Aurimas Guoga: Kodėl Grybauskaitė išvadino Verygą asilu?

Autorius: Aurimas Guoga Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2020-03-25 17:44:00, skaitė 1218, komentavo 7

Aurimas Guoga: Kodėl Grybauskaitė išvadino Verygą asilu?

Pamenate kaip mokytojų streikų pagalba vyriausybę nuvertinėjo „visuomenininkas“ Tapinas? Tada, nepaisant didelio mokytojų algų augimo, opozicija pūtė isteriją dėl nustekentų pedagogų, svarbiausias reikalavimas - Skvernelį kaipmat lauk, duok išankstinius rinkimus.

Dar po kiek laiko galėjome stebėti nuskriausto eilinio piliečio Tapino kovą su ministru pirmininku, kad šis atsiimtų savo žodžius, jog Tapinas bandė versti vyriausybę. Eilinis pilietis į nelygią kovą stojo ne dėl savęs - mėgino pažaboti grėsmingai slenkančią diktatūrą, iki kurios tuomet tebuvo likę jau visai nebedaug.

Dabar, kai Lietuvos dalia švaistosi sparnuotais pareiškimais, kad vyriausybė nieko nedaro krizei suvaldyti (padėtis, kaip žinome, yra tiesiog free flight), matome tą patį braižą. Tikslas taip pat toks pat kaip anksčiau minėto piliečio.

Kadangi seniai žinoma, jog Tapinas tarnauja Daliai, telieka elementari išvada - tos destrukcijos, kurios prezidentė anksčiau imdavosi svetimomis rankomis, dabar ėmėsi pati. Pasinaudodama krize grubiu būdu mėgina versti Verygą.

O Verygą, kaip žinome iš ankstesnių alkoholikų ir farmamafijos pastangų, taip paprastai nenuversi. Nes, kaip pastebėjo ne vienas sveikatos sistemos insaideris, tai geriausas sveikatos ministras iš visų kurie yra ten buvę.