Aurimas Guoga: Kaip šiandien gyvena antišvakceris?

Autorius: Aurimas Guoga Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2021-11-09 03:49:00, skaitė 447, komentavo 2

Aurimas Guoga: Kaip šiandien gyvena antišvakceris?

Kai kam, o gal ir visiems, dabar tai itin paklausi tema. Jei netyčia išeinu į susileidusių blogosferą, matai kad jiems dabar tik mes ir galvoj. Susileidusieji ėmė baisiai sirgti ir net kartais nuo savo nuodų mirti, bet vis tiek tik apie mus tegalvoja. Toks nematytas rūpestis, būsiu atviras, jaudina.

O aš, priešingai, stengiuosi pišo pakalikų neskaityti ir net nematyti. Jei jie visgi įsibrauna į dėmesio, lauką, iškart suku akis šalin, nes dvokas nepakeliamas.

Na tai kas naujo mano, antišmakcerio, gyvenime?

Gyvenimas vis labiau panašus į karaliaus. Sėdžiu sau ramiai namuose ir patyliukais užsiiminėju savo darbais, o susileidusieji siunta kad esu jiems didžiai skolingas: dėl visų savo problemų bukai kaltina mane (ne asmeniškai, o kaip antišvakcerį).

Tampu žvaigžde. Buvusios žvaigždės mane, nelemtą antišvakcerį, aptarinėja nuo ryto iki vakaro, nenustebčiau jei ir sapnuojuosi. Tai kuris čia žvaigždė: tas, kuris
šneka, ar apie kurį šneka?

Mažai kur einu. Paklusnumo nemėginu suvaidinti, į parduotuves ir kavines nesibraunu. Dabar dukra turi paklusnumą, tai ji ir suvaikšto. Dėl to jokių problemų.

O kaip sakysite, dėl kavinės? Nejau nesinori?

Šiuo metu šį straipsnį rašau iš kavinės. Oras dar leidžia sėdėti lauke, tai džiaugiuosi kad nereikia sėdėti kartu su susileidusiais. Gaivu, valgiau be ore tvyrančios įtampos kurią jie dabar visa kur susikuria.

Reikia pasakyti, kad mane aptarnauja karališkai. Padavėjas mane vertina kaip VIPą, nes veikiausiai baltai pavydi. O ir šiaip dabar tikriausiai nedažnas antišvakceris pažvelgia į jo pusę. Deja, kavinės, kurioje sėdžiu, maisto kokybė labai bloga. Anksčiau būtų tinkama, bet jau išlepino turgaus produktai.

Aišku, dažniausiai išvis niekur eiti nereikia, nes susileidusieji noriai atveža. Karališka, ar ne?

Žodžiu, antišmakceriui viskas puikiai. Mano gyvenimas sukasi apie tris dalykus: dirbti, mokytis ir melstis. Sąlygos tam dabar idealios. Kliaunuosi Aukščiausiojo apsauga ir ši mane patikimai saugo.

Ir dar, tarp kitko: D.Kepenis tariasi šiuo metu esąs laimingiausias žmogus Lietuvoje