Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Lygiai prieš metus amerikiečiai pabėgo iš Afganistano, palikdami dešimtis tūkstančių su jais bendradarbiavusių afganų.


Tikroji įvykių padėtis. Puikus trumpas multiplikacinis filmukas


Pasaulio įvykių apžvalga.


Donecko liaudies respublikos teismas paskelbė kaltinimus penkiems užsienio samdiniams, kurie kovojo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pusėje Donbaso teritorijoje.


Artėjant rudeniui, kai padaugėja susirgimų ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino COVID-19 ligos testavimo tvarką ir epidemijų skelbimo kriterijus. Šie pakeitimai padės užtikrinti sklandų gydymo įstaigų darbą ir suteiks savivaldybėms įrankius augant sergamumui operatyviai reaguoti ir kontroliuoti situaciją. Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio teigimu, šiemet mūsų laukia įprasta mokslo metų pradžia.Vladimiro Putino ir Sergejaus Šoigu pareiškimai 10-ojoje Maskvos tarptautinio saugumo konferencijoje


Rusakalbiai latviai tapo mažiau palankūs Rusijai. Taip skelbia pribaltikos propogandistai. Bet yra mažas niuansas.


Žurnalistė Rūta Janutienė su masonu Kęstučiu Skrebiu apsilankė Naisiuose ir pagyrė Ramūną Karbauskį.


Lietuvoje yra be galo daug pažintinių takų ir dauguma iš jų yra apleisti, o kai kurie palikti likimo valioje. Kodėl taip yra, kodėl jie palikti likimo valioje? Kita tema – Karbauskio festival…


Įspėjamasis signalas: Vakcinos normalizavimas meluGyvenu šalia Varnių regioninio parko. Dažnai į svečius atvyksta svečių iš užsienio ir kitų Lietuvos kampelių. Esant geram orui, norisi svečius nusivežti į apylinkes ir jiems kažką parodyti. Nesenai…


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.


Rūtos Janutienės akių „draskymas“ eterio metu ir nepatogių pašnekovų išjunginėjimas yra norma, kaip norma tampa ir konservatorių garbinimas. Iš vienos pusės atrodytų, kad Janutienė kritikuoja atski…


Pasidžiaukime įspūdinga, nuoširdžia ir prasminga švente Naisiuose.Tegul žmonių džiaugsmui nebūna pabaigos. AČIŪ renginio organizatoriams ir visiems Naisių žmonėms už dvasingą Žolinių šventę. AČIŪ už širdis pabudinusį renginį. Ačiū visiems - mylimiems ir mylintiems - suėjusiems, suvažiavusiems, suplaukusiems. Jūsų buvo dešimtys tūkstančių. Nesuskaičiuotų niekas. Gera buvo į Jus žiūrėti. Patikėkite.


Kiekvienais metais Sovietinės valstybės saugumo darbuotojai ir Lietuvos Religinių reikalų kulto įgaliotinis darydavo vizitaciją. Pas šios parapijos dekaną monsinjorą gerb. L.M. Vizito tikslas abipusiai piniginiai susitarimai, kiek vertas jo žinioje esantis kunigas. Susitikimo aplinkybes buvo stengiamasi nuslėpti nuo aplinkinių.„JAV ir jų vasalai grubiai kišasi į suverenių šalių politinius procesus, organizuoja provokacijas, perversmus, pilietinius karus, gąsdinimais ir spaudimais priverčia nepriklausomas šalis paklūsti j…


Buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Mečys Laurinkus perspėjo, kad pastaruoju metu suintensyvėję prieš Lietuvą ir jos valdžios sprendimus nusiteikusių veikėjų veiksmai rudenį tik dar labiau stiprės, o įtakos tam turės ir vis gilėjančios ekonominės šalies problemos.Taip jis tvirtino reaguodamas į už šnipų tinko Lietuvos sukūrimą nuteisto Algirdo Paleckio ir jo bendražygių elgesį. Apie tai M. Laurinkus pasakė „Senukų (Žinių )radijo“ laidoje. „Lietuva susiduria su ekonomine krize po kovido, ją pagilino Rusijos karas prieš Ukrainą, o rudenį ji dar pagilės.


