Įmink S. Skvernelio šaradą: „Tai yra konkreti veika, kuri yra numatyta, nukreipta prieš mūsų valstybę, nacionalinį saugumą“

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/sskver... 2015-03-24 12:48:00, skaitė 4257, komentavo 1

Įmink S. Skvernelio šaradą: „Tai yra konkreti veika, kuri yra numatyta, nukreipta prieš mūsų valstybę, nacionalinį saugumą“

screen-shot-2015-03-23-at-20-58-28.png

Viešojoje erdvėje paskelbus prokurorės Editos Mikalainienės ir teisėjos Rasos Stonkuvienės dokumento tekstą, kuriame nurodytos priežastys, dėl ko buvo visoje Lietuvoje atliekamos kratos devynių asmenų gyvenamosiuose vietose, šio rašto turinys sukėlė įvairiausių reakcijų.

Vieni tai priėmė kaip savotišką pokštą, kiti iš viso nesuprato, kas atsitiko ir laukė kompetentingų pareigūnų paaiškinimo.

Primename šį raštą:

Prokurorė: Edita Mikalainienė
Klaipėdos apygardos prokuratūra
I-asis baudžiamojo persekiojimo skyrius

01-2-00001-15

Dėl informacijos apie ryšį tarp skrajučių platinimo ir asmenų, kurie administruoja internetinę svetainę www.nacionalistas.lt, kurioje yra patalpinti platinamų skrajučių vaizdiniai, kuriuose galima atsispausdinti pagal LR BK 121 str. Antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimas ir veikla.

Nustatytas asmenų tinklas Lietuvoje, kurie organizuoja ir agituoja jaunimą netiesiogiai palaikyti prorusiškas politines partijas bei judėjimus, organizuoti piketus prieš LR teisėtai išrinktą valdžią, Lietuvos narystę NATO, Europos Sąjungoje ir piniginės valiutos Euro įvedimą. Šioje veikloje galima įžvelgti tam tikras sąsajas su tam tikromis interesų grupėmis, kurios galimai ne „už ačiū“ nori pasinaudoti jau sukurtu socialiniu radikaliu judėjimu ir nukreipti jų veikimą norima linkme, kuri prieštarauja LR interesams. Nustatyti šiam radikaliam judėjimui priklausantys asmenys.

Visi asmenys minimi ir 2015 02 25 dieną iš LR Valstybės saugumo departamento gautame rašte, kuriame nurodoma, kad jų veikla yra nukreipta prieš valstybingumą ir skleidžia prorusišką agitaciją, puoselėja separatistines ir valstybės skaldymo idėjas, kelia visuomenėje nesantaiką ir chaosą.

Leisti atlikti kratą radikaliam judėjimui priklausančio atlikti kratą radikaliam judėjimui priklausančios Mildos Bartašiūnaitės-Rudalevičienės, kurie gali būti naudojami propagandiniam darbui prieš LR konstitucinę tvarką ir suverenitetą.

Teisėja – Rasa Stonkuvienė

Susidariusią situaciją LNK televizijai pakomentavo Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

„Ikiteisminiai tyrimai yra pradėti, kad viešosiose erdvėse, tame tarpe jūsų paminėtame socialiniame tinkle, yra skelbiama, ar tai pasikėsinti į Konstitucinę santvarką, į valstybės teritotinį vientisumą, už tai yra baudžiama“, - LNK televizijai sakė S. Skvernelis.

„Tai yra konkreti veika, kuri yra numatyta, nukreipta prieš mūsų valstybę, nacionalinį saugumą, tai yra apibrėžta griežtai baudžiamam įstatyme ir tie veiksmai turi atitikti tai, kas dispozicijoj numatyta“, - pridūrė jis.

Komentuoti tokį ministro pasisakymą neapsiverčia nei liežuvis, nei kompiuterio klaviatūra...

Siūlau nenuleisti rankų ir visgi pabandyti iššifruoti, ką mums norėjo pasakyti gerbiamas mūsų Vidaus reikalų ministras, šiuo ypatingai aktualiu ir svarbiu klausimu: apie susektą, užkardytą ir jau iškratytą net 9-ių (o gal ir daugiau!) asmenų gaują, organizavusią mūsų valstybėje antikonstitucinį perversmą, vietoje kokios nors laisvės ir demokratijos šventės tipo "Maidanas", kurią Kijeve nuoširdžiai palaikė VISI mūsų šalies vadovai ir ABSOLIUTI DAUGUMA intelektualų.

Nesgi negali būti, kad Vidaus reikalų ministru būtų paskirtas asmuo, nesugebantis rišliai pasakyti dviejų sakinių apie tokį svarbų įvykį - kaip koks nuo bambalinio alaus nubukęs devynių klasių taip ir nebaigęs apsimyžęs kaimo bomžas? Argi ne? JUK NEGALI BŪTI?