Austėja Landsbergienė dalyvaudama "Pūtyčių marše" pjudo Lietuvą su JAV

Autorius: Milda Bartašiūnaitė Šaltinis: https://www.facebook.com/milda... 2017-01-23 20:28:56, skaitė 2158, komentavo 0

Austėja Landsbergienė dalyvaudama

Kas nors kiek domėjosi tuo "Pūtyčių maršu": matė JAV garsenybių pasisakymus nuo scenos, skaitė plakačiukus, girdėjo šūkius, negalėjo nepastebėti, kad praktiškai visi eisenos dalyviai, išgirdę žodį "Trump" teigiamame kontekste, pradėdavo iš nasrų leisti putas ir purtytis lyg epileptikai. 

Maršo organizatorių oficialus puslapis skiltyje "apie" - tiesiai šviesiai nededa naujojo JAV prezidento į šuns dienas, bet užtenka paspausti pagrindinių eisenos sponsorių nuorodas ir ten neapykantos objektas išnyra visu gražumu. (2pav.)

Taip. Dalyvauti marše ir nežinoti, kad jis yra žygis prieš Trump'o tapimą prezidentu - buvo neįmanoma.

Kad "Sister March" renginys susijęs su neapykanta JAV prezidentui negalėjo nežinoti ir Austėja Landsbergienė. Būtent jos vadovaujama "Karalienės Mortos mokykla" tapo oficialiu maršo organizatoriumi Lietuvoje.

Kas dar nepagavo, kur suku, tai galiu pasakyti tiesiai šviesiai: A.Landsbergienė, koncervatorių pirmininko žmona, sąmoningai kiša Lietuvą "po tanku" ir provokuoja išankstinę JAV prezidento nemalonę mūsų valstybei. Tai kas, kad pati nešė neišvaizdų plakačiuką "Apginkime vaikus..." lietuvių kalba? Pats LT Respublikos įtraukimas į tarptautinę "Nekęsk Trump'o" akciją mums nieko gero iš JAV prezidento administracijos neatneš. Priešingai. Tai akivaizdi žala JAV-Lietuvos diplomatiniams santykiams. 

-----------------------------
Kas skaito mano postus, negalėjo nepastebėti analizės, kurioje teigiau: McCain & Co komanda į Lietuvą ne tiesiog atsisveikinti buvo atvažiavusi. O su tikslu:
https://www.facebook.com/milda.bartasiunaite/posts/1453127191366977

Kaip primityviai pildomos McCain'o programos Lietuvai dalys - nepastebėti gali tik aklas, kurčias ar durnas.