"Ne vatai dirbantis" litvakėlis Vitalikas susipyko su „savo varpine“

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/vita... 2020-11-08 15:20:00, skaitė 1238, komentavo 16

Amerikos rinkimai susuko daugeliui galvas ir pasėjo neapykantą tarp tų, kurie deklaruoja, jog galvą naudoja pagal savo paskirtį, t.y galvoja. Šįkart amerikoniškas virusas neaplenkė ir žurnalistu save vadinančio, ukrainietiškos kilmės šaknų turinčio, aršaus rusofobo bei Džo Baideno gerbėjo Vitalijaus Balkaus.

Vitalijus, būdamas aršus landsbergistų ir liberalų nešamos ideologijos gerbėjas ir puoselėtojas, pareiškė, kad Džo Baidenas Lietuvai geriau nei Donaldas Trampas.

Vitalijus Balkus „Nesuprantu ko čia dėl JAV rinkimų taip susijaudinote? Mums net geriau , jei laimės Baidenas sugražinsiantis JAV į Europos reikalus JAV trintys su Kinija mums neaktualios , o štai požiūris į Rusiją net labai . O kaip tik Baideno požiūris mums palankesnis.“

Sekmadienio rytą pradėjęs nuo Baideno palaikymo, Vitalijus nepraleido progos įgelti ir komentatoriams, kurie nesutiko su jo nuomone. Komentaruose pradėjo demonstruoti savo „ukrainietišką maidauniškumą“ ir svaidytis tokiais išsireiškimais kaip „vata“ ir t.t. Į jo kliedesius sureagavo ir sveiko proto žmonės, bet Vitalijus, apsėstas „maidauniškumo“, nepasidavė.

„Vitalijus Balkus. Labas rytas putinoidai . O kas nori „draugauti“ su trenkto autoritaro valdoma Rusija tai susirinkite daikčiukus ir keliaukite į Rytus draugauti asmeniškai.“

Vitalikas davė atkirtį ir Juozui…

Koščėjus Nemirtingasis (Alen)