Visuomenedotcom pateko į pseudomokslinio projektėlio “mokslopieva” tyrėjų akiratį

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2015-01-17 16:34:15, skaitė 5738, komentavo 2

Visuomenedotcom pateko į pseudomokslinio projektėlio “mokslopieva” tyrėjų akiratį

JE

Ir ko tik nepadaroma Lietuvoje už pinigus, o ir be pinigų.

Pieva šiaip liaudies mąstysenoje reiškia nesąmonė.

“Kokias čia pievas kalbi”.

Taigi, Marlboro ar panašios kompanijos finansuoti “pievų” tyrėjai, na įvaizdis iš karto kaip apsirūkiusių, ir žolės, pateikė šiurpią ataskaitą apie 60 veikiančių radikaliai politinę valdžią kritikuojančių puslapių veiklą.

Kuklią 58 vietą gavome ir mes. Tik treti nuo galo. Vadinasi, visai jokie ne radikalai. [Autorė šiek tiek apsikarščiavo - tinklapių sąrašas buvo abėcėlinis. LDiena.lt pastaba]

Keisčiausia, jog tiesos.lt, labai smarkiai remiamas ir tekstais šeriamas politinės valdžios, konkrečiai konservatorių -Tatos chebros, pateko tarp labiausiai skleidžiančių kritiką.

Anarchija lt, kuris įtariama finansuojamas iš kairiųjų organizacijų iš užsienio, irgi gavo pagyrų, kad formuoja įvaizdį, kad skleidžia informaciją, tačiau juk šiame portale rašė į visas kryptis besiblaškęs ir už pinigus dirbęs Vilis Normanas.

Tai kaip toks portalas gali būti vadinamas “radikaliu”?

Tačiau tokia tyrimų klasika sako štai ką: pirma reikia kažkokio tai tyrimo, kad ir pseudomokslinio, juk pasivadinę, jog jie apsirūkėliai iš pievos. Nesvarbu, jog ten nėra nei vieno įrodymo, jog taip yra, kaip jie čia parašė: jog radikaliai kritikuojama, jog perspausdinama kitų puslapių straipsniai.

Mus įtraukė į tinklą.

Jau mes išeina “organizuoti”.

O jau “organizuotus” žinome kaip tiria.

Prisiminkime kai kuriuos patvorio debilus, kuriuos atsiuntė ta pati valdžia, kurią atseit jie kritikavo. Nusišluostė kojas, ir perdavė ant baudžiako. Kapanokitės, durniai.

Prisiminkime ir tuos, kurie atsiųsti nusišturmavo savo noru. Juos visus teisė.dė per tą patį tiesos mėsos portalą darytis reklamą, susirinko krūvas pinigų, bet taip ir nugeso.

Viena aišku, jog vien jau pavadinus projektą “mokslo pieva”, tu parodai, jog rašysi visiškas pievas. Tai tokių ir į teismą paduoti nesinori: http://mokslopieva.lt/wp-content/uploads/2014/12/Radikalia%20politines%20valdzios%20kritika%20pasizyminciu%20tinklapiu%20socialinis%20tinklas.pdf

P.S. O va šitas tylus skaidrių demonstravimas – va čia radikali politinės valdžios kritika. Tačiau kad perskaitytum žinutę, reikia mokėti Ezopo kalbą…