Informacinis terorizmas – pagrindinis pavojus

Autorius: Remigijus Sinkevičius Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/02/info... 2015-02-27 12:06:54, skaitė 4757, komentavo 0

Informacinis terorizmas – pagrindinis pavojus

Pats didžiausias globalios valdymo struktūros pasiekimas tai sėkmingas technologijų sukūrimas, išvystymas ir pritaikymas manipuliuoti žmogaus sąmone. Šis megaprojektas buvo kuriamas kelių amžių eigoje, plačiu mastu, apimant milijardus žmonių, kas leido valdyti istorinius procesus valdančiųjų labui.

1 dalis. Inscenizacijos. Apie teraktus Paryžiuje.

Inforrmacinis terorizmas

Informacinis karas, kurį valdantis elitas šimtmečiais vykdo prieš visas pasaulio tautas, kaip įrankį naudoja ir informacinį terorizmą, kai prievarta prieš žmogaus sąmoningumą vykdoma įbauginimo, gąsdinimo būdu (terorizmas nuo terror. Lotyniškai – baimė, siaubas – prievarta, įbauginimas, gąsdinimas).

Informacinio terorizmo tikslas – priversti žmogų veikti prieš savo interesus, teroristo naudos labui. Šiandieninės MIP – pagrindinis masių valdymo įrankis, o informacinis terorizmas nužudo kur kas daugiau žmonių, nei bet koks kitas ginklas. Terorizmo šaltinis informaciniame lauke visada vienas – parazituojančios struktūros, kurios gali vykdyti savo neteisėtą valdymą, tik panaudodamos valdymo įrankį paremtą baime.

Teroro tikslas irgi tik vienas – minėtų grupuočių pelnas. Ypatingai aukštas masinio sąmoningumo valdymo efektingumas sukūrė visagalinčio valdytojo įvaizdį. Nemažai šiandienos mokslininkų bando suprasti valdančiojo elito struktūrą, tyrinėdami Egipto žynius, levitus, masonus, oligarchinius klanus, okultines ir kabalistines sektas, netgi ateivių įtakos galimybes – žemiškas ir už jos ribų.

Šioje temoje visa tai rašysime kabutėse ryšium su tuo, kad valdančiosios struktūros – kruopščiai įslaptintos bendruomenės. Ir vis tik, tai netrukdo studijuoti valdančiųjų struktūrų veikimo ryšius, tas struktūras pažymint „juodąja dėže“.

„Islamo terorizmas“ – JAV pasaulinio viešpatavimo įrankis

Ta istorija, kuri mums prieinama, kažkokiu būdu dokumentuota, patvirtinta artefaktais, aprėpia daugmaž du tūkstančius metų. Tai – vientisa civilizacija. Keitėsi tik formos, kuriose ji buvo įkūnyta, esmė gi likdavo ta pati – tai projektinė, valdoma civilizacija ir jos istorija – valdoma istorija.

Tai, ką žmonės vadina istorija – sąmoningai suplanuotų provokacijų sistema (globalių procesų valdymo lygmuo), suprantama, su laiku plito, bet niekuomet netapdavo visaapimanti.

Pirma, ilgojo periodo fone, kai nebuvo vieningos bendros istorijos, kai vienos žmonių bendruomenės net neįtarė apie kitų bendruomenių egzistavimą.

Antra, vientiso-visaapimančio valdomo subjekto (pvz vienos pasaulinės valstybės) formavimas toli gražu dar nebaigtas net ir šiandieną, nors galingi pretendentai į panašų globalų vaidmenį jau pasirodė, ir jie pasiruošę žūtbūtiniam susirėmimui. Daugumoje šiuolaikinių situacijų pakankamai akivaizdūs iš jų pusės strateginio planavimo ženklai. – Redakcija).

