Šiandien Europa švenčia Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, o Lietuvos valdžia iš jų tyčiojasi

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://sauksmas.lt/europa-sven... 2015-10-02 09:36:48, skaitė 2916, komentavo 0

Šiandien Europa švenčia Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, o Lietuvos valdžia iš jų tyčiojasi

Lietuvos pensininkai – didžiausi ubagai Eurozonoje. Tai Eurostato duomenys. Ne, ne, ne todėl, kad Lietuvos BVP vienam gyventojui yra mažiausias. Visai ne, jis didesnis negu Latvijoje ar Lenkijoje, kur pensijos didesnės.

Lietuvoje pensijos yra mažiausios todėl, kad Lietuvą valdo žmonės praradę ir sąžinę, ir protą.


Ori senatvė "nepriklausomoje" Lietuvoje

Lietuvių pensijos mažiausios todėl, kad mus valdo labiausiai korumpuoti ir žmogiškumą praradę valdžiagyviai.

„Arbeit macht frei“ (darbas išlaisvina) ant Osvencimo užrašė vokiečių fašistai. „2016- ieji – orios senatvės metai“ – užrašė lietuviški fašistai. Ar įmanoma labiau išsityčioti? Labiau pažeminti?

Tikslai – vienodi: žmonių genocidas. Vokiečių fašistai naikino žydus, Lietuvos fašistai – naikina lietuvius.

Tarp vokiečių ir lietuvių fašistų yra esminis skirtumas. Vokiečiams „Undermensch“ (atžmogis) buvo vokietis. Lietuviški fašistai – dar labiau išsigimę, jiems „Undermensh“ yra afrikietis ir azijatas.

„Aštuonių šimtų eurų per mėnesį pabėgėliams gali nepakakti“, – sako vienas fašistas iš ministerijos, kitas fašistas pareiškia: – “200 eurų Lietuvos „senjorui“ – ori senatvė”.

Tarp vokiškų ir lietuviškų fašistų yra daugiau panašumų. Vienas iš ryškiausių – naujų žmonių rasių kūrimas. Ir čia lietuviški valdžiagyviai yra didesni fašistai už vokiškus. Vokiški fašistai norėjo pagerinti vokiečių veislę, o lietuviški – nori ją kiek galima labiau pabloginti, todėl genetinę medžiagą savo eksperimentams veža iš labiausiai planetoje atsilikusių regionų.

Lietuvos pensininkas Algimantas Lebionka

Šauksmas