuoti Eurosojuzą, NATO, piktintis euro banknotais ir kuo aistringiausiai ilgėtis lito. Ir vis balsu, tarp žmonių, vis apsidairo, ar girdi kas nors.


Dabartinio Briuselio elito dienos suskaičiuotos ir į jo vietą turi ateiti nauji „krikščioniški politikai demokratai“. Tokią nuomonę šeštadienį išsakė Vengrijos ministras-pirmininkas Viktoras Orbanas, pasisakydamas Rumunijos vasaros universitete Baile Touchnad mieste kuriame pagrinde gyvena etniniai vengrai. Viktoras Orbanas: „Europos komisija, pasak Lisabonos sutarties, yra jos garantas, taip pat kaip ir visų kitų pagrindinių Europos Sąjungos dokumentų. Todėl Europos komisija turi būti bešališka, be išankstinių nuostatų ir garantuoti visų keturių laisvių egzistavimą.Lietuvos Seime, iš esmės, yra vienintelė partija – neoliberalų. Tarp Seimo neoliberlių partijų, nors ir pasivadinusių skirtingais pavadinimais, kad apgauti rinkėją, vyksta grumtynės tik dėl „lovio“, o ne dėl ideologijos ir „vertybių“. Tradicinis partijų suskirstymas į kairiuosius ir dešiniuosius ES nebeveikia, tai įrodė Italija, kurios valdantieji „populistai“ yra tradicinės „dešinės“ ir „kairės“ koalicija.


Žmonių partijos lyderis Gabrielius Landsbergis, komentuodamas mokamo testavimosi klausimą, akcentavo, kad testavimas nėra vakcinacijos pakaitalas. Apie tai skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Landsbergis: prezidentas seniai supykęs ant raginančiųjų skiepytis“.„Jei mes norime pabaigti pandemija, turime vakcinuotis. Suteikti žmonėms papildomas paskatas nesivakcinuoti atitolina pandemijos pabaigą“, nurodė G. Landsbergis. Pasak vyriškio, G. Nausėda pyksta ant tų, kurie ragina kuo daugiau vakcinuotis.


1 октября 1949 года Мао Дзедун провозгласил создание нового государства.


„2022.02.28 18:50 / Šaltinis TV3. Ekonomistai apie Rusijos rublio krizę: „Ganėtinai greitai galime pamatyti ir 300 rublių už dolerį“ Rusijos rublį ištiko krizė – jo vertė nukrito daugiau nei 30 pro…


Kuo labiau stengiasi Vokietijos kanclerė Merkel ir Vokietijos federalinis prezidentas Gaukas laižyti musulmonams atėjūnams užpakalius, tuo atėjūnai labiau jaučiasi Vokietijoje šeimininkais ir ignoruoja šios šalies kultūrą, vokiečių gyvenimo būdą ir papročius.Jūsų dėmesiui pokalbis su šiuo metu Minske gyvenančiu Ediku Jagelavičiumi.


JAV FED (centrinis bankas) turi vos keletą pasirinkimų, kurie nulems visą tolesnę JAV ir Vakarų Europos ekonomikos raidą: 1. Vykdyti restrikcinę monetarinę politiką (mažinti pinigų kiekį M2 ir didi…


Каждая советская школа была увешана портретами Макаренко, главного героя отечественной педагогики. Когда речь заходит про образование, подразумевается, что тогда, при советской власти, мы учились по заветам этого великого педагога, а сейчас, в бездуховные капиталистические времена, идеи Макаренко безнадёжно забыты и похоронены.


Pinigus žmonija darėsi iš brangiųjų metalų. Beveik visi piniginiai ženklai buvo tokie. Nėra brangiųjų metalų – nėra pinigų. Pinigų kiekį ribojo metalų,. Iš kurių jie buvo gaminami, kiekis. 1694 metais grupė bankininkų, kuriuos rėmė karalius Viljamas Oranietis, įsteigė Anglijos Banką. Jis tapo pirmuoju pasaulyje privačiu emisijos centru. Kitaip sakant, grupė privačių asmenų ėmė leisti pinigus. Gudrybė čionai buvo ta, kad pinigai buvo popieriniai ir atseit padengti auksu.


Pakalbėkime dar kartą apie nelegalių migrantų krizę. Suprantu, kad tema jau buvo kiek aprimusi, bet, kai paaiškėjo, jog keli tūkstančiai migrantų ketina jėga šturmuoti sieną, kaip ir buvo numatęs Nacionalinis susivienijimas prieš kelis mėnesius (tik šį kartą Lenkijos sieną), sakyčiau, kad tema vėl atgyja.1997 ir 2000 metais buvęs krašto apsaugos ministras Audrius Butkevičius (1991 metų sausį vadovavo "Sąjūdžio" bojevikų būriui) užsienio žurnalistams papasakojo apie tai, kad į TV centrą Vilniuje supančią minią šaudė būtent jo bojevikai-nacionalistai. Taip dar 30 metų atgal Vakarų specialiosios tarnybos ir lietuviški nacionalistai pirmą kartą Tarybų Sąjungos erdvėje, draskomoje gorbačiovinės „perestroikos“ ir atviros išdavystės, atidirbinėjo „spalvotųjų revoliucijų“ metodikas, kurios vėliau buvo daug kartų tiražuotos potarybinėje erdvėje.


Apie Jeloustouną „plačioji“ visuomenė sužinojo po filmo „2012“. Egzistavo jis, savaime aišku, gerokai prieš filmąir gerokaiprieš filmą tapo žymiu draustiniu, kurį kasmet aplankydavo tūkstančiai turistų iš Amerikos ir užsienio šalių. Bet štai kalbėti apie išsiveržimą, kuris gali pražudyti planetą, kalbėti pradėta daugiausiai būtent po filmo.


Biblija ne kart sako: jeigu gyvensite pagal V-špaties nurodymus, turėsite gausiai duonos ir vynuogių, jus gerbs kiti žmonės, turėsite gausiai vaikų ir t.t. Jums bus daug kuris skolingas, o jūs niekam neskolingi. Jeigu ne, tuomet jums drebės širdis, kaustys baimė, o nesėkmės seks viena baisesnė už kitą. Gal ir ne tais žodžiais pasakyta, bet maždaug. Pakartojimo knyga, 30 – 32 skyriai.2020 m. gegužės 22 d. (penktadienį) premjeras Saulius Skvernelis pavedė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai išnagrinėti futbolo sporto plėtrai reikalingos infrastruktūros poreikį Vilniuje ir iki 2020 m. gegužės 26 d. (antradienio) pateikti Vyriausybės kanceliarijai galimas jos vystymo alternatyvas.Valstybinis transliuotojas, vadovaujamas Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės, skambina pavojaus varpais.Primenama, kad 12–15 metų Lietuvos vaikų teišvakcinuota tik 28 proc. Todėl Vyriausybė ėmėsi veiksmų, kad būtų išvakcinuota kuo daugiau šalies vaikų. „Nesumodama, kaip dar įtikinti tėvus vakcinų nauda, Vyriausybė nuo gruodžio 28 dienos įveda galimybių paso reikalavimus ir vaikams“, - skelbiama analizėje „Profesorius apie vaikų kovą su COVID-19: sunkiausia ligos eiga matoma iki 4 metų amžiaus grupėje“.


Министерство обороны Германии впервые назначило трансгендера Анастасию Бифанг на должность командира батальона. Об этом сообщает немецкий телеканал RBB 24. По информации канала, Бифанг стала командующей 381-ого батальона связи и обеспечения в городе Шторков. Личный состав батальона насчитывает 750 человек.


2015 metų kovo 19 dieną įvairiose Lietuvos vietose policija atliko kratas 9 asmenų, veikiančių prieš Lietuvos valstybę, privačiose valdose. Buvo skelbiama, kad policija, kuri atliko kratas, rėmėsi prokurorų pareiškimais ieškoti uždraustos literatūros. Tačiau pasidomėjus ir pradėjus ieškoti to uždrausto Lietuvoje literatūros sąrašo, jo niekur iki šiol rasti nepavyko, tame tarpe ir Baudžiamajame kodekse. Todėl ekspertai.COVID-19Birželio 3 d. „Sajudžiui“, kuris iš pradžių vadinosi „Lietuvos perestroikos judėjimas“, sukako 30 metų. Tai daugiau nei pakankamas laikotarpis, kad galėtume įvertinti šios organizacijos veiklos rezultatus, jos pliusus ir minusus, duotus pažadus ir realiai nuveiktus darbus.


Не мужским поведением назвала эксперт РИСИ Оксана Петровская слова и поступки европейских политиков, которые во всех своих проблемах сразу спешат обвинить Россию. В частности, глава Европейского совета Дональд Туск, негативно отзываясь о действиях польских властей в отношении Украины, назвал их планами Кремля. В то же время уже невооруженным глазом, и даже отдельным представителям западной прессы, видно, как в Польше и на Украине все больше расцветает фашизм. Две фашиствующее идеологии стали болезненно сталкиваться лбами, и Москва здесь совершенно не причем.


Lietuvoje per parą nustatytas 1 351 naujas koronavirusinės infekcijos atvejis, praneša Statistikos departamentas. Iš viso per visą pandemijos laikotarpį respublikoje buvo užregistruoti 315 066 COVI…


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda Lvove susitiko su Ukrainos prezidentu Vladimiru Zelenskiu.


