Autorius: ŠeimaIrNamai.eu Šaltinis: http://seimairnamai.eu/amzinos... 2018-03-18 15:32:20, skaitė 791, komentavo 1
Kai susitikinėja du žmonės, daugiausia naudos iš santykių gauna tasai, kuris geriau save pažįsta: jis ramesnis, labiau pasitiki savimi ir kur kas geriau, nei aplinkiniai, sutaria pats su savimi.
Niekada neleiskite, kad kitų žmonių elgesys įtakotų jūsų savijautą.
Nereikia kreipti dėmesio į tai, ką sako ir daro aplinkiniai. Geriau pasistengti įžvelgti giluminę jų poelgių ir žodžių motyvaciją.
Draugystė, kuri pagrįsta paklusnumu ar pataikavimu ir nuolaidumu, negali būti laikoma draugyste.
Tas, kuris išsivadavo nuo pretenzijų aplinkiniams, niekada nebus apgautas ir nuviltas.
Gigantiškas žingsnis dvasinės brandos linkui – atsisakyti gintis nuo neteisingų apkalbėjimų. Bent jau dėl tos priežasties, kad tokia „savigyna“ griauna proto ir dvasios ramybę.
Kitus žmones supranti lygiai tiek, kiek supranti pats save. Štai dėl ko savęs pažinimas yra išties reikalingas darbas.
Nereikia bijoti iki galo išjausti viską, kas nutinka jūsų tarpusavio santykiuose, ypač tai pasakytina apie dvasinį skausmą ir nusivylimus. Šie dalykai leis daug ką geriau suprasti gyvenime.
Žmogus, patyręs, ką reiškia mylėti, niekada nesijaudins, jeigu jo meilės nepastebėjo ar netgi atstūmė.
Praradę artimą draugą, neieškokite iškart pakaitalo, nes tada nepavyks iki galo išjausti dvasinio skausmo, vadinasi – ir jo atsikratyti.
Nereikia bijoti būti niekuo sociume. Ši būsena gerokai gilesnė, negu atrodo paviršutinišku žvilgsniu pažvelgus.
Visi nemalonumai tarpusavio santykiuose – puiki galimybė pamatyti tikrąjį žmogaus veidą, o ne kaukę, kurią jis dėvi jūsų akivaizdoje. Kuo labiau kažkas jums nemalonus, tuo daugiau gali jus išmokyti.
Galima tiek išsilaisvinti nuo minčių apie neteisingą pasaulį, kad paskui kiekvieną kartą imsite stebėtis, išgirdę kitų žmonių skundus dėl jų „pažeistų teisių“.
Neįmanoma įžvelgti artimame žmoguje tų jo gerųjų savybių, kurių pats neturi.
Nepainiokite aistros bei geismo su meile. Geismas pastoviai ieško malonumų ir pasitenkinimo. Meilė ieško harmonijos su pačiu savimi.
Viena mūsų sielos dalis nuoširdžiai trokšta meilės, kita apie ją nė girdėti nenori. Stokite į savo pozityvių minčių pusę ir padarykite viską, ką galima, kad jos būtų realizuotos.
Neverta gyventi drebant vien nuo minties, ką apie jus pagalvos kiti ar ką patys apie save pagalvosite.
Nesistenkite tapti mylinčiais. Geriau padirbėkite, kad taptumėte tikri. Būti tikru – tai ir reiškia būti mylinčiu.
Pati didžiausia meilė, kokią tik galime padovanoti žmonėms – taip pakeisti savo gyvenimą, kad aplinkinius viliotų jūsų gerumo pavyzdys.