Baltijos šalių vadovai tęsia rusofobišką konkursą dėl prizo nominacijoje „Kas aplenks Zelenskį „Pagrindinio naujausios istorijos neonacio“ titulu.


Lietuvą masiškai palieka jauni žmonės, dalis jų užsienyje jau įsitvirtino, ten sukūrė šeimas ir pasiliko gyventi. Liberalai (galimai apsirūkę) sugalvojo triuką, kaip būtų galima „atjauninti“ sensta…


JAV mokesčių rinkėjas rengia naujus agentus naudoti "mirtiną jėgąUkrainiečiai supranta, kad jų derlius yra tiesiog vagiamas ir Zelenskio valdžia jį pusvelčiui parduoda Europai bei kitoms šalims. Kai kurie ukrainiečiai supranta, kad artėja badas ir sunkūs laikai.…


Žolinės proga surengiau "Nacionalinę ekspediciją" į kontoros "Ragai ir kanopos" valdas, kur kieme, po atviru dangum, yra naikinami Lietuvos piliečių sudovanoti dviratukai.


Baltijos šalių vadovai tęsia rusofobišką konkursą dėl prizo nominacijoje „Kas aplenks Zelenskį „Pagrindinio naujausios istorijos neonacio“ titulu.


Rusai vėl gaišta laiką ir energiją JAV dominuojamose tarptautinėse organizacijose, nes JT kelia susirūpinimą dėl Ukrainos karinių atakų prieš Zaporožės atominę elektrinę. Kodėl Kremlius mano, kad Vašingtonui ar JT tai rūpi? Kodėl rusai tiesiog nesunaikina Ukrainos artilerijos ar raketų pozicijų, atakuojančių atominę elektrinę?


Žydai nužudė tris sirusIzraelio žydus reikia utilizuoti


Skandalas! Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) išsiaiškino valstybės lėšų grobstytojus! Jūs tik paklausykit!ŽŪM nuosekliai remia kaimo bendruomenes ir kasmet jas kviečia teikti paraiškas gauti valstybės paramą savo projektams vykdyti. Asociacija "Naisių bendruomenė" tokią paraišką pateikė ir gavo 2000 Eur (du tūkstančius eurų) Žolinės šventei organizuoti.


Revolver news: FTB slepia kritinius įrodymus apie sausio 6 d. "Pipe Bomber"


I dalis ČIA. Kas sudaro Baltarusijos opoziciją ir kokie Baltarusijos opozicijos tikslai? Baltarusijos opozicijos jėgos nuo pat masinių protestų pradžios aktyviai kūrė struktūras, alternatyvias esamai šalies valdymo sistemai.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.Pirmasis istorijoje USA karinių jūrų pajėgų pidarasinis sraigtasparnis su pidarasų įgula.


Lietuvos pareigūnai rugpjūčio 11 d. vakare sulaikė autobusu pakeliui namo iš Minsko grįžtančią „Tarptautinio geros kaimynystės forumo“ pirmininkę Eriką Švenčionienę. Po kelių valandų paleido.


Šitas cinikas dar drįso priekaištauti mano mamai teisme, kad ji nesigaili už neva jos padarytus nusikaltimus. Gal Jakutis atsiprašys mano mamos, kad sukurpęs jai niekuo nepagrįstus kaltinimus, kuri…


Lietuva – Labai Didelių Pelnų Šalis. Smulkaus verslo ir viduriniosios klasės naikinimo pradininkai – Maxima renčia prekybcentrius kaip grybus ir per krizes didina apyvartas. Išsislapstę Maltos ir Kipro holdinguose įvairiausiais tarpusavyje susijusių firmų manipuliavimais pelnus išsiveža ten, kur mokesčių mažiau. Maxima, žinokit, labai už skaidrumą!


Yra edukuotų pas mane komentaruose besididžiuojančių, kad gyvena demokratiškoje, kapitalistinėje, klestinčioje šalyje.Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) informuoja, kad per tris vakcinacijos mėnesius nuo vakcinacijos nuo COVID-19 ligos pradžios (nuo gruodžio 27 dienos iki kovo 31 dienos) sulaukė 1742 prane…


Šį kartą apie Erikos Švenčionienės sulaikymą Medininkų muitinėje, Gitano Nausėdos „žygdarbį“ atimant pilietybę ir apdovanojimus iš Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago, „Ukrainos laimėjimus“, elektros kainas, artėjantį rudenį bei visa kita.


JAV vagia naftą iš okupuotos Sirijos dalies


Generate malicious QR codes to hack phones and scanners


Ir Rusijos prezidentas savo kalbą pradėjo būtent nuo šito — tuo metu pažymėjęs, kad jau pačioje koronaviruso pandemijos pradžioje, kai daugelis situaciją šalyje ir pasaulyje vertino kaip absoliučią neaiškumą, jis, kartu su nerimu, buvo tvirtai įsitikinęs, kad rusai būtinai įveiks visus išbandymus.Balandžio 12 - Pasaulinė aviacijos ir kosmonautikos diena


Anatolijaus Šarijo nuotykiai laisvoje nepriklausomoje demokratinėje civilizuotoje vakarietiškoje klestinčioje gerovės Lietuvoje.


Nors dabartinė valdžia nelabai nori diskutuoti apie pensijos nutolimą iki 72 metų ir natūraliai vengia šios sunkios temos, tačiau negalvokime, kad tai nauja ir jiems svetima idėja.


Sprendžiant iš visko, mes stebime paskutinį „Marlezono baleto“ veiksmą, tapusio vienu iš aukščiausio lygio karinio-pramoninio  komplekso neefektyvumo simboliu ir fantastiškiausio USA generaliteto korumpuotumo apsireiškimu.


Kijevas ir jo rėmėjai Vakaruose (pirmiausiai Amerikoje) kaip visada dėl visko kaltina Rusiją, kuri tariamai ruošia karinę intervenciją į Ukrainą, o Maskva aiškina, kad agresijai, skatinami Vašingtono, rengiasi ukrainiečiai, ir perspėja, kad tai gali sužlugdyti Ukrainos valstybingumą. Papildomai situaciją paaštrino pastarosios prezidento Vladimiro Zelenskio pareiškimas: "NATO yra vienintelis kelias užbaigti karą Donbase.Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skelbia, jog liepos mėnesį elektros energijos kaina didmeninėje elektros rinkoje didėjo 36,8 proc. lyginant su praėjusiu mėnesiu.​ 2022 m. liepos mė…


Bet vienus draugus mes tikrai turime. Nors jie to ir nežino. Bet jie juk kažkada pažadėjo mums draugystę ir tai patvirtinta metalinėje lentoje ant Rotušės pastato Vilniuje. Jie toli, bet lietuviai …


Kas nesate girdėję, susipažinkite su su „Apollo 17“ vado Judžino Sernano 2012 metais padarytu pareiškimu garsiausio amerikiečių astronauto - Neilo Amstrongo laidotuvėse, kuris pasak NASA legendos, tariamai buvo pirmasis žmogus, nužengęs ant Mėnulio paviršiaus. Šiame laidotuvių ceremonijos metu padarytame pareiškime, J. Sernanas paaiškina, kodėl pilotuojami skridimai į Mėnulį yra neįmanomi ir kodėl astronautai apie tai tylėjo.


Pedofilas superšnipas Jeffrey Epsteinas!


Skaitytojos atsiųstas laiškas: „Mano mama jau 3 metus skundėsi, kad maistas ir vanduo „sunkiai nusileidžia“. Prieš 3 mėnesius mamai pablogėjo: darė tyrimus, ji rijo „šlangas“, bet niekas padėti neg…Arunas Dulkys: jeigu mokiniai testuosis,jų laukia skausminga mirtis nuo adatos


Vakar Jungtinėse Amerikos valstybėse peiliu buvo sužalotas Irano rašytojas Salmanas Rushdie.


Trumpai apie tai, kas nutiko, naudokime Rusijos prezidento Vladimiro Putino žodžius, kuris palygino šiuolaikinį politinių keistuolių šou su gyvūnų pasauliu. Lietuvos Tabakis dar kartą, sparčiai iššokęs iš Vašingtono Šerchano nugaros, bandė patampyti kinų drakono uodegą. Maniakiškai atkakliai oficialus Vilnius bando sunaikinti diplomatinius ir dėl to ekonominius santykius su galinga Kinija, viena didžiausių ekonomikų pasaulyje.


1991 m. griuvę kompartijų sekretoriai Beloveže išardė antrą chazarų kaganatą – TSRS. Priminsiu, Antrasis Chazarų kaganatas (1917 m.) buvo suorganizuotas tam, kad sunaikinti carą, Rusijos imperiją, rusų aristokratiją, elitą, etapais perimti nuosavybę, padarant ją, pradžiai, „visaliaudine“. Lietuvai pasisekė, atsirado sąlygos atgauti nepriklausomybę (1, 2)


Apie (ne)pagarbą Lietuvai.Russian Killnet hackers stolen Lithuanian president gay G.Nauseda passport


Pažemindamas visą Europos Sąjungą (ES) bei viso pasaulio demokratinę visuomenę, Vengrijos užsienio reikalų ministras Peteris Sijartas (Péter Szijjárt) liepos 21 d. atvyko į Maskvą aptarti, kaip įsigyti daugiau rusiškų dujų. Esą siekdama užtikrinti energijos tiekimo saugumą, Vengrijos vyriausybė savavališkai (nederindama su Lietuva ir ES) nusprendė įsigyti papildomus 700 mln. kubinių metrų gamtinių dujų prie ilgalaikių sutarčių numatytų kiekių. Svarbu pažymėti, kad Vengrijos ministro vizitas į Maskvą iš anksto buvo neskelbtas ir su Lietuva ir ES nederintas.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


„Jau atsiranda vis daugiau įrodymų, kad Lenkija nėra „viena geriausių JAV draugų“. Pagrindinė to priežastis – mūsų šalies teritorija bus mūšio laukas, o lenkai – patrankų mėsa. JAV“, – rašo laikraščio stebėtojai. Šiam faktui patvirtinti užtenka pažvelgti į Baltųjų rūmų veiksmus Ukrainoje... Visi supranta, kad Vašingtonas galėjo išvengti Ukrainos krizės.


Kijevui tiekiami amerikiečių ginklai pateks į viso pasaulio nusikaltėlių rankas, pareiškė Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas. Šiuo atžvilgiu jis pasiūlė „kartu su atsakingomis šalimis“ pagalvoti apie tarptautinio ginklo, iš pradžių importuotų į Ukrainą, konfiskavimo instituto įkūrimą.How to crash QR codes and Android system app programmatically


Antradienį, kiek po 17 val., ant Panevėžio vakcinacijos centro laiptų mirė paskiepyta Pficer/BioNTech preparatu 80-metė moteris. Medikams nepavyko jos atgaivinti.


Pernai rašiau (lebionka.blogspot.com)*, kad mano gyvenimas (išvykimas iš namų, pasivaikščiojimai, išvykos automobiliu ir t.t.) yra akylai stebimas ant gretimo namo (Vileišio g-vė Nr.14) įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų pagalba. Gavusi mano 2021-12-15 d. skundą dėl ant Vileišio Nr.14 namo įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija (VDTAI) atliko tyrimą ir nustatė, kad kameros buvo įrengtos neturint daugumos šio namo daugumos gyventojų sutikimo, jomis stebimos nuo šio namo nutolusios viešos erdvės.  VDTAI nutarimo ( 2012-07-01 Nr. 2R – 311(2.13.


Klaus Schwab how to create cyber apocalypse power grid down banking offline Ransomware atack


1999 metais per NATO antskrydžius nukentėję serbai savo kuūnuose turi rekordinį urano kiekįJau niekam pasaulyje ne paslaptis, kad Lietuva po paskutinių rinkimų tapo labai drąsia ir principinga šalimi. Nesutinkate? Prisiminkime. Pirmiausiai mes principingai nesutikome su rinkimų kaimyninėje valstybėje rezultatais ir savo nuožiūra paskyrėme jai prezidentę, nutylėdami, kad jos namuose buvo rasta beveik milijonas dolerių grynais, kuriuos pas mus turėti ir atsiskaitinėti jau tapo nusikaltimu.


How To Create Windows Computer Virus.A computer virus is a program or piece of code that is loaded onto your computer without your knowledge and runs against your wishes.


