Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Darosi akivaizdžios kylančių valstybių pastangos kurti paralelinę daugiašalę architektūrą, kuri nesusijusi su liberalia santvarka ir, greičiausiai, pačiu fundamentaliausiu būdu pakeis tarptautinę politiką ir ekonomiką. Amerikiečių oficialūs asmenys įprato apibūdinti JAV-Kinijos santykių ateitį kaip svarbiausią tarptautinės politikos dramą. Lapkričio pradžioje, kai Obama susirengė susitikti su savo kolega Si Czinpinu, valstybės sekretorius Keris pareiškė savo klausytojams Vašingtone: „Amerikos-K

Pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė Ukrainos centre susitiko su Europos Tarybos (ET) Generaline Sekretore Marija Pejčinović Burić.D. Nausėdienė pristatė Ukrainos centro veiklą, tikslus, įgyvendinamus projektus ir ateities perspektyvas. „Labai vertiname ET paramą Ukrainai ir jos žmonėms, ypač Ukrainos vaikams. Kaip žinome, Lietuvai pirmininkaujant ET Ministrų Komitetui daugiausia dėmesio bus skiriama būtent Ukrainai. Remti Ukrainą, padėti jai apsiginti nuo Rusijos agresijos – svarbiausi Lietuvos pirmininkavimo prioritetai“, - pasakė pirmoji valstybės ponia.

Skirkite 0,6 proc. GPM Nacionaliniam susivienijimui ir 1,2 proc Pro Patria sambūriui. Parama partijai yra atskira nuo 1,2 proc., kuriuos galima skirti visuomeninėms organizacijoms.Artėjant ilgai lauktoms vasaros olimpinėms žaidynėms ir labai nepopuliariai E.


CHALIAVA – nuo hebrajiško žodžio „chalev“ – „pienas“. Prieš šimtą metų sionistų organizuotas vajus rinkti pinigus pienui žydų vaikams Palestinoje arba Rusijos „sėslumo zonoje“ pavertė žodį „chalev“ nemokamo daikto/dovanos sinonimu. Iš to ir yra kilusi frazė „na chaliavu“, reiškianti „einu pasiimti nemokamo pieno“.


Vos tesutinki lietuvį inteligentą arba apie tokį išgirsti, žinok - greičiausiai turėsi reikalą su žmogumi, kuris "atsimena, kodėl esame laisvi", yra "edukuotas-vakcinuotas", "palaiko Ukrainą" ir t. t. Žodžiu, kuris yra arba idėjinis valdžios klapčiukas, arba tiesiog prisitaikėlis.1990 metais Lietuva politiniu ir teritoriniu klausimu tapo laisva demokratiniais pagrindais atkurta Respublika. Nors Lietuva tapo politiškai nepriklausoma,  energetinis priklausomumas nuo Rusijos buvo itin didelis, o tai, kaip suprato Lietuva ir kitos Baltijos valstybės, buvo tik esama ir, galimai viena iš priemonių ateityje Rusijai „siųsti“ į Lietuvą ne tik dujas, bet ir savo įtaką. Todėl nenuostabu, jog Lietuva šiandien yra orientuota būti absoliučiai nepriklausoma nuo Rusijos energetikos.


Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda pareiškė, kad Lenkija yra pasirengusi savo teritorijoje dislokuoti branduolinius ginklus, jei taip nuspręstų NATO sąjungininkai. Pasak jo, JAV branduolinių ginklų dislokavimas Lenkijoje „jau kurį laiką yra derybų su Jungtinėmis Valstijomis tema”. „Jei mūsų sąjungininkai nuspręs dislokuoti branduolinius ginklus kaip bendro branduolinių ginklų naudojimo dalį ir mūsų teritorijoje, kad sustiprintų NATO rytinio flango saugumą, esame tam pasirengę”, – pareiškė A. Duda „Fakt” leidiniui.www.laikmetis.ltNoriu parašyti apie visai netyčia atrastą, labai iškalbingą neformalaus ugdymo leidinį „Vaivorykštės lobiai“, kurio pirmo leidimo viena iš sudarytojų yra LGBT bendruomenės atstovė, šiuo metu Lygių galimybių kontrolierės pareigas Lietuvoje užimanti, Seimo nario Juliaus Sabatausko duktė Birutė Sabatauskaitė.
Keliuose naujuose interviu Nacionalinio ralio parlamento vadovė Marine Le Pen teigia, kad remia Matteo Salvini, o ne Giorgia Meloni, nepritaria Prancūzijos dalyvavimui NATO ir netiki E. Macrono Europos vizija. Prancūzijos partijos "Nacionalinis ralis" vadovė Marine Le Pen atmeta teiginius, kad ji ir Italijos ministrė pirmininkė Giorgia Meloni yra tos pačios politinės pakraipos, ir tvirtina, kad jos iš esmės yra labai skirtingos politikės. Interviu Vokietijos laikraščiui "Die Welt" ir Italijos laikraščiui "La Repubblica" G. Le Pen teigia, kad G. Meloni yra pernelyg nuosaiki, remia NATO ir nėra euroskeptiška politikė.


