Pogrindis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Vakar draugas paklausė, kas yra „duomenų mokslininkas“? Aš jam paaiškinau: „Matematika yra mokslas, o statistika yra tai, kas kabo matematikos pauodegyje. Mes gi turime nulį su minuso ženklu - kvailį kvailevičių, „duomenų mokslininką“. Šiaip jau nulis ir yra nulis, bet šitas „duomenų mokslininkas“, kuris aiškina mums tai, ko nesupranta, neturi tam jokio pasirengimo, jokių žinių, ir yra nulis su minuso ženklu.


Šalies žiniasklaida skelbia, kad Landsbergių bendruomenės Tapinas kviečia valstybės vadovo statuso įforminimo siekiančio Lietuvos prezidento, Žmonių partijos patriarcho Vytauto Landsbergio palaikymo grupę Vasario 16 d. Vilniaus senamietyje Pilies gatvėje po balkonu rinktis nuo pat ryto.


O ką mes iškovojome?.. Tokią baisią socialinę nelygybę, daugumos žmonių materialinį skurdą, dvasinių vertybių, kultūros nuosmukį?.. Man yra gėda dėl to, kad mes nesukūrėme tokios Lietuvos, kokios norėjome. Ką gero ši valstybė davė žmonėms, jeigu vos ne kiekviename žingsnyje aš girdžiu keikiant tokią Lietuvą?.. Be abejo, asmeniškos kaltės neturėčiau jausti, bet tam tikra kaltė tenka mums visiems, kovotojams už Lietuvos laisvę, rezistentams, kadangi lemiamu momentu mes nesugebėjome pasipriešinti, mus nustūmė į šalį pašaliniai, savanaudiški žmonės, apsišaukėliai patriotai, landsbergizmo ideologijos apologetai.


Lietuvos Respublikos Seimas 2022-uosius Lietuvoje paskelbė Karaimų metais. Lietuvoje karaimai gyvena jau 625-erius metus. Apie karaimų metų minėjimo programą plačiau rašoma LRT (2).


Bendrovė "Microsoft" ką tik įsirašė į istoriją, nes sukūrė reikšmingą proveržį, naudodama dirbtinę DNR duomenims ir informacijai saugoti.Lietuvos „nepriklausomybės tėvas“ Vytautas Landsbergis nepavargsta praktikuodamas viešąjį kalbėjimą ir svaidydamas įvairiausius kaltinimus „agresyviai“ Rusijai.


Karbauskio teigimu, kalbos apie "naudą" iš konflikto su Pekinu primena bandymą "pasakomis įtikinti visuomenę"


Iki šiol taip ir neaišku, kiek iš viso surinkta referendumo parašų. Parašų skaičius suvedinėjanti į sistemą Gerda Juškevičienė prasitarė, kad jau yra suvesta apie 150 tūkst. parašų. Po šeštadienį v…


Jūsų Ekscelencija Prezidente Gitanai Nausėda, Sprendžiant pagal šių metų sausio tryliktosios dienos mitingą Vilniuje, daugumos Lietuvos gyventojų nuomone Lietuva, Tėvynė mano, nėra teisinė demokratinė gerovės valstybė, kurioje su visais jos piliečiais būtų elgiamasi realiai ir kasdien, vadovaujantis vienodais ir lygiais kiekvienam žmogui principais, nuolat deklaruojamais įstatymuose ir poįstatyminiuose aktuose visur ir visada, bet labiausiai tuštučių rinkiminių kampanijų metu. Demokratija, kiek jos yra likę? Be jokių dvigubų standartų ir atviro gardinio padalijimo į du gardus.


| 1970-01-01 | Lietuva | |Cellophane aimed at Mantas Stonkai: during the performance he stormed behind the scenes, officials arrived


В живом эфире спросим делегацию граждан Литвы, о визите в Белоруссию: "А что это было?!" Смотрите на канале  @Литовец РУБИТ ПРАВДУ!


Gerai, kad 2022 metų Sausio 13-osios minėjimas įvyko toks, koks įvyko. Dar geriau, kad jis įvyko įtemptos geopolitinės situacijos sąlygomis. Nes pastarųjų daugiau kaip 200 metų istorija liudija, kad esminės Lietuvos valstybingumo transformacijos vyksta esminių istorinių ir geopolitinių transformacijų Europoje metu. Pakanka paminėti Didžiąją Prancūzijos revoliuciją, Pirmąjį ir Antrąjį pasaulinius karus, „šaltojo karo“ pabaigą ir prisminti, kas tuo metu dėjosi su Lietuvos valstybingumu. Dabar stebime prieš tris dešimtmečius atsiradusios pasaulio tvarkos agoniją ir naujos pasaulio tvarkos gimimo skausmus.