Paimkime kaip pavyzdį visai nesenus įvykius: sausio 7 d. Paryžiuje buvo sušaudyti 12, žurnalo „Charlie Hebdo“ redakcijos darbuotojų, kurie specializavosi piešdami pranašo Mahometo ir kitų islamo pasaulio veikėjų karikatūras. Ši tiesiogiai provokuojanti veikla, prisidengiant „žodžio laisve“, buvo kruopščiai suplanuota. Žurnalas buvo tik įrankis, kurį galima buvo panaudoti reikiamu momentu. Ir jis atėjo sausio 5 d., kai Prancūzijos prezidentas Hollande pareiškė, kad sankcijas prieš Rusiją reikia anuliuoti, jei situacija Ukrainoje gerės.

Prancūzijos ūkio ministras Emanuelis Makronas taip pat sausio 7d. išreiškė nuogąstavimus dėl nuostolių, smogusių ES ekonomikai, kuriuos atnešė antirusiškos sankcijos. Ir tą pačią dieną įvyko teroristinis išpuolis.

Net, jeigu teroristinio akto organizatoriai Rusijos klausimu ir negalėjo taip greitai sureaguoti, Prancūziją, jų nuomone, reikėjo „nubausti“ dėl paramos JT Saugumo Taryboje pripažįstant Palestinos valstybę suverenia, kas nepriimtina JAV administracijai, kuri labai priklausoma nuo proizraelietiškų lobistų.

Teroristinio akto kaltininku buvo paskelbtas „islamiškas terorizmas“. Tai iš anksto paruoštas informacinis fantomas, kuris buvo ištrauktas iš kišenės ir buvo nukreiptas prieš iš anksto sukurtą „balvoną“ – žurnalą, tikslingai įžeidinėjusį ir provokavusį musulmonus. Tikslingai buvo parinktas ir antras teroristų išpuolio objektas – žydų košerinė parduotuvė, kas atitinka gerai žinomai klišę – musulmonų priešiškumas Izraelio atžvilgiu.

Taip informacinio terorizmo specialistai atliko įvykių esmės pakeitimą su realybe – Amerika „nubaudė“ nepaklusnią Prancūziją – pakeisdama į dekoratyvinę: islamistų kovą už islamo grynumą. Įtikinamumo dėlei inscenizacija buvo gausiai aplieta krauju. Tai – įprasta scenaristų praktika. Ir teroristinių išpuolių atlikėjai, kaip įprasta, buvo nukauti. Kad niekas negalėtų užduoti klausimo: O kas jus nusamdė?

Ekspertai pažymi gausybę netikslumų teroristinio akto organizavime Paryžiuje. Jie mano, kad tai „panašu į prastą filmo scenarijų“ dėl to yra didelė tikimybė, kad dalyvavo spec. tarnybos.

Pateikiame vieną iš atsiliepimų šia tema internete:

„JAV braižas matomas visam pasauliui. Vidutinybės iš netikusio žurnaliūkščio mėgavosi amerikietiškais grantais (apdovanojimais – vert. pastaba), kuriais juos kelis metus apdovanodavo už provokacijas prieš islamą išpažįstančius gyventojus ir tapo nebereikalingi.

JAV spec. tarnybos atsiuntė kelis žudikus ir tie efektyviai pašalino atidirbtą medžiagą bei nepageidaujamus liudininkus. Tuo pačiu metu vakarietiškos MIP vykdo reikiamą kampaniją, kad paruošti elektoratą naujo karo eskalacijai, naudingai JAV ir vadovaujant JAV. Senai atidirbtas scenarijus“

Ir kitas atsiliepimas: “pjesės baigtis visiems jau žinoma ir tai – ES ir euro destabilizacija“.

Po teroristinio išpuolio M. Chodorkovskis visus „laisvo pasaulio“ žurnalistus paragino perspausdinti antiislamiškas karikatūras. Prieš jo raginimą pasisakė Ramzanas Kadyrovas, atkreipdamas dėmesį, kad Rusijoje bręsta savas židinys, panašus į žurnalą „Charlie Hebdo“ – tai radio stotis „Эхо Москвы“ su Venediktovu priešakyje, kuris specializuojasi įžeidinėdamas islamą.

Ir Rusijoje, išdrįsusioje nepaklusti Amerikai Krymo klausimu, jau paruošti būsimo spektaklio veikėjai. Ir provokatoriais – jau kuris kartas – dalyvauja ne geriausi žydų bendruomenės atstovai. Graudu, kad eskaluodami slavų ir musulmonų priešpriešą aktyviai dalyvauja ir taip vadinami „rusų nacionalistai“.