Ar įmanoma šioje sistemoje išauginti sąmoningus vaikus? Kaip veikia sistema ir ar yra pasaulyje vieta, kur būtų galima nuo jos „pabėgti“? Vaidas ir Eglė apie gyvenimą, vaikus, dabartinę sistemą bei…


"Neišmintinga" leisti Ukrainai prisijungti prie NATO - Kisindžeris


Remiantis Lietuvos įstatymais, nuo karo į mūsų šalį atbėgę ukrainiečiai savo automobilius turėtų užregistruoti „Regitroje“ ir gauti laikinus numerius, jei čia užtrunka ilgiau kaip 90 dienų per metus. Visgi, atsižvelgiant į susiklosčiusią neeilinę situaciją, jei ukrainiečių transporto priemonės nėra laikinai registruotos, dėl to susilaukti baudų neturėtų. Apie tai skelbia valstybinis transliuotojas publikacijoje „Ukrainiečiai Lietuvos keliuose važinėti gali ir be techninės apžiūros: paaiškino, kaip elgtis patekus į avariją su užsieniečiu“.


Prof.Valentinas Katasonovas, straipsnio portale "Fondsk" vertimas. Prisiminiau Zbigniewą Brzezinskį (1928-2017), nes, kad ir kaip būtų keista, daugelis jo teiginių apie Rusiją yra naudingi Rusijos vadovybei. Brzezinskio pastabos apie Rusijos ir Ukrainos santykius, Vakarų poziciją dėl Ukrainos, Rusijos ir Ukrainos santykius ir Krymo inkorporavimą į Rusijos Federaciją šiandien yra ypač aktualios. Dar straipsnyje "Priešlaikinė partnerystė" (1994 m.) Brzezinskis rašė: "Rusija gali būti arba imperija, arba demokratija, bet ne abiem kartu...Strateginės aplinkybėsUkrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis savo kasdieniame vaizdo kreipimesi pranešė, kad sekmadienį su kariuomenės vadu Oleksandru Syrskiu ir gynybos ministru Rustemu Umerovu kalbėjosi apie Časov Jarą ir kitus karštuosius fronto taškus. „Mes ruošiamės (driskių puolimui)“, – sakė V. Zelenskis, pakartodamas A. Syrskio perspėjimą, kad Rusija siekia užimti Časov Jarą iki gegužės 9 d. Karo nusikaltėliui putinui tai esą būtų dovana vienos didžiausių Rusijos valstybinių švenčių proga.


Šios savaitės gale Vilniuje bei Trakuose vyks vadinamasis „Sniego susitikimas“, kuriame dalyvaus tiek vietinės valdžios bei užsienio politikos atstovai, tiek ir Jungtinių Valstijų, Europos Sąjungos bei kiti NATO bloko atstovai; į šį renginį žada atvykti ir sisteminės Vakarų žiniasklaidos numylėtinis, garsusis Rusijos ekonominis nusikaltėlis Michailas Chodorkovskis, o taip pat ir kiti pro-amerikietiškos krypties Rusijos „opozicionieriai“.


Jei šiandieninėje politikoje yra asmenybė, tai prezidentas Putinas.


