Kiek dar ilgai Lietuva šaipysis iš Rusijos

Autorius: Vaidas Lekstutis Žemaitis Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2018... 2018-03-19 19:32:31, skaitė 1302, komentavo 9

Kiek dar ilgai Lietuva šaipysis iš Rusijos

2018m. kovo 18 dieną, Rusijos žmonės rinko prezidentą. Suskaičiavus 99,97 proc. biuletenių, paaiškėjo, kad už Vladimirą Putiną balsavo 76,7 proc.

Manoma, kad kovo 18 diena pasirinkta  neatsitiktinai, būtent prieš keturis metus, Rusija iš Ukrainos susigrąžino Krymą, o 2014 kovo 18 d.  paskelbė jį  Rusijos dalimi. Ši data yra kaip ženklas kuris parodo V.Putino pasiektą rezultatą- be vienintelio šūvio Krymo sugrąžinimas Rusijai.

Prasidėjus JAV organizuotame Ukrainos prezidento perversme ir “Euromaidano“ konflikto įkarštyje, Krymo gyventojai nusprendė prisijungti prie Rusijos, nes didžioji Krymo gyventojų dalis yra būtent Rusai. Ukrainai  Krymą kadaise padovanojo buvusio TSRS vadovo Nikitos Chruščiovo sūnus Sergejus Chruščiovas, o Krymo gyventojai, referendumo būdu jį prijungė prie Rusijos. Krymo gyventojai tokiu būdu išvengė kraujo praliejimo, kas iki šiol vyksta Donetsko ir Lugansko Respublikose.

Vakarai, o ypač JAV žviegte žviegia, kad tai yra okupacija ir neteisėta, bet jeigu  pažiūrėti į ten gyvenančius žmones ir jų nuotaikas, tai jos visiškai neatitinka su vakarų skleidžiama isterija ir melu.

Kryme žmonės referendumo būdu nusprendė su kuo būti, ar likti griūvančioje Ukrainoje, ar grįžti į Rusiją. Jie pasirinko Rusiją ir tai yra taškas, kaip V.Putinas sako- Krymas yra mūsų ir tai yra nediskutuojama!

“Mūsų“ žiniasklaidos priemonių pagalba vakarai toliau kiršina mus su Rusija ir Rusijoje vykstančius prezidento rinkimus pateikia kaip rinkimų parodiją.

Kam jau kam, bet Lietuvai reiktų patylėti ir visiškai nesikišti, nes jeigu pažiūrėti kaip buvo organizuojamas referendumas “Stojimas į Europos Sąjungą“ už alaus butelį ir skalbimo miltelius, tai galima pavadinti visiška “politine pornografija“, kuri pralenkia Krymo referendumą ir visus kitus Rusijoje vykusius rinkimus.

O jeigu pakalbėti apie stojimą į NATO, kur referendumas, kodėl tai vyko be žmonių atsiklausimo? Ar tai nepanašu į diktatūrą ar fašizmą?

Valdo Adamkaus išrinkimas, perlipant per Lietuvos įstatymus kaip teigė Artūras Račas, nėra parodija?

O kaip reiktų įvardinti Euro įvedimą ir “didžiųjų“ politikų melą prieš jį įvedant, kad po euro įvedimo kainos praktiškai nepasikeis?

Taip, kad Lietuva turėtų sėdėti ir tylėti, o ne akis kitiems draskyti, nes po tokių akiplėšiškų veiksmų pasekmės gali būti labai liūdnos. Mūsų parsidavelių politikų šiandieniniai veiksmai yra didelė grėsmė Lietuvos likimui, o karo eskalacija, gali privesti prie tragiškų pasekmių.

Vaidas Lekstutis Žemaitis