N. Puteikis: Neatsimenu nei vieno iš LRT vadovų nei Sąjūdžio mitinguose nei Sausio įvykiuose

Autorius: Alkas.lt Šaltinis: http://alkas.lt/2018/01/13/n-p... 2018-01-14 22:26:29, skaitė 1121, komentavo 1

N. Puteikis: Neatsimenu nei vieno iš LRT vadovų nei Sąjūdžio mitinguose nei Sausio įvykiuose

naglis-puteikis-vrk1-K100.jpg
Naglis Puteikis | Ekspertai.eu nuotr.

Sausio 12 d. neeiliniame Seimo posėdyje, svarstant laikinosios tyrimo komisijos dėl LRT skiriamų valstybės biudžeto lėšų naudojimo ir atskaitomybės sudarymo klausimą, labai aštriai LRT kritikavo ir už tokios komisijos sudarymą pasisakė Seimo narys Naglis Puteikis.

N.Puteikis: „LRT seniai pavirto grupės draugų būreliu, kurie vagia pinigus įžūliau negu Lietuvos geležinkeliai. Jeigu išvalėme Lietuvos geležinkelius, išvaikykime ir šitą vagių šutvę.“

„Liberalams, kurie sako, kad sausio įvykių šviesoje negražu prašyti sąmatų. Neatsimenu nei vieno iš dabartinių LRT vadovų nei Sąjūdžio mitinguose… nei Sausio įvykiuose… Nedirbusiems laisvai Lietuvai ir jos nesiekusiems, o dabar sėdintiems ant milžiniško pinigų maišo ir dalinantiems šiuos pinigus savo draugeliams, kaip tik simboliška būtų priimti tokį sprendimą,“ – teigė N. Puteikis ir apibendrino: „Jei spėsim išsireikalauti finansines ataskaitas ir jas paskelbti, tai visi Lietuvos žmonės pamatys, kad ne tik Lietuvos geležinkeliuose vogė valstybės pinigus…“: