Autorius: LVI Šaltinis: https://laisvavisuomene.lt/tra... 2018-10-21 12:31:35, skaitė 561, komentavo 2
Praeitą sekmadienį translytė moteris (biologinis vyras) Rachel McKinnon, varžiusis prieš biologines moteris, nenustebino ir iškovojo aukso medalį Los Andžele vykusiame Tarptautinės dviračių sporto federacijos (toliau – UCI) organizuojamame dviračių sporto pasaulio čempionate.
Trečiosios vietos laimėtoja Jennifer Wagner netyli apie akį rėžiančią neteisybę: „Tapau trečiosios vietos laimėtoja. Tai – tikrai neteisinga.“
Ji taip sureagavo į Katie Hopkins žinutę socialiniame tinkle, kurioje ji pabrėžė situacijos absurdą, kai vyrui leidžiama varžytis moterų varžybose: „Sveikinimai drąsioms sidabro ir bronzos laimėtojoms. Pasaulis yra engiamas karštligiškos beprotybės.“
Antros vietos laimėtoja Carolien van Herrikhuyzen pacitavusi galiojančias taisykles pasakė, kad ją nugalėjęs biologinis vyras laimėjo sąžiningose varžybose.
„Niekas nėra translyčių tam, kad nugvelbtų medalį. Dalyvavome sąžiningose varžybose pagal UCI taisykles. Jei varžaisi, pritari taisyklėms, kitu atveju nesivaržyk. Aš galiu tik įsivaizduoti, ką ji turėjo patirti gyvenime tam, kad būtų kur yra dabar, ir kaip jai sunku pritapti“, – C. van Herrikhuyzen rašė socialiniame tinkle.
J. Wagner prieštaravo: „Tik todėl, kad tai yra dabar galiojanti UCI taisyklė, nepadaro to sąžininga ar teisinga. Taisyklės gali būti pakeistos.“
Laimėtoja R. McKinnon iškeikė jos pergalės kritikus kaip transfobiškus fanatikus. Žinutė socialiniame tinkle skambėjo taip: „Daug transfobiškų fanatikų reaguoja į mano laimėjimą pasaulio čempionate sakydami „Toliau – parolimpinės“. Ei, moterys, jūs suprantate, kad VISI šie žmonės (iš kurių daug – moterys) jus sulygina su negalią turinčiais žmonėmis? Jie mano, kad moterys = „neįgalūs vyrai“. Oho. Bjauru.“
The Daily Wire autorius Mattas Walshas teigė, kad R. McKinnon pergalė yra dar vienas priminimas, kad kairiųjų akyse translyčių teisės visada viršys moterų teises.
„Panašu, kad kairieji visų nukentėjusiųjų grupių netraktuoja vienodai. Vienos aukos yra svarbesnės už kitas“, – rašė M. Walshas. „Iš tikrųjų egzistuoja aukų hierarchija ir LGBT asmenys yra pačiame jos viršuje. Jų skundai dėl nukentėjimo ima viršų prieš visus kitus. Jų troškimai ir reikalavimai eina pirmiau viso kito. Moters teisė į privatumą ir atstovavimą baigiasi ten, kur prasideda LGBT stovyklos reikalai. Ji turi teisę būti išklausyta ir gerbiama tol, kol jos mintys ir jausmai netampa nepatogūs LGBT lobistų tikslams. Jos moteriškumas traktuojamas kaip unikalus, ypatingas ir gražus iki to momento, kol vyras užsimeta peruką ir pasikeičia vardą į Rachel. Po to, staiga, moteriškumas be ceremonijų tampa absoliučiai beprasmis, paviršutiniškas dalykas, kurį bet kuris vyras gali pritaikyti sau.“
versta pagal Female Cyclist Who Lost To Transgender 'Woman' Speaks Out: 'NOT Fair'