NATO, kaip įrankis, pirmiausia reikalingas Jungtinėms Valstijoms, be to, tai nuostabi pinigų plovykla

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://ekspertai.eu/natokaip-... 2022-06-29 13:54:00, skaitė 190, komentavo 2

NATO, kaip įrankis, pirmiausia reikalingas Jungtinėms Valstijoms, be to, tai nuostabi pinigų plovykla

Ekspertai.eu primena: artėjant naujai koronaviruso bangai, nepamirškite, kaip reikia taisyklingai sveikintis. O sveikintis reikia tik alkūne, blogiausiu atveju kumštuku. Tačiau geriausia – tik linktelėjimu, laikantis saugaus dviejų metrų ar didesnio atstumo.

LT teritorijos administratoriai skelbia, kad nuogąstauti dėl vakcinų trūkumo nereikėtų – jų rudenį nuo koronaviruso bus pripirkta naujų ir modernizuotų.

O garsūs etatiniai vakcininkai palengva jau pratina prie minties – rudeniop reikės visiems stiprintis sustiprinamosiomis vakcinų dozėmis nuo koronaviruso.

Taigi, vakcinuokitės ir tikėkite mokslu, jei norite, kad ir mokslas patikėtų jumis.

Prof. hematologas Eduardas Vaitksu pasidalino naujausia informacija iš vakcinų ir vakcinavimosi pasaulio – tokios informacijos propagandiniai šalies ruporai neturi galimybės skelbti.

NATO vyriausiasis vadybininkas dar kartą pranešė, kad gins kiekvieną NATO šalių colį (ankščiau žadėjo ginti kiekvieną centimetrą). Taip pat NATO nusiuntė Rusijai dar vieną stiprų signalą – Europoje didina karių skaičių nuo 40 iki 300 tūkst. Manoma, kad šie kariai, jei ką, padės gyventojams, spręsti ir vidines Europos Sąjungos problemas.

Valstybės lyderis Gitanas Nausėda dar kartą pakartojo, kad NATO turi pereiti nuo atgrasymo prie priešakinės gynybos.

O advokatas prof. Stanislovas Tomas iš teisinės pusės pažvelgė į 2004 m. Seimo ratifikuotą Šiaurės Atlanto sutartį.

Mažai abejonių, kad NATO pirmiausia reikalingas Jungtinėms Valstijoms, vykdant jos karines operacijas visame pasaulyje. Be to, vis mažiau abejonių, kad įspūdingas NATO biudžetas (20 kartų didesnis negu Rusijos) – įstabus pinigų plovimo pavyzdys.

Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centras (LGPOC) ir vėl skelbia, kad „korumpuotą ir reakcingą Landsbergių grupuotės režimą būtina sunaikinti“.

O LT propaganda nevykusiai skelbia, jog Europos Komisija keičia išaiškinimą (nors ji realiai nieko nekeičia, tai tik LT teritorijos administratorių dar vienas išsigalvojimas) dėl Lietuvos taikomos Kaliningrado blokados, Šimonytė, kaip visada, vapa nesąmones, tautiniai funkcionieriai (net garsiausias anūkas Gabrielius) situaciją atsisako komentuoti... Todėl iniciatyva rodo senoliai – slaptojo kankinimų kalėjimo įkūrėjas, prezidentas Valdas Adamkus ir Lietuvos prezidentas Vytautas Landsbergis. Pastarasis informavo demokratinio pasaulio bendruomenę, kad Rusija siekia įteisinti paskutinę Stalino aneksiją.

Nieko naujo, nors ir nemaloni tiesa – Lietuvos elgesys su pabėgėliais (išskyrus ukrainiečius) jau ir tarptautiniu lygiu rodo, kad tai rasistinė valstybė.

Nebeslepiama, kad Vakarų įtaka mažėja: bausti Rusiją nesiseka įtikinti Indijos, Vakarų skleidžiamas totalus melas vis mažiau pasiekia savo tikslą, o prasimelavusių Vakarų įtaka pasauliui vis labiau ribota. To jau net nebando nuslėpti net valstybinis transliuotojas, vadovaujamas Monikos Garbačiauskaitės Budrienės. Net BRICS plečiasi (to valstybinis transliuotojas žinoma neskelbia).

O sukčių princesė (Ingrida Šimonytė) ir toliau savo stiliuje, pabandė paaiškinti, kokie kanalai skleidžia tiesą....

Netikėtai išaiškėjo, kad Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio pagrindinis priešas dabar yra Vakarų nuovargis nuo karo.

Tuo tarpu Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Džonsonas išlieka nuoseklus – Ukrainos naikinimas ir ES silpninimas bus tęsiamas ir toliau.

Tarp kitko, jei kas nežino, Europos Sąjungoje spartinamas 5G diegimas.

Apie tai ir daugiau birželio 28 d. pramoginėje informacinėje muzikinėje propagandinėje agitacinėje šviečiamojoje „PressJazz TV“ laidoje „2K+“: