Sausio 13 – “SAVI ŠAUDĖ Į SAVUS” – arba Baranų mėsa labai reikalinga

Autorius: CriticismOfLife Šaltinis: https://criticismoflife.wordpr... 2015-01-13 02:57:16, skaitė 4884, komentavo 1

Sausio 13 – “SAVI ŠAUDĖ Į SAVUS” – arba Baranų mėsa labai reikalinga

LDiena.lt: kaip gera gyventi pasaulyje, kur viskas aišku ir paprasta. O jeigu ne viskas aišku ir ne viskas paprasta? Ką daryti - apsimesti, jog viskas gerai ir tas mūsų paprastas pasaulėlis vis dar yra toks pats paprastas ir jaukus? Ar nusiimti rožinius akinius, pasirinkti raudonąją piliulę, leistis gylyn į triušio urvą, atsijungti nuo Matricos?

Kiekvienas pats sau asmeniškai atsako į šį klausimą ir elgiasi taip, kaip pats nusprendžia.
---

1991 metų sausio 13 žmogžudystės buvo nuotabaus plano sudėtinė dalis, siekiant pralieti kraujo ir tokiu būdu radikalizuoti BARANUS (MĖSĄ), kuri nesugeba protauti, bet puikiai tinka emocionaliniam proveržiui.

Kai BARANAI arba MĖSA pamato KRAUJĄ, ir šiuos baranus (runkelius) sąmoningai nukreipia link dirbtinės priežasties, jie reaguoja vienodai – juose atsiradęs chaosas galutinai pribaigia mąstymo mechanizmą ir MĖSA pasiruošusi toliau mirti, nes joje pradeda dominuoti gyvuliški instinktai. Ir esant šitai MĖSAI Bandoje jokie atskiri išskirtiniai gebėjimai nesuveikia.

Tą puikiai iliustravo Ukrainos įvykiai, kai žmonės paprasčiausiai aklai ėjo į mirtį, nes juos nukreipdavo iš nugaros. MĖSA surinkdavo kraujojančią kitą MĖSĄ ir vėl žygiavo link skerdimo fabriko – kur snaiperiai maloniai atšaudydavo bukus runkelius, kurie automatizuotai ėjo aukotis.

Tokių atvejų būta daugelio pasaulio šalyse, kur JAV CŽV agentūra turėdavo tikslus sukelti socialinius neramumus ir pakeisti nebenaudingą jai vietinę valdžią.

MĖSA arba runkeliai – puiki tam medžiaga. Ir apie tai puikiai 1991 metais žinojo žydiara landsbergis su savo parankiniais – miškinių banditų vaikais ir anūkais, kurie buvo pasiruošę žudyti lietuvius tiek, kiek reikėtų, kad visuomenė nekęstų CCCP valdžios ir kaltintų ją mirtimis.

Tam tereikėjo sukelti demonstracijas, surinkti MĖSĄ prie tarybinių kareivių ir nuo namo stogų ar kitų slaptų vietų pradėti atšaudymą šitos apgailėtinos, bukos MĖSOS.

O įtikinamesniam suvokimui tikrovės, šaudoma ir į tarybinius karius ir į minią – taip sukeliant abiejuose pusėse sužeistuosius, kas leidžia manipuliuoti ir tarybiniai kariais, kurie manytų, jog minia turi kovinių ginklų ir gali juos visus iššaudyti.

Taip, šios technologijos yra nuostabios, nes neišsilavinusi, buka MĖSA neturi tokių žinių ir puikiai atlieka AUKOS vaidmenį.