„Tarptautinio krikščionių solidarumo“ fondo direktorius D. Pochomovas yra pasakęs, kad „bandymas musulmonus padaryti iešmininkais (kraštiniais)… – tai sąmoninga provokacija tų jėgų, kurios mėgina susprogdinti Europą iš vidaus“.

„Islamiškojo terorizmo“ fantomas – JAV spec. tarnybų kūrinys. Šios priemonės būtinumas iššauktas gilios tarptautinės finansinės krizės ir padidėjusi dolerio kracho grėsmė, nes jis vis dar yra tarptautinės ekonomikos pagrindas. Tikslią situacijos analizę pateikia medžiaga, paruošta Vokietijoje (video įgarsintas rusiškai).

Savo griūtį Amerika gali atidėti tik pasisavindama kitų valstybių gamtinius išteklius, kurie vis dar priklauso kitoms nepriklausomoms valstybėms. Kad įvykdyti tokį planą, jai reikalingas galingas sąjungininkas – Europos Sąjungos šalys. Norint savo agresyvius kėslus nuslėpti nuo pasaulio visuomenės, buvo iš anksto sukurta ir MIP pagalba pateikta „kovos su tarptautiniu terorizmu“ koncepcija.

O iš kur imti tą terorizmą, jeigu jo nėra? Jį reikėjo sukurti. Ir jis buvo sukurtas dirbtiniu būdu: pirmu kertiniu akmeniu CŽV projekte ir parodomuoju pavyzdžiu, kad „tarptautinis terorizmas“ egzistuoja, tapo teroristinių išpuolių banga Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurinėje Afrikoje. Nepriklausoma žiniasklaida ir internetas dažnai minėjo tame dalyvaujant ir Mossad.

Visame pasaulyje buvo paleistas totalaus terorizmo mechanizmas. Sekė įkaitų pagrobimai ir teroristiniai išpuoliai eilėje Artimųjų Rytų šalių, Centrinėje Azijoje, Šiaurės Afrikoje ir Arabijos pusiasalyje (Sirija, Irakas, Kuveitas, Nigerija, Pakistanas, Izraelis), Rusijoje (Beslanas, Buinaksas, Maskva – teatras Dubrovkoje ir t.t.). MIPT Terrorism Knowledge Base duomenimis tik per 2000 – 2006 metų laikotarpį visame pasaulyje buvo užregistruota 14934 teroristinių išpuolių, ko pasekoje žuvo šimtai tūkstančių niekuo nekaltų žmonių.

Ar tai atsitiktinis sutapimas, bet daugelis paminėtų teroristinių išpuolių nebuvo deramai ištirti iki šiol, teroristai, kaip taisyklė, operacijos metu buvo nužudyti, dėl to iki šiol nežinomi tikri šių išpuolių kaltininkai bei užsakovai.

Pasaulinio mąsto teroristiniai išpuoliai – statistika

---
LDiena.lt: Ir dar šiek tiek grafinės informacijos apie terorizmo vykdytojus Europoje ir pasaulyje:


Teroro aktai europoje religijos pagrindu sudaro maiau negu 2% visų teroro išpuolių


JAV FTB duomenimis teroro išpuolių įvykdytų JAV teritorijoje 1980 - 2005 periodu vykdytojai.
Keista, kodėl JAV dar nesubombardavo Izraelio, kaip teroristus globojančios valstybės?

Ypatingas vaidmuo mito propagandoje apie islamo terorizmą buvo priskirtas, per JAV spec. tarnybas ir pasaulines MIP, Osamai Bin Ladenui, kurį apkaltino sukūrus mitinę teroristinę organizaciją „Al-Qaeda“, atseit paskelbusią Amerikai kryžiaus žygį. Gerai sufabrikuotas melas, daugeliui buvo ir yra panašus į tiesą. Yra žinoma, jog Bin Ladenas užverbuotas CŽV Afganistano karo metu 80 iais metais, kaip atsvaras tarybinės armijos grupuotėms, bet po to pasuko savo ginklą prieš savo šeimininkus.

