Tas paslaptingas Seimo nario, Lietuvos žmonių tarno ir Tėvynės Gynėjo Arvydo Anušausko gyvenimas…

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2015-02-06 22:35:48, skaitė 8130, komentavo 1

Tas paslaptingas Seimo nario, Lietuvos žmonių tarno ir Tėvynės Gynėjo Arvydo Anušausko gyvenimas…

LDiena.lt nesivelia į kitų žmonių asmeninį gyvenimą ir ypatingai į jų lovos reikalus. Bet jeigu kas nors sumano padirbėti VISOS Tautos Garbe Protu ir Sąžine, kaip kad dabar stengiasi save parodyti gerbiamas Seimo narys ir visokių komisijų bei organų členas - Arvydas Anušauskas, tuomet aš imu jausti nebe smalsumą, o nenumaldomą pareigą pažvelgti Jam į akis ir paklausti: "O KAS TEISĖJAS?" (pažodinis vertinys iš rusų klasiko: "А судьи кто?").

Taigi, siūlau trumpą, bet turiningą VisuomenėDotCom straipsnį, kuriame artimiau ir intymiau susipažinsime su žmogumi, išgelbėsiančiu Lietuvą nuo visais frontais PUOLANČIŲ RUSŲ, LENKŲ, o nuo šiol ir LIETUVIŲ.

„Lietuvos ryte“ pasirodė pranešimas, jog Seimo narys Arvydas Anušauskas pastebėtas su žavia visuomenine padėjėja viešumoje.

Sukurta kone meilės istorija. Pusamžis Seimo narys ir istorijos studentė Lina Bulanovaitė pristatyta kaip padėjėja visais klausimais ir neva netgi po darbo valandų, nes laikraščio antraštė taip ir skambėjo: „Seimo narys jaunos padėjėjos draugija džiaugiasi ir po darbo“.

Tačiau susipažinus su kai kuriomis Seimo nario viešai prieinamomis interesų deklaracijomis, matome, jog 2009 metais jis deklaravo turintis sutuoktinę Mildą Petrokaitę, ją pažymėjo galimo interesų konflikto skiltyje, nurodęs „Deklaruojančio asmens sutuoktinis. Milda Petrokaitė. Bendra darbovietė, galimas deklaruojančio dalyvavimas priimant sprendimus tarnyboje“ http://vtek.lt/vtek_deklaracijos/deklaracija.php/?&id=9238

Www.valstybe.com duomenimis, tikrai Seime, užsienio reikalų komiteto biure dirbo Milda Petrokaitė.

VRK deklaracijoje 2009 m. Arvydas Anušauskas, kandidatuodamas į Europos Parlamentą, iš viso nenurodo, kas jam yra Milda Petrokaitė, bet nurodo galimą interesų konfliktą su ja. Tik jau nurodoma ne kaip sutuoktinė, o kaip “kiti fiziniai ir juridiniai asmenys, dėl kurių gali kilti interesų konfliktas“.

2012 m. VRK anketoje Milda Petrokaitė nebenurodyta. Tik neaišku: ar ji nebėra gyvenimo draugė, ar tiesiog nebedirba Seime? Remiantis anketos įrašu „išsiskyręs“, greičiausiai, jog išsiskyrė.

Gal tai kokia klaida VTEK sistemoje? Juk niekur negirdėjome, kad A.Anušauskas būtų vedęs. Nenurodo tokio fakto kandidatuodamas. O gal – trumpai buvo vedęs, išsiskyrė, ir slepia? Bet kodėl tie Seimo nariai ir kiti vieši asmenys šitokie paslaptingi?

Ir kam tada tas cirkas su į dukras tinkančia studente?

Ir jeigu Seimo narys tuokėsi (tarp kadencijų), o paskui galimai skyrėsi, kodėl visa tai slėpti nuo visuomenės ir nuo rinkėjų?

---
LDiena.lt: į retorinį autorės klausimą "kodėl slėpti", atsakysiu paprastai - matyt, todėl, kad nėra kuo didžiuotis savo pergalėmis pigios "meilės" fronte: