Ką Lietuvoje daro VSD, jei visus valstybės priešus registruoja LRT?

Autorius: Arvydas Daunys Šaltinis: https://www.facebook.com/arvyd... 2022-05-25 23:27:00, skaitė 329, komentavo 9

Ką Lietuvoje daro VSD, jei visus valstybės priešus registruoja LRT?

Aš dabar galvoju - o ką Lietuvoje daro VSD, jei visus valstybės priešus registruoja LRT, bet kažkaip be rezultato.- niekas nesėda, nieko net neapklausia, niekuo net nesidomi. Jau trečią kartą stengiasi - pripaišo begalę grafikų, gudriai supainiotų ryšių, ištraukia iš po matraco net 2015 metų VSD ataskaitas... ir viskas veltui.

Gal sakau LRT reikėtų duoti VSD įgaliojimus - ką manote? Dirbtų Lietuvos labui, po pusmečio po visų :tyrimų: būtų susodinti visi valstybės priešai, tik tada kita problema kiltų - nebūtų kam pačios LRT išlaikyt, juk visi tie, kas ją išlaiko ir būtų susodinti.

Liktų koks 20 proc biurokratų - "valstybės patriotų", tačiau jie nekuria jokio produkto ir nieko uždirbt negali, ir LRT tą supranta, kaip supranta ir tai, kad pasikeitus politiniams vėjams tas finansavimas gali būti labai apribotas, kaip ir tos mylimos spalvingos temos, kurias ji dabar stumia be problemų.

Tai ką daryt, jei susodint negalima? Tai juk paprasta - pasakyt, kad vienas prorusiškas, o kitas su juo pažįstamas, po to į tą grandinėlę susegt kitus, supainiot galus, ir visi toje krūvoje tampa vienodi - vienodai prorusiški, vienodai platinantys rusų dezinformaciją (lyg ta lietuviška dezinformacija būtų kuo nors geresnė).

Po to primint, kad su Lietuvos Šeimų Sąjūdžiu siejamose grupėse srautu eina karo Ukrainoje neigimas, Putino šlovinimas ir vuolia - staiga visi tampa kalti be teismo - tiesiogiai neapkaltinti, bet apipaišyti visokiomis šlykščiomis Indrės Makaraitytės insinuacijomis - tiesiogiai niekuo nekaltinami - juk kaip apkaltinsi grupę, kurioje naudojamas LŠS pavadinimas ar Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo pavadinimas, ir kuriose, pasak LRT, platinama rusiška dezinformacija.

Kaip veikia patys primityviausi šuleriai FB?

Jie susikuria paskyrą žinomesnio žmogaus vardu, pasiima jo nuotrauką, o po to rašinėja jo draugams, prašydami paskolos. Ir po to apgautas žmogus (jis dar to nežino), reikalauja iš originalo grąžinti skolą, o tas ginasi nieko nesiskolinęs.

Ir įrodyti sunku, nes paskolinęs žmogus šventai įsitikinęs, kad skolino tai jam, savo pažįstamui.

Tai su visomis tomis LŠS grupėmis panašus variantas - jų prikūrė būtent tie, kurie nori pakenkti LŠS, žinodami, kad mes jų visų nesužiūrėsime laiku, ir kad vėliau bus galima mus apkaltinti visokiais išgalvotais niekais, kuriais dalis žmonių, deja, bet patiki.

Čia keisčiausia tai, kad mes realiai ieškodami ir sudarydami tokių grupių sąrašus dalį jų vis tiek pražiūrėjome, ir pirmą kartą jas pamatėme LRT "tyrime", kas rodo, jog ta LRT šutvė gerai su visu tuo susipažinusi ir žino kur, o gal pas ką? - ieškot.

Susidaro įspūdis, kad tų visų milžiniško skaičiaus grupių kūrimas buvo, galimai, jų pačių ir inicijuotas?

Juk kaip akivaizdu - ten minimo Jansevičiaus (ar kaip jį ten), kur jis administratorius - buvo visos surašytos, o štai LŠS priskiriamosiose "tyrime" grupėse - administratorių pavardės kažkodėl neminimos. Gal todėl, kad jie su LŠS nesusiję?

Bet visa tai iš tikro gryniausi niekai, demaskuojantys pačius "demaskuotojus", kovojančius už spalvinę įvairovę, ja atskiedžiant Lietuvos tradicijas.

Pagrindinis dalykas, tai žmonės - kurie įgąsdinami ir bijo atvirai net komentuoti, kad nebūtų apkaltinti prorusiškumu, kiti sukiršinami tarpusavyje, stengiantis išdraskyti tą vientisą frontą, kurio JIE iš tiesų labai bijo.

Visas "garbingo" lietuvio paveikslas dabar projektuojamas pro palaikančiojo Ukrainą prizmę. Ir jeigu tu kasdien to nepatvirtini, neturi užsidėjęs jos vėliavos ant savo profilio - tu jau imi kelti įtarimus.

Tai tiesiog beprotybė, masinė isterija neturinti nieko bendro su sveiku protu ir su galimybe suvokti adekvačiai situaciją.

Jei mes visi susipjausime tarpusavyje, išdraskysime dalimis visuomenę - mes jau pralaimėję. Nes nebeliks jokios jėgos, jokių klijų, kurie kažkada galėtų suklijuoti viską atgal. Liks tik neapykanta - vienų už sugriautus gyvenimus, prarastus darbus - kitų - dar trokštančių kraujo. Ne rusų šįkart, savo tautiečių, lietuvių.,,

Ir vienintelis dalykas, kas dar gali mus išgelbėti nuo šio scenarijaus įsigaliojimo - tai asmeninė kiekvieno iš mūsų drąsa.Kiekvieno.

Neleisti sau bijoti to, kas būtent ir siekia, kad tu bijotum - bijotum viešo aplinkinių pasmerkimo už tai, ko nesi padaręs, už ką nesi atsakingas. Bijotum pasekmių už savo atvirą žodį, kuriuo išreiškei savo mintis (ne įžeidimus).

Jie nori mums uždrausti net galvoti laisvai - ir visa tai tapo įmanoma todėl, kad Ukrainoje vyksta karas. Konvencinis karas.

Lietuvoje gi jis vyksta prieš visuomenę - viešai nepaskelbtas, tačiau juodųjų technologijų, šmeižto, juodinimo ginklai veikia visa apimtimi.

Kaip jau sakiau - jie neveikia drąsių žmonių, kurie neturi ką slėpti ir dėžutėse paskolų nerinko. Taip pat nestūmė Baltarusijos į Rusijos glėbį, negriovė šalies transporto sistemos, neatėmė iš Lietuvos milžiniškos Kinijos rinkos ir niekuo kitu prieš valstybę nenusikalto.

Tad, viskas bus gerai - meskite tą baimę į šoną, drąsus žmogus mato savo ateitį, bijantis - bijo į ją pažvelgti. Matykime atviromis akimis kas vyksta - tai visai nebaisu - tik bjauru, ir tą teks išmėžti.

P.S. Jei galvoje tik ši info (nuotr) objektyvus mąstymas neįmanomas iš principo. Šiukšles iš namų reikia nešti kuo anksčiau - antenos neleidžia suderinti savo pačių darnaus smegenų darbo