Lietuvoje šie įslaptinti KGB'istai užima labai svarbius postus valdžioje bei versle, susijusiame su biudžetiniais pinigais

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/lietuv... 2017-03-13 09:21:43, skaitė 6439, komentavo 0

Lietuvoje šie įslaptinti KGB'istai užima labai svarbius postus valdžioje bei versle, susijusiame su biudžetiniais pinigais


Konservatorius Vytautas Landsbergis daug ką galėtų papasakoti apie sunaikintus archyvus ir įslaptintus KGB'istus.

Socialiniuose tinkluose platinamas 1997 m. vaizdo įrašas, kuriame reiškiamas priekaištas konservatoriams, kodėl yra naikinami archyvai.

„Landsbergi, kur padėjai pavogtus archyvus?“, - klausinėjama konservatorių patriarcho, šių metų Auštrevičiaus (dar vadinamos „Laisvės“) premijos laimėtojo Vytauto Landsbergio.

Ekspertai.eu primena, kad konservatoriai tiesiogiai Lietuvą valdė būtent 1996 - 2000 metais.

O 2015 m. ši partija padarė viską, kad duomenys apie taip vadinamus „prisipažinusius buvusius sovietų specialiosios tarnybos KGB bendradarbius“ butų įslaptinti dar 75 metams.

Todėl šiuo metu Lietuvoje šie įslaptinti KGB'istai užima labai svarbius postus valdžioje bei versle susijusiame su biudžetiniais pinigais.

Tai viena pagrindinių priežasčių, kodėl Lietuva yra mažai gerbiama ir pagal daugelį statistinių parametrų besivelkanti Europos Sąjungos uodegoje.


Archyvų naikinimo problema by ekspertai