Aidas Gedvilas: Konservatorių partija – galimai „antikonstitucinė organizacija, remianti teroristus“, ar teisėta Lietuvos valdžia?

Autorius: Aidas Gedvilas Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2022-12-05 17:04:00, skaitė 150, komentavo 3

Aidas Gedvilas: Konservatorių partija – galimai „antikonstitucinė organizacija, remianti teroristus“, ar teisėta Lietuvos valdžia?

2007 m. Seimas oficialiai pripažino konservatorių partiją teroristų rėmėjais, nes J. Abromavičiaus nužudymą įvykdė teroristinės organizacijos bruožų turinti grupė asmenų, palaikanti ryšius su konservatorių partijos vadovais.

2022 m. televizijos laidoje ta pati partija žinomo televizijos laidų vedėjo buvo įvardinta kaip antikonstitucinė, nes varžo Seimo narių galimybes elgtis pagal sąžinę ir balsuoti taip, kaip to tikisi juos išrinkę žmonės.

Visus tuos metus ši partija buvo renkama į Seimą, turėjo net du premjerus, įskaitant ir dabartinę – Ingridą Šimonytę ir jiems niekas netrukdo mūsų Lietuvoje tvarkytis kaip savo kieme. O už netinkamą, su partija nesuderintą nuomone ar balsavimą, žmonės iš šios partijos yra šalinami vienbalsiai, be jokių skrupulų.

Tai partija, valdanti Lietuvą vienu iš sudėtingiausiu mūsų valstybės gyvenimo etapų po nepriklausomybės paskelbimo, bet ar ji tikrai to verta?

Seime dar 2017 m. buvo priimta rezoliucija, kuria siūloma Lietuvos komunistų partiją paskelbti nusikalstama organizacija. Nei ši, nei prieš tai buvusios Vyriausybės nesiėmė veiksmų šiai rezoliucijai įgyvendinti. O aš manau, kad šalia šios partijos taip pat į rezoliuciją galima būtų įtraukti ir konservatorių partijos pavadinimą.

P.S. Kaip konservatorius pasakytų: „Nothing personal, just political business“...