Na ir ką jie darytų, jei ne tie teroristai?

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://ldiena.lt... 2016-04-22 10:24:27, skaitė 2988, komentavo 1

Na ir ką jie darytų, jei ne tie teroristai?

Turiu omenyje Putiną ir Olandą, lėktuvą ir Paryžių. Vienas buvo nuvarytas kariauti į Siriją, už devynių jūrų marių, o kito iki žemės nusmuko reitingai. Kaip Rusijos vargetoms paaiškinsi, kokio velnio milijardus Sirijoje taško? O kai žmogus – nykštukas visomis prasmėmis, kaip Olandas, ir dar reitingai nusmukę, tai visiškas skandalas.

Abu nuskriausti dabar, Putinas ir Olandas, labai nusiminę, abu prisiekia savo tautoms kovoti su teroru, sutaria abu susitikti, koordinuoti veiksmus.

Kaip dabar viskas darnu, kaip gražiai apjungia Maskvą ir Paryžių bendras „priešas“, kurį Izraelis ir jo vizginama uodega - JAV nupiešė ant Sirijos žemėlapio?!

Nupiešė, nesuklydau, nes teroristai tie - netikri, butaforiniai, tam tikra prasme, pagal užsakovo poreikius pagaminti.

Ar tikrus teroristus gydytų ir slaugytų Izraelis, Švedija, Belgija, kitos ES šalys?

Ar tikrus teroristus kas įsileistų į savo valstybes, aprūpintų pašalpomis, pilietybėmis, nemokamu gydymu?

Ar kas tikrus teroristus ginkluotų, pirktų naftą, archeologinius artefaktus ir t.t.?

Kad tik mums, Lietuvai, tų teroristų užtektų!

Kaip reikės grybauskaitėms su visais butkevičiais aiškintis, kodėl Lietuva galutinai išvogta ir praskolinta, kodėl žmonės baigia išbėgioti?

O dabar, kokia laimė, atsiveš 900 balvonų ir 200 teroristų, ir lakstys policininkai su automatais po gatves, šaudys į benamius!

Rusai puolė puolė, taip ir neužpuolė. O dabar, kokia laimė, išperėti teroristai, ir daug teroristų, visiems apsivogusiems prezidentams, kancleriams ir premjerams užteks, visai degraduojančiai ES!