Niurnbergo tribunolas bus ir satanistui kovido kulto nariui sauliui skverneliui


| 1970-01-01 | Lietuva | |Kaip pažymima diplomatinėje atstovybėje, sostinės merui turėtų rūpėti svarbesni reikalai, tame tarpe gyventojų gerovė


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Čikagos universiteto profesorius Džonas Miršaimeris (John Mearsheimer) išvardijo keturias priežastis, dėl kurių Džo Baidenas (Joe Biden), net jei norėtų, negali nusileisti Rusijai.1. JAV politinio elito rusofobija ir gyvenimas juodos ir baltos spalvų pasaulyje, kuriame JAV – gėris, Rusija – blogis. 2. Vakarų neribotos plėtros dogma. Gėris negali nesiplėsti, ir kiekvienas turi teisę jungtis prie gėrio. 3. Vidinės politinės priežastys. Jeigu Baidenas nusileis, jį pasmerks ir respublikonai, ir demokratai. 4. Kinija.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Dairytis žmonių, kurie "gerai šneka” yra normalu, taip žmonės ieškosi sau palaikymo, tačiau tuom daug kas naudojasi ir jūsų didžiam nusivylimui, ką jūs šiandien vadinate nesisteminiais, net už juos galvą guldyt esat pasiruošę, jie yra ta pati sistema, kuri imituoja oponavimą sau tam, kad kontroliuotų ir liktų nepažeista.Referendumo koordinatoriai iki šiol slepia oficialius referendumo rezultatus ir nesupranta, kad jų organizacinis darbas yra visiškai nevykęs. Apie tai kaip viskas prasidėjo ir kuo baigėsi, vaizdo r…


Tereikėjo amerikonams išsinešdinti iš Afganistano ir šioje šalyje dingo koronė: žmonės gyvena savo įprastą gyvenimą be kaukių, be skiepų ir PGR testų. Gyvena apvogti, nes JAV begėdiškai neatiduoda kelių dešimčių valstybės milijardų, buvusių Amerikos FRS bankuose, tačiau be koronės. Labiausiai skiepytas - perskiepytas Izraelis, tuo tarpu, muša apsikrėtimų rekordus: per dieną čia virš 65000 užsikrėtusių (1). Protaujantiems nekyla abejonių, kad eksperimentiniai genetiniai preparatai skirti ne žmonėms saugoti, o juos naikinti.


Septyni animaciniai filmai vaikams apie kosmosą. Žiūrėti juos gali ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, juolab, kad ir patys sužinos daug naujo arba pamiršto.


Lietuvos sanitarinį-policinį-landsberginį režimą vis dažniau ištinka priešmirtiniai traukuliai. Bijodama visuomenės ir neišvengiamo atpildo už per tris dešimtmečius nuveiktus valstybės naikinimo ir prichvatizavimo darbus, laikinai Lietuvos teritoriją administruojanti nusikalstama grupuotė "kovoje su koronavirusu" rado aukso gyslą. Prisidengiant pandemija įvedinėjama tiesioginė nedidelės politinę klasę ir žiniasklaidą užvaldžiusios mažumos diktatūra.


Sausio 13-ąją, kaip ir kasmet, prie Seimo turėjome oficialų tragiškųjų 1991-ųjų sausio įvykių minėjimą. Tiktai, skirtingai nei kad būdavo lig šiol — minėjimas baigėsi ryškiu susidūrimu tarp liaudies ir valdžiosCentro partija Gerovės Lietuva – tautininkai nepaliko jokios perspektyvos dabartinei valdančiajai daugumai. „Mes, Centro partija – tautininkai, visiškai pritariame „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ idėjai, reikalavimams ir tikslams, palaikome ir visoje Lietuvoje aktyviai prisidedame prie šio taikaus tautos protesto organizavimo ir informacinės sklaidos, kviečiame savo partiečius ir visus Lietuvos žmones aktyviai dalyvauti šiame visuotiniame mitinge“, - visuomenei išplatintame pranešime skelbia partijos lyderis Naglis Puteikis.


Pasikeitus valdžiai šalyje, matyt, pasikeis ir kuratoriai, rašantys Tichanovskajai kalbas ir aiškinantys, kaip paveikti tautiečius ir priversti juos protestuoti prieš valdžią Baltarusijoje. — Nikolajau, girdėjau, kad Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda priėmė mūsų prezidentę Svetlaną Tichanovskają! Tiesa, tik nuotoliniu būdu.


