Paaiškinimas dėl Norvegijoje atiminėjamų vaikų

Autorius: G. Bajauskas Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-02-10 11:00:42, skaitė 6814, komentavo 1

Paaiškinimas dėl Norvegijoje atiminėjamų vaikų

Norvegai_pederastai.jpg

Norvegija yra viena pirmųjų šalių, 2009 metais suteikusių pederastams ir lezbijietėms visas tradicinių porų (šeimų) teises, tarp jų galimybę įteisinti santuokas ir įsivaikinti vaikus.

Kaip Jūs manote, ar per užpakalį galima pasigimdyti vaikų? Ne, turbūt Norvegai dar nėra savęs ant tiek "ištobulinę" ir nužmogėję, kad per užpakalį galėtų vienas kitą apvaisinti ir gimdyti vaikus. Nieko keisto, kad į Norvegiją plūsta viso pasaulio pederastų ir lezbijiečių "šeimos" ieškoti geresnio gyvenimo sąlygų, o būtent Norvegija kaip tik tokiems tas geresnes sąlygas ir suteikia.

Tai iš kur tokios "šeimos" gauna vaikučių? Kodėl vaikučiai yra atiminėjami iš emigrantų, kodėl jų neatiminėja iš vietos Norvegų? Todėl, kad mus Norvegai laiko trečiarūšiais.

Norvegija galima įvardinti valstybę kuri sparčiausiu žingsniu bėga nuo žmogiškumo ir virsta į zombi tipo būtybes, kurios aklai vadovaujasi, sukurtomis, rašytinėmis taisyklėmis. Kas kuria tas taisykles, įstatymus? Kuria tie patys valdžioje daugumas užimantys piderastai ir lesbijietės.

Norvegijoje vaikų namų nėra, nes vaikai yra deficitas, kaip deficitinė prekė.

Tai, kad Lietuvos vaikų teisių žinovės gieda norvegiškais balseliais, kad neva Lietuva yra atsilikusi ir iš Norvegijos turime imti pavyzdį, yra tiesiog nuzombėjimas ir visiškas bukumas. 

Lietuva kaip kokia valkata, ima viską kas tik ką numeta, t.y visas madas, tradicijas ir visą kas naują, modernu ir šiuolaikiška. Gal nustokime būti tokiais ir baikime būti panašiais į kažką? Negi nebėra noro būti Lietuviu, su savo papročiais, šimtametėmis tradicijomis ir gausiomis bei darniomis šeimomis?

Lietuvi, ar Tu tikrai dar esi Lietuvis?