Aurimas Guoga: Prasidėjo pasaulinis sukilimas prieš leftizmą

Autorius: Aurimas Guoga Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2021-01-07 19:55:00, skaitė 875, komentavo 2

Aurimas Guoga: Prasidėjo pasaulinis sukilimas prieš leftizmą

Dabar Trampo darbotvarkė jau neišvengia ir leftistinės žiniasklaidos dėmesio. Ilgą laiką kalbėję ir teikę gausius įrodymus apie suklastotus rinkimus, Amerikos patriotai pagaliau pratrūko ir ėmė žaisti pagal leftistų jiems primetamas taisykles. O šios taisyklės - tai kova be taisyklių.

Leftistiniai manipuliatoriai priprato, kad patriotai deramai nesigina, todėl tik laiko klausimas kada primeta jiems viską ką prigalvoja. Štai dabar Raskevičius prakalbo apie bendrus tualetus seime. Šiandien visi iš jo juokiasi, tačiau tai juk ne pirmas kartas... 

Amerikoje leftistai pratina amerikiečius prie tvarkos kai jie gali rinkimų baigtį pakoreaguoti kaip jiems reikia. Tai pastaroji politinio korektiškumo forma.

Todėl tikri amerikiečiai pagaliau sukilo ir pradėjo žaisti pagal naująsias taisykles. Nuo šiol jeigu engėjas ko tai iš tavęs nori, turės priversti. Todėl Trampas niekur nesitrauks, o jeigu demokratai būtinai norės jį iš ten pašalinti, tai galės padaryti tik karu. 

Tik laiko klausimas kuomet šis sukilimas persimes ir kitur. Štai Lietuvoje atėjus kuoktservatoriams mes gauname tik draudimus ir vieną itin amoralų atlaisvinimą - narkotikų legalivavimą.

Todėl mums nėra ko prarasti. Telieka sukilti ir gintis. Mr Nice Guy No More.