Homoseksualaus įvaikinimo savaitė Anglijoje

Autorius: Versijos.lt Šaltinis: http://versijos.lt/homoseksual... 2015-03-09 00:25:09, skaitė 4978, komentavo 0

Homoseksualaus įvaikinimo savaitė Anglijoje

Homoseksualaus-įvaikinimo-savaitė-Anglijoje-700x451.jpg

2015 metų kovo 2-8 dienomis Anglijoje paskelbta visuotinė vaikų įvaikinimo pas iškrypėlius savaitė.

Homoseksualaus-įvaikinimo-savaitė-Anglijoje-1.jpg

Ūkanotame Albione ūkanos vis tirštėja ir darosi vis tamsiau. Nežiūrint į vis garsiau skambančius klausimus apie „priverstinį“ iš tėvų atimtų vaikų įvaikinimą, ši tendencija įgauna vis didesnį pagreitį. Tėvai streikuoja, rengia organizuotas akcijas ir piketus, kaltina vyriausybę konfiskuojamų vaikų verslo rėmimu, tačiau tai beveik nieko nekeičia. Vaikų atidavimo įtėviams be tėvų sutikimo propaganda vis plečiasi.

Anglijoje paskelbta įvaikinimo pas homoseksualistus ir transgenderius savaitė. Ji truko nuo kovo 2 iki 6 dienos. Devizas – „Vaikai laukia tinkamos šeimos. Galbūt tai tu?

Akciją paskelbė Įtėvių-homoseksualistų bendrija „Naujoji šeima“ ir Britanijos įtėvių-homoseksualistų palaikymo grupė. Tokia Savaitė Anglijoje vyksta kiekvienais metais, jos tikslas – aktyvizuoti lesbietes, homoseksualistus ir transgenderius, kad šie aktyviau įvaikintų savo „šeimose“ vaikus, kuriuos valdžia konfiskavo iš normalių tėvų.

Homoseksualaus-įvaikinimo-savaitė-Anglijoje-2.jpg

Britų tinklapyje „Priverstinis įvaikinimas", kuris priklauso pagrindiniam britų tėvų teisių gynėjui milijonieriui Janui Džozefsui, kalbama apie tai, kad Anglijoje kiekvienais metais socialinių tarnybų aukomis tampa 25 000 vaikų. Jie konfiskuojami iš nuosavų šeimų ir perduodami į laikinas šeimas arba įtėviams, kurie neretai būna homoseksualūs.

Už neteisėtai pagrobtų vaikų grąžinimą Anglijoje kovoja ir patys tėvai, ir kai kurios organizacijos. Pavyzdžiui, organizacija McKenzie friends, kuri, kiek leidžia jos jėgos ir galimybės, padeda tėvams kovoti teismuose už vaikų sugrąžinimą į šeimas.

Homoseksualaus įvaikinimo savaitė Anglijoje – tai eilinė proga iškelti klausimą apie ryšį tarp juvenalinės justicijos ir homoseksualistų, taro agresyvios kovos už seksualinių mažumų „teises“, tokias kaip vienalytės „santuokos“, įvaikinimas, ir kasmet didėjančio atiminėjamų ir grobiamų vaikų skaičiaus.

www