Dovydas Petkus sako, kad tie kurie viešina informaciją apie poligonus, kuria neigiamą įvaizdį apie KAM

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/dovy... 2020-11-23 20:47:00, skaitė 558, komentavo 3

Dovydas Petkus sako, kad tie kurie viešina informaciją apie poligonus, kuria neigiamą įvaizdį apie KAM

Kelmėje viešai savo nuomonę reiškiantis Dovydas Petkus sako, kad viešinama informacija apie planuojamus poligonus Žemaitijoje, yra ne kas kita, o bandymas kurti neigiamą Krašto apsaugos ministerijos (KAM) įvaizdį.

Jis socialiniuose tinkluose šmeižia tuos, kurie gina Kelmės kraštą nuo planuojamų poligonų ir skleidžia melagingą, bei niekinančią informacija, neva poligonų informaciją skleidžia antivalstybininkai ir neapykantos kurstytojai.

Keista, kad savo krašto „mylėtojas“ taip aršiai gina karinius poligonus, kurie gali atsirasti visai šalia Kelmės miesto. Taip pat Dovydas Petkus viešai apsimelavo apie portalo „Būkime vieningi“ vadovą ir nurodė visai ne tą asmenį, todėl Dovydui Petkui teks aiškintis teisėsaugai, dėl melagingos ir niekinančios informacijos skleidimo.

Nepasiduokite provokacijoms ir žiniasklaidos galimai suklaidintais jaunuoliais, kurie trokšta karinių poligonų šalia Kelmės miesto. Būkite budrūs, nes tokių asmenų pasisakymai (už poligonus), gali būti traktuojami kaip visų gyventojų nuomonė.

Visa informacija apie planuojamus karinius poligonus: Mieli žemaičiai ir lietuviai, neužkibkite dėl planuojamų karinių poligonų! (video)

Egidijus Paulauskas