Kaip pastūmėti vyrą pokyčiams

Autorius: ŠeimaIrNamai.eu Šaltinis: http://seimairnamai.eu/kaip-pa... 2018-04-19 10:09:20, skaitė 455, komentavo 1

Kaip pastūmėti vyrą pokyčiams

Vienas svarbiausių skirtumų tarp vyrų ir moterų – požiūris į permainas gyvenime. Moteryse kunkuliuoja nenumaldomas troškimas kažką keisti savo, o tuo pačiu – ir artimųjų gyvenimuose. Ir tuo momentu, kai moteris nusprendžia augti ir vystytis konkrečia linkme, jai būtina suprasti, kad vyras nebūtinai tuo pačiu momentu ims atitikti jos naujas vertybes.

Tokiais momentais svarbu turėti galvoje kelias taisykles, kurios padės pastūmėti vyrą permainoms ir pakeis tradicines moteriškas „priemones“ – skandalus, priekaištavimą ir nesibaigiančias pretenzijas. Visada reikia atsižvelgti į vyriškos ir moteriškos prigimties subtilybes.

Pirma ir pati svarbiausia taisyklė – nieko nedaryti. Leisti vyrui savarankiškai priimti sprendimus. Susikoncentruoti ties savo pačios pokyčiais. Ir priimti vyrą tokiu, koks jis yra, jam tai be galo svarbu.

Antra taisyklė – nepamokslauti. Nereikia mėginti perauklėti pamokslais, juk kiekvieną kartą, kai kažką šitokiu būdu aiškiname, mintyse mes iškeliame save aukščiau šio žmogaus, o iškelti save aukščiau savo vyro – didžiulė klaida, suardanti šeimyninius santykius.

Trečioji taisyklė – nelįsti į vyriškas problemas. Pripažinti savo sunkumus vyrams be galo sunku, ypač savo moteriai, kurią jis turi ginti ir globoti. Nereikia pulti spręsti vyro problemų, švaistytis patarimais ar siūlyti sprendimų. Geriau suteikti laisvę savarankiškai viską sutvarkyti.

Įsitraukusios į saviugdą ar kokią nors naują psichologijos kryptį, moterys ima aktyviai lankyti treningus, seminarus. Labai svarbu turėti galvoje, kad vyrui bet koks treningas – stresas. Ten juk reikės papasakoti apie savo problemas aplinkiniams, galbūt visiškai nepažįstamiems žmonėms. Moteris į treningus traukia troškimas sužinoti kažką naujo, įdomaus ir čia jos nejaučia jokio diskomforto. O vyrams pakankamai sudėtinga ryžtis tokiam renginiui, tam būtina pripažinti, jog esama problemų, kurių negali pats išspręsti.

Nepamirškite savo vyriškio poreikių. Motyvuodamos jį permainoms, atsižvelkite į jo interesus ir veiklos kryptį. Galbūt link tobulumo jis žengs ne tuo keliu, kaip jūs. Svarbiausia, kad tobulėjate drauge, kad abu judate į priekį, vyksta procesas.

Neįkyriai ir be spaudimo dalinkitės nauja patirtimi. Sužinojusios kažką tokio, kas jūsų nuomone gali būti naudinga vyrui, neskubėkite pasakoti jam apie tai ir reikalauti, kad skubiai keistų gyvenimą. Kur kas efektyviau pasinaudoti svetimu pavyzdžiu, ar netgi savu. Šiuo atveju tai bus ne pamokslas, o tiesiog noras pasidalinti įdomiais atradimais.

Negarbinkite kitų vyrų. Įgijusios įdomios patirties iš žymaus psichologo, neskubėkite žavėtis juo vyro akivaizdoje, tai greičiau sukels jam pyktį ir pavydą, negu norą sužinoti, kuo gi toks geras tasai psichologas.

Ir nepamirškite, kad moters savo prigimtimi – švelni ir rūpestinga, ir vyrai laukia iš mūsų būtent šito. Užsiimdamos saviugda ir dvasiškai turtėdamos, turime visada išlikti savo vyriškiui moterimi, tada jam bus kur kas paprasčiau pasiduoti jūsų moteriškai įtakai.

Šaltinis