Birželio 23 d. „Respublika“ rašoma, kad „31 parlamentaras pateikė Seimo konservatorės Dalios Asanavičiūtės parengtas pataisas, kurioms įsigaliojus didesnė žmonių grupė galėtų įgyti Lietuvos pilietybę. Vienas iš argumentų - to prašo Pietų Afrikos litvakų organizacija.“


Jūsų dėmesiui spalio 6 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas – profesoriaus hematologo Eduardo Vaitkaus komentaras (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Brangūs Lietuviai, visa širdimi jaučiu Jūsų mintis. Jūsų balsas gyvas mano dvasioje. Jūs skelbiate, Jūs šaukiate: „Dabar išmušė valanda ginti Šeimą, ginti Lietuvos ateitį, jos išlikimą. Tik visi kartu apginsime tai, kas mums brangu!“Sausio 12-ąją Šilutėje „Šilokarčemos“ laikraščio skaitytojams suorganizuota paskaita apie sveiką gyvenseną, kurią vedė profesorius hematologas, habilituotas daktaras Eduardas Vaitkus. Kad susitikimas įvyktų, organizatoriams teko įveikti „kliūčių ruožą“, kuris nesibaigė tol, kol nesibaigė ir susitikimas.


Cellophane rushed to sissyboy Mantas Stonkus performance: from there the actor was escorted with the police


Elonas Muskas, kuriam priklauso akcijų paketai bendrovėse „SpaceX“ ir „Tesla“, pakilo į antrąją vietą kasmetiniame „Forbes“ turtingiausių žmonių pasaulyje reitinge su 151 milijardo dolerių turtu, per metus padidinęs savo turtą šešis kartus, rodo reitingo duomenys.


Lietuva vėl yra pasaulinės politikos priešakyje. Po nesėkmingos Seimo Užsienio reikalų komiteto vadovo Žygimanto Pavilionio kelionės į Gruziją pats užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis išvyko dalinti instrukcijų ir patarimų draugams iš Kaukazo.


Nepaisant vykstančios ir vis stiprėjančios valdžios ir valdančiosios klasės remiamos karo propagandos ir tarptautinės nesantaikos kurstymo, Lietuvoje vis dėlto yra, palyginus, nemažai blaivaus proto ir geros valios politinių aktyvistų bei visuomeninkų, tvirtai pasisakančių prieš pseudo-patriotiniais lozungais ir isterija teisinamą karą, kuris Rytų ir Vidurio Europos regionams atneštų tik pragaištį ir pasitarnautų vien tik stambiojo Vakarų kapitalo interesams. Bet kas, drįstantis kad ir mažiausiInternetinės televizijos „Kitaip TV“ vedėjas Arnas Klivečka, griežtai įvertino Lietuvos piliečių vykdomą sumanymą apsilankyti Baltarusijoje ir pasikalbėti tiek su vietos politikais, tiek su visuome…


Rusų savaitraščio „Argumenty nedeli“ (Savaitės argumentai) vyr. redaktorius Andrej Uglanov savo naujausiame video atskleidžia koronės nusikaltimo faktus: „Kas mums įšvirkštė O-mikroną ir kiek „įstatys“ vakcinacijų“ Mano nuomone, autorius ir jo kolektyvo darbuotojai atliko puikų darbą, surinko ir mums pateikė sunkaus nusikaltimo prieš žmoniją faktus. Esu dirbęs genetinės inžinerijos laboratorijoje, susipažinęs su šioje mokslo srityje naudojamais metodais, todėl man autoriaus cituojami moksliniai darbai nekelia abejonių.


Apskritai buvęs laborantas Kubilius savo karjeros saulėlydyje taip ir neišmoko pamatyti  elementarių priežasties-pasekmės ryšių. Tačiau jis turi ir kitą „vertybę“: iki pamišimo atsidavęs savo partijai. Kai visiems tampa akivaizdus lanzberginės šaikos debilizmas, pasenęs ir nukvakęs laborantas Kubilius juos vis tiek teisins.


Kanados teisininkai susirūpinę dėl savanoriškos Covid 19 savižudybės. O kaip Bažnyčia? Yra mirčių po pirmos vakcinos, kas nekelia teisininkams ir gydytojams abejonių dėl jų priežasties ir pasekmių. Draudėjai atsisako išmokėti padarytą didelę žalą už nužudytą žmogų, kadangi pats žmogus pasirašė sau savižudybę. Kaip elgiasi Bažnyčia laidodama sąmoningai pasirašiusius sutikimą vakcinuotis krikščionis, tuos, kurie  savo vardu pasirašė savižudybei dokumentą? Bažnyčia savo įsakymais draudžia savižudžius laidoti katalikiškomis apeigomis, kaip metusius iššūkį Dievo įsakymui - NEŽUDYK.


Izraelio internetinės televizijos Iton.tv studijoje Izraelio generolas, buvęs žvalgybas „Nativ“ šefas, Jakovas Kedmi. Jis pasakoja apie įvykius Baltarusijoje, su kuria jį sieja protėvių kilmė: jo senelė kilusi iš šios šalies. Generolo nuomone, baltarusiai nepamiršo Kijevo Maidano, pagal kurio scenarijų buvo suplanuoti įvykiai Minske.Artėjame prie 5 etapo 5 etapas: chaoso ir karo padėties įvedimas. (2021 m. lapkritis-2022 m. kovas) ir dauguma žmonių vis dar galvoja, kad grįžtame į normalią padėtį! Kelias į naująją pasaulio tvar…


Viešojoje erdvėje, stebint šimtams tūkstančių žiūrovų, tarp kurių - ir prokurorų, teisėjų, teisininkų, net Seimo narių, prisiekusių uždėjus priekinę kojytę ant Konstitucijos (Tepadeda man Dievas!), įvykdytas kriminalinis nusikaltimas.


Vergovė daugeliui atrodo kaip istorinis reliktas. Vergai valstiečiai feodalų valdose arba Afrikos vergai Šiaurės Amerikoje. Kitų žmonių užvaldymas yra toks pat senas kaip ir mūsų rūšis, ir jis visada sugrįždavo po laisvės laikotarpių. Keičiasi tik įrankiai. Šiandien tai nebėra geležinės grandinės ir pančiai. Dengiamas veidas ir privalomas medicininis gydymas yra kasdienybė. Šį kartą vis dėlto nebus grįžtama prie laisvės ir lygybės. Gydytojai ir klaidingas tikėjimas moksline medicina turi neleisti žmonėms prisiminti, kad jie iš tikrųjų gimė laisvi.


Nuo seno yra žinoma, kad negalima namie švilpti. Lenkų posakis sako: "Nie gwiżdż w domu – Bo nagwiżdżesz w dupe komu!" (Nešvilpk namuose - nes prišvilpsi kam į užpakalį). Lauke švilpti pavojinga - galima prisišaukti nelabuosius. Taip mano visos kaimyninės slavų tautos. Taip manė ir mūsų senoliai. O kaip gi, leiskite paklausti, piliečiams prisišaukti seimo ir vyriausybės narius pasikalbėti? Praėjusiais  metais daugybė kartų Lietuvos piliečiai kvietė valdžia pasikalbėti.


Lietuvoje pastebiu negeras tendencijas. Absoliuti dauguma šalies gyventojų valdančiaisiais nepasitiki, juos kritikuoja, o juk turėtume jiems būti dėkingi ir kaip tikras krikščionis, Navickų Andriukas, kasdien rašyti ditirambus.Springdamas, „elitas“ per vieną savaitę prarijo antrą karčią piliulę (po to, kai buvo nušvilptas sausio 13-ąją). Lietuvos piliečiai sausio 17-20 d. susitiko su Baltarusijos UR ministru, Parlamento …


Ukrainos prezidentas Petro Porošenka birželio 30 d. teigė: „Šiandieną Putino įsakymu mūsų teritorijoje sutelkta 200 tūkstančių žmonių, ir jų arsenalas pildomas tankais, reaktyvinės salvinės ugnies sistemomis, oro gynybos priemonėmis“. Taip pat skelbiama, kad „karui Ukrainos Rytuose tiesiogiai vadovauja net penki Rusijos generolai“. Ukrainos valdžia aktyviai gina Rytų Ukrainos gyventojų teises, jei reikia – vykdo aktyvius karinius veiksmus, kad vietos gyventojai būtų išvaduoti ir apsaugoti nuo teroristų.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Olandijos laisvės partija pasiūlė įstatymo projektą, kuriuo siekiama apsaugoti Juodajį Piterį. Jį priėmus šalies savivaldybės būtų įpareigotos, kad švenčių metu Piteris būtų tik juodas. Partija teigia, kad įstatymo tikslas – apsaugoti olandų kultūrą.Juodasis Piteris (Zwarte Piet) – juodaodis personažas, lydintis Šventą Mikalojų kasmetinės šventės metu Olandijoje ir Belgijoje. Šis personažas atsirado XIX amžiaus viduryje Nyderlanduose. Tradiciškai gruodžio 6 dieną į uostą įplaukia laivas iš Ispan


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.Vilniaus meras pabrėžia, kad sklypas, kuriame šiuo metu stovi beveik baigtas Maskvos namų pastatas, bus grąžintas valstybei


Sisteminės partijos daugeliui jau yra nusibodusios, todėl būtina pateikti kažką naujo, antisisteminio, pamaloninti rinkėją, kuris nesutinka su žiniasklaidos ir nusikalstamų gaujų formuojama šiandienine politika.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis