"Elfas" Ričardas Savukynas organizuoja interneto serverių atakas ir įsilaužimus

Autorius: Marius Jonaitis Šaltinis: https://www.facebook.com/photo... 2017-02-16 19:42:15, skaitė 7816, komentavo 2Gavau informaciją apie tokį Savukyno raginimą (viršuje), na o apatinis paveiksliukas yra iš susirašinėjimo su puslapio talpinimo paslaugos tiekėju. Datos sutampa, kadangi nuo vasario ketvirtos dienos negalėjau prisijungti prie Kūlgrindos administravimo.

Oponentų moralinis veidas aiškus, tik įdomu iš draugų, kurie užsiima teisine veikla, sužinoti kokias pasekmes ponui Savukynui galėtų sukelti toks raginimas?

Beje, primenu, jog Facebook egzistuoja tokia uždara (dabar jau) grupė, kuri užsiima kitaminčių terorizavimu.

Daugiau apie tai buvo parašyta šiame straipsnyje: "Šių dienų Pavlikai Morozovai socialiniuose tinkluose".

---
LDiena.lt: Ričardas Savukynas - profesionalus liberastas, internete veikiantis "Rokiškis Rabinovyčius" slapyvardžiu. Kitaminčių persekiojimui, skundimui ir šmeižtui jis yra įkūręs ir moderuoja taip vadinamų "elfų" grupę feisbuke - "Jorkšyro terjerai".

Akivaizdu, kad pilietis Ričardas Savukynas laisvu nuo savo darbo verslo konsultantu metu, kursto kitus asmenis vykdyti kriminalinius nusikaltimus. Visai nenustebčiau, jeigu anksčiau ar vėliau šis košerinis "elfas" atsidurs teisiamųjų suole, kartu su tais apkvailintais "patriotais", kurie vykdo jo kriminalinius paliepimus.


Provokatorius Ričardas Savukynas - dar vienas tipiškas šūdeličio pačiulptukas