Ritimasis į bedugnę norvegiškai

Autorius: Versijos.lt Šaltinis: http://versijos.lt/ritimasis-i... 2015-03-07 02:46:54, skaitė 6064, komentavo 0

Ritimasis į bedugnę norvegiškai

Ritimasis-į-bedugnę-norvegiškai-700x467.jpg

2015 kovo 2 dieną Norvegija pirmą kartą oficialiai pripažino, kad tarp norvegų vyrų ir moterų egzistuoja „infantofilai“. Šitaip Danijoje, Norvegijoje ir Švedijoje save vadina pedofilai, kuriems patinka „smagintis“ su naujagimiais vaikais (infantais – vietinėmis kalbomis). Apie tai , remdamasis šalies kriminaline policija, praneša Norvegijos TV kanalas NRK.

Paviešinti šią anksčiau kruopščiai nutylimą skandinavišką tradiciją masiškai tyčiotis iš naujagimių ir vaikų iki 2-3 metų amžiaus norvegų žiniasklaidai teko dėl to, kad nuslėpti masinių kūdikių prievartavimų Norvegijoje daugiau nebebuvo įmanoma dėl įvairaus pobūdžio informacijos „nutekėjimų“.

Ne per seniausiai į internetą nutekėjo tūkstančiai foto ir video dokumentų apie grupės norvegų orgijas su 1 mėnesio amžiaus mergaite. Vyko tai Dramene – nedideliame miestelyje netoli Oslo. Video į internetą nutekino mažosios „norvegiškų smagumų“ aukos tėvas ir mama.

Policijai teko įsikišti. Laikinai sulaikyti tiktai 5 orgijos dalyviai. Policija praneša, kad prievartavime ir „foto sesijoje“ su mažyle dalyvavo kur kas daugiau žmonių. Dauguma jų nebuvo areštuoti, – pasakoja NRK.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad ši norvegų šeima atidavė infantofilams iš karto du savo vaikus – berniuką ir mergaitę. Anksčiau norvegų žiniasklaida buvo pranešusi, kad Norvegijoje vis dažniau paviešinami atvejai, kai šeimos keičiasi nuosavais vaikais ar giminaičiais, arba anūkais štai tokioms kitataučius šokiruojančioms „norvegiškoms pramogoms“. Vienoje iš stambių tokio pobūdžio bylų – Alvaldo (vietovės pavadinimas) byloje – motina atidavė savo tris vaikus giminaičiams ir kaimynams ir nepasidrovėjo pasilinksminti ir nusifilmuoti tiek su savais, tiek su kaimynų vaikais. Apie Alvaldo bylą Norvegijoje parašyta netgi knyga. Tačiau apie norvegų mėgstamas pramogas su naujagimiais vietinė spauda prakalbo tiktai 2015 metų vasario pabaigoje-kovo pradžioje.

Pirmadienį, 2015 kovo 2 dieną Drameno miestoteisme prasidėjo bylos dėl 1 mėnesio amžiaus mergaitės išprievartavimo nagrinėjimas. NRK praneša, kad areštuotas 32 metų amžiaus vyras, kuris išprievartavo nuosavą sūnų ir sugyventinės dukrą (mėnesio amžiaus). Iš viso byloje figūruoja 3 vyrai ir 2 moterys. Norvegų TV kanalas praneša, kad teisminis nagrinėjimas truks 11 savaičių.

Tas pats TV kanalas praneša, kad pati motina dalyvavo dukros prievartavime, o taip pat filmavo tiek save, tiek kitus dalyvius, o paskui dėjo video į internetą.

Posėdžio metu nuskambėjo žodžiai, kad Norvegija pagal infantofilijos paplitimą beveik niekuo nesiskiria nuo kitų šalių – Danijos, Švedijos. Kriminalistai taip pat konstatavo, kad infantofilų orgijos Norvegijoje paprastai vyksta paslapčia ir informacija apie jas, priešingai nei šiuo atveju, nenuteka į internetą ar žiniasklaidą.

TV kanalas teigia, kad „dauguma infantofilijos atvejų Norvegijoje vyksta šeimos ribose arba glaudžiame aplink šeimą susitelkusių žmonių rate. Nuotraukos ir video su naujagimiais, kaip taisyklė, irgi skirtos tiktai vidiniam naudojimui tarp savų žmonių.

Kuo gi unikalus šis Drameno atvejis? Tiktai tuo, kad jis prasismelkė į viešumą ir spaudą ir nieko daugiau. Tokių atvejų, kaip praneša TV kanalas, yra labai daug. Daugybė vaikų Norvegijoje prievartaujami nuosavose šeimose, tai daro nuosavos motinos, tačiau, kaip taisyklė, policijos dėmesio tokie atvejai nesusilaukia.

Ir visgi kai kurie ekspertai, kuriuos apklausė kanalas NRK, pripažįsta, kad „sadizmas“, kurį pademonstravo Drameno orgijos dalyviai, visgi buvo unikalus. Taip pat pažymimas aukos amžiaus „unikalumas“. Mergaitei nebuvo netgi pilnų keturių savaičių nuo gimimo.

Pranešimo autoriai pabaigoje visiškai rimtai tvirtina, kad išprievartavimas tokiame ankstyvame amžiuje (cituoju): „ne visada blogai paveikia vaiką. Suteikiant atitinkamą pagalbą, vaikas visiškai normaliai pakelia išprievartavimo pasekmes“. Toks norvegų žurnalistų cinizmo laipsnis stebina, iš visko sprendžiant, tiktai mus – ne norvegus.

Citata: „Norvegų kriminalistai mano, kad byla dėl naujagimės mergaitės išprievartavimo Dramene nėra pavienis atvejis šalyje. Norvegijoje vyksta kur kas daugiau kūdikių išprievartavimų, o tokių infantofiliškų orgijų dalyvių skaičius irgi pakankamai didelis“.

Kriminalinės policijos prisipažinimas apie infantofilijos epidemiją Norvegijoje, savaime, aišku, sukrečia. Tačiau apklaustų orgijų dalyvių skaičius kažkodėl kol kas apsiriboja tik 5 žmonėmis visoje Norvegijoje.

www