Oleg Surajev: aš visus skatinu pasirašyti už Ingridą ir už Dainių Žalimą!

Autorius: Oleg Surajev Šaltinis: https://www.facebook.com/suraj... 2024-02-23 00:02:00, skaitė 1349, komentavo 28

Oleg Surajev: aš visus skatinu pasirašyti už Ingridą ir už Dainių Žalimą!

Sveiki. Aš visus skatinu pasirašyti už Ingridą ir už Dainių Žalimą. Taip pat, kviečiu balsuoti už juos prezidento rinkimuose. Aišku, man niekas už tai nemokėjo, niekas to neprašė ir niekas neragino ir jokio intereso neturiu. Iš to, ką turim, Dainius ir Ingrida yra labai labai ok, nors mano pažiūrų tikrai neatstovauja, nes aš idealistas.

Mano pažiūras labiausia atstovauja Romas Kalanta (čia rimtai) – nes aš manau, kad pasaulis giliai ir fundamentaliai yra nesąžiningas ir amoralus, pilnas „normalumo fašizmo” ir mitų apie normalumą, kur visuomenė tave pasyviai prievartauja ir nori padaryti tave tokiu, kaip jiems yra geriausia. Todėl lieka tik susidegint.

Normalumo fašizmas ir normalumo kultas jau yra seniai įsitvirtinęs ir kartais net nereikia matuoti sociologiškai – tu žinai, ką pasakys dauguma žmonių, kokia bus jų nuomonė, kaip jie reaguos ir ką jie norėtų matyt. Todėl galim sakyti, kad mums, idealistams ir žmonėm, kurie supranta kiek pavojinga sąvoka „normalu” (ypatingai kalbant apie emocinę sveikatą) – gal norėtųsi mažiau skausmingo antro turo: Dainius Žalimas prieš Ingridą Šimonytę.

Bet žinant Lietuvos žmonių normalumo fašizmo kultą, kurį formavo televizija, blogas skonis, menkas išsilavinimas, nenoras suprasti kitas akademines optikas, humanitarinio išsilavinimo smerkimas, seksizmas, ksenofobija, homofobija, nenoras prisiimti atsakomybę už savo klaidas, tai tikėtina, kad finale matysim Nausėdą prieš Vėgėlę. Ir dar patys prašysim visų balsuoti už Nausėdą, nes tikėtina, jis nenorės sušaudyti gėjų ir paprašyti putino pagalbos tvarkant reikalus Lietuvoje. "Geriau" jau gyvent šalia normalaus ksenofobo dėdės, negu pūti rusijos gulaguose – gyvenimas dažniausia duoda tik tokius nuostabius pasirinkimus, o taip.