Yra tokia išsigimusi Homo sapiens rūšies veislė - sorošiukai-švabukai, kuriems laisvė – smėlio dėžė vidury miesto, pavadinta pliažu, paminklas mažai kam žinomam Amerikos narkomanui Zappai, nugriautas puikaus rašytojo Petro Cvirkos paminklas, o vietoj jo ant vejos vykstantis ponios, „labai nekenčiančios lietuvių“, konditerių šabašas, dar moteris, save identifikuojanti kate ir norinti gydytis pas veterinarą, dar šešiaspalvė pėsčiųjų perėja, daugybė „socialinių lyčių“, išprievartauti kūdikiai, verčiami masturbuotis mažamečiai ir t.t. Pasaulis suskilo į bepročius ir sveikus.


Sausio 19 d. buvo užfiksuota, kad Amerikos vyriausybės skolinimosi limitas išnaudotas. Amerika jau ilgą laiką gyvena skolon. Įmonių ir bankų, piliečių ir valstybės skolos vis didėja. Federalinis biudžetas yra nuolat nesubalansuotas - išlaidos viršija pajamas. Biudžeto deficitas dengiamas skolinantis (daugiausia skolinantis JAV iždo obligacijas). Valstybės skola didėja. XX a. pradžioje JAV valstybės skola buvo matuojama milijardais dolerių. 1910 m. ji buvo 2,7 mlrd. dolerių, o 1920 m. - 26,0 mlrd. dolerių. JAV dolerių. 1981 m. skola pirmą kartą viršijo 1 trilijoną dolerių. 2020 m. gruodžio 31 d.Rusijos gynybos ministerija kariniame-techniniame forume „Armija-2022“ pirmą kartą pademonstravo nepilotuojamą orlaivį Bayraktar TB2, kurį per specialiąją operaciją Ukrainoje numušė Rusijos oro gyn…


Beskaitinėdamas lietuviškojo mokslo naujienas netikėtai aptikau įdomaus projekto „Mokslo pieva“ tyrimų ataskaitą. Intriguojančiu pavadinimu: "Radikalia politinės valdžios kritika pasižyminčių tinklapių socialinis tinklas". Tačiau didžiausia staigmena buvo aptikti toje ataskaitoje ... kukliojo blogerio personažo paminėjimą. O būtent - mano LiveJournalo blogo zeppelinus.livejournal.com, kuris dėl pabėgimo į neįpareigojantį Facebookinį formatą nepildomas jau koks pusantrų metų. Skaitau, ką sudėtin


LRT šiandien rašoma, kad Seimo šią savaitę priimtos pataisos dėl migrantų apgręžimo užtikrina tiek šalies galimybę saugoti savo sienas, tiek pagarbą žmogaus teisėms, todėl prezidentas Gitanas Nausėda jas pasirašė, teigia Prezidentūra.  Penktadienį prie Prezidentūros sorošinės NVO atvežė du autobusus etatinių protestuotojų už "žmogaus teises." Šie sorošo peniukšliai pasisako už bet ką, kas griauna mūsų valstybę.


ohmanaiLietuva tarp tų valstybių, kurios vykdo visas sankcijas Rusijai ir Baltarusijai. O kaip kiti sankcijų skelbėjai ir diegėjai? O čia aiškėja keisti dalykai. Pasirodo, JAV padvigubino urano pirkimą iš Rusijos. Dar keisčiau, kuo stebisi neatsistebi patys rusai, kad jų valstybė tą uraną parduoda JAV, kuri ukrainiečių rankomis kariauja su jais. Portale "Katiuša" Dmitrijus Svetinas  rašo, kad vien per pirmąjį 2023 m. pusmetį JAV iš Rusijos, skaityk SC "Rosatom", nupirko 416 tonų sodrinto urano-235, t. y. 2,2 karto daugiau nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį ir daugiausia nuo 2005 m.
Savo FB paskyroje prof.Povilas Gylys 2023.08.12 rašo: V.LANDSBERGIO CHUCPA. Stalininis komjaunjuolis (100 proc.), marksizmo dėstytojas (100 proc.), Dėdulė (95 proc.), profesoriaus vardą išimties tvarka (nebuvo habilituotas daktaras, o tuo metu tai buvo privaloma sąlyga) LKP CK biurui tarpininkaujant gavęs (99 proc.), nacionalizuotą šeimos turtą LKP CK sprendimu atgavęs (99 proc.), savo suolo draugą A.Sakalą KGB galimai įdavęs (90 proc.) vykdo eilinę CHUCPOS akciją: už "kolaboravimą" puola Justiną Marcinkevičių. Ne jam teisti J.Marcinkevičių. V.Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 09 11:00


