Sodomijos propagandistams ateina alkanos dienos

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.ru/20... 2017-01-22 21:18:50, skaitė 3838, komentavo 1

Sodomijos propagandistams ateina alkanos dienos

Iškrypėliai buvo Barako Obamos prioritetas, pas Donaldą Trampa – ne, kaip ir globalizmas. Pačią pirmą po inauguracijos dieną Donaldas Trampas iš Baltųjų Rūmų svetainės išpašolvonino iškrypėlių puslapį. O jei išpašolvonino, tai ir pinigų kranelis jiems bus užsuktas.

Baigiasi globalizmo era, pasibaigs ir sodomitų siautėjimas, nes tik globalistams šitie iškrypėliai buvo reikalingi, tik vardan globalizmo jie buvo popinami, kad visuomenę skaldyti, ją degraduoti. O kas jie be amerikoniško pinigų kranelio?

Juk iš paskos amerikonišką kranelį bus užsukti ir JAV vasalų pinigų kraneliai. Ar beišgirsime tada per nupirktas Lietuvos televizijas tą iki šleikštumo įkyrėjusį saldžiabalsio sadomito (su ukrainietiška pavarde) postringavimą, tuos jaunus tolerastukus, su viso pasaulio purvu tolerantiškus.

Juk pelningas buvo verslas sodomitą vaizduoti, kankiniu apsimetinėti, šeimas griauti, vaikelius tvirkinti. Ir labai paplitęs jis tapo, dėl gero uždarbio. O dabar nebereikalingas, nes Donaldas Trampas vakar iškrypėliams pasakė – Jūs atleisti!