Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

USA kariuomenės brigados generolas Robertas Džefersonas BBC televizijos eteryje pasiūlė "laikinai apriboti" Lietuvos teises NATO rėmuose. Priešingu atveju Vilniaus pozicija dėl prekių tranzito blokados į Kaliningrado sritį gali sukelti plataus masto konfliktą tarp Šiaurės Atlanto aljanso ir Rusijos.


Lietuva planuoja vetuoti Europos Komisijos sprendimą leisti neribotą rusiškų prekių tranzitą per ES.


Kartojimas-tai mokymosi motina. Tiesiog todėl, kad vėl pavargau girdėti, kaip tuoj pat Rusija okupuoja limitrofus. Įskaitant Lenkiją ir Suomiją.


Birželio 20 d. į Rusijos užsienio reikalų ministeriją buvo iškviesta Lietuvos laikinoji reikalų patikėtinė V.Umbrasienė.


Ir dar kartą apie genialųjį režisierių Balabanovą.Kartojimas-tai mokymosi motina. Tiesiog todėl, kad vėl pavargau girdėti, kaip tuoj pat Rusija okupuoja limitrofus. Įskaitant Lenkiją ir Suomiją.


Российские хакеры KillNet выдвинули правительству Литвы ультиматум


„Aš Ukraina“, „Čia mūsų karas“, „Ukraina gina Europos vertybes“ ir t.t. O kiek keistų šūkių, su logika ir sveiku protu gerokai prasilenkiančių, tenka pastaruoju metu išgirsti, kiek dar įvairaus plauko tapinų rinks ir vogs mūsų pinigus, prisidengdami šitais šūkiais!? Man nereikia toli dangintis iš gyvenamos vietos – Petro Vileišio gatvės Vilniuje, kad pajusti apsukrių vaikinų verslo subtilybes. Buvusio „Elektrografijos instituto" patalpose bazuojasi kontora vaikinų, padedančių utilizuoti perteklinius LRT milijonus, gaunamus iš mokesčių mokėtojų.


Europos sąjunga ir JAV taip nuoširdžiai palaikiusios betvarkę Kijeve valdant Janukovičiui, šiandien choru smerkia spalio 14 dienos įvykius prie ukrainiečių parlamento. Kaip tas priimta Vakaruose, apie demokratiją prisimenama, kai naudingoms marionetėms atsiranda grėsmė prarasti valdžią. “Demokratinėje valstybėje parlamentas turi turėti galimybę apsvarstyti teisėkūros iniciatyvas be prievartos ir gąsdinimų“ – pareiškė ES pasiuntinys Ukrainoje Yang Tombinski.


Daug kalbėta apie metodus, kuriuos taiko Kijevo valdžia ir jų Vakarų kuratoriai, ir tai yra viskas, tiesiogine prasme viskas, žemiausia, ką tik galima sugalvoti.Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda birželio 27 d. su kitais šalies vadovais aptarė kilusią įtampą dėl Europos Sąjungos (ES) sankcijų Kaliningrado tranzitui įgyvendinimo. „Kaip po susitikimo žiniasklaidai sakė prezidento patarėjas Kęstutis Budrys, kad susitikime buvo konstatuota, jog Lietuva nuosekliai siekė, siekia ir sieks sankcijų Rusijai įvedimo“, - skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Lietuvos vadovai sutarė, kaip reaguos į EK siūlymus dėl tranzito“, cituojant naujienų firmą BNS. Pasak G.


Rusijai reiškiant nepasitenkinimą dėl dalinio prekių tranzito į Kaliningrado sritį ribojimo Lietuvos verslams pradėjo grasinti su rusų žvalgyba siejama programišių grupuotė „Killnet“. Dar savaitgal…


Fašistus garbina ir naujieji partijų ,,fiureriukai". Partijos NS lyderio Vytauto Sinicos didvyris - Stepanas Bandera, kuris žudė lenkus ir žydus.


- Lietuvoje veikiantys bankai ir toliau augina pelnus; - Vilniaus viešajame transporte ryškus vairuotojų trūkumas; - Konkurencijos taryba vengia pastebėti kartelinius susitarimus tarp degalinių operatorių;


Vakar viso pasaulio televizijos kanalai mus gąsdino baisia COVID-19 „pandemija“ Indijoje. Tačiau, išjungus televizorių ir įjungus smegenis, kaip vaizduojama 1-je karikatūroje, šiuos įvykius mes pamatome visai kitoje šviesoje.„Tolerancija“ - tai siono-liberalų sugalvojimas, skirtas europiečių kvailinimui ir ištirpdymui tautų ir rasių „lydymo katile“. Biologine ir medicinos prasme, kaip visi žinome, tolerancija reiškia imuninės sistemos nesugebėjimą priešintis užkratui ir mirtį. Kai kurios Europos valstybės jau tiek apnuodytos liberalizmo nuodais, kad yra priešmirtinės agonijos būklėje. Viena iš tokių valstybių – Prancūzija.


