Lietuvos žydų bendruomenė Rūtai Vanagaitei išskyrė 10 000 eurų naujo šmeižikiško opuso prieš Lietuvą sukurpimui!

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2020-03-13 18:26:00, skaitė 1303, komentavo 14

Lietuvos žydų bendruomenė Rūtai Vanagaitei išskyrė 10 000 eurų naujo šmeižikiško opuso prieš Lietuvą sukurpimui!

Lietuvos žydų bendruomenės valdomas Geros valios fondas naudoja valstybės biudžeto lėšas antilietuviškos propagandos gamybai? Rūta Vanagaitė gavo iš jų 10 000 eurų naujo šmeižikiško opuso kurpimui!

Nespėjau atsigauti po LŽB pirmininkės Fainos Kukliansky atviravimų, kad žydai nekenčia lietuvių labiau, nei lietuviai žydų, kaip į akis pakliuvo kažkodėl spaudos ir portalų nutylėta neįtikėtina naujiena:

Š. m. sausio pabaigoje iš Lietuvos gyventojų mokesčių gyvuojantis Geros Valios fondas skyrė paramą ... skandalingajai Kremliaus Agitpropo gastrolierei Rūtai Vanagaitei!

Tam, kad pastaroji sukurptų ir ne mažesniu, nei 1000 egzempliorių kiekiu atspausdintų naują, prieš Lietuvos istorinės atminties politiką nukreiptą šmeižikišką opusą!

Fantastika, tiesiog fantastika! Toks jausmas, kad mūsų biudžetas yra begalinis - jo viskam užtenka!

Ir Kremliaus naratyvų demaskavimui bei kovoms su Putino bandymais iškraipyti istoriją tolerantiškuose portaluose - ir pagal primityviausius Kremliaus Agitpropo šablonus sukurptoms antilietuviškos propagandos knygiūkštėms remti!

Pinigų Geros valios fondui Vyriausybė skyrė tam, kad patenkinti įvairius Lietuvos žydų socialinius, kultūrinius bei rekreacinius poreikius, o šių vadukai štai kaip mums atsidėkojo!

Keista, kad A.Paleckis jokios paramos iš LŽB negavo?

Matyt, tik todėl, kad kol kas kalėjime sėdi, o ten projektines paraiškas rašyti sudėtinga. Štai kai paleis iš kaliūzės, tada ir.

Vienžo, panašu, kad senoms ir naujoms tautinėms partijoms į rinkimines programas derėtu įsitraukti finansinių santykių su GVF kardinalią peržiūrą.

Akivaizdu, kad jį valdantys LŽB veikėjai turi per daug pinigų ir per mažai supratimo - kur galima naudoti sunkiu triūsu uždirbtus Lietuvos mokesčių mokėtojų pinigus, o kur ne.

Šaltinis:

Lietuvos Respublikos biudžeto finansuojamo Geros Valios Fondo svetainės http://gvf.lt/ informacija apie paramą gavusias projektų paraiškas. PDF "Paraiškų suvestinė" Puslapis 12.

http://gvf.lt/…/Paraisku-suvestine_-SKELBIMUI_2020-01-17.pdf