Išdaviko mirtis

Autorius: Махно Šaltinis: http://ldiena.lt... 2024-02-20 00:00:00, skaitė 968, komentavo 8

Išdaviko mirtis

Ši savaitė prasidėjo puikiomis žiniomis.

Pranešama, kad Ispanijoje buvo rastas negyvas Maksimas Kuzminovas, kuris 2023 metais nužudė savo kolegas-karius ir užgrobė Rusijos karinį sraigtasparnį. Sraigtasparnį jis nuvarė į Okrainą ir ten gavo apdovanojimą.

Apie tai pranešė Ispanijos žiniasklaida.

Kas žinoma:

Valensijos leidinys „Eureka news“, remdamasis šaltiniais Ispanijos civilinėje gvardijoje, rašo, kad Kuzminovas pastaruoju metu turėjo problemų dėl alkoholio ir narkotikų.

Jo kaimynai teisėsaugos pareigūnams pasakojo, kad „užsienietis elgėsi neadekvačiai, dažnai šaukė, girtas plepėjo ir daug pasakodavo apie savo praeitį ir dabartinį gyvenimą“.

Remdamasi minėtais faktais, policija turi ir versiją, pagal kurią okrainos specialiosios tarnybos, tokį nepatogų liudininką, pašalino.

Apie įvykį pirmasis parašė laikraštis ABC, pranešęs apie 33 metų ukrainiečio nužudymą La Villajoyosa mieste Alikantėje. Jo kūnas buvo rastas su mažiausiai šešiomis šautinėmis žaizdomis. Kūnas buvo rastas prie garažo rampos.

„Daily Information“ duomenimis, praėjusį antradienį, vasario 13 d., apie penktą valandą vakaro, La Cala rajone, kotedžų bendruomenėje, kūną aptiko kaimynas.

Netrukus tyrėjai buvo įspėti, kad netoliese esančiame El Campello mieste aptiktas sudegęs automobilis, kuriuo įtariamas žudikas galėjo pabėgti.

Teismo medicinos ir mokslo policijos ekspertai stengiasi rasti daugiau įrodymų, kad būtų išaiškinta ši žmogžudystė.

P.S.

Jei jis tikrai buvo nužudytas, tai tas, kuris jį nužudė, bet kuriuo atveju pasielgė teisingai. Fašistą pas adulį nusiuntė.

Bet tuo pačiu neatmestina, kad tai galėjo būti mirties incenizacija, pavyzdžiui, jei Rusijos specialiosios tarnybos sužinotų, kur jis slapstosi ir tokiu būdu jį būtų bandoma ištraukti iš specialiųjų tarnybų akiračio, paskelbiant jį mirusiu.

Tad laukime objektyvaus patvirtinimo, kad šis nacis buvo išsiųstas pragaran.