JK yra pasirengusi suteikti Ukrainai papildomų paskolų garantijų 429 mln. svarų (525 mln. USD) sumai per Pasaulio banką. Tai teigiama šeštadienio vakarą paskelbtame Didžiosios Britanijos ministro p…


Melą dėl „pandemijos“ atskleidė Izraelyje balandžio 30 d. įvykusi nelaimė ant Meron kalno, kur ortodoksai susirinko į Lag Ba-Ofer šventę. Niekas čia nesilaikė jokios distancijos ir nedėvėjo kaukių. Su kaukėmis buvo tik policijos pareigūnai, mėginę čia palaikyti tvarką. Šventės aikštė buvo sausakimša. Dalyvių buvo apie 100 000 žmonių. Per žmonių susigrūdimą, išeinant iš šventės vietos, žuvo 45 ceremonijos dalyviai ir 150 buvo sužeista.


Lietuva nedarys nuolaidų spręsdama sankcijoms taikomų prekių tranzito į Kaliningrado sritį klausimą. Apie tai savo „Facebook“ puslapyje, kuris priklauso korporacijai „Meta“, paskelbė Respublikos Pr…


Kas mus valdo ir kodėl reikalingas karas Ukrainoje.Birželio 26-ąją baigiasi metai, kuriuos Vatikanas buvo paskelbęs Šeimos metais. Nors Lietuva tarsi ir vadinama bei laikoma katalikiška, tačiau paradoksas - būtent Šeimos metais Lietuvoje ir teko labiausiai kovoti už Šeimą. Su kokiais iššūkiais teko susidurti Lietuvos šeimoms ir kaip sekėsi juos įveikti? Ar mes turime Prezidentą? Apie tai laidoje "Žvilgsnis iš aukščiau" kalbasi žurnalistė Giedrė Gorienė ir "Basų mamų" lyderė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė.


Š. m. birželio 22 d. Antakalnio karių kapinėse minint niekšišką nacistinės Vokietijos įsiveržimą į Tarybų Sąjungą (ir su juo - Didžiojo Tėvynės karo pradžią), sutikome ilgametį Lietuvos rusų visuomenės veikėją, kultūrininką, filosofą Valerijų IVANOVĄ. Šis malonėjo mums bendrai pakomentuoti kai kurias aktualijas.


Parengta pagal draudžiamų lenzberg-šaikos režimo užsienio žiniasklaidos pranešimus ir laidas apie laukiančias JevroSojūzo problemas, kuria viena iš tokių taps problema su Pribaltikos šalimis. Kuri, Pribaltika, po metų ar dvejų vienaip ar kitaip pradės prašytis atgal pas Rusiją.


Dabar jau aišku, kad vaikų grobimo iš šeimų įstatymo prastūmėja Šakalienė yra „norvegiškų“ fondų įsisavintoja, kuri už 13 sidabrinių pardavė Lietuvą. Jos 13 sidabrinių yra ekvivalentiški 140 tūkstančių eurų. Apie tai praėjusį pirmadienį buvo pasakojama Rūtos Janutienės laidoje „Patriotai“ (video). Šakalienė tik viena iš daugybės moraliai puolusių pasaulio pinigų šeimininkų fondų įsisavintojų. Tokių „šikalienių“ šimtai, o tie fondai ir šimtai jų sukurtų NVO skirti nupirkti politikus, kad jie tarnautų pinigų šeimininkams ir naikintų savo nacionalines valstybes.


Ленин жил, Ленин жив, Ленин будет жить!Nežinau, kaip kituose miestuose, o Vilnių užtvindė leftistų reklamos raginančios legalizuoti narkotikus. Plakatai autobusų ir troleibusų stotelėse tikina, kad narkomanams reikia padėti, o ne dar labiau juos murkdyti. Plakatai vaizduoja mamą graudžiu veidu, kurios sūnus neva nusižudė nubaustas už narkotikų laikymą. Šita iniciatyva yra didelė velniava ir mes pasitelksime talmudinę išmintį kad nuo savęs nugintume itin tamsius debesis.


Trečiadienį Estijos ministrė pirmininkė Kaja Kallas netikėtai paskelbė NATO karinio plano dalis jos šalies atžvilgiu. Duodama interviu Financial Times Kallas pareiškė, kad dabartiniai NATO planai Baltijos šalims neįtraukia jokio tiesioginio karinio atsako į invaziją, bet numato laukimą, kai Rusija gauna pusę metų, kad paliktų Baltijos šalių teritoriją, kol įsikiš NATO. Bet tada, kita vertus, pasak Kallas, nebebus nieko, ką atgauti.


Vakar ir vėl visiškas bukaprotis SAM vadovas grasino skiepyti (žudyti) eksperimentinėmis „vakcinomis“ 83+ senelius. Neturiu vilties, kad išprotėjusi Lietuvos valdžia pajėgtų sustabdyti šitą chronišką ligonį ir jo kognityvaus disonanso varginamą komandą, aš neturiu vilties, kad LRT ir jos bukapročiai „žurnalistai“, kurie 80% Lietuvos piliečių, išvadinami „marsiečiais“, kada nors įgaus kruopelytę proto ir sąžinės. Rašau protaujantiems savo skaitytojams. Jiems aš dar kartą noriu priminti apie pavojus, kuriuos jų sveikatai kelia šarlatanų kuriamos mRNR „vakcinos“ nuo koronės.


