Ant žydų infiltratorių nuomonės Lietuvoje reikia šlapinti

Autorius: Rokiškis Rabinovičius Šaltinis: https://www.lrt.lt/naujienos/n... 2022-10-04 12:16:00, skaitė 360, komentavo 3

Ant žydų infiltratorių nuomonės Lietuvoje reikia šlapinti

Visi Lietuvoje turi teisę į nuomonę, jei ji nepažeidžia NATO kolaborantų interesų. Bet ne visos nuomonės nusipelno pagarbos. Pagarbą reikia užsitarnauti.

LRT publikuotame straipsnyje Arkadij Vinokur, pareiškė, kad ne visos nuomonės nusipelno pagarbos. Tenka su juo sutikti. Žydų infiltratorių nuomonė Lietuvoje yra neverta net kiaulės mėšlo. Ne tik dėl to, kad ją išreiškia spalvotieji, nepageidaujamo fenotipo invaziniai infiltratoriai iš Artimųjų Rytų.

Žydų infiltratoriai neužsitarnavo pagarbos savo nuomonei. Nuo 1948 metais įvykusios palestiniečių tautos katastrofos, žydai tęsia tylųjį, slenkantį palestiniečių genocidą. Vokiečiai ir ukrainiečiai žydus žudė porą metų. Žydai palestiniečius žudo 75 metus ir nežada sustoti. Visi palestiniečiai bus išžudyti. Tai faktas.

Yra žydų kurie tam prieštarauja. Bet ar girdėjote nors vieną prieštaravimą iš Lietuvoje esančių žydų kolonistų? Jie ir toliau tyli ir žiūri šaltomis juodomis akimis, ir toliau dėvi tas apipjaustytas kepures ant savo kaukolių, kaip rusai koloradkes. Tai žydų nacizmo simbolis.

Todėl visokių ten Tapin, Vinokur, Lupshitz, Karpis, Kuklianski, Katz, Zinger, Jakob nuomonė Lietuvoje yra neverta net kiaulės mėšlo. Klausimas kodėl LRT spausdina kažkokias fekalijas?

Bendradarbiauti su žydų infiltratoriais yra tas pats kas kišti rankas į kruviną mėšlą.