Valdžioje esančiai šaikai nesiliaujant griauti ir kenkti, verta prisiminti senas, bet nepraradusias aktualumo pastangas kurti.1917 m. pabaigoje parašytoje ir 1919 m. Ženevoje išleistoje knygoje „Sur les Confins de deux Mondes. Essai synthétique sur le problème de la Civilisation Nationale en Lituanie“ („Dviejų pasaulių takoskyroje.


Kariuomenė tradiciškai negali dalyvauti politinėje veikloje. Lietuvoje kariuomenė dalyvauja kuriant neapykantos grupes skirtas diskriminuoti Lietuvos piliečius.


Kaliningrado tranzito skandalo įkarštyje prabilta apie tai, jog reikėtų peržiūrėti Kaliningrado srities priklausomybę Rusijai, kadangi Kaliningradas esą buvo perduotas Rusijai valdyti tik 50 metų. Ar iš tikrųjų?MES pradėjome KARĄ prieš Rusiją.Mes - Vakarų šalys, o tiksliau - Vakarų šalių valdantieji .To karo tikslas - sunaikinti Rusiją. Tas karas pradžioje pasireiškė MŪSŲ karinės infrastruktūros pritraukimu prie Rusijos sienos. TSRS laikais NATO tankai stovėjo Vakarų Vokietijoje, už tūkstančių kilometrų nuo TSRS sienų.TSRS subyrėjo , o tada Rusija pasakė - Mes nesame priešai, Mes draugai. Mokykite mus demokratijos ir kapitalizmo .


Žmogaus teisių organizacijų koalicija, kuriai šiuo metu pirmininkauja Tolerantiško jaunimo asociacija, kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydama Aukščiausiosios Tarybos deputatės dr. Zitos Šličytės atžvilgiu pradėti ikiteisminį tyrimą. Mat koalicija, itin besirūpinanti LGBT reikalais, teisininkės kalboje, pasakytoje per iškilmingą Kovo 11-osios posėdį Seime, įžvelgė... neapykantos kalbą.


Planas deginti mazutą yra pasibaisėtinas, o dėl padėties VŠT gali tekti organizuoti parlamentinį tyrimą, – teigia Demokratų frakcijos nariai Lukas Savickas ir Tomas Tomilinas Prieš savaitę energeti…


Lietuvos respublikos išlaikoma įmonė "Lietuvos Radijas ir Televizija" pirmadienio vakarą atliko tiesioginę injekciją į Lietuvos televizorių veizėtojų smegenis. Nepatvirtintų šaltinių duomenimis, daugmaž porimtėje laidoje parodytas blondininio anekdotizmo lygio intarpas žiūrovams turėjo sukelti kognytivinį disonansą, užblokuoti smegenų neuronų neuromediatorius ir tokiu būdu sukurti imunitetą puolančios Rusijos informacinėms atakoms. nes su užblokuotomis smegenimis - nesvarbu į ką žmogus žiūri - į


Trys Krašto apsaugos ministerijai pavaldžios įstaigos – Gynybos resursų agentūra, Infrastruktūros valdymo agentūra bei Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas – persikėlė į naujas patalpas „Cloud Offices“ biurų pastate, Vilniaus Šnipiškių mikrorajone. Liepos 26 d. naujose patalpose krašto apsaugos sistemos darbuotojus aplankė ir sėkmingų darbų naujoje aplinkoje palinkėjo anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas, Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas. Ministras su viceministru Viliumi Semeška bei įstaigų vadovais taip pat aptarė einamuosius jų projektus.2022 m. liepos 6 d. vaizdo įraše dr. Johnas Campbellas, į pensiją išėjęs slaugytojas ir pedagogas, dirbantis Jungtinėje Karalystėje, kalbėjo apie kovido vakcinas: „Žuvo daug daugiau žmonių, nei tikėjomės, remiantis ankstesniais penkeriais metais“, – tvirtino Campbellas. „Kas čia vyksta?“2013 m.


Amerikos žurnalistai Baltuosiuose rūmuose rado šaltinį, kuris teigė, kad Joe trejus metus negalėjo dirbti be stebuklingų tablečių nuo demencijos.


Vytautas Mikalauskas sako tiesą, o A. Butkevičius stumia eilinę dezo - anglosaksams naudingas versijas apie RF įtakos agentus Lietuvoje, lygtai mūsų ,,elitas" savarankiškai priimtų tokius politinius sprendimus.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis