Aurimas Guoga: Leftistinė reklama dėl narkotikų legalizavimo

Autorius: Aurimas Guoga Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2021-05-04 10:14:00, skaitė 2642, komentavo 4

Aurimas Guoga: Leftistinė reklama dėl narkotikų legalizavimo

Nežinau, kaip kituose miestuose, o Vilnių užtvindė leftistų reklamos raginančios legalizuoti narkotikus. Plakatai autobusų ir troleibusų stotelėse tikina, kad narkomanams reikia padėti, o ne dar labiau juos murkdyti. Plakatai vaizduoja mamą graudžiu veidu, kurios sūnus neva nusižudė nubaustas už narkotikų laikymą.

Šita iniciatyva yra didelė velniava ir mes pasitelksime talmudinę išmintį kad nuo savęs nugintume itin tamsius debesis. 

O talmudas sako, kad turime žinoti ką atsakyti leftistui. Jeigu nežinosime, leftistas sėkmingai įtikins daugumą savo melais, po ko mūsų laukia kolektyvinė bausmė už sunkiausias nuodėmes. Todėl mažų mažiausia bent jau pakrutinkite pirštą ir viešai pademonstruokite kad jūs prieš. Tai leis jums išsiteisinti kad nebuvote nusikaltimo bendražygis. Priešingai, užsiiminėjote sielų gelbėjimu kaip tautų teisuoliai Holokausto laikais.

Taigi, kas šįkart ne taip su leftistų tvirtinimais? Pasaulyje per maždaug šimtmetį sukaupta nemažai statistikos apie narkotikų vartojimą. Tendencija aiški kaip krištolas: kuo labiau legalizuoji, tuo labiau šis reiškinys plinta.

Pavyzdžių toli ieškoti nereikia. Pasak R.Karbauskio pateiktos statistikos, Lietuvoje su narkotikais flirtuoja 6 proc. gyventojų, o Olandijoje net 17 proc.

Vadinasi, leftistai apeliuoja į apgaulingą gailestingumą. Ten, kur turėtume būti griežti ir neleisti blogiui praeiti, leftistai įkalbinėja būti minkštaširdžiais.

Toks nesavalaikis minkštaširdiškumas vestų prie daugybės naujų mirčių - iš pradžių narkomanų, o po to iš jų negimusių ateities kartų. Leftistams panūdo atlikti masines žudynes ir stengiasi jus įkalbėti paremti grandiozinį nusikaltimą. Tie kas priešinsis įgis amžiną garbę.