FSB pabrėžė, kad „opozicionieriai pergalės parado Minske dieną šių metų gegužės 9 d. Minske pasirinko kaip karinio perversmo datą.


Pirmojo pasaulinio karo pabaigoje, susiklosčius palankioms sąlygoms, griuvus imperijoms, pirmiausia carinei Rusijai, lietuvių tautai ant tų griuvėsių pavyko sukurti savo nepriklausomą valstybę – Lietuvos Respubliką. Šiemet sukanka 100 metų, kai Vakarų didžiosios valstybės pripažino Lietuvą kaip politinį vienetą. Šis kelias buvo ilgas ir sudėtingas: pavyzdžiui, JAV vienu metu Baltijos šalių pripažinimą siejo su jų grąžinimu į Rusijos sudėtį. Tačiau ilgainiui tokio pripažinimo ribotumas atnešė naudą pačiai Lietuvai.Šie Vladimiro Putino žodžiai iš pranešimo Federalinei asamblėjai jau buvo palyginti su jo Miuncheno kalba ir pavadinti naujuoju Rusijos užsienio politikos manifestu. Iš tiesų prasidėjo naujas istorinis laikotarpis, tačiau prezidento žodžiai tik pabrėžia tai, kas jau įvyko. Rusija klupo, Rusija atsigavo, Rusija susikaupė — o dabar Rusija žengia į priekį. Ne į Ukrainą ar Vakarus — Rusija eina prie atviresnio ir griežtesnio savo nacionalinių interesų gynimo.


„Aš kalbu apie BALTOSIOS RASĖS MIRTĮ.


Nors dabartinė valdžia nelabai nori diskutuoti apie pensijos nutolimą iki 72 metų ir natūraliai vengia šios sunkios temos, tačiau negalvokime, kad tai nauja ir jiems svetima idėja.


Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis vis labiau primena kaprizingą berniuką smėlio dėžėje, kuris kastuvu daužo šalia žaidžiančių ramių vaikų "pilis ir tvirtoves". Jo nuotaikos neįmanoma nuspėti. Štai ir savo draugės Svetlanos Tichanovskajos atžvilgiu jis jau pradeda vėsti. Smėlio tvirtovės pastatyti ji nesugeba. Ji stato kažkokias riestas ir nepatogias Baltarusijos pilies sienas. Neturi vaizduotės polėkio.


Uždaviniai yra ambicingi — iki 2030 metų kontroliuoti 20 proc. pasaulio rinkos ir kaip rezultatas tapti lyderiu. Ir Europos Sąjungos planai pasiekti visišką anglies neutralumą čia labai laiku, rašoma RIA Novosti autorės Natalijos Dembinskajos medžiagoje. Į rinkos lyderiusIki 2050 metų vandenilis atneš Rusijai nuo 23,6 iki 100,2 mlrd. dolerių per metus.Šioje vietoje galima tik priminti ir didžiuotis, kad prie Ukrainos naikinimo aktyviai prisideda ir Lietuva. Šiame video kalba Julija Tymošenko buvusi Ukrainos premjerė, verslininkė, didžiausios šalies opozicinės partijos „Tėvynė“ vadovė. Primename, kad dėl šios moters išlaisvinimo iš kalėjimo, dar prieš Orumo revoliuciją Maidane kovojo visa Lietuvos valdžia, asmeniškai su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite priešalyje. Ekspertai.


Buvęs Stokholmo LGBT asociacijos darbuotojas buvo nuteistas už kelių prieglobsčio prašytojų, kurie kreipėsi į jį pagalbos, išžaginimą ir seksualinį išnaudojimą.


Paveldėta iš protėvių šviesiausių dienų ir trumpiausių naktų Rasos šventė vėl džiugina mus. Skriedami elektroninių skriemulių vis labiau įsukamu ratu nebespėjame, o ir nepajėgiame įsigilinti į Rasos šventojo laiko vertes ir esmes. Vien tik pramogos, žaidimai užpildo trumpą ilgiausios metų dienos laisvadienį – už kurio, kaip už šermukšnio lazda apibrėžto rato, grėsmingai šiepiasi nepabaigiami gyvenimo kasdienybės darbai ir baubai.


Nauji mokytojos Astros nuotykiai: "Diagnozė pagal pažiūras"


Lietuvoje matome daug „antikomunistų“, rusofobų, kuriuos puola jau nebe tik Rusija, bet ir Kinija. Įdomiausia tai, kad visi šie aršūs antikomunistai kuo puikiausiai jaučiasi Kinijos komunistų parti…Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „LDiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


Pasirašymas internetu, spausti čia Dėl pasirašymo lapuose, parašų rinkimo lapų išdavimo ir rinkimo organizavimo kreiptis: Vilnius – Kęstutis Krikštaponis, tel. 8 618 30733 Oksana Pročkailo, tel. 8 …


Vokietijos vicekancleris, ekonomikos reikalų ir klimato apsaugos ministras Robertas Habekas sakė, kad atsižvelgiant į poreikį taupyti energiją, jis pradėjo mažiau maudytis duše. Tai penktadienį „ D…