Ko pasekoje, nesugaunamasis teroristas Nr.1 buvo likviduotas Pakistane amerikiečių spec. būrio operacijos metu. Patikimų jo žūties įrodymų taip ir nebuvo pateikta. Jeigu Bin Ladenas ir jo grupė realiai egzistavo, jie, suprantama, negalėjo pretenduoti į pasaulinio terorizmo lyderių vaidmenį ir tuo labiau nebuvo didelė grėsmė tokiai galingai valstybei, kaip Amerika, būdami mažo dydžio ir kontroliuojami savų kūrėjų.

Islamo pasaulis patogus, juos naudojant teroristinio karo vardan. Jų aukšto gimstamumo nepajėgios suvirškinti ir pačios musulmonų šalys, net tos valstybės, kuriose neradę vietos žmonės emigruoja svetur.

Gyventojų perteklius visada išsilieja į karus – tai socialinis dėsnis. Musulmonai atsisako reguliuoti gimstamumą dėl religinių draudimų (skaitykite antroje dalyje – „Spąstai“). O tai daryti būtina, ypač civilizacijai panaikinus natūralius populiacijos bado ir epidemijų reguliatorius.

Kažkam tai pasirodytų paradoksalu, tačiau masinis gimstamumas prives gyventojus ne prie dominavimo, o prie musulmonų pasaulio žūties. Tai – gamtos dėsnis: biologinė rūšis, kurios skaičius viršija ekologinę terpę, išmiršta. Pasaulis suinteresuotas išsaugoti unikalias Rytų tautas – spalvingame žmonijos žiede, todėl musulmonams vertėtų susirūpinti, kad gyventojų skaitlingumą įkomponuoti į tas ribas, kurias leidžia jų valstybių galimybės, kad išlaisvinti iš diskriminacijos talentingą rytų moterį, šiandieną paverstą gimdymo mašina.

Galinga įrodyminė bazė, jog egzistuoja „pasaulinis terorizmas“, tapo masinis spektaklis – dviejų dangoraižių sprogimai Manhetene 2001 metų rugsėjį. Taip buvo gauta dingstis Amerikai paskelbti karą visam pasauliui, prisidengiant įsivaizduojama „kova prieš terorizmą“.

http://www.nydailynews.com/news/politics/obama-warns-russia-ukraine-advance-article-1.1734113

LDiena.lt pastaba: šioje vietoje papildomai labai rekomenduoju perskaityti straipsnį "Ilgalaikė biblinio projekto vadeivų strategija kaip įveikti koraninį islamą" - jame JAV ir jų vakaroidinių satelitų propagandinamas "islamiškas terorizmas" analizuoajamas globaliame istoriniame kontekst, kas leidžia pamatyti dar gilesnes šios vakaroidų informacinės ir karinės atakos prieš islamą priežastis.

Karai ir revoliucijos kaip inscenizacijos

Amerika savo plėšikiškus kitų valstybių resursų grobimus vykdo karų ir vidinių revoliucijų pagalba. Šiandieną turime duomenis apie hercogo Ferdinando nužudymą nuo serbų „teroristo“ rankos, inicijavusį Pirmojo Pasaulinio karo pradžią. Ir inscenizaciją, įtraukusią Japoniją į Antrąjį Pasaulinį karą – Perl Harborą.

JAV ir jų NATO sąjungininkų tiesioginis karinis įsikišimas į kitų šalių vidaus reikalus irgi apstatytas inscenizacijomis. Amerikos kino studijose nufilmuoti „brutalūs serbų žiaurumai“ vargšų albanų atžvilgiu, atidavė visą Kosovo lauką „natostanui“ – kelioms NATO bazėms, kurios vykdo, visų pirma, didelio kiekio narkotikų transportavimą iš Afganistano.

