Aurimas Guoga: Šiame laikmetyje esama daug nuostabaus

Autorius: Aurimas Guoga Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2021-12-02 15:46:00, skaitė 287, komentavo 0

Aurimas Guoga: Šiame laikmetyje esama daug nuostabaus

Man asmeniškai tai geriausias gyvenimo etapas. Dėl teisių suvaržymų apribotos kelionių, apsipirkinėjimo ar pramogų galimybės. Galiu susitelkti į esmę. Vis labiau traukia vienuoliškas gyvenimo būdas: mokytis- melstis-dirbti. Dabar tam idealios sąlygos.

Šiuo metu veiksmingai galiu įgyvendinti savo gyvenimo misiją. Paklausa sėkmingos tautoms idėjoms išaugo - joms atėjo laikas. Man teko ypatinga privilegija nukreipti tautos mąstymą, suformuoti pasipriešinimo nuostatas. Tai vertinu kaip didžiulį palaiminimą.

Šitas laikas neša daug ko gero mums visiems. Jeigu įvertinsime tai, kad žmogus yra skirtas kovoti už savo siekius, o ne šiaip patogiai kiurksoti pakampėje, tai laikmetis dabar tam pats tas.

Senoliai mėgsta prisiminti karo laikus ar kitokius išbandymo laikotarpius. Nuostabu, jeigu tuos išbandymus jie didvyriškai išlaikė - tada pasakojimai pilni pasididžiavimo ir nostalgijos, o ne šiaip kartūs.

Šiandien mes galime prisikurti sau istorijų senatvei. Pišas mus traukė kad nusižudytume, o mes šauniai priešinomės ir gelbėjome zombėjančius likimo draugus.

Daug kas stebisi kad nebijau ir visuomet sakau bei darau kaip liepia sąžinė. Į tai galiu atsakyti jog esu įsitikinęs, kad tikrasis gyvenimas prasideda kai atsikratai baimės. Kaip sakė Brianas Tracy, daryk ko bijai ir baimę užtikrintai numarinsi.

Taigi dabar tikras gyvenimas - toks, kad bus ką anūkams papasakoti. Tai mūsų šlovės valanda. Šių dienų rezistentai bus ateinančių kartų herojai. Mes galime užsitarnauti nemirtingumo.Nebijokite ir iškart atsidursite palaimoje.