Europos ir Rusijos santykių krizė iš esmės neįveikta, nepaisant ES diplomatijos vadovo Žozefo Borelio (Josep Borrell) taikinančių pareiškimų, kad Kaliningrado blokada bus panaikinta „kaip įmanoma greičiau“. Tačiau pirmieji žingsniai buvo žengti - ir žengti Europos iniciatyva. Kas privertė Briuselį taip greitai „atsitraukti“ ir imti daryti spaudimą nevaržomam rusofobiniam režimui Lietuvoje, kuris taip nenorėjo atsisakyti blokados? Apskritai Europai sankcijų, dėl kurių buvo surengta Rusijos eksklavo blokada, atsisakymas nieko nekainavo.


„Baltieji laisvos Lietuvos vergai“ kolkas dar nesupranta, kad kapitalistinėje sistemoje jie tėra viso labo įrankiai. Šiandieninė kapitalistinė sistema yra išsigimusi ir į žmogų žiūri kaip resursą. …Daugelis mano žiūrovų, klausytojų ir skaitytojų prašo, kad imčiausi veiksmų ir gelbėčiau Lietuvą. Taip ir padarysiu – nutariau organizuoti susitikimą ir veikti išvien su žmonėmis, kuriems rūpi Lietuvos ir Žemaitijos ateitis. Vaizdo reportaže pateikiau sąlygas ir galimybes. Tie, kurie mane palaikote ir norite veikti kartu, žiūrėkite vaizdo įrašą ir artimiausiu metu tikrai susimatysime.


Svarbiausias dalykas šiame pasaulyje yra reklama. Pavyzdžiui, pavadinkite  paprasčiausią grybą šampinjoną  dvisporiu grybu "portobello", ir štai - dabar tai jau ne prastai atrodantis kandidatas išmetimui, o karališkasis šampinjonas, kuris šluojamas iš lentynų greičiau nei įprasta. Puiki tema! Tik žodžius reikia teisingai sudėlioti, kad galutinė kombinacija patraukli gautusi.


Rusijos sankcijos Europos Parlamento (EP) pirmininkui reiškia Maskvos atsisakymą pripažinti ES įstatymų leidybos organą  legitimiu tarptautiniu partneriu. Lenkijos ir Pribaltikos deputatų dėka EP virto pagrindine antirusiška irštva Europoje, su kurią beprasmiška turėti reikalų dėl jos išankstinės sąmoningos beprotybės, neturint realios valdžios. Pribaltika pavertė EP moralinio degradavimo kanalu: šlovindama nacių pakalikus, ukrainietiškus neonacius ir čečėnų smogikus. Todėl Rusija nutraukia santykius ne tik su šalimis, kurios užsiima tokia veikla, bet ir su ES struktūromis, per kurias jos veikia.


Pirmąjį šių metų ketvirtį naftos ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo operatorius "Klaipėdos nafta" patyrė 9,1 mln. eurų konsoliduotų grynųjų nuostolių. Apie tai pranešė bendrovės spaudos tarnyba. Šių metų sausio–kovo mėnesiais "Klaipėdos naftos" pardavimo pajamos siekė 15 milijonų eurų, arba 24,2 procento mažiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.


Žinia, vaikai neatsako už savo tėvus, bet tai nelaiduoja, kad neis tėvų takais. Priešingai, nusikaltėlių vaikai turi moralinę pareigą savo darbais liudyti priešingo kelio pasirinkimą. Viktorijos Čmilytės veiksmai susidorojant su „buržuaziniu lietuviškuoju nacionalistu ir fašistu prof. Adu Jakubausku akivaizdžiai rodo, kad ji lieka ištikima senelio, Raudonosios Armijos tankisto Ivano Čmilio, ir tėvo, KGB rezervo karininko Viktoro Čmilio, politiniams idealams.  Iš skelbiamos archyvinės „Sovietskaja Litva“ publikacijos galima suprasti, kad šių idealų šaltinis – rašytojo Ilgos Erenburgo dvasia.Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) Žodyno pakomisė apsvarstė žodžio "pederastas" reikšmę ir pritarė "Bendrinės lietuvių kalbos žodyne" planuojamai teikti šio žodžio menkinamajai reikšmei. Nuo šiol šis žodis nebevartotinas leidyboje, visuomenės informavimo priemonėse, komentaruose ir viešajame gyvenime. O štai valstybės pavadinimo Baltarusija lietuvių kalboje keisti nereikėtų, teigia Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) Laikinoji kalbos politikos pakomisė.


VILNIUS, balandžio 26 — Sputnik. "Sodros" direktoriaus pavaduotojas Ježis Miskis pareiškė, kad sanatorijai "Belorus"  Druskininkuose inicijuoti bankroto procedūrą neplauojama. Apie tai jis pranešė Seimo Socialinių reikalų ir darbo bei Užsienio reikalų komitetų bendrame posėdyje pirmadienį. "Kol kas ketinimų iškelti bankroto bylą neturime <...>  Nė viename dokumente to nebuvo pasakyta", – sakė jis.


Sprendžiant iš visko, mes stebime paskutinį „Marlezono baleto“ veiksmą, tapusio vienu iš aukščiausio lygio karinio-pramoninio  komplekso neefektyvumo simboliu ir fantastiškiausio USA generaliteto korumpuotumo apsireiškimu.


LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis (aktinidijų auginimo specialistas) teigia, kad Lietuva, kaip ir visa ES, nepripažįsta A. Lukašenkos išrinktuoju Baltarusijos prezidentu. Kyla klausimas: ka…


Žemaitaitis: Kiek valdančiųjų pasiruošę išeiti opozicijon?/valdantieji žemima savus kitaminčiusKodėl padorioje draugijoje nepriimta tikėti sąmokslo teorijomis? Ogi dėl tos pačios priežasties, dėl kurios mokslas neaptarinėja viso to, kas atkirsta Okamo skustuvu. Okamo skustuvas – tai instrumentas, skirtas greitam hipotezių patikrinimui. Jis reikalauja atkirsti visas pernelyg sudėtingas detales, kurios aiškina kokį nors fenomeną. Kitaip sakant, jeigu, pavyzdžiui, Egipto piramidžių atsiradimą galima paaiškinti žmogaus rankų da...


Vakarų Lietuvoje viešėjęs Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ragino gyventojus skiepytis ir nurodė nelaukti rudens, nes tuomet gali būti per vėlu. Vyras atskleidė, jog jeigu skiepijimosi tempai nerodys teigiamų tendencijų, gali tekti imtis ir tam tikrų griežtesnių priemonių, kurios galėtų paskatinti žmones rinktis vakcinas. A. Dulkys perspėjo – jeigu šalyje vėl įsigalios karantinas, tai daugiau laisvių turės pasiskiepiję žmonės.


Lenkų instituto "Ordo Iuris" laiške sakoma: Ponios ir ponai, Lenkijos epidemiologų ir infekcinių ligų gydytojų draugijos pirmininkas profesorius Robertas Flisiakas (Robert Flisiak) neseniai duotame interviu teigė, kad Covid-19 praktiškai išnyko iš ligoninių. Tuo pat metu Lenkija užėmė pirmąją vietą Europoje pagal 2021 m. mirčių perteklių.


Lietuvos biudžeto pinigais išlaikoma Baltarusijos prezidentė Svetlana Tichanovskaja pranešė, kad Baltarusijai reikalingos griežtos sankcijos. Pasak moters, tariamas Baltarusijos prezidentas „Aleksandras Lukašenka supranta tik prievartos priemonių ir ekonominių sankcijų kalbą“. „Tai pasirinktini mechanizmai, sankcijos turi būti maksimaliai griežtos“, - pasakė politikė viešėdama Berlyne leidiniui „Deutsche Welle“. Baltarusijos lyderė viliasi, kad „tarptautinė bendruomenė priims griežtesnių sankcijų“.


Australijos televizijos laida 60 Minutes paskelbė dokumentinį filmą apie pasaulinį pedofilų tinklą. Paaiškėjo, kad į jį įsitraukę žiniasklaidos priemonių bosai, FTB, CŽV ir kiti aukšti pareigūnai. Vienas žymiausių pedofilų buvo jau miręs BBC laidų vedėjas Džimis Savilas (Jimmy Saville), draugavęs ir su karališkąja šeima, ir su buvusiu britų premjeru Toniu Bleru (Tony Blair).A new front in tensions between Russia and NATO has opened up after one of the Western military alliance's members, Lithuania, banned the transit of some goods coming from Russia to its exclave Kaliningrad on the Baltic Sea.


Mes visi jaučiame, kad tolimoje ateityje žmonija susidurs su problemomis, kurias tik aukšiausioji rasė – tapusi viešpataujanti ir remiama viso gaublio priemonėmis ir galimybėmis – bus pajėgi įveikti.


Rugsėjo 10 d. aš eisiu protestuoti prieš valdžios vykdomą Lietuvos naikinimą ir Lietuvių Tautos genocidą. Manau, kad šiame mitinge, kaip ir rugsėjo 4d. parade Kaune, dalyvaus JAV ambasadorius. Gali būti, kad prie jo prisidės kiti Lietuvą mylinčių valstybių ambasadoriai. Jų šalys dabar kovoja už demokratiją Afganistane, gal pakovos ir už demokratiją Lietuvoje? Tikėtina, kad Rugsėjo 10 d. šiame protesto renginyje dalyvaus ir viena iš pagrindinių „Kaunas pride 2021" eitynių organizatorių Viktorija Kolbešnikova.


Psichologinės pagalbos vaikams telefonu tarnybos vadovas, 2006-ųjų „Lietuvos tolerancijos žmogus“, psichologas Robertas Povilaitis kreipėsi į Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą (ŽEIT) dėl ekspertai.eu publikacijos „Psichologas R. Povilaitis: man atrodo, nemažai žmonių ilgainiui suprato tuomet užlipę ant grėblio“. Psichologo teigimu, pažeista jo garbė ir orumas, nukentėjo privataus gyvenimo aspektai – publikuota viešojoje erdvėje esanti jo nuotrauka. R. Povilaitis prašo, kad ŽEIT padėtų pašalinti jo manymu netinkamas publikacijas ir VšĮ „Ekspertai.