Pateisindami JAV karinį įsiveržimą į Iraką, aktoriaus vaidmenį perėmė ne kas kitas, o valstybės sekretorius Kolinas Pauelas, demonstruodamas prieš kameras mėgintuvėlį su neaiškios kilmės milteliais. Šis varganas triukas pasitarnavo, kaip įrodymas, esą Irake yra cheminis ginklas. Vėliau Pauelas prisipažino:“CŽV duomenys, kurie įrodytų prieškariniame Irake mobiliųjų biologinio ginklo laboratorijų buvimą, buvo neatitinkantys tikrovės ir netgi tyčia klaidinantys. Aš gailiuosi ir esu labai nusivylęs“. Bet ką keičia pavėluotas prisipažinimas? Irakas sugriautas, išgrobtas, paverstas į kruviną chaosą, tūkstančiai irakiečių, jų tarpe Huseinas ir sūnūs nužudyti. Ir pasiektas rezultatas – Irakas tapo JAV įtakos zona.

Kitas inscenizacijų tipas – taip vadinamos spalvotosios revoliucijos Šiaurės Afrikos, Artimųjų Rytų ir postsovietinės erdvės teritorijose. JAV agentų tinklai įtakoja suverenių valstybių valdymo struktūras iš vidaus, ko pasekoje praryja jų ekonominius resursus. Taip vykdomas planetos resursų perdalinimas, geopolitinis perdalinimas JAV naudai. Šių inscenizacijų informacinės priedangos šūkis „demokratijos vystymas“, kuris apjungia tautos sluoksnius, vienu ar kitu būdu nepatenkintus vykdoma valstybės politika, vedą ją ne trokštamo rezultato link, bet griaunant savo valstybės suverenitetą JAV naudai.

Akivaizdus tokios inscenizacijos pavyzdys – 2014 metų įvykiai Ukrainoje, panašūs į kitos inscenizacijos istorinę rekonstrukciją – 1917 metų revoliuciją Rusijoje. Neveltui jose aktyviai dalyvavo aktyvus rekonstruktorius Girkinas (Strelkovas).

Inscenizacija su numuštu Korėjos keleiviniu lėktuvu, kuris kažkodėl tai nukrypo nuo maršruto, padėjo pasaulinei visuomenei susidaryti įvaizdį apie Tarybų Sąjungą, kaip „blogio imperiją“ ir pasaulis džiūgavo sugriuvus TSRS.

Inscenizacija su numuštu lėktuvu Ukrainoje, irgi nukrypusiam nuo maršruto, leido JAV kontroliuojamoms MIP šūkauti apie rusų žiaurumus, nors lėktuvas nukrito į ukrainiečių pusę, ne į rusų ir lavonai buvo ne „švieži“.

Tikri įvykiai, kurie nepakliūna į televiziją, nepakliūna ir į masinę sąmonę. Ir, atvirkščiai, inscenizacija, plačiai aptarinėjama MIP, sociumo yra suvokiama kaip realybė. Youtube resursai – video siužetai – užima jau 95% internetinės erdvės, prisidėdami prie vartotojo degradacijos, nuleisdami juos iki lygmens, buvusio prieš atsirandant raštui.

Paprasčiausiai žiūrėti, net nesistengiant perskaityti – pats lengviausias informacijos gavimo būdas. Tame – pats didžiausias televizijos privalumas. Ryškus, gražus video derinys gali įdiegti į tingaus paprasto žmogaus smegenis bet kokį melą. Tingėjimas – fundamentali žmonių yda, kuri išnaudojama pavergiant sąmonę.

Informacinių inscenizacijų tikslas – įbauginti mases įsivaizduojama grėsme: „islamo terorizmu“, „irakišku cheminiu ginklu“, „baisiais serbais“arba ukrainiečiams „baisiais maskoliais“. Tokiu būdu apdorota masinė sąmonė ne tik nemato realaus pavojaus iš informacinio agresoriaus pusės, – tokias tautas daro aklu ginklu to agresoriaus rankose. Išgąsdinti melagingais „kruvinų diktatorių“ įvaizdžiais (Kaddaffis, Huseinas, Milošovičius…) irakiečių, livijiečių, jugoslavų, ukrainiečių ir kiti „sukilėliai“ išeina į maidanus, savo rankomis griaudami savo šalį, vykdydami JAV valią.

1-os dalies pabaiga, laukite tęsinio

Sarmatai