Vašingtonas iš numirusiųjų prikėlė Atominio Karo Grėsmę

Autorius: Polas Kreigas Robertsas Šaltinis: https://geopolitikakitaip.word... 2015-02-26 09:21:10, skaitė 3872, komentavo 0

Vašingtonas iš numirusiųjų prikėlė Atominio Karo Grėsmę

„Foreign Affairs“ yra elitinis „Council of Foreign Relations“ leidinys, iš surinktų buvusių ir esamų valdžios pareigūnų, akademikų, korporacijų ir finansų vadovų, kurie manosi esą JAV užsienio politikos globėjai ir formuotojai. Tarybos publikacijos turi nepaprastai didelį svorį. Nors čia sunku rasti humoro, bet aš negalėjau nenusijuokt kol skaičiau Vasario 5 parašytą straipsnį, kurio autorius Alexander J. Motyl, „Goodbye, Putin: Why the President‘s Days Are Numbered“.

timthumb.php

Pamaniau, kad skaitau protingą Vašingtono anti-Putino propagandą. Absurdiški pareiškimai sekė kitus absurdiškus pareiškimus. Tai buvo geriau nei Kolbertas. Aš negalėjau nustoti juoktis.

Mano nusivylimui aš atradau, kad visiški svaičiojimai nebuvo Vašingtono propagandos parodija. Motyl, karštasis Ukrainos nacionalistas, Rugers Universiteto profesorius, ir jis nejuokavo kai rašė, kad Putinas pavogė 45 mlrd. Dolerių, kad Putinas prikelia Sovietų Imperiją, kad Putinas turi karių ir tankų Ukrainoje ir, kad Ukrainoje pradėjo karą, kad Putinas yra autoritariškas, kurio režimas „labai trapus“ ir bet kada gali būt nuverstas žmonių kuriuos su aukštom naftos kainom papirko Putinas, arba „Oranžinės Revoliucijos Maskvoje“ kurioje Putinas nuverčiamas Vašingtono diriguojamų demonstracijų, JAV finansuojamų NVO taip kaip Ukrainoje, arba kariniu perversmu, surengtu Putino Pretorionų sargybinių. Ir jei niekas iš to neprivers atsisveikinti su Putinu, Šiaurės Kaukazas, Čėčėnija, Ingušetija, Dagestanas ir Krymo Totoriai išsisuks iš kontrolės ir vykdys Vašingtono valią išverčiant Putiną iš kėdės. Tik draugiški Vakarų santykiai su Ukraina, Baltarusija ir Kazachstanu gali būti skydu „visam kitam pasauliui nuo pragaištingo Putino griuvėsių palikimo“.

Kai susiduriam su tokio lygio nemokšiškom nesąmonėm, kas laikoma gerbtina publikacija, mes patiriam tą Vakarų politikos ir žiniasklaidos elito degradaciją. Beprasmiška ginčytis su nesąmonėm.

Tai ką mes čia su Motyl matome tai gryniausia triukšmingos propagandinio melo ekspresija, kuris pastoviai sklinda iš tokių šaltinių, kaip Fox „News“ Sean Hannity neokonų karo šauklio, Baltųjų Rūmų vykdomosios atšakos kongreso personalo dėkingųjų kariniam/saugumo kompleksui.

Šių melagysčių per daug net pačiam Henriui Kisindžeriui.

Kaip Styvenas Lendmanas, kuris dokumentuoja vis didėjančią anti-Rusišką propagandą, atvirai pareiškia: „Amerikos karai siautėja po pasaulį. Žmonijos didžiausias iššūkis yra sustabdyti šitą monstrą, kol jis visų nesunaikino“.

Absurdiškumo viršūnė! Net ir visiškas idiotas žino, kad jei Rusija ruošiasi įvesti savo tankus ir karius į Ukrainą, tai ji įves tiek kiek reikia, kad užduotis būtų įvykdyta. Karas pasibaigtu per kelias dienas, jei ne kelias valandas. Taip kaip Putinas sakė kelis mėnesius atgal, jei Rusijos kariuomenė įžengia į Ukrainą, naujienomis būtų ne Donetsko ar Mariupolio likimas, bet Kievo ir Lvovo kritimas.

Buvęs JAV ambasadorius tarybų Sąjungoje (1987-91) Jack Matlock įspėjo nesutikti su pamišusia propagandistų ataka prieš Rusiją, jo kalboje Valstybiniame Spaudos Klube Sausio 11 dieną. Matlockas stebėjosi Rusijos nurašymu lyg ji tik „regioninė jėga“ ir ne tokia jau didelė grėsmė galingajai JAV armijai. Jokia šalis, sako Matlockas, kuri ginkluota skaitlingais, taikliais ir mobiliais ICBMs negali būti ribotai vertinama kaip regioninė jėga. Tai nelabai apgalvotas apsiskaičiavimas kuris baigiasi pasaulio sunaikinimu.

Matlockas taip pat pabrėžia, kad visa Ukraina, kaip Krymas, Rusijos dalis buvo amžiais ir, kad Vašingtonas, ir NATO neturi jokio reikalo būti Ukrainoje.

Amb. Jack Matlock

Jis taip pat nurodo sulaužytus pažadus kurie buvo duoti Rusijai, kad NATO nesiplės toliau į Rytus ir kaip šis ir kiti JAV agresijos prieš Rusiją aktai atkūrė nepasitikėjimą tarp dviejų jėgų, dėl kurio taip atkakliai dirbo Reiganas.

Reigano mandagumas kreipiantis į Tarybų valdžią ir atsisakant personalizuoti skirtumus sukūrė kooperacijos erą, kurią išmetė atėję po Reigano kvailiai, ir vėl atnaujinant atominio karo grėsmė, kurią užbaigė Reiganas ir Gorbačiovas.

Vašingtono užsienio politika, Matlockas sako, autistiška, kuria jis apibrėžia, kaip sutrikusią socialinę sąveiką, sutrikusią komunikaciją, ribotą ir pasikartojantį elgesį.

---

Skaityti Matlocką

http://www.larouchepub.com/eiw/public/2015/2015_1-9/2015-08/pdf/10-14_4208.pdf

Motylo straipsnis kurio nerekomenduoja P.G. Roberts

http://www.foreignaffairs.com/articles/142840/alexander-j-motyl/goodbye-putin

Matlocko pranešimas Spaudos Klube (VIDEO)

Ambasadorius Jack Matlock’as: Klaidos kurias mes padarėme su Rusija ir kaip nustoti jas daryti.

Šaltinis: http://www.paulcraigroberts.org/2015/02/24/washington-resurrected-threat-nuclear-war-paul-craig-roberts/