Diskusija, kuri dar kartą įrodė – Europos Sąjunga neturi jokios ateities

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/diskus... 2017-02-24 14:14:26, skaitė 2428, komentavo 0

Diskusija, kuri dar kartą įrodė – Europos Sąjunga neturi jokios ateities

Nors lietuviai oficialiai pripažinti pačiai didžiausi euroentuziastai visoje Europos Sąjungoje (ES), pačios ES likimas daug kam kelia rimtų klausimų ir abejonių.

Vienų nuomone, išsigimusi ES neturi ateities ir turės subyrėti, kiti siūlo receptus, kaip ES dar būtų galima išgelbėti.

Štai Europos Komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris (Jean-Claude Juncker) užsiminė apie radikalų ES struktūros pertvarkymą.

„Deutsche Welle“ praneša, kad pagal naująjį Ž. K. Junkerio įsivaizdavimą, Sąjungos pagrindą sudarytų mažesnis valstybių narių skaičius, o kitos šalys, nepasiruošusios visateisei narystei, galėtų priklausyti skirtingiems narystės lygmenims.

Norint nesunkiai suprasti, kad ES neturi didesnės ateities, Lietuvos gyventojams pakanka pasižiūrėti į ES parlamentą ir į mūsų šalies atstovus jame – beprasmiška, juokinga, grandiozinė institucija ir absoliučiai už nieką neatsakantys politikai (auštrevičiai, blinkevičiūtės ir panašūs įvairių tautų personažai).

Netrūksta renginių ir pačioje Lietuvoje, kurie įrodo, kad ES ateina galas.

Štai pavyzdžiui vasario 17 d. Seime vykusi diskusija „Vidurio ir Rytų Europos saugumas atsižvelgiant į hibridines grėsmes“ – dar vienas puikus įrodymas, kad ES neturi nė menkiausios ateities.

Pasižiūrėjus į šias komiškas, kalbančias nesąmones galvas, nesunku suprasti – dabartinės ES likimas nuspręstas. Klausimas, tik per kiek laiko formaliai ši susikompromitavusi Sąjunga išnyks.

Diskusiją vedė trečius metus iš eilės badaujantis liberalas, Seimo Europos klubo prezidentas, Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius, pranešimą skaitė Europos Parlamento Užsienio reikalų komiteto narė, Saugumo ir gynybos pakomitečio pirmininkė, buvusi Lenkijos Respublikos užsienio reikalų ministrė Anna Elžbieta Fotyga, pasisakė konservatoriai Rasa Juknevičienė, Žygimantas Pavilionis, Arvydas Anušauskas.

Malonaus klausymo:

Susiję:

Aš suprantu, kad tai ne holokausto neigimas, bet ar tai nėra antivalstybinė veikla?    

VRK vadovas Z. Vaigauskas nežino, kaip rinkėjai buvo informuoti apie stojimo į Europos Sąjungą sutartį (I d.)