Galvojate, kad CBDC ateities reikalas? Kad grynieji pinigai bus uždrausti kada nors? Kad reikės kažkokių ypatingų įstatymų, poįstatyminių aktų, instrukcijų ir tvarkų?Nieko tokio nereikės, tiesiog proceso pabaigoje, vieną gražią dieną bus uždrausta atsiskaityti grynais ir viskas. Arba tai bus padaryta ir be jokių draudimų, tiesiog kaip "verslo iniciatyva". Nepriklausomos Lietuvos Respublikos "centrinis bankas", pasirodo, dar 2019 metų vasario 5 d.


Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškime prezidentui ir kitiems aukščiausiems šalies vadovams bei generalinei prokuratūrai be kita ko buvo pareikalauta pradėti ir tyrimą dėl viešojo intereso gynimo bei nustatyti, ar vykdant elektros rinkos liberalizavimą nebuvo pažeistas Konkurencijos įstatymas, o taip pat ištirti, ar valstybės pareigūnai ir valstybinių įmonių vadovai nepažeidė valstybės tarnautojų etikos kodekso ir ar nebuvo padaryta nusikalstamų veikų.
Bilderbergo susitikimas vyko"Bilderberg 2023" darbotvarkėje dirbtinio intelekto (DI) klausimas yra vienas svarbiausių: "Lisabonoje vyksiančiose verslo ir politikos elito derybose daugiausia dėmesio bus skiriama dirbtiniam intelektui". Kodėl dirbtinis intelektas?  Dirbtinis intelektas yra galingiausia karo technologija - Pentagonas tai oficialiai paskelbė Bilderbergo klubo susitikimo išvakarėse.


Kas gali suvienyti mus? Asmenybės? Tikrai ne, kokios tobulos nebūtų, nes jos visada vieniems patiks, kitiems ne.Suvienyti mus gali bendras tikslas. Ir programa tam tikslui pasiekti, kuriai kiekvienas pritartų. Ir tokia programa yra. Ją parašiau prieš 4 metus. Kiekvieną punktą diskutavom, taisėm, pildėm Kauno forume. Po to ji tapo Lietuvos šeimų sąjūdžio programos esmine, reformine dalimi.Živilė Pinskuvienė ir Visvaldas Matijošaitis - du Lietuvos savivaldybių deimantai,  už kuriuos pasisakė dauguma rinkėjų: už Ž.Pinskuvienę apie 80%, o už V.Matijošaitį apie 60%. Kiek procentų nušmugeliavo konservatninkai - karinė paslaptis (Palangos atvejis), bet ir tai nesutrukdė protaujantiems lietuviams atskirti grūdus nuo pelų. Šie rinkimai parodė, kad net valdžios resursas valstybės naikintojams jau nepadeda. Žmonės pasirinko sugebančius ir dirbančius.  Kiek purvo buvo išpilta ant Matijošaičio, kiek kenkta Pinskuvienei! Nepadėjo. Žmonės mato darbus, todėl balsuoja.Tie, kurie gali išprievartauti, taip pat gali kovoti už savo šalį. O tas, kuris atsisako šaukimo į kariuomenę įsakymo, yra dezertyras, - sakė buvęs prezidentas Milošas Zemanas interviu CNN. Jis reagavo į visuomenėje tvyrančią įtampą dėl nepilnametės merginos išžaginimo ir pasikėsinimo nužudyti Plzene. Pasak SPD lyderio Tomio Okamuros, nusikaltimo vykdytojas buvo jaunas ukrainietis, o vidaus reikalų ministras Vitas Rakušanas slėpė jo tautybę. "Aš esu už pagalbą pabėgėliams. Bet kodėl Rakušanas taip siekia nuslėpti nusikaltėlio tautybę?" - klausė Zemanas klausė CNN laidoje.


Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centro (LGPOC) vadas, profesorius Eduardas Vaitkus tapo tam tikru netikėtumu šių metų Prezidento rinkimuose – jis pateko tarp aštuonių, kurie realiai dalyvaus pirmajame rinkimų ture gegužės 12 d.Tačiau dar svarbiau, E. Vaitkus gana stipriai išsiskiria iš visų savo oponentų kitokiu požiūriu įvairiais klausimais, todėl akivaizdu, kad susidomėjimas juo nemažėja, o tik auga. Valstybinė bei nepriklausoma užsakomoji žiniasklaida, kol kas vangiai nušviečia minėtus rinkimus, iki jų likus vos trims savaitėms, net kandidatų debatai dar deramai neprasidėjo.


https://www.hodos-video.com/videoarkhiv/materialy-k-slavyanskomu-tribunalu/izobrazhaya-zhertvu-schet-istorii-ne-zakryt-materialy-k-slavyanskomu-tribunalu/ Video siužeto turinys: 00:06 Sunkus Ukrainos likimas. 13:39 Ukrainos slavų gyventojų pakeitimas. 20:00 Holokausto skaičiai, Ukraina ir Chabadas Izraelyje. 39:22 Chabadnikų vaidmuo Rusijos ir Ukrainos kariuomenėse. 56:02 Broliško karo ir slavų genocido priežastys. 01:24:48 HODOS judėjimo geografijos augimas. 01:27:33 Kaip chabadnikai suskaldė stačiatikybę. 02:06:42 Mafija ir Chabadas. Šis video YouTube platformoje: https://youtu.


Net nemaniau prisijungti prie isterijos, nes man visuotinės psichozės iš principo atgrasios. Tiek stalinistinės, kai reikėjo "pasmerkti" rašytojus, kurių neskaitei. Tiek landsbergistinės, kai per visus galus reikia "pasmerkti" visus tuos, kurie išdrįsta netylėti dėl valdžios daromų antivalstybinių nesąmonių. Tiek šiandieninė, kuri lygiai taip pat šlykšti.
Kiekvieną kartą norėdavosi reaguoti į įvykius Lietuvoje. Į neteisėtai persekiojamus valdžios kritikus… Į priešingai sveikam protui sprendžiamas bylas teismuose, į kyšininkavimą, korupcijąR…


Vasarį į literatūros ir bendravimo šventę tūkstančius skaitytojų 16-ą kartą suburs Vilniaus knygų mugė, pristatysianti daugiau nei 300 renginių. Atkreipti dėmesį į aktualias temas kvies tradicinė „Diskusijų klubo“ programa. Čia keturias dienas Lietuvos ir užsienio svečiai kartu su intelektualaus pokalbio pasiilgusiais lankytojais diskutuos ne tik apie knygas, bet ir kultūros, politikos, socialinėmis temomis.


Austrijos teisininkai analizuoja PSO gaires ir pandemijos sutartį: kovokite dabar - kitaip bus per vėlu! ES valstybių suverenitetui kyla reali grėsmė. Apie tai rašoma Austrijos portale report24. Austrijos pagrindinių teisių gyėjai paskelbė išsamią PSO "Tarptautinių sveikatos taisyklių" ir vadinamosios pandemijos sutarties analizę, kurioje griežtai įspėja, kad žmonės už savo teises turi kovoti dabar, nes įsigaliojus taisyklėms PSO valstybėse narėse turės imunitetą ir teisinės gynybos priemonės nebebus veiksmingos. Galiausiai žmonės bus visiškai priklausomi nuo šios nedemokratinės organizacijos malonės.


Migracija kapitalistui - pigios darbo jėgos šaltinis. Kam vairuotojai lietuviai, reikalaujantys adekvačių atlyginimų, kai galima privežti juodaodžių vergų iš Afrikos. Kapitalistui neskauda galvą dėl to, ką valstybei reikės daryti su įkandin tų vairuotojų atvažiuosiančiais bemoksliais giminėmis, atvykstantiems iš vėlyvojo akmens amžiaus. Priminsiu, kad "baisioje"sovietinėje valstybėje vairuotojus autobusais galėjo vežioti tik aukščiausią kvalifikacijos kategoriją turintys vairuotojai. Dabar tai daro vairuotojai iš labiausiai atsilikusios visuomenės, neturintys jokios ES vairuotojo kvalifikacijos.


Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento analitikė Auksė Ūsienė dalijasi savo „analitika“, atskleidžia Lietuvos visuomenei KGB veiklos metodus bei paaiškina, kaip R.Vanagaitė prisdeda prie ardomosios veiklos Lietuvoje.Kad MAXIMA prisišiko, bet apie savo nelaimę suprato tik tada kai jau visas feisbukas nuo jų pasmirdo - tai yra visiems aišku, tačiau vienas klausimas: O KO GI TOKIŲ ATSIPRAŠO MAXIMOS tijūnas Žydrūnas Valkeris? --- Prekybos tinklą valdančios bendrovės „Maxima LT“ vadovas atsiprašo dėl penktadienį pasirodžiusių pranešimų, jog bendrovė dėl kitą savaitę organizuojamo prekybos tinklų boikoto ketina kreiptis į Valstybės saugumo departamentą (VSD).


Šimašiniai rusofobai uzurpavę valdžią Vilniaus merijoje neleidžia atidaryti Rusijos kultūros centro


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Fašistinė autoriteto sąvoka neturi nieko bendro su policine valstybe. Visiškai valdanti tautą partija - tai naujas faktas istorijoje. Nacija mums pagrindinai yra dvasia, o ne teritorija. Buvo valstybių, kurios turėjo plačias teritorijas ir vis dėlto nepaliko jokios žymės žmonijos istorijoje. Tai nėra ir skaitlingumo klausimas, nes buvo mažų, mikroskopinių valstybių, palikusių nemirtingų dokumentų mene ir filosofijoje.


Jei Vakarai suteiks Ukrainai branduolinį ginklą, Rusija turės pradėti prevencinį smūgį, sakė Rusijos Saugumo Tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas. Pokalbyje su žurnalistais vizito Vietn…JAV mokesčių rinkėjas rengia naujus agentus naudoti "mirtiną jėgą


Šiandien 7:00 visuose Tarptautinio geros kaimynystės forumo steigėjų būstuose atliktos kratos.


Главный вопрос, который затрагивает концепция новой военно-воздушной стратегии НАТО – глобальные интересы США, отметил эксперт РИСИ Григорий Тищенко. «Это первый документ такого рода со дня основания альянса в 1949 году. В нём декларировано, что ВВС должны иметь потенциал для проецирования силы практически в любой точке мира и возможность преодолевать системы ПВО, достигая превосходства в воздухе, – подчеркнул политолог. Он обратил внимание, что впервые в этом документе есть призыв к тому, чтобы ВВС НАТО действовали в совокупности с силами всех союзных государств, а также сотрудничали с гражданской авиацией.


CNN spėja, kad Iranas iš Rusijos nori branduolinių ginklų technologijos.


Stefano Scoglio, geriausias mikrobiologijos ekspertas, prestižiškiausias ir žinomiausias Italijos "Corona" politikos kritikas, interviu su Torstenu Engelbrechtu.Torstenas Engelbrechtas: Atrodo, visi sutinka, kad mRNA injekcijos veikia išmokydamos mūsų ląsteles gaminti baltymus.На выборы президента в Австрии пошли вчерашние мигранты / «Клевещите, клевещите,— что-нибудь да останется» / Настоящий русофил – это болгарский патриот / Лидеры-однодневки Болгарии больше не нужны / Русофобская компания против директора РИСИ


URM atstovės spaudai Marijos Zacharovos komentaras apie Norvegijos ambasadoriaus Rusijoje iškvietimą, susijusį su įžeidžiančiais Norvegijos diplomato pareiškimais


Nuteisusi prof. I. Vėgėlę bei iš jo išsityčiojusi Seimo plenarinių posėdžių salėje, teisingumo ministrė E. Dobrowolska vakar atsisakė pradėti drausmės bylą jos pačios skirtam advokatų garbės teismo nariui A. Iškauskui. Drausmės bylos iškėlimo paprašė 17 Seimo narių grupė. Nurodėme, kad jis ilgą laiką sistemingai pažeidinėjo profesinei veiklai taikomus reikalavimus, nes dirbo kitoje darbo vietoje, nei buvo viešai deklaruota advokatūroje.


Savaeigis senis, pavadinimu bidonas, jo konfrontacijoje su respublikonais karinės pagalbos Kijevui klausimu, pateikė Zelenskį kaip paskutinį argumentą.


Užsienio piliečiai-samdiniai, norintys kovoti už saloreichą, 95% atvejų tikisi tai padaryti slapta.В Чернигове был не то чтобы тот самый удар по центрам принятия решений, о чем все так трепетно просят после очередной атаки по территории России.


Neofašistinis internacionalas-lietuviai, latviai ir ukrainiečiai nugriovė paminklą Rygos išvaduotojams. Vakarų patarėjų sumanymu, būtent iš Lietuvos atvežti Ukrainos darbininkai, vadovaujami Lietuvos meistro, nugriovė 79 metrų paminklą Tarybinės armijos kariams – išvaduotojams. Latvijos ir Rygos išvaduotojams nuo nacių.


Banderos statula Lvove, apšviesta Izraelio vėliavos spalvomis.


Seimo tyrimų skyrius šiandien pateikė rinkimų analizę, kuri anaiptol nieko gero nepasako nei apie rinkimuose dalyvaujančias partijas, nei apie demokratijos lygį Lietuvoje.


Ar įsivaizduojate koks nuostabus kraštovaizdis atsiveria nuo aukščiausio Nemuno kilpų regioninio parko apžvalgos bokšto? Ar matėte smegduobėse tyvuliuojančius ežerėlius, kuriuos tarsi iš paukščio skrydžio galima apžvelgti nuo Kirkilų apžvalgos bokšto Biržų regioniniame parke?Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) kiekvienais metais gauna vis daugiau asmenų pranešimų apie galimas korupcinio pobūdžio veikas. 2022 m. jų buvo gauta daugiau nei 4 700, iš kurių anoniminių pranešim…


VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. Santaros klinikos, reaguodamos į pranešimus apie neva tuščias ligonines, pakvietė į žodinę ekskursiją ir papasakojo apie Infekcinių ligų centro padalinius. "Paskutiniu metu viešojoje erdvėje pasigirsta nuomonių, pasirodo net filmuotos medžiagos apie neva tuščias ligonines, keliamos abejonės dėl to, ar koronavirusas išvis egzistuoja ir ar yra juo sergančiųjų.
JAV prezidentas, kad ir kas užimtų tą postą, jau seniai yra vienas iš įtakingiausių pasaulio žmonių. Tačiau vadovauti supervalstybei ne tik nelengva, bet dar ir pavojinga. Kas galėjo pagalvoti, kad didžiausias pavojus JAV prezidentams gresia ne nuo teroristų, o nuo seno indėnų šamano? Indėnų prakeikimas gali būti gerokai klastingesnis, nei šiandien galime tai įsivaizduoti.
Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Pažeidžiant tarptautinius, Lietuvos įstatymus ir Konstituciją, Erikai Lietuvą valdanti administracija kiek įmanydama stengiasi apriboti visuomeninės veiklos ir judėjimo laisvę. Žurnalistė nuolatos bauginama, jai grąsinama susidorojimu, į ką policija nereaguoja. Moteriai uždarinėjamos sąskaitos banke, Lietuvos pasienyje ją terorizuoja pareigūnais save vadinantys asmenys: išlaipina iš maršrutinių autobusų ir pėsčiomis paleidžia namo...


2023 m. sausio 2 d. Artemovske (Bachmutas) buvo sunaikintas aršus banderovcas Olegas Jurčenko


Rusijos Federacijos gynybos ministras surengė konferencinį pokalbį. O aš surinkau šio pokalbio pagrindines tezes:Ukrainos gynybai naudojamą įrangą gaminančioje Lietuvos įmonėje „NT Service“ penktadienį apsilankiusi Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pabrėžė būtinybę stiprinti Lietuvos gynybos pramonę, nes įvairių karinių gaminių paklausa dėl Rusijos agresijos bus vis didesnė.„Augant Ukrainai tiekiamos ginkluotės paklausai labai svarbus tampa ir Lietuvos indėlis į Ukrainos gynybą.


Iš kur atsiranda įvairios fobijos? Iš kur atsiranda "lygesni už lygius"? Iš kur išlenda mieli ir malonūs "patriotai", aršūs nacionalistai, tautiniai socialistai, kurie kažkuriuo momentu tampa išgamomis ir sugriauna šalį, dėl kurios iki užkimimo rėkė ir dievagojosi, kad dėl savo Tėvynės gyvybę atiduotų?


Pažiūrėkite, kaip įdomu. Oficiali Didžiosios Britanijos anglikonų bažnyčia perrašo savo kalėdines giesmes, kad jos patiktų gėjams.


