Buvęs sunerimo, kur dingo lendlizas Ukrainai

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://ekspertai.eu/buves-sun... 2022-11-23 16:26:00, skaitė 218, komentavo 0

Buvęs sunerimo, kur dingo lendlizas Ukrainai

Kastytis Braziulis, buvęs.

Buvęs Valstybės saugumo komiteto (VSK, rus. KGB) papulkininkis (baigęs VSK akademiją Maskvoje), buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas, aktyvus Landsbergių bendruomenės atstovas Kastytis Braziulis, visuomeniniuose tinkluose besidalinantis savo analizėmis, iškėlė klausimą, kur dingo lendlizas.

„Kur dingo lendlizas? Kodėl nėra teikiama Ukrainai karinė technika lendlizo būdu? Šiais metais gegužės mėnesį JAV prezidentas demonstratyviai pasirašė lendlizo įstatymą, kuriuo numatė nesibaigiančią paramą Ukrainai. Parama iki pergalės. Parama ir po pergalės prieš Rusija. Visi mes džiaugėmės ir laukėme – kada. Kada pradės tekėti sunkioji karinė technika į Ukrainą?

Praėjo mėnesis, du, trys pasidarė neramu. Pradėjome vieni kitų klausinėti: kas vyksta? Gal ko nors nesuprantame? Mums paaiškino, kad viskas yra okay. Lendlizas įsigalios spalio mėnesį, nes tuomet prasidės JAV nauji finansiniai metai. Gerai, laukėm. Praėjo mėnesiai, atėjo spalis ir piš.

Kur lendlizas, eilinį sykį klausiam? Dabar gi mums paaiškina, kad jis yra, guli prezidento stalčiuje, nes dabar nėra reikalo jo išimti ir įgyvendinti. Kodėl? Todėl, kad dabar JAV Ukrainai duoda milijardinę paramą, kurios užtenka ir, kurios nereikia grąžinti. Lendlizas nėra dovana, ją teks atiduoti, čia tas pats kaip automobilį lendlizo būdu pirkti. Būk tai normaliai paaiškinimas skamba. Nusiramini, bet klausimų pasilieka.

Manau, kad jei būtų lendlizas, tai Ukraina nueitų į karinės technikos parduotuvę ir prisipirktų tankų, lėktuvų, bepiločių, kovinių mašinų, kurių taip reikia puolimui. O dabar... tenkiniesi tuo ką turi.

Vis dėlto kur dingo lendlizas? Gal kas žinot ir galit paaiškinti“, - klausia buvęs.

skirt.png

Dar su keliomis buvusio analizėmis galima susipažinti čia:

Buvęs perspėjo: „Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina“

Buvęs: vakariečių raketos pasiekė tikslą ir apsunkino cheminio ginklo gamybą

Buvusio perspėjimas: tą pačią N. Sadūnaitę tą pačią minutę „nugalabytų“

Sugrįžo buvęs: Slava Ukraine, Herojam slava

Buvęs: tas kas sako, kad Lietuva gali būti nepriklausoma ir laisva yra arba kvailas, arba suinteresuotas

Susiję:

Minedas ragina visus Lietuvos gyventojus nepavargti būti su Ukraina