Venesuela tapo oficialiu pasaulinio teroro organizatorių - JAV, taikiniu

Autorius: Ramūnas Alaunis Šaltinis: https://www.facebook.com/ramun... 2015-03-10 21:37:42, skaitė 4965, komentavo 1

Venesuela tapo oficialiu pasaulinio teroro organizatorių - JAV, taikiniu

Vašingtonas vienu metu kariauja trim frontais: Ukrainoje, Sirijoje ir Venesueloje.

Vašingtono tikslas - nuversti šių šalių vyriausybes ir įvesti savo vienašalį pasaulinės hegemonijos viešpatavimą. Vašingtonui ir NATO pajėgoms sėkmingai nuvertus Libijos lyderį Kadafį. Vašingtonas pradėjo karą prieš Siriją. Tačiau Vašingtonui iki šiol nepavyko nuversti Sirijos prezidento Asado, kadangi bombarduoti Sirijos neleidžia Rusija.

Keršydamas Maskvai Vašingtonas pradėjo invaziją Ukrainoje, kur sėkmingai įtvirtino sau palankų režimą. Prieš tris metus Vašingtono pradėtas karas prieš Venesuelą šiandien pasiekė kulminaciją: šiandien JAV prezidentas Obama oficialiai paskelbė "Venesuelą JAV nacionaline grėsme":

http://www.telesurtv.net/…/US-Declares-Venezuela-a-Threat-t…

Apie tai jau rašiau anksčiau:

"Po Havanos ir Vašingtono diplomatinių santykių atstatymo JAV dar labiau padidins spaudimą Venesuelai, prieš kurią dabar Vašingtonas kariauja ekonominiais karais.

Havanos paėmimas į JAV įtakos zoną ir po to galimos „spalvotosios revoliucijos“ Venesueloje Jungtinėms Valstijoms leistų apsupti vieną iš didžiausių Pietų Amerikos šalių Braziliją, o vėliau ir ją perimti savo įtakon, kartu su visais Brazilijos gamtiniais ištekliais. Taip JAV įgyvendintų savo ilgalaikius geopolitinius tikslus – sujungti Šiaurės Ameriką su Pietų Ameriką.

Platesniame kontekste Kubos-JAV santykių atnaujinimas, tai JAV pasiruošimas būsimam ilgam karui prieš Rusiją, kuriame JAV kontroliuotų Pietų Amerikos strateginius gamtinius išteklius. JAV paskelbė ekonomines sankcijas Rusijai būtent tada, kai slaptos Kubos-JAV derybos artėjo prie pabaigos."