Rusijos užsienio reikalų ministerija padarė pareiškimą „dėl rusofobiškų Baltijos režimų veiksmų“:


Pietų Afrikos prezidentas teigia, kad Saudo Arabija domisi galimybe prisijungti prie BRICSСостоявшиеся в Каталонии внеочередные выборы в местный парламент – обычный «выпуск пара», а получившие в нём большинство сепаратисты не станут предпринимать никаких серьёзных шагов по отделению региона от Испании, уверен эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. «По большому счёту, Мадриду всё равно, как проголосовали каталонцы», – добавил он.Šį kartą žalieji aktyvistai priklijavo save prie „Volkswagen" automobilių centro Vokietijoje grindų. Reaguodami į tai, darbuotojai išjungė šviesą bei šildymą salone ir išėjo namo. Netrukus aktyvistai pamiršo aplinkosaugos problemas ir susirūpino maisto, vandens trūkumu, negalėjimu nueiti į tualetą ir rankų skausmu. Po kelių valandų protestuotojams buvo suteikta medicininė pagalba ir jie buvo suimti.


Šių metų lapkričio 24 d. ekspertai.eu kreipėsi į Teisingumo ministrę Eweliną Dobrowolską.


Laisva ir nepriklausoma (niekieno) žiniasklaida praneša, kad Lietuvoje padidėjęs kokaino vartojimas yra gerėjančio gyvenimo pasekmė. Narkotikų vartojimas Lietuvoje stipriai išaugo. Vilnius pirmauja…2015 m. imigracijos krizės metu globalistinės MIP  europiečiams melavo, kad per Angelos Merkel atidarytas sienas atvyksta inžinieriai, gydytojai ir panašūs specialistai. Greitai paaiškėjo, kad tai minios beraščių, kurios ekonomikai ir socialinei sistemai atneša vien nuostolį.  2016 metais buvo paskaičiuota, kad visi šie veltėdžiai valstybei kainuos per metus 21,7 milijardus eurų.


Ukrainos politikas ir žurnalistas Anatolijus Šarijus savo video pasakoja apie tai, kaip Ukrainoje vagiama labdara. Karas įvairiems Ukrainos tapinams tapo geru pasipelnijimo šaltiniu, kai galima iš naivių piliečių pavogti 3/4 jų paaukotų lėšų.Mes remiame tuos veiksmus, kurių ėmėsi JAV, Didžioji Britanija ir Prancūzija. Šios reakcijos buvo tikėtasi, nes Sirijos režimas peržengė ne vieną „raudoną liniją“ [iš tų], kurios buvo nubrėžtos anksčiau, — pasakė Linas Linkevičius. — Tik ryžtingi veiksmai galėtų pakoreguoti [Bašaro Asado] režimą ir pasiųsti visiškai aiškų signalą jam ir toms šalims, kurios beatodairiškai palaiko režimą — visų pirma tai Rusija ir Iranas“


Tai kas vyksta Serbijos pasienyje yra sunkiai suvokiama krikščioniui. Vandalai musulmonai apsigyveno pravoslavų kapinėse netoli Tovarnik miestelio, degina prie antkapių laužus, miega ant paminklų, čia pat atlieka gamtinius reikalus, ant kryžių kabina drabužius.
Bepiločių orlaivių gamykla Isfahane, Irrane, nepatyrė didelės žalos dėl nakties bepiločio lėktuvo atakos. Vienas bepilotis orlaivis buvo numuštas, kiti du padarė nedidelę žalą, įstrigę priešdronų tinklelyje. Ši gamykla yra svarbi, nes, remiantis daugybe pranešimų, jame surenkami bepiločiai orlaiviai „Geraniai“, kurių taip bijo saloreichas.Vis dar korektiškas, bet kritiškas video apie vis naujai išdygstančius kandidatus į prezidentus ar miestų merus. Ar tikslinga užsiimti tokia veikla kai nėra užaugta net iki seniūnaičio lygmens?


Dviejuose ilgalaikiuose tyrimuose nustatyta fibrozės požymių pacientams, kurie patyrė širdies uždegimą po COVID-19 skiepo, rašoma portale The Epoch Times (Epoch Health). Mokslininkai pranešė, kad kai kuriems žmonėms, kurie po vakcinacijos COVID-19 sirgo miokarditu, praėjus daugiau nei metams po skiepo, buvo nustatyti randai širdyje.Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....