1. Niekas nebesileidžia - jau ir pandemija nebebaisiKai tik žmonės nustojo badytis, koronos isterija kaipmat liovėsi. Valdžiai ir vėl neįdomu nei mūsų sveikata, nei gyvybės. Net Dulkys tapo beveik antivakseris - dabar jam jau dzin leidžatės ar ne. 2. Agresyviems susileidėliams - amžina gėda Visi mes daugiau ar mažiau tapome aukomis, bet agresyvūs susileidėliai, kurie plaikstėsi "tikėjimu mokslu" ir plyšavo neapykanta nepasiduodantiems, tapo ir aukomis, ir bendrininkais.Esu jau daug metų nuolat sekamas, bet kovojau ir kovosiu su supuvusia korumpuota politine sistema. Telkiau ir organizavau žmones taikiai revoliucijai Lietuvoje. Priešinausi degradaciją visuomenei nešantiems įstatymų projektams. Sulaukiau perspėjimų Seimo koridoriuose, kad mano kova už tradicines vertybes yra kova už praeitį. Geriau, sakė, rinkis ramiai gyventi su šeima ir vaikais. Ateitis bus mūsų - moderni.


Вот, что санкции животворящие делают! Аллилуйя, мистер Обама и фрау Меркель - разорванная экономика в действии! Еще один из самых значимых сегментов АПК РФ бьет рекорды. Очередное подтверждение успеха наложенных на Россию санкций и примененных котрсанкций. А ведь прошло только 2 года!


2014 metu spalio 17 dieną Kauno centre prie Karo muziejaus įvyko mitingas prieš Lietuvos narystę NATO bei prieš realiai pradedamą amerikiečių karo bazių steigimą mūsų krašte. Šį mitingą organizavo įvairios politinės-visuomeninės organizacijos: Socialistinis Liaudies Frontas (SLF), judėjimas ,,Vytis“, Visuomeninė piliečių sąjunga, Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjunga bei kai kurios kitos pilietinės organizacijos. Mitingas sėkmingai įvyko, nors buvo daromos įvairios kliūtys-likus kelioms


Darbo frakcijos narys Aidas Gedvilas premjerei pareiškė pastabų apie, jo nuomone, saugumo iššūkių Lietuvai keliančią Kaliningrado blokadą ir apkaltino Šimonytę Lietuvą stumiant į karinį konfliktą s…


Po to, kai „netikėtai“ 2016 m. JAV prezidento rinkimus laimėjo Donaldas Trampas (Donald Trump) Lietuvos žiniasklaidoje pasirodė daug pranešimų, kad šoką sukėlė tai, jog prezidentu buvo išrinktas ne tas, kurio buvo tikėtasi, kad išrinktasis prezidentas D. Trampas yra Rusijos prezidento Putino „gerbėjas“ ir kad Trampas gali svarstyti galimybę išfromuoti NATO aljansą.Filmavo Kipras Valentinavičius Facebook: Donatas Raščius - "Teismo Vikingas" protestas prie Seimo.


Kasdienės gausios naujienos iš Rusijos ir apie Rusiją, kasdienis didžiulis dėmesys Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui – Lietuvos propagandistų duona kasdieninė. Valstybinio-komercinio transliuotojo LRTHADĖ lapkričio 7 d. laidoje „Panorama“, diktorės lūpomis nuskambėjo svajonė, apie kurią kiekvieną dieną svajoja ir kiekvieną naktį sapnuoja mūsų krašto propagandistai.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Kaliningrado krizė. Ką sugalvojo valdantieji? Ar išgelbės konservatorių Vyriausybę Kaliningrado blokada? Apie tai tiesioginėje laidoje "Žvilgsnis iš aukščiau" kalbasi žurnalistė Giedrė Gorienė ir režisierius, geopolitikos apžvalgininkas Vytautas Mikalauskas.


Rašytojas Valdas Anelauskas mane šįryt supažindino štai su tokia įdomia informaciją: Mums ką tik pranešė, kad artėja... vadinamoji zombių apokalipsė! Ir tai nėra tik koks internetinis pokštas, o pranešimai iš pačių pagrindinių JAV žiniasklaidos priemonių, kaip „FoxNews“, „USA Today“ ir t.t. Štai keli pavyzdžiai, kur pakankamai oficialiai skelbiama, kad reikia ruoštis... taip, būtent zombių apokalipsei! https://www.foxnews.com/health/cdc-warns-public-to-prepare-for-zombie-apocalypse https://www.usatoday.Nustatytas veiksmingas vaistas laboratoriniams gyvūnams. Izraelio dienraštyje „Jarusalem Post“ tai vadinama „moksliniu proveržiu“. Iliustracija: Taip vaizduojamas RNR vaistas, veikiantis pažeistas ląsteles. Tel Avivo universiteto mokslininkai, sukūrę eksperimentinį vaistą, kuris, kaip nustatyta, buvo veiksmingas gyvūnų modeliuose, atskleidė mechanizmą, kuris sukelia autizmą, šizofreniją, Alzheimerio ligą ir kitas ligas. Jis yra bendras ADNP ir SHANK3 genų mutacijoms.


