Marin Le Pen: Prancūzijai laikas pradėti bendradarbiauti su Asadu

Autorius: Sarmatas.lt Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/10/mari... 2015-10-02 09:46:51, skaitė 3270, komentavo 0

Marin Le Pen: Prancūzijai laikas pradėti bendradarbiauti su Asadu

Prancūzijai būtina susivienyti su Sirijos lyderiu Bašaru Asadu, kad kaip galima greičiau pabaigti su „Islamo valstybe“, pareiškė Prancūzijos „Nacionalinio fronto“ partijos lyderė Marin Le Pen savo interviu "Europe 1" kanalui.

„Mes neturime pasirinkimo, todėl esamu momentu reikia kurti politiką, remiantis realybe, – pabrėžė politikė. – O realybė tokia, kad dabar Asadas vadovauja Sirijai, vadovauja kariuomenei. Ir, jei mes norime sunaikinti „Islamo valstybę“, tai nėra kito būdo tą padaryti, kaip tik susijungti į didelę koaliciją su Bašaru Asadu…“.

Le Pen kaltina dabartinius Prancūzijos lyderius tuo, kad jie savo šalį pavertė „amerikiečių liokajumi“:

„Prancūzijai reikėjo padaryti tą patį, ką dabar daro Rusija, o mes šiandien, iš diplomatijos požiūrio taško, randamės kvailoje padėtyje – sekame paskui JAV, net tada, kai jos keičia savo požiūrį“.

Taip pat politikė pasmerkė nuomonių nenuoseklumą Sirijos lyderio atžvilgiu. „Visi per daug griežtai vertina Bašarą Asadą. Tuo pat metu mes sužinome, kad Saudo Arabijoje priimamas mirties nuosprendis paaugliui, kuris būdamas 17 metų pabuvojo manifestacijoje, ir tai laikoma normaliu dalyku“, – pasipiktino Marin Le Pen.

europe1.fr