Pasaulinės profsąjungos palaiko Lugansko Liaudies Respubliką

Autorius: LTnacionalistas Šaltinis: https://ltnacionalistas.wordpr... 2015-02-27 00:51:06, skaitė 3975, komentavo 1

Pasaulinės profsąjungos palaiko Lugansko Liaudies Respubliką

wftu_new-logo-11.jpg

Generalinė administracinių ir socialinių paslaugų profsąjunga, kurios būstinė įsikūrusi Egipto sostinėje Kaire, palaikė Lugansko profesinių sąjungų reikalavimą pripažinti, kad Ukrainos valdžia vykdo Donbaso gyventojų genocidą.

„Milijono ir dviejų šimtų tūkstančių Generalinės administracinių ir socialinių paslaugų profsąjungos Kaire (Egiptas) narių vardu mes demaskuojame ir smerkiame nekaltų senukų, vaikų ir moterų žudynes, o taip pat Donbaso infrastruktūros sugriovimus“, – sakoma kreipimesi, kurį pasirašė Generalinės administracinių ir socialinių paslaugų profsąjungos prezidentas Belal Mamdouh.

Laiške pažymėta, kad Generalinės administracinių ir socialinių paslaugų profsąjunga patvirtina savo paramą ir solidarumą su dirbančiąja Lugansko Liaudies Respublikos liaudimi ir kviečia visas užsienio šalis suteikti Ukrainos liaudžiai galimybę pačiai spręsti klausimus dialogo keliu.

„Linkime Ukrainos liaudžiai gyventi meilėje ir taikoje“, – sakoma laiško pabaigoje.

Lugansko Liaudies Respublikos (LLR) Profsąjungų federacija toliau gauna oficialius laiškus nuo tarptautinių profsąjungų iš įvairių pasaulio šalių, kuriuose reiškiama parama.

Prieš tai LLR Profsąjungų federacija gavo kreipimąsi iš Pasaulinės profsąjungų federacijos (PPF), kuri atstovauja 90 milijonų darbininkų 126 pasaulio šalyse, kuriame PPF paragino nutraukti ginkluotą konfliktą Donbase ir išreiškė solidarumą su regiono gyventojais.

Tarptautinė švietimo darbuotojų profsąjunga (įsikūrusi Delyje, Indijoje), priklausanti PPF, piktai pasmerkė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų veiksmus, kurios specialiai griauna Donbaso infrastruktūrą ir naikina niekuo nekaltus žmones.

Savo paramą ir solidarumą išreiškė Tarptautinė žemės ūkio, maisto pramonės ir gretutinių šakų darbuotojų profsąjunga, kurios būstinė yra Paryžiuje (Prancūzija), o taip pat Tarptautinė pensininkų profesinė sąjunga, įsikūrusi Barselonoje (Ispanija).

Be to, Pasaulinės valstybės tarnautojų ir gretutinių šakų profsąjungos kvietimu LLR Profsąjungų federacijos delegacija dalyvavo XII Pasauliniame profsąjungų kongrese, kuris vyko Nepalo sostinėje Katmandu.

Lugansko Liaudies Respublikos profsąjungos buvo pakviestos ir ruošiasi keliauti į tarptautinę profsąjungų konferenciją, kuri vyks birželio 1-2 dienomis Briuselyje (Belgija). LLR Profsąjungų federacija tikisi reakcijos į įvykius Donbase iš įvairių tarptautinių žmogaus teisių organizacijų, o taip pat kviečia kolegas aplankyti jų regioną, kad šie vietoje įsitikintų, kieno pusėje tiesa.

http://novorossia.su/ru/node/15483