Lietuva nacistinės Vokietijos ir A.Hitlerio gerbėja? (video)

Autorius: BūkimeVieningi Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-02-04 10:03:10, skaitė 4960, komentavo 1

Lietuva nacistinės Vokietijos ir A.Hitlerio gerbėja? (video)

10150738_560788874034769_2873574281443159278_n.jpg

Paskutiniu metu Lietuvoje suaktyvėjo asmenys save laikantys tautininkais ir patriotais. Viskas būtų gerai, kad šie asmenys iš tikro mylėtų savo tėvynę, domėtųsi jos praeitimi, dabartimi ir rūpintųsi ateitimi.

Panagrinėjus giliau, pradeda lįsti įdomūs faktai. Daugelis save laikančių tautininkais kviečia į kovą kovą prieš komunistus, bolševikus, kacapus, vatnikus, koloradus, putlerius, ruskius, maskolius… .Tie kas nesutinka su jų ideologija tuoj pat yra išvadinami būtent šiais žargonais ir priskiriami prie penktų kolonų.

Ar tai nėra kaimyninių Tautų kiršinimas? Ar tai nėra pykčio ir visiško nesuvokimo demonstravimas? Kodėl to nepastebi Lietuvos teisėsauga? Reiktų atkreipti dėmesį ir į tai, kas būtent Lietuvoje reikškiasi labiausiai ir kokie Jų tikslai.

Nesenai užkliuvo vienas save patriotu, tautininku laikantis asmuo R.Gedvilas, kuris aktyviai socialiniuose tinklalapiuose ragina kovoti su bolševikais, komunistais ir t.t

Kartais susidaro toks įspūdis, kad šie žmonės pasiklydę laikę, arba turi laiko mašiną, su kuria dažnai aplanko 1941-1946 metus, nes būtent jie propaguoja tuometinę simboliką ir ideologiją. Štai nuotrauka kurią Facebook paskiroje dalinasi R.Gedvilas. Nuotraukoje matosi po kaklų teotonų kryžius su nacistine svastika. Šio "tautininko" „facebook" paskiroje yra ir daugiau nuotraukų su nacistine simbolika, bei nacistinės Vokietijos karine technika, prie kurios R.Gedvilas mielai pozuoja.

 

 

Pastebėjome dar vieną labai įdomų asmenį, socialiniame "Facebook" tinkle save pasivadunusiu, Dievo Vaikis. Nuotraujoke jaunuolis demonstruoja krikščioniškas vertybes, su kryželiu ant kaklo, kartu su arkivyskupu Sigitu Tamkevičiu. Nieko čia нуоstabaus, jeigu ne šio vaikino pasisakymas "facebook" tinklalapyje:

Dievo Vaikis: Esame dėkingi naciams, kad jie prievartavo komunistų motinas...

 


Moterų prievartavimas - viena iš krikščioniškų vertybių?..

Labiausiai Lietuvoje reiškiasi politinę partiją subūrę ir save tautininkais laikantys J.Panka ir M. Kundrotas, kurie ne kartą savo pasisakymais demonstravo nesantaikos kurstymą tarp kaimyninių valstybių.

Ne per seniausiai, viename iš save tautiniu laikančių tinklalapių alkas.lt, pasirodė J.Pankos ir jo partijos pranešimas, raginimas Rusiją pripažinti agresore, o Donecko ir Luhansko liaudies respublikos  teroristinėmis organizacijomis, ir kviečia Lietuvos Respublikos Seimą artimiausiame posėdyje priimti analogiškus sprendimus, t.y. pripažinti Rusiją šalimi agresore, o taip vadinamas Donecko ir Luhansko liaudies respublikas skelbti teroristinėmis organizacijomis“, – rašoma pareiškime.

Reiktų nepamiršti, kad  tautininkai su J.Panka ir konservatorių partija, palaiko glaudžius ryšius su nacionalistėmis grupuotėmis "Svoboda" ir "Pravyj sektor", kurios galimai yra prisidėjusios prie Ukrainos taikių gyventojų nužudymų. 

Keista yra ir tai, kad Ukrainoje save laikantys patriotai taip pat garbina nacistinę simboliką bei A.Hitlerį. Ar Lietuva remdama A.Hitlerio gerbėjus Ukrainoje nepažeidžia paprasčiausių moralės normų ir pagarbos savo Tautai?  

Yra ir dar vienas egzempliorius, į kurį reiktų labai įdėmiai atkreipti dėmesį, tai visiems gerai žinomas policijos auklėtojas, o dabar į nepriklausomą istoriką persiformavęs M.Juškauskas.

Prisipažinsime, kad šiuo asmeniu buvome susižavėję ir męs, kai kuriais momentais net patikėję, kad tai yra Lietuvos patriotas. Savo automobilį visada pasipuošęs istorine LDK vėliava su vyčiu, kalbantis apie sarmatiją ir prisikopijavęs žemėlapių juos demonstruoja, bei pasakoja apie kilmingą Lietuvos praeitį ir svastikos tikrąją reikšmę. Ne gana to, su istoriku A.Lileika bei sužlugdytu bankininku V.Romanovu buvo pasiryžę atkurti LDK (Lietuvos Didžiają Kunigaikštystę). Keista, tačiau to įgyvendinti nepavyko... 

Viskas kaip ir gražu, žmogus stengiasi įrodyti, kad svastika yra simbolis kurį  A.Hitleris pasisavino, kaip ir kryžių kuris yra ant visų nacistinės Vokietijos žudymo mašinų, tankų, laivų ir apdovanojimų.

Bet, pabendravus ilgesnį laiką su M.Juškausku supratome, kad jis labai garbina nacistinės vokietijos maršus. Savo „youtube“ kanale "Lietuvai" galima rasti ne tik nacistinių maršų, bet ir paties M.Juškausko dalyvavimų Vokietijos karių žygiavimuose. M.Juškauskas ne kartą, yra pats sau pasidovanojęs medalių, tam, kad galėtų pasipuikuoti prieš visuomenę. Medalius M.Juškauskas dovanoja ir kitiems. Kai kurie psichologai šį asmenį apibūdino, kaip galimai  didybės manija  sergantį mažą (tiek ūgio, tiek savivertės prasme) žmogų.

 

M.Juškauskas Lietuvos nepriklausomybės metais "prisihvatizavęs" turto mėgaujasi prašmatniu gyvenimu, važinėja naujais Mercedes klasės automobiliais, bei keliauja po visą pasaulį rinkdamas neva istorinius įrodymus apie Lietuvą. Ar tai nėra dar vienas psichine liga sergantis A.Hitleris, kuris svastikos simbolį naudoja savo liguistiems tikslams?