Aurimas Guoga: Kaip pasirengti ateinančiam antsnukių sezonui

Autorius: Aurimas Guoga Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2022-05-09 04:24:00, skaitė 298, komentavo 1

Aurimas Guoga: Kaip pasirengti ateinančiam antsnukių sezonui

Jei jūs, kaip ir aš, tikite, kad kovido suvaržymai buvo įvesti ne dėl medicininių priežasčių, o piliečių laisvėms gniuždyti, tuomet turėsime sutikti - sumanymas puikiai pasiteisino.

Pasirodo, žmonės be vargo įsimauna į antsnukius, uoliai vykdo net ir absurdiškiausius valdžios nurodymus. Jiems nė motais akis badanti statistika, kad kuo uoliau valdžia tramdo kovidą varžydama piliečių laisves, tuo plačiau šis plinta. 

Paaiškėjo, kad susvetimėjusioje visuomenėje žmonės ieško saugumo tokioje vietoje, kur jo mažiausiai verta ieškoti - aklai paklustant valdžios nurodymams. Čia tas pats, kas sovietmečiu saugantis teroro priimti komunistinius įsitikinimus.

Tad kaip laisvių varžymo projektas šis puikiai pasiteisino. O tai reiškia, kad užsakovai norės pakartoti. Atleido varžtus, kad rudenį užsuktų dar labiau. Tokiems kaip Pišas tik reikia nurodymo iš aukščiau.

Todėl menkai abejoju, kad rudenį Pišas vėl imsis savo. O jei taip, geriausias būdas nuo to saugotis - jau dabar visus įspėti, kad valdžia ir vėl kėsinsis į mūsų laisvę.

Taip pat - kad jiems paklusę palydėsite sveikatą.