Kaip baltajam džentelmenui susimedžioti krokodilą? Vakarietiški standartai

Autorius: Laurynas Ragelskis Šaltinis: http://ragelskis.lt... 2014-11-10 09:37:27, skaitė 6013, komentavo 0

Kaip baltajam džentelmenui susimedžioti krokodilą? Vakarietiški standartai

Jeigu norime sužinoti, kas yra tikrosios vakarų vertybės - reikia naudotis pirminiais šaltiniais, tai yra tų vakarų vertybių propaguotojų lektūra, skirta vakaroidams - t.y., tų vakarų vertybių platintojams ir atstovams.

Štai vienas iš žymiausių vakaroidinių žurnalų - Harper`s Baazar, pradėtas leisti Jungtinėse Amerikos Vlastybėse 1867 metais ir einantis iki pat šių dienų. Toks jo ilgaamžiškumas tik patvirtina, kad žurnalas puikiai patenkina savo  skaitytojų poreikius.

Ir štai, kaip šis klasikinis vakaroidinis žurnalas supažindina savo skaitytojus, o pagrinde - skaitytojas su krokodilų medžioklės Afrikoje ypatumais:

Manau, kad kiekvienas baltasis džentelmenas, jeigu iki tol nelabai suprato, kam Dievas sukūrė čiabuvius ir jų vaikus, tai po Harper`s Baazar publikacijos, puikiai žinos.

Beje, mes - lietuviai - vakaroidams esame lygiai tokie patys čiabuviai, kaip ir Afrikos negrai ar Australijos aborigenai, tik kad baltos odos. Kas žinoma, pakelia mūsų prostitučių reitingą, Vakarų Europos viešnamiuose, o mūsų vaikų kainą - vakaroidų pedofilų rinkoje.