Na štai, pagaliau nutiko tai, kas minimaliai protingiems žmonėms buvo aišku nuo pačios pradžios - nekompetetingo Apylinkės teisėjo nuteistas KTU gimnazijos direktorius Burgis visiškai išteisintas Apygardos teisme. Nes nepadarė jokio nusikaltimo, griežtai auklėdamas savo mokinę, drįstančią demonstratyviai nepaisyti mokyklos taisyklių ir nesilaikyti duoto žodžio.Tapo žinoma apie lenkų samdinį, kuris lapkričio 25 d. pats susinaikino užlipęs ant minos netoli Artemovsko (Bachmuto).


Согласно отчёту за 1949 год, в Литве, по сведениям ЦРУ, насчитывалось до 20 тысяч «партизан», из которых в активную борьбу были вовлечены около 3500-4000. «Основная цель партизан — это предотвратить коллективизацию земель, используя вооружённую силу. Они стремятся выгнать земледельцев, которых привезли в Литву из Советского Союза, и иногда даже их убивают.


Baltųjų rūmų šeimininkas Donaldas Trampas tik ką uždraudė federalinėse struktūrose organizuoti kritinės rasinės teorijos treningus. Ši teorija tvirtina, kad JAV iš savo prigimties yra rasistinė valstybė ir visi baltieji čia – rasistai.


Lietuvos(?) valdžiagyvių karas prieš Lietuvos visuomenę tęsiasi jau beveik 30 metų. Ir šis epizodas - tik vienas iš eilinių puolimų, pajutus grėsmę savo "elitarinei" VIENOS nuomonės, VIENOS tiesos ir VIENO fiurerio viešpatystei. Juk tai viso labo trečias kartas per visą taip vadinamos "laisvos ir nepriklausomos" Lietuvos istoriją, kai valdančią sistemą aptarnaujančios masinės žiniasklaidos priemonės NESUGEBĖJO užgniaužti kardinaliai priešingos VISUOMENĖS NUOMONĖS.


Sekmadienį į Taivaną atvyko delegacija iš Lietuvos, vadovaujama susisiekimo viceministrės Agnės Vaičiukevičiūtės. Tai pranešė salos užsienio reikalų ministerija. „Taivanas nuoširdžiai sveikina Agnę…Kai socialiniai inžinieriai pristato savo pseudomokslinius pareiškimus visuomenei, dažniausiai jie daro ne šiaip atsitiktines faktines klaidas, bet 180 laipsnių apsuka realybę. Tai realybės inversija – psichologinis asmeninių savybių projektavimas ant politinių oponentų.Šis straipsnis pateiks pavyzdžių kaip realybės inversijos metodas atrodo COVID kontekste: Realybės inversijos taktika nr.1.


Šįsyk mūsų pašnekovas - itin produktyvus ir gabus Trakų gyventojas Aleksandras Makejevas (42 m.), dviejų vaikų tėvas, išleidęs jau penkiolika muzikinių albumų (tarp jų - ir muzika filmams), tris knygas, suvaidinęs lietuviškame seriale „Nekviesta meilė“, vaidinęs Trakų karališkajame rūmų teatre. Apie jo kaip blaivininko, niekada apsvaigus nekūrusio nė vienos dainos, gyvenimą bei jo aštrius kampus jaukiai pasikalbėjome Trakų pilies užkaboriuose.


Šią grėsmingą Tautai valandą - kai virš mūsų Tėvynės pakibo karo pavojus, kaip niekad būtinas susitelkimas ir vienybė. O kas gi geriau gali suvienyti negu tai, kas mums visiems bendra ir ką Tauta paveldi per amžius - tai pasaulėžiūra ir pasaulėvoka, kurios išreiškiamos per kalbą. Todėl kiekviena Tauta turi savo, ypatingą kalbą, perteikiančią jos mąstymą, jos supratimą ir jos dvasią. Tad valykime savo Tautos Dvasią nuo plėnių užneštų laiko, kad ji suspindėtų visu savo grožiu!


Sausio 12 d. neeiliniame Seimo posėdyje, svarstant laikinosios tyrimo komisijos dėl LRT skiriamų valstybės biudžeto lėšų naudojimo ir atskaitomybės sudarymo klausimą, labai aštriai LRT kritikavo ir už tokios komisijos sudarymą pasisakė Seimo narys Naglis Puteikis. N.Puteikis: „LRT seniai pavirto grupės draugų būreliu, kurie vagia pinigus įžūliau negu Lietuvos geležinkeliai. Jeigu išvalėme Lietuvos geležinkelius, išvaikykime ir šitą vagių šutvę.“ „Liberalams, kurie sako, kad sausio įvykių šviesoje negražu prašyti sąmatų.


Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....