Neliūdėkite mieli tautiečiai pensininkai, kad prieš Kalėdas jūsų tuščios kišenės, kad esate labiausiai nualinti visoje Europoje, pasidžiaukite už kitus, tai taip kilnu! Štai austrai, kurių vidutinė pensija -1000 eurų, gaus dar 100 eurų priedą. Bet ką reiškia šitas priedas su tais priedais ir ta alga, kurią gaus vertingiausias ES žmogus, (priedo, kaip kalba informuoti šaltiniai, turintis problemų su alkoholiu), Europos komisijos pirmininkas – Žanas Klodas Junkeris.


Pabėgėliai iš Ukrainos Kaune primušė juos priglaudusius lietuvius


Šiandien sisteminiame portale „Delfi“ pasirodė Pauliaus Garkausko straipsnis pavadinimu „Marginalai kelia galvas: fašistai ir socialistai taip pat panoro žygiuoti Laisvės alėja“, kuriame kalbama apie Giedriaus Grabausko, judėjimo „Vytis“ aktyvo bei kitų pažangių visuomenininkų vasario 15-ą organizuojamos akcijos dėl Lietuvos nepriklausomybės. Jau pats straipsnio pavadinimas yra visiškai klaidinantis ir siekiantis formuoti neigiamą, tikrovės neatitinkantį įvaizdį: esą mitingą organizuojantys „fa


Kremliaus imlumas provokacijoms atvedė juos į situaciją, kai nereikšminga šalis, be abejo, kariniu, bet visais atžvilgiais, užblokavo Rusijos aprūpinimą Rusijos dalimi - Kaliningradu. Jei Kremlius, visada tolerantiškas provokacijoms, su tuo sutiks, Rusijai galas. Jei Kremlius su tuo nesutiks, Lietuvai galas. Kadangi Lietuva yra NATO narė - kvailas sprendimas - NATO turės pradėti karą arba atsitraukti. JAV užsienio politiką kontroliuojantys žydų neokonservatoriai neleis jiems atsitraukti.Kas yra kas? Vyras ir suvenyras


Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „LDiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


Simboliai tebėra. Vėliava, Vytis, Himnas. Net Konstitucija! Kodėl sakot, kad nebėra nepriklausomybės? Juk švenčiamas šimtmetis! Buvo tiek renginių - kūrenami simboliniai laužai, nešamos vėliavos ir kiti simboliai, simboliškai šaunama į orą, pasirašomi simboliniai pasižadėjimai. Šimtą sykių pabrėžta, kad ši valstybė yra ta pati nepriklausoma, kuri prasidėjo tada, prieš šimtą metų.


COVID-19


Nuotraukoje progresyviosios visuomenės veidas - politikoje, ekonomikoje, socialinėse problemose, kultūroje, švietimo sistemoje - nesigaudantis veidas. Tai veidas, kuris žino tik tai, kad reikia "kovoti" už kažkokias tai teises. Tai gali būti laisva meilė, Amazonės drugeliai, purvina energetika arba laisvė visiems. Homjaunuolis ateis pakovoti už bet ką, jei tik lieps Sorošinis dėstytojas, Tapkinas ar mažumų valdžia.Istoriškai girtavimas nebuvo išskirtinis rusų tautos bruožas. Statistiniai duomenys rodo, kad ilgą laiką Rusijoje išgeriamo alkoholio kiekis buvo gerokai mažesnis, nei Europos valstybėse ir tik XX a. antroje pusėje šis rodiklis smarkiai šoko į viršų. Filme paneigiami įsišakniję mitai apie alkoholį. Tai vienareikšmiškai didelis nuodas net ir vartojant saikingai.


Autorius yra teisininkas, Nacionalinio susivienijimo Socialinių reikalų komiteto pirmininkasVakar JAV Aukščiausiasis teismas paskelbė sprendimą, kuriuo buvo panaikintas 1973 m. byloje Roe vs. Wade suformuotas precedentas, leidęs abortų šalininkams ginčyti valstijų įstatymus, kuriais yra ribojamas ar draudžiamas aborto atlikimas.


Iš tiesų, keisti dalykai dedasi Europoje. Beveik pačiame jos centre, Juodkalnijoje, „Maidano“ užuomazga, o spauda tyli. Nei lozungų apie demokratiją ir laisvę, nei sausainiukų.. Kaip gi čia taip??Galbūt todėl, kad juodkalniečiai stojo prieš šalies stojimą į NATO?Nuo ko viskas prasidėjo? Viskas prasidėjo tyliai ir nepastebimai.Rugsėjo 17 Juodkalnijos parlamentas patvirtino rezoliuciją dėl integracijos į NATO palaikymo, už kurią nubalsavo 50 iš 79 deputatų. Prieš balsavo 26 žmonės (Demokratinis frontas, Demos, Socialistinė liaudies partija ir nepriklausomi kandidatai), trys susilaikė.


Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio kantrybė senka. Jis jau ne kartą buvo nurodęs, kad Europos Sąjunga (ES) turi kuo skubiau sau uždrausti pirkti naftą iš Rusijos.Tačiau ES veikia per lėtai, o kartais iš viso trypčioja vietoje.

 Ypač išsišokėliškai elgiasi Vengrija, kuri įžūliai neklauso Ukrainos nurodymų.

 Todėl Kijevas pagrasino Budapeštui, kad per Ukrainos teritoriją einančiam ir Vengriją aprūpinančiam naftotiekiui „Draugystė“ „gali kas nors nutikti“, jei Vengrija „nenustos terorizuoti Europos vienybės“.


Apie karą, kurio Lietuvoje nebus, Žalimo fiasko Jungtinėse Tautose, "pasaulio atšilimo" aferą, Kaliningrado blokadą, prasinarkašinusio Šuriko kliedesiu ir kitas Lietuvos naujienas.VILNIUS, sausio 14 — Sputnik. Buvęs ES ambasadorius Rusijoje, buvęs Lietuvos užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas ragina Lietuvos valdžią nežiūrėti į išvažiavusius tautiečius kaip į priešus.    "Pati didžiausia emigracijos banga kilo 2006-2008 metais, kai dirbau ambasadoriumi Londone.


Belgijoje gydytojai žudo vaikus pagal ten galiojančius įstatymus. Kalbama ne tik apie abortus, kurie toje šalyje yra legalūs, bet ir apie naujagimių ir kūdikių žudymą. Nuo 2016 m. rugsėjo mėn. iki 2017 m. gruodžio mėn. net 61 proc. visų jaunesnių nei vienerių metų amžiaus vaikų mirčių Belgijos Flandrijoje buvo susijusios su "sprendimu nutraukti savo gyvenimą". Šiuos šokiruojančius duomenis praėjusiais metais paskelbė mokslinis žurnalas "British Medical Journal". 10 proc.


Artėjant rinkimams, būtina informuoti žmones apie visus didžiausius nuostolius ir žalas, padarytus mūsų valstybei. Tokios nuomonės laikosi Žemaitijos atstovas Vaidas Žemaitis.


Пилоты стран НАТО, не располагающих атомным оружием, отрабатывают на учениях удары тактическим ядерным оружием по военным колоннам «условного» противника (российских войск). «Кризис на Корейском полуострове США используют в своих целях, — считает эксперт РИСИ Сергей Михайлович Ермаков. – США всё активнее привлекают своих европейских союзников из неядерных стран к тому, чтобы они на практике обучались навыкам обращения с атомным оружием». Ермаков подчёркивает, что любое применение ядерного оружия на Корейском полуострове или в Европе приведёт к широкомасштабной атомной войне.


Remiantis "Viminale" duomenimis, nuo sausio mėn. į Italiją atvyko 17 690 migrantų, t. y. 3 925 daugiau nei per tą patį 2021 m. laikotarpį. Gegužės mėn. buvo užfiksuotas didžiausias skaičius - 6929 atvykėlių, iš kurių 82,7 proc. atvyko 11-20 dienomis. Buvo 1552 nelydimi nepilnamečiai, duomenys atnaujinti iki gegužės 16 d. 2021 m. atvyko 10 053 asmenys, t. y. daugiau nei dvigubai daugiau nei ankstesniais metais (4 687 atvykėliai).Būtų be galo graudu matyti už grotų patalpintą (kaip Algirdą Paleckį) naujienų portalo „Ekspertai.eu“ redaktorių, straipsnių, laidų autorių Audrių Naką. Rugpjūčio 26 d. laidoje „Aktualus skambutis“…


Tam kad įsitvirtinti regione, amerikiečiai nusprendė pasinaudoti į savo mėgstama taktika - "cheminių" provokacijų kūrimu, dėl kurių jie aršiai apkaltina Sirijos vyriausybę, ir po to bombarduoja šalies teritoriją, leisdami basmačiams persigrupuoti ir atsinaujinti. Taigi jie darė jau jau ne kartą, ir štai dabar rengiamasi eilinei "cheminės atakos" inscenizacijai.


XX amžiaus viduryje žmonija pateko į "branduolinius spąstus". Skirtingai nuo visų kitų rūšių ginklų, paprastas kiekybinis ir net kokybiškas MNG pranašumas abejose pusėse negarantavo pergalės. Vien tai, kad vienos šalies branduolinių galvučių masinis panaudojimas galėjo sunaikinti visą žmoniją. Nuo septintojo dešimtmečio strateginis paritetas taikos garantija, tačiau masinio naikinimo ginklas tebėra politinio spaudimo priemonė.


TS-LGBT gaujelei "užėmus" Seimą, jame pradėjo vykti "uždari orgijų vakarėliai". Žinoma, juokaujame, bet kažkodėl į Seimą svetimų, net tik nebeįsileidžia, bet dar ir nuo jų slepia informaciją.


1991 metais priimtame Tarybų Sąjungos Lietuvos nepriklausomybės pripažinimo akte teisėsaugos organai aptiko šiurkštų pažeidimą. TSRS prezidento Michailo Gorbačiovo parašas, tariamai padėtas po dokumentu, pasirodė jog yra klastotė.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis