Mančesteryje atidarys pederastų ir kitų iškrypėlių mokyklą

Autorius: Versijos.lt Šaltinis: http://versijos.lt/mancesteryj... 2015-01-23 09:01:49, skaitė 5036, komentavo 0

Mančesteryje atidarys pederastų ir kitų iškrypėlių mokyklą

Mančesteryje-atidarys-homoseksualų-centrą-vaikams-700x445.jpg

Britų leidinyje "Guardian" sausio 16 buvo paskelbtas straipsnis apie tai, kad Mančesteryje atidaroma speciali mokykla vaikams, kurie laiko save pederastais ar kitais iškrypėliais. Kaip praneša laikraštis, Anglijoje pastaruoju metu didėja susirūpinimas dėl pederastų ir kitų iškrypėlių mokinių diskriminacijos iš bendraamžių ir mokytojų pusės. Dėl to miesto merija išskyrė 63 000 svarų Šiaurės Vakarų pederastų ir kitų iškrypėlių jaunimo asociacijai, kad šioji įsteigtų naują jaunimo centrą, kuris ateityje galės būti pertvarkytas į mokymo įstaigą.

Laikraščio apžvalgininkė Debora Or laiko sprendimą atidaryti pederastų ir kitų iškrypėlių mokyklą labai savalaikiu ir praktišku, leidžiančiu operatyviai išspręsti pasišlykštėjimo seksualiniais iškrypėliais reakciją visuomenėje, kuri prasideda jau nuo vaikystės. Tuo pat metu ji pažymi, kad tokios mokyklos atidarymas negali pakeisti aktyvios "seksualinių santykių" - pederastijos ir kitų iškrypimų propagandos mokyklose, kuri turi būti tęsiama ir plečiama.

Mančesterio pederastų ir kitų iškrypėlių jaunimo centro vadovė Emilija Ly paskubėjo pakoreguoti drąsius britų spaudos teiginius. Bendrijos tinklapyje ji pažymėjo, kad jų organizacija iš tiesų laimėjo merijos grantą minėtai sumai naujo jaunimo konsultacinio-mokymo centro įkūrimui. Lankytojai ateityje turės patys nuspręsti, kokie renginiai vyks šiame centre ir teoriškai įmanomas mokyklos atidarymas. Tačiau centro uždavinys yra ne kurti specialią pederastų ir kitų iškrypėlių mokyklą, o centro sukurtų pederastinio švietimo programų ekspansija, kuri turi būti nukreipta į plačiąsias jaunimo mases. Tarp viso kito planuojama įtraukti į centro švietimo programas iki 10 000 Mančesterio mokinių.

Kaip teigia E. Ly, šiuolaikiniame pasaulyje egzistuoja daugybė švietimo programų, skirtų kovai su tokiais reiškiniais kaip nepakantumas švairiems iškrypimams ir išsigimimams. Visiems norintiems ji rekomenduoja susipažinti su gausiomis švietimo programomis, kurios apima, šalia tokių "tradicinių" pedrastams ir kitiems iškrypėliams dalykų kaip „LGBT“ istorija, dar ir specialius užsiėmimus pederastijos ir kitų iškrypymų tema per gimtosios kalbos ir literatūros, matematikos, užsienio kalbų, gamtos mokslų, fizinės kultūros ir kitas pamokas.

Šiuo metu vaikų centras, skirtas pederastams ir kitiems iškrypėliams nuo 12 metų amžiaus, Mančesteryje veikia du kartus per savaitę antradieniais nuo 19.30 iki 22.00 ir šeštadieniais nuo 15.00 iki 19.00. šalia sporto varžybų, diskusijų ir meninių užsiėmimų, vaikai pederastai ir kitokie iškrypėliai gali privačiai pasikalbėti su suaugusiais patyrusiais specialistais.

Jaunimo pederastų ir kitų iškrypėlių centrai egzistuoja šiuo metu visame „civilizuotame“ pasaulyje, išskyrus, žinoma, laukinę ir atsilikusią Rusiją. Kaip taisyklė, šie centrai žinomi kaip vietos, kur patyrę iškrypėliai atsirenka sau jaunus partnerius. 2009 metais Tel Avive buvo įvykdytas teroro aktas tokiame centre: žmogus karine uniforma iššaudė visus susirinkusius iš automato. 2 žmonės žuvo,15 buvo sužeista. Po to, kai žudiką sulaikė, jis prisipažino, kad nusikaltimo motyvu tapo tai, kad centre buvo tvirkinamas jo giminaitis.

Norintiems platesniame kontekste suprasti dėl kokių priežasčių Vakarų valdantysis sluoksnis ir jį aptarnaujantys "specialistai" visuomenėse diegia ir propagandina pederastų ir kitų iškrypėlių ideologiją, rekomenduojame susipažinti su autorių kolektyvo TSRS VP analitiniais užrašais "Psichtrockizmas ir pidorasingas – pavojus žmonijos egzistavimui".

www