Kalėdinės nuolaidos STALIN.LT e-knygyne! Patreonams 50%, visiems kitiems – 15%

Autorius: Anonimusas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2022-12-04 19:04:00, skaitė 183, komentavo 3

Kalėdinės nuolaidos STALIN.LT e-knygyne! Patreonams 50%, visiems kitiems – 15%

Mieli LDiena rėmėjai, Kalėdų proga ir vėl noriu padėkoti Jums už Jūsų teikiamą paramą liaudies žiniasklaidos veiklai!

STALIN.LT internetiniame knygyne bet kuriam užsakymui specialiai Jums - suteikiama 50% nuolaida visoms lietuviškai išleistoms Nikolajaus Starikovo knygoms.

Nuolaidos kodą jūs rasite LDiena.lt "Patreon" platformoje: https://www.patreon.com/posts/n-starikovo-su-75486233

Ši nuolaida galioja iki metų galo, t.y. kiekvienas pirkėjas ja galės pasinaudoti tiek kartų, kiek norės, užsakymo dydis - neribojamas.

---

Visoms kitiems skaitytojams yra kalėdinė 15% nuolaida, su kodu: STALIN

Ši nuolaida yra vienkartinė ir galioja iki metų galo, t.y. pirkėjas ja gali pasinaudoti vieną kartų, užsakymo dydis - neribojamas.

---

Šiuo metu lietuviškai išleistos trys Nikolajaus Starikovo knygos, susilaukusios išskirtinio dėmesio ne tik skaitytojų tarpe, bet ir audringos reakcijos iš amžinų rusofobų:

"Stalin. Prisimename kartu" • 14,99 eur
"Kas privertė Hitlerį užpulti Staliną?" • 14,99 eur
"Krizė. Kaip tai daroma" • 9,99 eur

VISOS TRYS N. Starikovo KNYGOS KOMPLEKTE! • tik 29,99 eur • https://stalin.lt/knygu-komplektai/25-n-starikovas-lietuviskai.html

SIUNTIMAS LIETUVOJE - NEMOKAMAS (išskyrus Neringos sav.)

"Stalin. Prisimename kartu" •  Ši knyga padės jums išsiaiškinti sudėtingą istorinę epochą ir ne mažiau sudėtingą Stalino asmenybę. Jo biografija, pateikta realių istorinių įvykių kontekste, padeda suvokti jo poelgių motyvus. O juk faktai iš realių žmonių prisiminimų ir yra tikra istorija.

"Kas privertė Hitlerį užpulti Staliną?" • Kas valdo praeitį, tas kontroliuoja dabartį ir kurią ateitį. Istorija nuolatos yra perrašoma ir pritaikoma aptarnauti valdančio sluoksnio interesus. Ir tik įsigilinus į faktus  galima sužinoti tikruosius lėlininkus, nuo kurių sprendimų priklausė ir tebepriklauso milijonų žmonių gyvenimai.

"Krizė. Kaip tai daroma" • Mums aiškinama, kad "krizės atsitinka" arba "pribrendo"... Bet ar iš tikrųjų globalios pasaulinės ekonomikos krizės kyla kaip stichinės nelaimės, dėl nuo žmonių nepriklausomų aplinkybių? Koks yra krizės veikimo mechanizmas? Kodėl viso kapitalizmo įsigalėjimo laikotarpiu jos nuolatos kartojasi? Kuo čia dėta Federalinė Rezervų Sistema? Ir apskritai, kodėl doleris - pasaulinė valiuta priklauso ne JAV valstybei, o privačių bankų "kromeliui"?

---
STALIN.LT • Knygos, kurių bijo VSD!
E-knygynas https://stalin.lt
Informacija info@stalin.lt