Teroro banga Europoje

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/20... 2017-03-10 08:38:15, skaitė 2562, komentavo 0

Teroro banga Europoje

Teroro banga Europoje (pildoma)

Per vieną parą Europos valstybėse „pabėgėliai“ įvykdė seriją teroro aktų.

Ketvirtadienį 20 valandą 50 minučių Diuseldorfo geležinkelio stotyje teroristas su kirviu užpuolė keleivius. Septyni sužeisti, trys iš jų sunkioje būklėje, praneša vokiečių SZ.

Policijos pranešimu nusikaltėlis buvo sužeistas, kai bandė pabėgti iš nusikaltimo vietos. Kaip jau priimtas Vokietijoje, kaip skelbiama po kiekvieno teroro akto: „įtariama, kad jis – psichikos ligonis.“ Lietuvoje, tuo tarpu, niekas ir neabejoja, kad islamo teroristai yra psichiškai nesveiki, todėl lietuviai ir nenori, kad valdžia juos vežtų į Lietuvą. 

Apie teroristą pranešama, kad jis išeivis iš „buvusios Jugoslavijos“, tačiau konkreti valstybė nenurodoma iš kur jis atvyko. Jei nutylima – greičiausiai, iš kurios nors musulmonų apgyvendintos respublikos, kurios, o ypač Kosovo, tapo tarptautiniais islamo terorizmo lizdais. Pranešama, kad teroristui 36 metai. Šiuo metu jis gyveno Vuppertalyje (Vokietija).

Penktadienį Bazelyje (Šveicarija), 20 valandą 51 minučių, į barą įėjo du vyrai ir pradėjo šaudyti. Du žmonės nušauti, dar vienas sužeistas.

Herne (Vokietija) sulaikytas 19- metis žmogžudys, nužudęs 9 metų vaiką ir visa tai paskelbęs internete, jo bute atrastas dar vienas lavonas.