Kokias zadanijas Makeinas dalina Lietuvoje?

Autorius: Milda Bartašiūnaitė Šaltinis: https://www.facebook.com/milda... 2016-12-30 13:12:54, skaitė 3248, komentavo 0

Kokias zadanijas Makeinas dalina Lietuvoje?

Klausimas:
Kokio b...io, atsiprašant, senatorius McCainas su kolegais trankosi po Baltijos šalis? Obamos dienos juk suskaičiuotos... Esamas jankių isteblišmentas = buvęs ir nieko nebesprendžiantis istablišmentas... taigi, kokio b...?

Atsakymas:
Kad perduotų čia gyvenantiems pakalikams naują darbotvarkę:

"Kadangi jus neabejotinai puola rusai, o niekas kitas, išskyrus JAV jūsų neišgelbės, darysit taip:

1) Įsipareigosite savo teritorijoje už savo lėšas išlaikyti JAV karius, nes piktasis ir nuožmusis D.Trumpas nešvaistys lėšų teroristinės valtybės atgrasymo programai.
2) Įsipareigojate kuo daugiau pinigų iš ginybos biudžeto išleisti būtent šiose ginklus, ekipuotę ir t.t. tiekiančiose korporacijose (sąrašas pridedamas).
3) Įsipareigojate nuolatos krušti Trumpui smegenis dėl Putino grėsmės ir kaip nuolatos esate puolami, atakuojami ir jaučiatės nesaugūs.
4) Įsipareigojate tarptautinėse konferencijose pastoviai viešai skųstis naujojo prezidento (D.J.T) nekompetencija ir nesusigaudymu tarptautinėje politikoje. Jį menkinti ir niekinti už akių.
5) įsipareigojete visomis išgalėmis viešai protestuoti prieš bet kokius būsimus JAV ir Rusijos bendrus sutarimus.
6) Įsipareigojate palaikyti glaudžius ryšius su jūsų amžinaisiais draugais, užtarėjais, kurie, shit happens, buvo išspirti praėjusiuose rinkimuose iš valdžios, bet....ką gali žinoti....gal greitai sugrįš (mirksniukas).

Už tai JAV pažada pas jus nuolatinai bazuoti savo karius ir mums giliai pokui, kad tai prieštarauja jūsų konstitucijoms. Už tat galite jaustis saugūs, bet jeigu kas, tai kaltinkit ne tik Putiną, bet ir Trumpą.

Buvo malonu paviešėti,
Jūsų amžini draugai ir bandelių dalintojai
McCainas ir Co.

P.S. Jeigu kas klaus, koks buvo mūsų vizito tikslas, sakykit, kad "JAV dar kartą patikino NATO šalis, kad bla bla bla..." na, jūs viską puikiai žinot.